Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 17-03-2019, 02:50   #8501
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8415

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Domyślnie Odp: Mistrzowie "calaków"

Battlefield V 1000/1000 - kampania jak to w BFie - niepotrzebna. Trzy misje, w których przeciwnicy którzy obsługują działka stacjonarne stają się niesmiertelni. Miszcz. Na szczęście jest krótko.
Multi - tu jest klasa. Oprócz wszelakiej maści bugów od braku zaliczania progresu w zadaniach aż po black screen podczas wczytywania mapy, to Multi jest świetne. Dice jak to Dice łata jedno, jebie drugie ale jest już dużo lepiej niż przy starcie gry. W mojej ocenie jest to dużo lepszy BF niż poprzedni. Nawet w błędy mam wyjebane, bo gra mi się super. Tylko 9 map to trochę mało. No i tryby, które wrzucanie są czasowo nie obsługują wszystkich plansz. Ale jak to mówi Damian, lepsze trzy zbalansowane niż 10 ***** wartych.
EDIT: Zapomniałem wspomnieć o teatrach wojny. Bardzo spoko patent, który jeśli chcesz wszystko odblokować, zmusza do grania wszystkimi klasami, brońmi i czy też w różnych trybach. Mam nadzieję, że Dice z niego nie zrezygnuje i będzie ciągle dorzucam nowe wydarzenia.
Polecam, Robert Makłowicz.

Ostatnio edytowane przez zarzykrulezzz : 17-03-2019 o 02:59
zarzykrulezzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-03-2019, 14:47   #8502
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11472

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Te za multi czasochłonne? Ciekawe, czy za Firestorm coś dodadzą.
Stary 09-04-2019, 15:48   #8503
dark star
Stały bywalec
dark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumny

dark star's Avatar

Reputacja: 1193

Lista Osiągnięć

Borderlands: Game of the Year Edition - 1750/1750
Miło wrócić do tego tytułu po latach. Oprawa graficzna daje rade ale gra sie jednak już troszkę zestarzała, no ale dalej miło sie gra i wiadomo najgorsze chyba DLC w historii które w mojej opinii jest niesamowita strata czasu czyli The Underdome. Cała reszta daje rade a jak ktoś ma Save z X360 to sobie życie ułatwi
Stary 09-04-2019, 20:14   #8504
ples
Nowy
ples Po prostu miły człowiekples Po prostu miły człowiekples Po prostu miły człowiekples Po prostu miły człowiek

Reputacja: 387
Domyślnie Mistrzowie "calaków"

Jak dużo wpada osiągnięć dzięki save z x360? Miałem zrobione wszystko łącznie z dlc. Zastanawiałem się czy to w ogóle po tylu latach odpalać, ale jeśli save spowoduje że będzie szybko i bezboleśnie to się zastanowię.
ples jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-04-2019, 10:01   #8505
dark star
Stały bywalec
dark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumny

dark star's Avatar

Reputacja: 1193

Lista Osiągnięć

Powiem ci ze nie wszystko wpada nie wiem jak jest z poziomem i misjami bo miałem zrobione i musiałem od nowa ale na przykład za lokacje i z dlc Claptrapa sporo wpada nie znam dokładnej ilości.
Stary 12-04-2019, 18:25   #8506
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Sekiro: Shadows Die Twice - 1000/1000
Początkowo szło powoli, ale kiedy załapałem zasady walki to było już z górki. Pierwsza połowa gry świetna. Potem niestety trochę za dużo backtrackingu, za mało eksploracji i zostaje przechodzenie od bossa do bossa. Do tego za dużo powtórek minibossów.
Stary 17-04-2019, 11:09   #8507
YuSuzuki
Shenmue 3
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7841

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Początkowo szło powoli, ale kiedy załapałem zasady walki to było już z górki. Pierwsza połowa gry świetna. Potem niestety trochę za dużo backtrackingu, za mało eksploracji i zostaje przechodzenie od bossa do bossa. Do tego za dużo powtórek minibossów.
BIG CONGRATS - fajna dla Ciebie odmiana..., teraz zagraj w Devil May Cray 5 będziesz zachwycony
Stary 11-05-2019, 15:26   #8508
Marcin Boro
Wariat
Marcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innych

Marcin Boro's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 909

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
szacun, ja dopiero kończę pierwsze przejście

Żeby zobaczyć każde zakończenie, to muszę zrobić kopie sejwa przed walką, czy mogę po? (zanim wejdę w interakcje z KURO)
Stary 11-05-2019, 17:34   #8509
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Każde dobre możesz zrobić po ostatniej walce bawiąc się sejwem. Oczywiście jeśli wcześniej wypełniłeś wymagania.
Stary 19-05-2019, 19:02   #8510
ples
Nowy
ples Po prostu miły człowiekples Po prostu miły człowiekples Po prostu miły człowiekples Po prostu miły człowiek

Reputacja: 387

Wpadło jakiś czas temu, ale dopiero mi się przypomniało

RE7 ze wszystkimi DLC. Ogólnie bardzo dobrze mi się grało. Trochę frustracji było z Zoe Must Die, bo jakoś nie szło mi nawalanie z pięści. Jednak moje OCD dotyczące 100% zwyciężyło. Polecam bardzo.

Co tu dużo pisać. W końcu siadłem do Seriously. 6 konsol i jazda. Zajęło pewnie z 40 godzin. Wpadło przy 10171 więc nie mogę narzekać.

Na teraz GoW3. Kilka onyxów z versusa i kilka kolejnych z bestii i hordy zostało. Idzie powoli jak krew z dupy
ples jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-05-2019, 18:54   #8511
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12625

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

A Plague Tale: Innocence 1000/1000 - Naprawdę solidny tytuł, dobrze rozłożona ilość walki, skradania (mogłoby być trochę bardziej realistyczne, trzeba przymknąć oko), kombinowania ze szczurami, odblokowywania nowych rodzajów amunicji i umiejętności dodających nowe sposoby na pozbywanie się wrogów. Acziwmenty łatwe, calak to jakieś 15h bez patrzenia na listę przed zakończeniem fabuły (sporo powtarzałem, ale gierka mi od razu siadła to nie chciałem sobie spoilerować). Warto przy pierwszym przejściu dobrze rozglądać się za materiałami do ulepszania ekwipunku, bo później trzeba kilka chapterów ponownie przechodzić żeby zrobić osiągnięcia za to. Gierkę polecam. 8,5/10
Stary 24-07-2019, 19:27   #8512
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12625

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Pure 1000/1000 - Myślałem, że będzie gorzej, ja na tytuł z 2008 grało się w miarę, taki średniaczek, Split-Second duże lepsze. 6/10

Skyrim 1550/1550 - Najbardziej przehajpowana gra w historii, misje powtarzalne do bólu, postacie meh, historia tak samo. Ale wolność i eksploracja - gównokurwa, zamknąć mordy, gra jest słaba. 6/10
Stary 25-07-2019, 11:06   #8513
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Jak wszystko hejtuje. Pewnie za Gearsami tęskni.
Stary 25-07-2019, 21:39   #8514
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7924

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

looool pure, jeden z moich pierwszych calaków

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-08-2019, 18:18   #8515
High Glos
Stały bywalec
High Glos Grabi sobieHigh Glos Grabi sobie

High Glos's Avatar

Reputacja: -147

Lista Osiągnięć
Promotor No-life? Aniołek Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 20

Smile Odp: Mistrzowie "calaków"

Xbox 360:

Toy Soldiers Cold War 300/300
LEGO Batman 3 Poza Gotham 1300/1300

i będzie więcej, jak znajdę trochę wolnego czasu !!!

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania