Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-09-2015, 22:44   #1
ckast
Wariat
ckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innych

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 797
Domyślnie Uchodźcy w Europie

Witam, otóż jak wiadomo do europy masowo spływają uchodźcy z państw islamskich, mi się to osobiście mocno nie podoba ale nie tylko, w telewizji i internecie trwają wielkie dyskusje na temat tego całego islamskiego szrotu. Niby są to biedni ludzie uciekający przed wojną, ale kto wie co nimi kieruje, ja osobiście nigdy bym nie zaufał żadnemu cuchnącemu arabowi

Zapraszam do dyskusji
Stary 09-09-2015, 23:41   #2
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7528

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

Domyślnie Odp: Uchodźcy w Europie

"Niby są to biedni ludzie uciekający przed wojną"

Wypierdalający z 10 innych krajów niż syria xD
Ostatnio beka w finlandii, premier tegóż kraju właśnie tam witał jakiegoś imigranta, co tam niby był 17latkiem. A jak go wystalkowali to się okazało, że typ 20lat, szkolony bitewnie i jeszcze w pierdlu za pobicie siedział xD

Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-09-2015, 01:32   #3
ckast
Wariat
ckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innych

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 797

Cytat:
Napisał PPWojtek Zobacz post
"Niby są to biedni ludzie uciekający przed wojną"

Wypierdalający z 10 innych krajów niż syria xD
Ostatnio beka w finlandii, premier tegóż kraju właśnie tam witał jakiegoś imigranta, co tam niby był 17latkiem. A jak go wystalkowali to się okazało, że typ 20lat, szkolony bitewnie i jeszcze w pierdlu za pobicie siedział xD
Tragedia... jezeli bedzie III wojna światowa to bedzie to wojna religii Jesli według islamu mozna gwałcic i zabijać to normalne to nie jest... (dla wyznających jest xD). Ostatnio czytałem wypowiedz muzułmańskiego doktora na temat gwałtu muzułmanów na europejskiej kobiecie, stwierdził ze to jej wina ze ich kusiła... Powinna siedziec w domu jak kazda przykładna muzułmanka xD

BTW. Polecam oglądnąć

https://video.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/...3d&oe=55F0EBEB
Stary 10-09-2015, 13:40   #4
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 

Prawda jest taka ,że większość tych "uchodźców" to zwykłe pijawki co zwęszyły darmowy hajs . Jada z miejsc w których wcale nie ma wojny( to tak jakby polacy uciekali bo gdzieś tam na ukrainie jest wojna) ale że ktoś inny dostał kosmiczny socjal,mieszkanie itd to oni też chcą . Z tymi brudasami zawsze tak jest , swój kraj rozpierdalaja do granic możliwości swoja religią i pojebanym systemem wartości itd. Potem uciekają do innego miejsca i żyją jak typowe pasożyty , które tylko chcą brać i co najgorsze zmieniać inne miejsce w takie z jakiego uciekli . A idzie im to bardzo łatwo ponieważ europa ma demografie starzejącego się społeczeństwa gdzie często jest max 1 dziecko a nie jak u tych koziojebcow od 4 w góre . Dziwne jest tylko to dlaczego władze zgadzają się na to ?! W stanach imigrantów odsyła się spowrotem i ludzie mają to w dupie czy bieda,wojna,dyktatura i bardzo często odsyłani ludzie zostają zabici zaraz po przekroczeniu granicy swojego państwa . i co ? czy usa to obchodzi ? Niestety europa rządzą debile i nic na to nie poradzimy , tylko czekać kiedy ktoś pobije dziewczyne/zone za to że nie nosi szmaty na głowie w polsce .

hub3k pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-09-2015, 13:48   #5
Grzegorzo
Fanatyk
Grzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo Celebryta

Grzegorzo's Avatar

Miasto: Temptation
Reputacja: 2919

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta  
Liczba Osiągnięć: 15

Ofiary wojny. Taa... A 75% wg oficjalnych danych to mężczyźni w wieku poborowym
Grzegorzo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-09-2015, 14:16   #6
vagrant3
Uzależniony
vagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innych

vagrant3's Avatar

Miasto: W-wa
Reputacja: 925

Lista Osiągnięć
No-life? Aniołek Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 18

bardzo ciekawy temacik. oczywiście nie można mieć innego zdania niż 'władze' - wtedy jest się ksenofobem, rasistą, nazistą itd. mnie osobiście ideologie religijne nie interesują, ale jednak żyję w chrześcijańskim kręgu kulturowym i mam zamiar go bronić, jeśli ktoś będzie chciał zmieniać zasady panujące w 'naszych' krajach.

jedyne małe w tej sprawie pocieszenie, to to że polska nie jest celem ich inwazji (tak ich niedawny zryw migracyjny należy chyba określać).
Stary 10-09-2015, 16:57   #7
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4365

Cytat:
Napisał vagrant3 Zobacz post

jedyne małe w tej sprawie pocieszenie, to to że polska nie jest celem ich inwazji (tak ich niedawny zryw migracyjny należy chyba określać).
Dlatego mam to gdzieś. Będzie źle to się Europa obudzi. Jak się Europa będzie budzić to Polska dalej może nie mieć problemu z emigrantami. Gardze islamem, ale nie będę się nakręcał w temacie na który nie mam wpływu. Powinniśmy budować już mury jak USA z Meksykiem, przywrócić kontrole na wewnętrznych granicach i odsyłać statki skąd przypływają, bo inaczej przybędą miliony. Ale my jesteśmy Europa. Ten bogaty i beztroski kurwidołek.
Stary 10-09-2015, 17:05   #8
luck1985
Wariat
luck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłość

luck1985's Avatar

Reputacja: 1903

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 7

Byłem neutralny dla islamu. Kuzyn ma żonę z tamtych "rejonów" Dzięki temu liznąłem trochę tego klimatu i nie kumałem jak kuzyn mówił, że to zwierzęta, śmiecie. Kuzyn nie mieszka w PL i będąc u niego kilkanaście dni skumałem dlaczego tak mówił.

My musimy ogarnąć swoje tematy w kraju, bo wiele podstawowych zagadnień kuleje u nas- do normalnego kraju nam sporo brakuję. Zaraz nie będzie miał kto na nas pracować, młodzi nie maja większych perspektyw(nie licząc bogów z grupy IT) Kłopoty z mieszkaniami, a o kredyt coraz trudniej i coraz większe wymagania. Plaga śmieciowych umów, w ogóle traktowanie pracownika jak bydło. NFZ też nie jest w najlepszej formie. Tym się trzeba zająć, a nie jakimiś uchodzcami. Niemcy są bogate i jak chcą pomagać, to niech pomagają. My nawet nie mam autostrady z południa na północ tylko śmieszne odcinki i jakimiś kosmicznymi opłatami lol
Stary 10-09-2015, 17:14   #9
jaskier04
Wariat
jaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebryta

jaskier04's Avatar

Reputacja: 3046

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Celebryta 
Liczba Osiągnięć: 20

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
Dlatego mam to gdzieś. Będzie źle to się Europa obudzi. Jak się Europa będzie budzić to Polska dalej może nie mieć problemu z emigrantami. Gardze islamem, ale nie będę się nakręcał w temacie na który nie mam wpływu. Powinniśmy budować już mury jak USA z Meksykiem, przywrócić kontrole na wewnętrznych granicach i odsyłać statki skąd przypływają, bo inaczej przybędą miliony. Ale my jesteśmy Europa. Ten bogaty i beztroski kurwidołek.
jaskier04 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-09-2015, 15:50   #10
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Reputacja: 12503

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Byłbym za ich przyjęciem gdyby każdy z nich prezentował jakąś specjalizację czy możliwości adaptacji w naszym kraju. Nie ma na to szans niestety bo te pie*dolone brudasy nawet języka polskiego nie będą się mogły nauczyć nie ze względu na jego poziom trudności (który i tak jest bardzo wysoki a nawet jeden z najwyższych) ale przez to, że te nieroby nie będą nawet tego chciały.

Ludzie w Polsce zbierają żarcie z kibli i starają się przeżyć z dnia na dzień ale takie brudasy przyjadą i dostają kupę kasy na sam ryj bo demokracja w naszym kraju nie istenieje. Nie mamy prawa odezwać się negatywnie w tej kwestii bo zaraz ze ksenofoby i rasiści. Jak to mnie czyni taką osobą to ok jestem ksenofob i rasista po prostu nie lubię jak ktoś mi się chce wpie*dolić na podwórko z papciami i narzucać w moim kraju jego reguły.

Wzrośnie liczba gwałtów w Polsce może niektórym się otworzą oczy ale wtedy będzie za późno bo już będzie odcinanie głów i pewnie też jakieś zamachy. A najgorsze, że będzie jak w Szwecji ostatnio gdzie typ zgwałcił 12-latkę ale dostał tylko 180 godzin społecznych bo jego religia mu na to pozwalała. Gdyby to dotyczyło mojego dziecka dostałby samosąd w lesie bez świadków a jego resztki bym chyba dał świniom do zeżarcia bo one nic by nie zostawiły. Niestety Europa daje z siebie robić kompletne pośmiewisko i zezwala na wielką kolonizację tego kontynentu przez ludzi nieprzystosowanych do życia w naszym cywilizowanym świecie.
Stary 11-09-2015, 16:41   #11
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5130

sorry ale za nazywanie pewnej dosc sporej grupy ludzi wsrod ktorych jednak wieksza czesc ucieka z horroru wojny 'brudasami', 'kozojebcami' to naprawdę swiadczy o zajebiscie niskim poziomie mowcy : - )

no i polaczki pierwsze do ciagniecia hajsu z ue, ale jak ue cos od nich chce to 'yebac unie, ich problemy, przecz z komuna, eurokolchoz jeden!' heh
kbrs jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-09-2015, 16:46   #12
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Reputacja: 12503

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Widziales Ty tez zdjecia tych uchodzcow? Kolesie w wieku poborowym zamiast bic sie za swoj krat to uciekaja na zasilek do Niemiec. Sa to dla mnie brudasy ze wzgledu na ich zwyczaje i zachowania ktore nie pasuja do naszego swiata i nie sa oni w stanie sie przystosowac. Chcesz miec tutaj akcje jak w Paryzu czy Londynie? Bo bedziesz miec predzej czy pozniej jakis arab nie mogac wyzyc za socjal w Polsce pojdzie krasc i gwalcic. Jak Ty tego nie rozumiesz to otworzysz jednego dnia oczy jak Ci jakis muzulmamin machnie maczeta przed glowa.

ps. nie widziałeś co się działo u Węgrów? Obsrane tramwaje, rozwalone wszędzie ubrania które DOSTALI ZA DARMO ale im się coś nie podobało bo nie było to Nike czy Adidas więc wypad z tym. Rozwalone śmieci po ulicach, zdemolowane przystanki a to tylko zaraz po tym jak wjechali do nowego kraju. Jesteś albo ślepy albo tolerancja Ci zakleiła zwoje w głowie.

Ostatnio edytowane przez Snake : 11-09-2015 o 16:49
Snake jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-09-2015, 16:54   #13
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7528

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
sorry ale za nazywanie pewnej dosc sporej grupy ludzi wsrod ktorych jednak wieksza czesc ucieka z horroru wojny 'brudasami', 'kozojebcami' to naprawdę swiadczy o zajebiscie niskim poziomie mowcy : - )

no i polaczki pierwsze do ciagniecia hajsu z ue, ale jak ue cos od nich chce to 'yebac unie, ich problemy, przecz z komuna, eurokolchoz jeden!' heh
To są kobiety i dzieci... ZROZUMCIE TO CEBULAKI

Spoiler:
Z fiutami w wieku poborowym

Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-09-2015, 17:32   #14
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5130

Yup i zrobili to wszyscy, bez wyjatku, jak polski robak rozpierdala cos za granica i ktos smie powiedziec ze cos zlego to od razu jest wielkie halo, ze jak tak mozna, ze rodaka, ze nie wszyscy polacy to zlodzieje i pijacy, ze przeciez tez pracuja. Ale jak jakas grupa bardziej radykalnych muzulmanow cos odjebie to wszyscy tacy sami : - )

zrodla pewnie wypok, faktoid i fronda. btw poczytalem o tym kolesiu co zgwalcil ta 12 latke, jedno zrodlo w necie -> szwedzkie prawicowe pisemko, cos a'la nasza fronda (tylko bardziej polityczne) i wypowiedzi ks. oko 'kazdy homoseksualista ma srednio 500 partnerow' - zapomnial dodac ze zrobil eksperyment myslowy. czyli standard polskiego gownoneta, 'gdzies tam cos widzialem, bylo kontrowersyjnie i banda gimbozjebow mi przyklasnie to wkleje'. czekam jeszcze na cytat australijskiej premier ktory jest taki fajny, szkoda tylko ze falszywy.
kbrs jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-09-2015, 18:15   #15
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6671

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

kubersowi lemingowi powiedzieli w tefałenie ze to dobrze zeby byli tu uchodzcy, gazeta.pl dala sondaz ze polacy sa w wiekszosci za ich przyjeciem, ciekawe ktorzy, ci co polske sprzedali merkelowej? mozliwe

btw. pierwsi "pokrzywdzeni przez los" sa juz w kraju, szkoda ze do nich od razu nie strzelali jak zaczeli dymic

http://www.youtube.com/watch?v=kjvF6KeVsKE