Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Halo

Halo Dział poświęcony w całości uniwersum Halo!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-01-2015, 13:45   #201
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Domyślnie Odp: Halo 5: Guardians - temat ogólny

no nie u mnie po tej łatce było zayebiście a dziś kiszka. Nie ma problemu z wyszukaniem ludzi, lagów nie ma ale gołym okiem widać że, ping jest ujowy i nic się nie da zrobić

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-01-2015, 13:53   #202
Rashid PL
Wariat
Rashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL Celebryta

Rashid PL's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 3091

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Stary dziad! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał sobol Zobacz post
No i się osrało tak jak cały czwartek grało się świetnie tak dziś się chyba strzela ślepakami i rzuca granatami ćwiczebnymi, wypluwam całe magazynki w gości i zero efektu bieda na maksa. Jak serwery będą stały tylko w USA i będzie łączyć z hamburgerami to bieda
Raczej bym sie nie spodziewał zeby sie coś zmieniło, wczoraj zagrałem z 5 meczy i jakoś złe nie było ale idealnie tyz nie sprawdzę dziś to dam znac.
Stary 02-01-2015, 18:14   #203
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Lista Osiągnięć

Idealnie może i nie było ale ginołem przez swoje błędy a nie dla tego że jakiś hamburger się do pada dorwał a dziś kuźwa....

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana

Ostatnio edytowane przez sobol : 03-01-2015 o 09:20
Stary 02-01-2015, 18:41   #204
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Zmniejsz czułość, popracuj nad precyzją ruchów, a wyniki same przyjdą !
Stary 02-01-2015, 18:58   #205
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Stary 02-01-2015, 19:12   #206
typfon
Fanatyk
typfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumny

typfon's Avatar

Miasto: Ghibalb
Reputacja: 1073

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 11

a ja dalej bez sexboxa one!!!!!!!!! kurv!!!!!!!

Krul Frume
typfon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-01-2015, 21:44   #207
sobol
Spambot

sobol's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
Zmniejsz czułość, popracuj nad precyzją ruchów, a wyniki same przyjdą !
Prosze Cie nie pisz nic już więcej bo nie masz pojęcia widzę o co chodzi

Ostatnio edytowane przez sobol : 02-01-2015 o 22:21
Stary 02-01-2015, 22:12   #208
Rashid PL
Wariat
Rashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL Celebryta

Rashid PL's Avatar

Lista Osiągnięć

Ten update to chyba dopiero dziś wprowadzili grałem z 10 meczy wszystkie wygrane,pierwszy mecz 20/2 kolejne ciagle pierwszy lub drugi gra sie poprostu fenomenalnie oby tak dalej preorder zaro leci.
Stary 02-01-2015, 22:51   #209
Czezare
Fanatyk
Czezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innych

Czezare's Avatar

Reputacja: 769

A mi się dalej gra ultraciulowo. Ratio to mam chyba 0.20. Ja podejrzewam, że gra ma chyba wyjątkowe wymagania co do jakości sieci gracza, których ja najzwyczajniej w świecie nie spełniam. Na killcamach widzę dziwne rzeczy, których widzieć nie powinienem. Kolesie zabijają mnie po prostu zanim do nich strzelę, a na moim ekranie wydaje mi się, ze prowadzę wyrównaną wymianę ognia, tyle ze na końcu i tak padam. Monster Lag Compensation ot co...
Stary 03-01-2015, 20:37   #210
Czezare
Fanatyk
Czezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innych

Czezare's Avatar

Nie wiem co sie stalo, ale dzisiaj trafilem na 2-3 serwery z duzo lepszym pingiem i od razu znacznie lepiej zaczelo mi sie grac. Czulem to bardzo wyraznie.Oczywiscie dalej jestem na minusie, ale w sumie niewielkim, takim typu 9:11 lub 12:13...Fajna jest ta nowa dzienna mapa Regret (kolorystyka), chociaz nieco zbyt podobna do Truth. Mi sie najbardziej poki co podoba mapa Eden, ktora pozwala prowadzic ogien na nieco wieksze odleglosci.
Stary 03-01-2015, 20:47   #211
Rashid PL
Wariat

Rashid PL's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Czezare Zobacz post
Nie wiem co sie stalo, ale dzisiaj trafilem na 2-3 serwery z duzo lepszym pingiem i od razu znacznie lepiej zaczelo mi sie grac. Czulem to bardzo wyraznie.Oczywiscie dalej jestem na minusie, ale w sumie niewielkim, takim typu 9:11 lub 12:13...Fajna jest ta nowa dzienna mapa Regret (kolorystyka), chociaz nieco zbyt podobna do Truth. Mi sie najbardziej poki co podoba mapa Eden, ktora pozwala prowadzic ogien na nieco wieksze odleglosci.
Bo to beta z czasem tak dopracują dobieranie do serwerów że nie powinno być żadnych lagów.
Eden to ta nowa w nocy chyba, jak dla mnie na razie najlepsza mieczyk tam wymiata jak ta lala.
Stary 03-01-2015, 21:51   #212
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7997

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

Ta beta multi będzie otwarta dla biedaków, którzy nie kupili tego master chief?

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-01-2015, 21:55   #213
jaskier04
Wariat
jaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebryta

jaskier04's Avatar

Reputacja: 3046

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Celebryta 
Liczba Osiągnięć: 20

Mówili, że będą rozdawać kody ale na razie się z żadna tego typu akcją nie spotkałem jeszcze. Może np. na ostatni tydzień coś rzucą. Imo dobrze by było gdyby zrobili stress test jakiś pod koniec bety.
jaskier04 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-01-2015, 00:15   #214
sobol
Spambot

sobol's Avatar

Lista Osiągnięć

Łoja ******** chyba jest OK 18/4 nareszcie gra się przyjemnie jak w H4

---------- Wiadomość dodana 23:15 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 22:50 ----------

Cytat:
Napisał Rashid PL Zobacz post
Bo to beta z czasem tak dopracują dobieranie do serwerów że nie powinno być żadnych lagów.
Eden to ta nowa w nocy chyba, jak dla mnie na razie najlepsza mieczyk tam wymiata jak ta lala.
Jak postawią serwer w EU dla EU wtedy będzie można mówić o "sprawiedliwej" grze. Teraz jak na moje to dalej loteria będzie. Jak trafi się na hamburgerów to pewno będzie zamiecione. Wyda je mi się też że zależy od godziny. Rano pewno więcej z USA ciśnie a wieczorkiem wiadomo że śpią

Ostatnio edytowane przez sobol : 04-01-2015 o 02:05
Stary 04-01-2015, 01:33   #215
Czezare
Fanatyk

Czezare's Avatar

Cytat:
Napisał sobol Zobacz post
Łoja ******** chyba jest OK 18/4 nareszcie gra się przyjemnie jak w H4

---------- Wiadomość dodana 23:15 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 22:50 ----------

Jak postawią serwer w EU dla EU wtedy będzie można mówić o "sprawiedliwej" grze. Teraz jak na moje to dalej loteria będzie jak trafi się na hamburgerów to pewno będzie zamiecione. Wyda je mi się też że zależy od godziny. Rano pewno więcej z USA ciśnie a wieczorkiem wiadomo że śpią

Już pochwaliłem, a tu bah! Przydzieliło mnie na Florydę :-/ Koniecznie muszą w fullu wyeliminować takie niedopuszczalne siupy. Czasami to myślę, że oni tam w tym 343 specjalnie tak robią. Wiadomym jest, ze najważniejszym rynkiem dla Halo są Stany. Od tego jak się gra sprzeda głównie zależy od ichniego rynku. Dopuszczają więc do amerykańsko -europejskich potyczek na amerykańskich serwerach, żeby się hambgerownia mogła dowartościować spuszczając manto Europejczykom. Wiadomo o co chodzi. Zadowolony i dowartościowany Hamburger grę na pewno kupi...;-)
Stary 04-01-2015, 01:51   #216
sobol
Spambot

sobol's Avatar

Lista Osiągnięć

No ja mam 12/6, 18/5, z jakimiś propsami z Hameryki( widać że znają się na rzeczy) 2/10 sobie filmiki ponagrywałem co by chrono wiedział o co chodzi a nie bzdece mi tu wypisywał ale ogólnie to dziś ja wpierdol spuszczam a nie oni mi.
Może do końca bety wyjdę na K/D 1:0
LOL chyba laska mnie tak okrutnie zlała o ile ktoś się nie podszywa, porostu w tym meczu wyebali nas w kosmos, zero pomysłów.
https://account.xbox.com/pl-pl/gamec...e-223152e9dbfd

PS. Myślałem że się nie nagrało ale jednak jest początek tego nieszczęsnego meczu. Kto mnie uświadomi co to było od minuty 4:24 kamuflaż aktywny ? Nie wydaje mi się...

Tu ostatni dzisiejszy mecz dla kontrastu

Ostatnio edytowane przez sobol : 04-01-2015 o 16:02
Stary 04-01-2015, 02:18   #217
Rashid PL
Wariat

Rashid PL's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Czezare Zobacz post
Już pochwaliłem, a tu bah! Przydzieliło mnie na Florydę :-/ Koniecznie muszą w fullu wyeliminować takie niedopuszczalne siupy. Czasami to myślę, że oni tam w tym 343 specjalnie tak robią. Wiadomym jest, ze najważniejszym rynkiem dla Halo są Stany. Od tego jak się gra sprzeda głównie zależy od ichniego rynku. Dopuszczają więc do amerykańsko -europejskich potyczek na amerykańskich serwerach, żeby się hambgerownia mogła dowartościować spuszczając manto Europejczykom. Wiadomo o co chodzi. Zadowolony i dowartościowany Hamburger grę na pewno kupi...;-)
Skąd wiesz kaj cie przydzielo ? Ja tam żodnego info nie wyłapałem na tyn temat.
Przed ostatnim updatem jakis burger naśmiewoł się ze mnie że chujowy jestem i takie tam,a wczoraj jak mi sie dobrze groło pech chcioł że rzuciło go na nasz serwer i spiredolił w połowie meczu bo takie wciry dostawoł.

Ostatnio edytowane przez Rashid PL : 04-01-2015 o 02:22
Rashid PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-01-2015, 09:23   #218
Czezare
Fanatyk

Czezare's Avatar

Cytat:
Napisał Rashid PL Zobacz post
Skąd wiesz kaj cie przydzielo ? Ja tam żodnego info nie wyłapałem na tyn temat.
Przed ostatnim updatem jakis burger naśmiewoł się ze mnie że chujowy jestem i takie tam,a wczoraj jak mi sie dobrze groło pech chcioł że rzuciło go na nasz serwer i spiredolił w połowie meczu bo takie wciry dostawoł.

Podczas matchmakingu, który trwa czasami koorewsko dlugo niejako z nudów sprawdzam karty graczy. Jesli większość ma locale Florida, Miami, Jacksonville itp, to po pierwsze, a po drugie ja dostaję ostro wpierdol bez najmniejszych szans na nawiązanie jakiejkolwiek walki to jak myślisz...jestem " u siebie" czy na gościnnych występach?;-)
Stary 04-01-2015, 18:03   #219
Czezare
Fanatyk

Czezare's Avatar

Jak Wam dziala dzisiaj beta? Mnie juchowo, albowiem juz od pol godziny czekam i czekam i nic... Moja druzyna pelna, a w sasiedniej caly czas 2-3 osoby...
Stary 04-01-2015, 19:52   #220
jaskier04
Wariat
jaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebryta

jaskier04's Avatar

Reputacja: 3046

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Celebryta 
Liczba Osiągnięć: 20

U mnie od wczoraj tak jest, znajduje full, a za kilka sekund kogoś wywala i znów szuka i tak kilka/kilkanaście minut czekania czasami.
Odechciało mi się w to grać :P (w betę ofc, H5 i tak biorę na premierę).
jaskier04 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Halo

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania