Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Nintendo > Przenośne Nintendo

Przenośne Nintendo Dwa ekrany Nintendo w jednym dziale.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 20-01-2011, 01:40   #61
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5130
Domyślnie Odp: Nintendo 3DS

no wlasnie ten ssf4 wyglada zaaaajebiscie, jak gralem na x360 w 'normalna' czworke to ciagle masa lamusow siedziala online wiec lvizzzz nie przejmuj sie heheh

a z tymi bateriami to nie wiem, niby tak technika idzie do przodu a nie moga zrobic jakichs rewolucyjnych baterii ktore wytrzymaja znacznie dluzej niz to co mamy obecnie, dziwi mnie to po prostu
Stary 20-01-2011, 01:48   #62
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Kubers, na bateriach sie nie znam, trzeba by cos poczytac o tym w pierwszej kolejnosci, bo tutaj moze byc problem bardziej zlozony niz: ile mozemy umiesic procesorow na plytce o wymiarach x na y, jak to chlodzic, jakim system zarzadzac.
Atomowe baterie by sie przydaly i lecim.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-01-2011, 01:54   #63
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

gdzies tam w temacie o apple czytalem ze to co mamy teraz, to jest szczyt mozliwosci baterii i ze jedyne wyjscie to ogniwa paliwowe tyle ze one sa drogie i niebezpieczne lol
nie wiem, tez sie na tym nie znam ale mialem nadzieje ze nie bedzie tak jak z 3gsem ze jak pogram w cos bardziej angazujacego sprzet to bateria wytrzyma ledwie kilka godzin
Stary 20-01-2011, 07:51   #65
SethMethod
Wariat
SethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod Celebryta

SethMethod's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 2512

Lista Osiągnięć
Swój! Dopiero się rozkręcam! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 20

Całkowicie olewałem temat 3DS - przyznam się bez bicia ale to co dzisiaj zobaczyłem w temacie DOA Dimensions rozochociło mnie bezgranicznie. Muszę mieć tę grę! Trza coś poczytać więcej o tym sprzęcie...

SethMethod jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-01-2011, 14:52   #66
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Na shop.to jest line-up gierek z podanymi cenami:

http://www.shopto.net/LANDING/NEW3DS
Stary 20-01-2011, 17:01   #67
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

ceny gier spore, 2 stowki za mala gierke to mimo wszystko dosc duzo
Stary 20-01-2011, 17:36   #68
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10789

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Nintendo 3DS jakoś niespecjalnie się interesowałem i to się po tych konferencjach nie zmieniło. Co prawda ludzie mówili mi, że na żywo urządzenie naprawdę prezentuje się świetnie i zastosowana technologia kosi. Ale cena niezbyt fajna, line-up słaby i nie wszystko gotowe na dzień premiery. Meh. Za rok pewnie i tak wyjdzie wersja Lite albo i.
Stary 20-01-2011, 18:28   #69
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Pewnie tak bedzie, ale czy line-up slaby?Wiesz nie trzeba kupowac kazdej gry na premiere, 25 startowych to calkiem niezly wynik, chociaz nie rewelacyjny.Osobiscie biore SSF4 i MGS2, powinno wystarczyc na jakis czas, zwlaszcza ta pierwsza.
Moglbys wrogu napisac, co za ludzie Co mowili?Jestem ciekawy kto mial juz dostep do 3DS;po E3 zeszlorocznym nie spotkalem sie z zadnym negatywnym kometarzem o sprzecie od N, wiec apetyt rosl w miare otrzymywania nowych informacji, ale teraz jest ta sprawa z bateria, ktora wydaje sie prawdziwa.
Stary 21-01-2011, 01:35   #70
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Jaram sie jak dziecko, macie nowe filmiki.Jest Zelda, Resident, Lego Star Wars, PES 2011, gierki z Virtual Console, augumented reality-to jest swietne, oby mieli wiecej pomyslow, niz jakies smoki wylazace z blatu stolu-Kid Icarus, Ridge Racer, Asphalt i specjalnie dla Setha-dawaj plusa!!!-DoA.

W sumie mase smieci wklejam w tym temacie, ale brak najwazniejszego:nie ma efektu triDDDDDDDDDDD.I tu jest bol.
Stary 21-01-2011, 06:41   #71
SethMethod
Wariat
SethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod Celebryta

SethMethod's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 2512

Lista Osiągnięć
Swój! Dopiero się rozkręcam! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 20

No Lvizz, rozumiem że na tegorocznego fangeja przyjedziesz z nowym sprzętem

SethMethod jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-01-2011, 07:05   #72
MaKsIk PL
Stały bywalec
MaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiek

MaKsIk PL's Avatar

Reputacja: 438

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 11

http://www.ultima.pl/3ds/s479/

Biore na premierze.... nie ma co,niech se w dupe wsadzą z taką ceną,w Stanach 299$ a my mamy wartość dolara prawie razy 4 mieć?
Kupie jak wyjdzie jakiś "lite" albo jak stanieje do 700-900.

MaKsIk PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-01-2011, 13:07   #73
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

cena samego sprzetu jest normalna, wiadomo ze na premiere konsole sa zawsze drozsze.
bardziej mnie martwi cena gier, 189zl to dosc duzo, do tego dochodzi bardzo biedny rynek wtorny, no i ciezko cos bedzie potem sprzedac :f
a no i jeszcze ciekawe jak wycenia starsze gierki, na dsa/gameboya itd. pokemonow bym nie odpuscil heheh
Stary 21-01-2011, 14:43   #74
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał SethMethod Zobacz post
No Lvizz, rozumiem że na tegorocznego fangeja przyjedziesz z nowym sprzętem
Zobaczymy, Seth, nie chce nic obiecywac, zreszta jak zgubie po pijaku, to dopiero bedzie bol.
Stary 21-01-2011, 15:18   #75
Mani
Stały bywalec
Mani Jest wokół niego pozytywna auraMani Jest wokół niego pozytywna aura

Reputacja: 181

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Na dobre i na złe Konsekwentny I ja tam byłem! 
Liczba Osiągnięć: 12

My Tobie sprzetu jakby co popilnujemy

jezeli w tym DoA nie bedzie można ustawić głosu na JAP to odpuszczam bo Angielski mnie odpycha.
Stary 21-01-2011, 20:43   #76
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Taaa, jasne.Ktos na GT napisal to samo, co Ty, Mani.

Misie, na shop.to maja promocje na pre-ordery, cena spadla na 200 quid, wiec kto ma kupowac, niech bierze teraz, bo nie wiadomo jak dlugo bedzie trwala.

Mysle, ze te 2,5 mln sztuk rozejdzie sie w takim tempie, ze w sklepach po prostu sprzetu nie bedzie, wszystko pojdzie na pre-orderach.
Stary 22-01-2011, 01:40   #77
Mani
Stały bywalec
Mani Jest wokół niego pozytywna auraMani Jest wokół niego pozytywna aura

Reputacja: 181

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Na dobre i na złe Konsekwentny I ja tam byłem! 
Liczba Osiągnięć: 12

Odnośnie DOA ? Bo to prawda. Wystarczy zagrać w 2ke na DC a później na PS2. Zupełnie inny klimat

2,5 bańki moze być za mało, racja lvizzz. Zawsze na poczatku na sprzet rzucają sie zapaleni technofile, którzy muszą każdą nowinke mieć na premiere u siebie.
Stary 22-01-2011, 11:27   #78
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Ja kupiłem 3 sztuki ze Stanów. Mam nadzieję, że zabraknie towaru i będę opierdalał na Allegro za 2 razy większa cenę tak jak iPady
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-01-2011, 11:45   #79
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

A to nie ma regionów przez przypadek? (się nie znam ^^')
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-01-2011, 11:48   #80
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Cytat:
Napisał Gawlick Zobacz post
A to nie ma regionów przez przypadek? (się nie znam ^^')
Jak spiracą konsolę tak szybko jak DSa, albo PSP to ten problem zniknie.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Nintendo > Przenośne Nintendo

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania