Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 3

PlayStation 3 Dyskusja na poziomie o kolejnym dziecku Kutaragiego.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 13-03-2009, 01:47   #41
Gravierth
Nowy
Gravierth Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10
Domyślnie Odp: HD TV

Aktualnie do PC i PS3 używam 42'' LG fullHD zakupiony w MM za 2500zł, uważam, że jest idealny, nie mówię "za tę cenę", jak to ludziki lubią robić, po prostu jeśli mogłoby to wyglądać lepiej, to nie obejmuje tego moja wyobraźnia. Zasiadając przed tym TV, czy to oglądając film, czy grając, to sama przyjemność
A, i póki co nie widziałem jeszcze, żeby jakieś TV przebiło ten model ceną/parametrami, jeśli już coś pojawi się w zbliżonej cenie, to jest to 32'', najwyżej 40'', tylko czekać ^^

edit: uuuups, wychodzę na górnika, nie zauważyłem daty, wybaczcie xD Chociaż temat wydaje się aktualny ^^'
Gravierth jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-11-2010, 16:41   #42
BrakTuSensuPL
Stały bywalec
BrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znają

Reputacja: 621

Lista Osiągnięć

Panowie mam dylemat.
Otóż chce kupic 3D TV z najwyzszej polki 42-46 cali lcd.
Działowy w MM powiedzial ze obecnie najlepszy na rynku jest Philips ktory dostał jakieś tam nagrody, dużo dobrego mowil o Sharpie ale polecał też SONY . Co polecacie ? Philipsa z prawdziwymi 400 hercami i wygladzanymi krawedziami + pełne wsparcie internetu czy też moze inne modele. Tylko powazne propozycje.

BrakTuSensuPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-11-2010, 17:06   #43
Parker
Stały bywalec
Parker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykład

Miasto: Pruszków
Reputacja: 538

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Achievement Whore 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 4

Osobiście uważam, że TV 3D jak na razie są zdominowane przez Sony. To ta firma inwestuje w to największą kasę, ale niestety modelu Ci nie doradzę, gdyż całkowicie się takimi rodzajami TV nie interesuję, dla mnie to tylko jak na razie zbędny bajer, za który trzeba sporo zapłacić.
Pochwalę się, że w weekend kupiłem sobie LED'a Sharpa 40" 820E. Jest to mój drugi Sharp, pierwszy LCD Full HD 32" i mam spore zaufanie do tej marki. Obraz jest naprawdę z najwyższej półki, mnóstwo bajerów (których jeszcze nie zdołałem wypróbować jak np. wejście na kabel ethernet). Zapłaciłem 3500zł, więc nie jest to aż tak dużo.
Stary 30-11-2010, 17:07   #44
karol191
Stały bywalec
karol191 Wkroczył na dobrą drogę

karol191's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 43

Lista Osiągnięć
Zapalczywy Konsekwentny Swój! Mister Chief 
Liczba Osiągnięć: 5

Na forum o hd tv lepiej zobacz ...
Stary 30-11-2010, 19:30   #45
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Ja bym brał sharpa bo jako jedyny pozwala na jednoczesne wyswietlanie obrazu 3D i 2D. Ma także naj jasnieszy obraz w 3D. Poczytaj forum na hdt.com.pl
Stary 30-11-2010, 19:35   #46
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

nie słuchaj panów sprzedawców z dużych sieci bo onim mają prowizje od wciskania wyznaczonych sprzetów, wiem bo mój kumpel pracuje w MM, najlepsze sa oczywiscie plazmy Panasonica żadne tam LCD czy LEDy nic nie daje takiej jakosci obrazu i czerni jak plazma hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 30-11-2010 o 19:40
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-11-2010, 19:56   #47
Parker
Stały bywalec
Parker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykład

Lista Osiągnięć

Panasonic akurat ma bardzo dobre plazmy...
Stary 30-11-2010, 22:25   #48
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Mr Perfect Zobacz post
nie słuchaj panów sprzedawców z dużych sieci bo onim mają prowizje od wciskania wyznaczonych sprzetów, wiem bo mój kumpel pracuje w MM, najlepsze sa oczywiscie plazmy Panasonica żadne tam LCD czy LEDy nic nie daje takiej jakosci obrazu i czerni jak plazma hehehe

Daje, philips 9705. Zjada plazme panasa pod każdym względem, tyle ze nie jest 3D. A Panas 3D ma tak ciemny obraz że masakra.
Stary 30-11-2010, 22:46   #49
BrakTuSensuPL
Stały bywalec
BrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znają

Reputacja: 621

Lista Osiągnięć

W sumie + plazmy to to ze mają lepszą czerń i są tańsze. Ale jestem bardziej zainteresowany lcd-kiem. Niby większosc nie ma wygladzania krawędzi , konwertowanie jest nie zbyt użyteczne ale jak cos kupic to juz cos dobrego. TV-ki ktore ogladalem wahaja sie w cenach 9000 - 11 500 . Sam juz nie wiem bo raczej taniej niz w MM nigdzie takich modeli sie nie dostanie , tymbardziej z przedluzona gwarancja itp. Fakt faktem byly modele duzo tansze ale 3d ready czyli trzeba by bylo dokupic wi fi + dodatkowe bajery aby to ruszyło.

BrakTuSensuPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-11-2010, 22:55   #50
mataman
Spambot

mataman's Avatar

Lista Osiągnięć

W MM tv sie ogląda a kupuje się w necie
Stary 01-12-2010, 00:22   #51
Parker
Stały bywalec

Lista Osiągnięć

Założę się, że kupując w necie zaoszczędzisz minimum 1000zł, więc lepiej naprawdę poczytaj sam opinie w necie i wybierz się do sklepu, który znajdziesz w necie gdzieś w Twojej okolicy. Nie znam się na TV 3D, więc polecę Ci tylko markę, która jak na razie spełnia moje oczekiwania i jest to Sharp. Przykładowo w necie znalazłem model LC 36LE925EBK za 8300zł. Przyjrzyj mu się, porównaj obraz z innymi itd.
Stary 01-05-2011, 17:26   #52
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

Że tak odświeże temat
Przeprowadzam się i wygląda na to ze bedę musiał walnąć swoją Bravie na ścianę działową bo inaczej szyja mi padnie.. W związku z tym mam kłeszczyna.
Wystarczy ze kupie odpowiedni uchwyt wymiarowo zgodny z rozstawem śrub mojego TVika i już można ciepać na ściane? Czy o czymś jeszcze musze pamiętać?
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-05-2011, 19:12   #53
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

musisz pamietac o poziomicy no i odpowiednie kolki do odpowiedniej sciany

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-05-2011, 19:21   #54
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie no to to wiadomo, ściane dopiero obadam, ale po wstępnych oględzinach na regips nie wygląda
Stary 01-05-2011, 19:48   #55
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Można kupić uchwyty regulowane pasujące do wielu modeli. Zależy ile chcesz wydać, ale jak twój model niema jakiegoś dziwnego rozstawu śrub to bierz tańsze z allegro. Najwięcej i tak zależy od poprawnej instalacji uchwytu, weź kogoś kto zrobi to solidnie, a nie że telewizor wyjedzie z uchwytem jak ktoś o niego zahaczy.
Stary 01-05-2011, 20:01   #56
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Dedykowanego uchwytu do tego modelu to już szukałem i nie znalazłem, pewnie kupie uniwersalny jakiś (ale solidny) byc moze regulowany w jednej płaszczyźnie, ale to sie zobaczy
Stary 01-05-2011, 21:24   #57
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Nie kupuj dedykowanego. Wiesz to jak z dyskami twardymi do konsol, jeśli cię producent nie zmusza do kupna ich akcesoriów to tego nie robisz, bo tylko zapłacisz za znaczek
Stary 01-05-2011, 22:36   #58
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

No kupić nie kupie bo już po prostu tego nie ma Ale wyczaiłem kolesia co dedykowane (oryginalne) do Sony sprzedaje bo bardzo znośnej cenie (ok 50-60 zł w zależności od modelu)

Zastanawiam się czy tez samemu to zamontować, czy faktycznie kogoś wziąć
Stary 01-05-2011, 23:18   #59
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

Odpowiednie zamontowanie kołków(i ich dobór), żadna filozofia, ale zanim powiesisz tv przetestuj siłą mięsni czy dobrze zamontowałeś uchwyt
Stary 01-05-2011, 23:21   #60
mataman
Spambot

mataman's Avatar

Lista Osiągnięć

Rozstaw dziur w tv jest pod standart VESA dla tv powyżej 32" jest kilka wymiarów. Zmierz jaki masz i kup odpowiedni wieszak, czy to będzie sony czy co innego nie ma kompletnie znaczenia lecz ja bym za 50zł nie kupił. Porządny wieszak to ok 100 kosztuje. Ile cali ma tv?

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 3

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania