Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Xbox Live Xbox Live - Sony może tylko pozazdrościć!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29-12-2010, 17:15   #81
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Domyślnie Odp: Warto przenieść konto Xbox LIVE na Polskę ?

Cytat:
Napisał Ar2rM Zobacz post
panowie - to chyba nie temat zeby o problemach technicznych rozmawiac?
Stało się to po przeniesieniu konta na PL, wcześniej tego nie miałem, więc może to być przestroga i zarazem argument (czy też kontrargument) dotyczące tego, czy "Warto przenieść konto Xbox LIVE na Polskę ?", dziekuje, dobranoc.

I dzie som moje piniondze za las, znaczy moje 800MSP? Miesiąc jak złoto równo mija i nic, pierony ogniste siarczyste...
Stary 29-12-2010, 17:33   #82
OCC Senior
Uzależniony
OCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innych

OCC Senior's Avatar

Miasto: Silesia
Reputacja: 905

Lista Osiągnięć

Cytat:
Stało się to po przeniesieniu konta na PL
co na to oficjalne wsparcie techniczne XBL pl?
OCC Senior jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-12-2010, 18:49   #83
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Lista Osiągnięć

Kazali obłożyć XBoxa kiszoną kapuchą i drylowanymi frankfurterkami i nucić mu "Livin la vida loca", ale z melodią a la "Ave Maria", a jak nie przejdzie to zaorać napalmem z orbity, japie*dole - pisze o tym tutaj, żeby nie dzwonić do nich, może ktoś miał podobny problem, ocochodzi
Stary 29-12-2010, 19:02   #84
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał Butch Zobacz post
Kazali obłożyć XBoxa kiszoną kapuchą i drylowanymi frankfurterkami i nucić mu "Livin la vida loca", ale z melodią a la "Ave Maria", a jak nie przejdzie to zaorać napalmem z orbity, japie*dole - pisze o tym tutaj, żeby nie dzwonić do nich, może ktoś miał podobny problem, ocochodzi
I co pomogło (obkładanie kapustą)? Jak nie to telefon do Stacha, ewentualnie do pana Lebiedzia.
Teraz na serio: jak recovery nie pomaga to kiszka, raczej innych środków oprócz wyczyszczenia cache chyba nie ma.
Z drugiej strony jak się ilość achievów i gs zgadzają... NA xbox.com wszystko w porządku?

P.S. "Złe, bo polskie" znowu dało o sobie znać.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-12-2010, 19:18   #85
Butch
No-life

Butch's Avatar

Lista Osiągnięć

Ale ja nie twierdze, ze to przeze PLXBL. Stwierdzam fakt - zaczelo sie to, ni mniej, ni wiecej tylko wtedy, kiedy przenioslem konto. A czy to wina stosunku długości drugiej i siódmej pary odnóży stonogi murowej, czy humoru Wiśwanatha Ćakrawartina Thakura to pojęcia nie mam, dlatego pytam.

A kapucha nie pomogła, może przez to, że wcześniej frankfurterki zjadłem, bo lubie ;F
Stary 29-12-2010, 19:37   #86
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Cytat:
Napisał Ar2rM Zobacz post
panowie - to chyba nie temat zeby o problemach technicznych rozmawiac?

BDW: jak tam opinie po paru tygodniach? malkontenci juz sie przekonali?
Gry na żądanie wyglądają już znacznie lepiej, reszta po staremu (czyli wujowo).

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-12-2010, 13:12   #87
alus
Nowy
alus Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10
Send a message via Skype™ to alus

Jest jakis polski support MS w odnoszeniu do Live?
Chcialem spytac kiedy mspointy beda.
Jak narazie nie jestesmy tak zle w stosunku do uk , nasz live sie zapelnia coraz bardziej
Stary 13-01-2011, 21:02   #88
mk00h
Underground
mk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądze

mk00h's Avatar

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 2261

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał alus Zobacz post
Jest jakis polski support MS w odnoszeniu do Live?
Chcialem spytac kiedy mspointy beda.
Jak narazie nie jestesmy tak zle w stosunku do uk , nasz live sie zapelnia coraz bardziej
Poczytaj temat o MSP.
Stary 17-02-2011, 23:54   #89
Matik_MP
Znajomy
Matik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innych

Matik_MP's Avatar

Miasto: Edinburgh
Reputacja: 659

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Hall of Fame SuperStar Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 18

Patrząc z perspektywy 3 miesięcy: wg. mnie nie warto, zwłaszcza teraz, bo nie ma już żadnego bonusa za to w postaci MSP

Jedyne plusy to jak dla mnie polski język na Xbox.com no i może jeszcze usprawniona polska pomoc techniczna, z której mam jednak nadzieję nie korzystać... aha, no i zdjęcie blokady regionalnej na niektóre "normalnie" niedostępne wcześniej rzeczy (np. DLC do GoW i GoW 2 bez VPN)

Jest za to sporo upierdliwych ograniczeń, mocno uprzykrzających życie - np. niedziałające 48h zdrapki, itp.

Mimo, że od uruchomienia polskiego Live'a upłynęło już sporo czasu, to prawdę mówiąc oferta jest nadal uboga - masowo pojawiają się tylko addony do gier muzycznych i małe dodatki w postaci samochodów do wyścigów. Nadal za to brakuje dobrych dodatków do wielu świetnych gier, które nie są na tyle stare, żeby się nimi nie interesować - np. nie ma żadnego DLC do Bioshock'a 2, chciałem ostatnio pobrać Minerva's Den w promocji na Deal of the Week i byłem zmuszony zrobić to poprzez dodatkowe konto na UK. Nie rozumiem w czym tkwi problem, żeby pododawać trochę contentu...

Kolejna sprawa - Xbox Live Rewards - próba (wg. mnie póki co nieudolna odpowiedź na PlayStation Plus) nagradzania użytkowników za aktywność w kupowaniu contentu i golda w Polsce nie działa, póki co warto pod tym względem mieć konto USA lub UK, bo te kilka dodatkowych MSP zawsze wpadnie, a tak to lipa totalna. Inna kwestia, że PS Plus daje coś ciekawego, a Microsoft jest raczej zbyt pazerny, żeby coś takiego ludziom skonstruować, no chyba że Rewards jakoś z czasem wyewoluuje i wyjdzie z obecnej poczwarki "na ludzi".

Ale cóż, każdy niech robi jak chce

Completed retail: 43 Completed arcade: 18
Matik_MP jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-02-2011, 16:51   #90
ckast
Wariat
ckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innych

Reputacja: 797

Pytanko - Czy jeżeli przeniosę konto uk z goldem na pl, to czy członkostwo złotego konta mi się wydłuży ??
Stary 18-02-2011, 16:59   #91
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 11

Z tego co kojarzę to zaokrągli się do pełnego miesiąca.

Jeżeli chodzi o Live PL to niestety żałuję zmiany i tęsknie za przepychem informacji w menu jakie można doświadczyć w XBL UK.

Gambas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-02-2011, 17:06   #92
ckast
Wariat
ckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innych

Reputacja: 797

Cytat:
Napisał Gambas Zobacz post
Z tego co kojarzę to zaokrągli się do pełnego miesiąca.

Jeżeli chodzi o Live PL to niestety żałuję zmiany i tęsknie za przepychem informacji w menu jakie można doświadczyć w XBL UK.
Dzięki za info

btw. live pl coraz lepsze, tzw. coraz więcej gier na God
Stary 20-02-2011, 12:30   #93
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Lista Osiągnięć

Jak dla mnie to ilość gier na GoD nie czyni XBL PL jakimś wystrzałowym, bo po prostu nie korzystam z tego poddziału. Wynika to oczywiście z wysokiej ceny, mojej niechęci do kupowania 6k MSP no i najważniejszej - uwielbienie gier pudełkowych, które mogę po prostu kupić taniej niż te z GoD (do używanych nic nie mam ).

Stary 20-03-2011, 17:53   #94
Monika85PL
Znajomy
Monika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innych

Monika85PL's Avatar

Miasto: dolny śląsk
Reputacja: 826

Lista Osiągnięć
 Old School Playaz Kobiety też grają! Go! Go! PSP/Vita 
Liczba Osiągnięć: 6

Brak obsługi komend głosowych kinecta na koncie PL to jakieś nieporozumienie. Będziemy czekali kolejne 5 lat na dodanie tej funkcji?
Stary 20-03-2011, 18:55   #95
Ownon
Fanatyk
Ownon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znają

Ownon's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 596

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Szybko i wściekle Hall of Fame Star  
Liczba Osiągnięć: 12

z tego co pamiętam przy premierze kontrolera zapowiadali, że w okolicach kwietnia ma zacząć działać
Stary 04-04-2011, 08:27   #96
typfon
Fanatyk
typfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumny

typfon's Avatar

Miasto: Ghibalb
Reputacja: 1073

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe 

Ja przeniosłem swoje konto na PL, ale przyznaję bez bicia że na ang. prawie nie korzystałem z zakupów za MSP więc nie miałem problemu z zawartością którą zakupiłem przed migracją. Czasem mnie trochę denerwuję brak zawartości, ale jakoś strasznie mi to nie przeszkadza ogromny + to fakt że teraz dzwoniąc do MS mamy kompleksową pomoc a nie teksty w stylu "w Polsce nie ma usługi xbl jeśli ma Pan z nią jakieś problemy to proszę skontaktować się z odpowiednim oddziałem MS na który założył Pan konto".

Krul Frume
typfon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-05-2011, 15:21   #97
Wolfman7
Nowy
Wolfman7 Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Hej, chciałbym się zapytać jak ta sprawa z Polskim Livem wygląda teraz, pół roku od wprowadzenia. Czy ilość produktów w Market Place jest porównywalna do tej z innych państw i czy teraz można już normalnie zakupić takie gry jak doom czy duke nuken 3D ?
Wolfman7 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-05-2011, 16:02   #98
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Stare rzeczy nie są dodawane, nie licząc kilku wyjątków (np. Mass Effect 2, Mafia II). Nowe dodatki, dema itd. z reguły pojawiają się równocześnie z resztą Europy. Duke jest u nas dostępny, Doom tylko II. http://marketplace.xbox.com/pl-pl
Stary 10-05-2011, 19:37   #99
Gambas
Wariat

Gambas's Avatar

Lista Osiągnięć

Dziś mija pół roku od wprowadzenia XBL w PL. Sugerując się trochę newsem na Poly, jesteście zadowoleni z Xbox Live w Polsce (Ci co się przenieśli)?

Z mojej strony to wszystko jest w największym porządku. Gier na żądanie nie kupuje, Arcady od czasu do czasu (w takim stopniu, że XBL PL w pełni spełnia moje oczekiwania co do contentu), Indie interesujący mnie kupiłem przed migracją a od DLC trzymam się z daleka jeżeli gra nie wywoła u mnie opadu szczęki. Jak widać nie jestem wymagającym użytkownikiem, więc jak dla mnie XBL PL się sprawdził. Jedynym minusem są rzadko dodawane nowe materiały video a nawiązując do tego - mogliby się pokusić o video po polsku. Wielki plus dla infolinii MS i działu zajmującego się Xbox Live, miałem pewien problem z MSP za migrację, który już tu opisywałem, sprawę w miarę szybko załatwiłem z konsultantem via tel. a potem email.

Stary 11-05-2011, 11:40   #100
typfon
Fanatyk
typfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumny

typfon's Avatar

Miasto: Ghibalb
Reputacja: 1073

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe 

ja tam jestem zadowolony nawet kupiłem kilka gier Arcade czego wcześniej nie robiłem, duży + to infolinia MS (szkoda tylko że z mojego Plusa się do nich nie dodzwonię)

Krul Frume
typfon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania