Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08-07-2017, 00:17   #1
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Domyślnie E3 2017

Wow, jest tu aż tak źle że po pijaku muszę zakładać temat.

Nie żebym obejrzał jakąś konfę, szkoda czasu, coś tam do mnie dotarło przez sifted, ogólnie wygląda to strasznie chujowo. Wiadomo, jesteśmy gdzieś tam w środku generacji, ale czy naprawdę ten termin ma jakieś znaczenie z tymi wszystkimi upgrejdami konsol. MS wtopił, bo niby po co na to nowa wersja, ludzie troszke czekają na X1X. Drugi X to X czy dziesiątka?

VR nie ma killer appa, zamienia się pomału w Kinecta, oby mu ziemia lekką była.

Same retusze, kolejne wersje gier, jakieś podróbki przeciętnego Destiny nikogo, no bo przecież podróbka, nawet z mega grafą, zawsze będzie podróbką. Ale że gracze to bardzo słabi konsumencii, to się sprzeda, jak, bo ja wiemmmmmm, Watch Dogs.

Rynek wygląda tak biednie, że należy uciekać.Jedynie co mnie interesuje, to fenomen ostatnich miesięcy, czyli PUBG: mam nadzieję, że będzie to jakoś działało na X1, z tego co wiem w dalszym ciągu są ogromne problemy z latency.

Chyba tyle, sorry jeśli kogoś uraziłem, rynek wygląda jak pustynia z Assasina jak dla mnie - pun intended - i nic się nie dzieje. Jeno Destiny 2 może naprawić gry. No i Crackdown 3 z możliwością Clouda, w końcu to robią, nie?
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania