Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05-12-2010, 00:18   #41
VmE Chief
Znajomy
VmE Chief Wkrótce będzie sławnyVmE Chief Wkrótce będzie sławny

VmE Chief's Avatar

Miasto: Wolne Miasto Gdańsk
Reputacja: 121

Lista Osiągnięć
Zapalczywy Konsekwentny Swój! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 14

Domyślnie Odp: Kurteczki na zimę i nie tylko

Cytat:
Napisał inoobiPL Zobacz post
Z bucików polecam:
http://allegro.pl/puma-first-round-d...330247438.html

Sam teraz zachrzaniam w te mrozy w takich i nie odczuwam żadnego zimna, dodam, iż na zdjęciach prezentują się zdecydowanie gorzej niż w realu.
ogólnie to buciki spoko
Stary 05-12-2010, 00:53   #42
Habit75
Uzależniony
Habit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znają

Habit75's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 623

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Janko Muzykant Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 16

Ja osobiście polecam te:
Spoiler:

Nie są to może buty stricte zimowe, ale jak na razie spisują się dobrze
Stary 05-12-2010, 04:26   #43
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5130

przechodzilem ze dwa czy trzy lata temu zime w wysokich najach dunkach i jak teraz mam takie normalne zimowe podobne do tych
http://allegro.pl/buty-wojas-0078-51...352207044.html
to jest jednak cieplej i zero przemakania, do tego nie niszcza sie tak szybko i czyszcza latwo
Stary 15-11-2011, 17:50   #44
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8161

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Mam pytanko co do obowia. Biega ktoś z Was w czyms takim:
http://moda.allegro.pl/nike-shox-gt-...908337334.html

Wytrzymałe to to? Warto czy niebardzo nabywać ten model? Do shoxow ogolnie mam zaufanie,ale zapytac zawsze można, c'nie?
Stary 15-11-2011, 17:55   #45
sapinPL
Wariat
sapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłość

sapinPL's Avatar

Miasto: DANZIG
Reputacja: 1839

brzydkie ;p
Stary 15-11-2011, 18:03   #46
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał sapinPL Zobacz post
brzydkie ;p
A czy wyczytał Pan gdzieś,że pytam o Wasze opinie na temat wyglądu?
Interesuje mnie ich wytrzymałość, zdatnośc do uzycia.
Stary 15-11-2011, 19:42   #47
shiibato
Nowy
shiibato Wkrótce będzie sławny

Miasto: Police
Reputacja: 60

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał zarzykrulezzz Zobacz post
Mam pytanko co do obowia. Biega ktoś z Was w czyms takim:
http://moda.allegro.pl/nike-shox-gt-...908337334.html

Wytrzymałe to to? Warto czy niebardzo nabywać ten model? Do shoxow ogolnie mam zaufanie,ale zapytac zawsze można, c'nie?
Buty spoko, ale takie na zimę, w dodatku białe?
Ja bym polecał raczej coś takiego:
http://moda.allegro.pl/nike-mandara-...915297523.html
shiibato jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-11-2011, 20:03   #48
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem

zarzykrulezzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał shiibato Zobacz post
Buty spoko, ale takie na zimę, w dodatku białe?
Ja bym polecał raczej coś takiego:
http://moda.allegro.pl/nike-mandara-...915297523.html
Miałem kilka lat temu bardzo podobny model od NIKE,ale "taki zamszyk" na naszych zasolonych chodnikach wyglada przepaskudnie jeśli zamoknie do tego strasznie szybko przez to sie niszczy. Nigdy więcej nie zapodam sobie takich butow.
Stary 15-11-2011, 21:25   #49
shiibato
Nowy
shiibato Wkrótce będzie sławny

Miasto: Police
Reputacja: 60

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał zarzykrulezzz Zobacz post
Miałem kilka lat temu bardzo podobny model od NIKE,ale "taki zamszyk" na naszych zasolonych chodnikach wyglada przepaskudnie jeśli zamoknie do tego strasznie szybko przez to sie niszczy. Nigdy więcej nie zapodam sobie takich butow.
A widzisz bo do takich butów trzeba kupować specjalny impregnat w sprayu, który zapobiega moknięciu. Woda po prostu po nich spływa. I rzeczywiście to działa, wystarczy raz na 2 tyg. psiknąć buty sprayem i wyglądają cały czas jak nóweczki.
shiibato jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-11-2011, 11:11   #50
morus
Stały bywalec
morus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykład

morus's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 528

Lista Osiągnięć
Swój! No-life? Aniołek Hall of Fame SuperStar 
Liczba Osiągnięć: 21

zarzykrulezzz,
a nie myslałeś np. o Timberlandach?
nie wiem jaką kwotę możesz/chcesz przeznaczyć na buty ale te prędzej Ci się znudzą niż popsują (ja w swoich chodzę już 4 rok i nic)
osobiście polecam coś z roll top'ów, są bardziej wszechstronne a na "zimę w mieście" napewno wystarczą
od razu uprzedzam, że nie koniecznie trzeba szukać w polskich sklepach gdzie wybór jest żaden a ceny z kosmosu - warto ewentualnie dopasować rozmiar a zamówić przez internet (wiele sklepów ma free shipping) więc cenowo nie ma tragedii
Stary 28-11-2011, 21:59   #51
[InSanE]
Uzależniony
[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych

[InSanE]'s Avatar

Reputacja: 805

Lista Osiągnięć
Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 4 The Players Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 18

http://www.sklep.ochnik.com/kurtka-meska-im696z11.html

Kupiłem. Polecam, bardzo dobrze się prezentuje (nie świeci się jak psu jajca na tym modelu) plus o dziwo ciepło w niej jak cholera

[InSanE] jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-11-2011, 22:30   #52
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6318

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Nieźle, jeszcze pilotka i rodzony Helmut z II Wojny Światowej.
Stary 29-11-2011, 00:22   #53
[InSanE]
Uzależniony
[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych

[InSanE]'s Avatar

Reputacja: 805

Lista Osiągnięć
Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 4 The Players Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 18

Masz plusa Bugs

[InSanE] jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-01-2012, 23:55   #54
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Reputacja: 1700
Wyślij wiadomość przez AIM do Foxter

Lista Osiągnięć
Bogacz Lubiany Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 9

Dzisiaj poszedłem zobaczyć co mają na zimowej wyprzedaży, już przymierzałem się do fajnej kurtały w promocji za niecałe 300zł, ale uznałem, że skoro jedną kurtkę na zimę mam i jest ona z koloru podobna do tej co chciałem kupić i biorąc pod uwagę fakt, że jest styczeń to po ki uj mam kupować teraz kurtkę na zimę...

Powiedzcie mi gdzie wy kupujecie jakieś fajne odzienie. Chodzi mi głównie o markę. Dotychczas jedyny sklep jaki odwiedzałem to ZARA bo zawsze jakąś fajną koszulę, sweter ewentualnie kurtałe znalazłem. No, ale inne sklepy też przecież są... wiem, bo widziałem, tylko nie wchodziłem. Naśladowałem innych, tam gdzie mało ludzi, to żal kupować. Ja wgl przemierzając Sferę w BB, czy jakąkolwiek galerie w Krakowie wchodzę przeważnie tylko do Zary, Ecco, Douglasa i Empika no jeszcze Diversa znam

Tylko nie podawajcie mi tutaj Carry, C&A, House, H&M, Croopa, Resverd i NY bo to zalatuje (dla mnie ofc) lekko tandetą i jedyne co tam kupuje to skarpetki.

Ostatnio edytowane przez Foxter : 07-01-2012 o 23:59
Foxter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-01-2012, 00:07   #55
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

Ja polewam sie z Zary jak i reszty sklepów z tej franczyzny, jak na własne oczy widziałem jak przy dostawie wypieprza się metki z ceną mniejszą, a zostawia większą (podana w euro). Gdybys wiedział ile to gowno kosztuje tak na prawde to moze też by Ci niesmak pozostał
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-01-2012, 00:17   #56
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie rozumiem troszkę o co Ci chodzi z tymi metkami ceny towarów z zary są podane na oficjalnej stronie producenta, no chyba, że jest to jakiś precedens pracowników w danym punkcie we Wrocławiu

przykład.
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...IRCULAR%2BHOOD co niby zmieniają, przekreślają i dają 450zł? :P

Ostatnio edytowane przez Foxter : 08-01-2012 o 00:21
Stary 08-01-2012, 00:22   #57
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Przy dostawie na ciuchach są 2 metki. Nie wiem czemu, ale ceny na metkach potrafia sie rożnić do 49 euro (tyle max widziałem) zazwyczaj jest to 10 wzwyż. Mozliwe że w pasażu sobie działaja tak na własną rękę (co watpliwe bo nie da się sprzedać czegoś drożej niż jest w systemie), ale jesli nawet tak by było, to kierowniczki czy inne menadzerki o tym wiedza i tak jest WTF. Tak czy inaczej nie lubie jak w ch**a ktos wali
Stary 08-01-2012, 00:33   #58
Foxter
Wariat

Foxter's Avatar

Lista Osiągnięć

To od tej chwili przy zakupie zacznę sprawdzać wszystko z aplikacją ZARA na IGadżecie Gadaj gdzie odzienie kupujesz, a nie

Ostatnio edytowane przez Foxter : 08-01-2012 o 00:36
Stary 08-01-2012, 00:52   #59
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Sprawdzaj sprawdzaj bo wyciulać dać sie łatwo (w Espanii Zara jest tańsza od H&Mu przecież lol..) Gdzie kupuje? W garderobie mam taki misz masz że od rodzimej Vistuli sie coś znajdzie, poprzez CV, CF, Smoga, Diversa, Esprit na jakimś gejowym P&B koncząc. Niezaleznie od sklepu jak jest cos fajnego to i w Reserved kupie czy innym "elo młodzieżowym". Inna sprawa ze ciuchów kupowac nie znoszę i zazwyczaj wieksze ilości kupuje 3 razy w roku. A tak to jak sie ino spodoba (czytaj będzie mega fakin wypierdacze)

Ale jednego sklepu nie cierpie Terranova czy inne gowno, spodnie mi sie rozdupcyły tak, ze kuwa nie było co zbierać pierwszy raz w zyciu
Stary 08-01-2012, 01:48   #60
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5130

juz nie pamietam gdzie, ale ostatnio w sklepie ziomek ogladal plaszcze, cena jednego w zl byla chyba 199 czy 249zl a w euro 199, to ja nie wiem czy kogos tam nie ********.
h&m = tansza zara, ja zwykle ubieram sie w tych dwoch sklepach, sprawdz sobie jeszcze river island czy olivera, nie wiem czy to w krk/bb jest w katowicach w scc sa.
ostatnio tez w scc jakis sklep odkrylem, nazwy tez akurat nie pamietam stoi zaraz obok levisa/wranglera/bs itd. i wyglada jak h&m dla zary, czyli podobnie jak w tych levisach/wranglerach obok ale taniej. byla tam nawet jedna kurtka ktora mi sie zajebiscie podobala ale troche przymala no i juz nie mialem kasy.
jak ci sie takie sklepy nie podobaja to zostaje chyba tylko internet np www.asos.com ja tam jeszcze nie zamawialem nic ale ziomki sobie chwala.

z gaciami to jest roznie, ostatnio kupowalem w zarze i sa bardzo ok, teraz kupilem dziny ze stretchem i to sa najwygodniejsze spodnie jakie mialem chyba. ale reservedy i ogolnie takie gdzie cena bez promocji sie waha 80-130 zl to nie kupuj bo to zwykle szajs. mialem tez 3 pary levisow 511, wszystkie niby ten sam model, w rozmiarach 31,32,33 i te 33 to sa najwezsze w pasie z nich wszystkich =p do tego wszystkie dosc szybko poszly w kroku, a dwie pary to normalnie kupione w sklepie za standardowa cene, trzecie w outlecie i te ostatnie chyba trzymaly sie najdluzej.

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania