Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Xbox Live Xbox Live - Sony może tylko pozazdrościć!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12-11-2010, 16:31   #1
somber86
Stały bywalec
somber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłość

somber86's Avatar

Miasto: Gdańsk
Reputacja: 1619

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Widz Aniołek Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 30

Domyślnie Warto przenieść konto Xbox LIVE na Polskę ?

ja już przeniosłem, ale nie chodzi o to.
cała akcja i kontrakcja wywołała wiele szumu, nie przesadzając na całym świecie i zastanawiam się ilu z "krzykaczy" przeniosło swój gamer tag na Polski rynek i czy w ogóle po starcie usługi live w naszym kraju widzicie sens prenoszenia konta.
Stary 12-11-2010, 16:36   #2
Infidel
Stały bywalec
Infidel Jest wokół niego pozytywna auraInfidel Jest wokół niego pozytywna auraInfidel Jest wokół niego pozytywna aura

Infidel's Avatar

Reputacja: 225

Lista Osiągnięć
Zapalczywy Pokaż się! Hall of Fame n00b Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 9

Domyślnie Odp: warto przenieść konto xbox live na Polskę

Jedyny prawdziwy sens przenoszenia kont, to brak blokady regionalnej. No chyba,że komuś sama świadomość posiadania konta na Polskę robi lepiej.
Na razie lepiej poczekać,zbyt dużo problemów jeszcze jest.
Stary 12-11-2010, 16:45   #3
OCC Senior
Uzależniony
OCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innych

OCC Senior's Avatar

Miasto: Silesia
Reputacja: 905

Lista Osiągnięć

sens jest i to glebszy. poki co prawie nic tam nie ma, ale tez nie ma sie co dziwic. pojawi sie cos jezeli MS zobaczy potencjal - mowiac wprost zobaczy w nas kase.
jezeli dalej bedziemy kupowac za granica to szybko jej nie zobaczy.
OCC Senior jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-11-2010, 17:20   #4
brolly
Fanatyk
brolly Wkrótce będzie sławny

brolly's Avatar

Reputacja: 52
Wyślij wiadomość przez AIM do brolly

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Szybko i wściekle Zapalczywy Hall of Fame n00b 
Liczba Osiągnięć: 10

Oczywiście, że jest sens. Xbox Live tworzą gracze... im więcej będzie korzystało z usługi w Polsce tym będzie ona co raz bogatsza. Więc nie pierdolcie głupot i nie narzekajcie. Jeśli nie będzie sie opłacało MS w nas inwetsowac, gdyz bedzie mało użytkowników to będzie to głównie zasługa osób, które nie migrowały konta. Wydaje sie ze moze byc ich sporo bo każdy narzeka prawie, choć pewnie najwięksi przeciwnicy już dawno to zrobili xD
brolly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-11-2010, 17:35   #5
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

Ja nie przenoszę się na Polskę dopóki nie będzie 100% info, że komendy głosowe Kinect będą działały z polskimi kontami.
Stary 12-11-2010, 17:41   #6
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 11

Faktycznie ważna sprawa, ale wierzysz w to, że M$ który pieje o Kinecie chociażby w wywiadzie z mediami konsolowymi nagle się budzi z ręką w nocniku, bo graczom nie działają komendy głosowe?

Gambas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-11-2010, 19:33   #7
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 21

przeciez odpowiedz brzmi bardzo prosto NIE OPLACA SIE PRZENOSIC KONTA zalozcie sobie drugie konto na ktorym bedziecie mogli pobierac rzeczy ktore beda mialy blokade i tyle .

hub3k pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-11-2010, 19:49   #8
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Cytat:
Napisał Infidel Zobacz post
Jedyny prawdziwy sens przenoszenia kont, to brak blokady regionalnej. No chyba,że komuś sama świadomość posiadania konta na Polskę robi lepiej.
Na razie lepiej poczekać,zbyt dużo problemów jeszcze jest.
Nie ma już żadnych problemów. Samo przeniesienie konta trwało u mnie mniej jak minutę. Jak na razie, to dobrze, bo gold przedłużyli mi o miesiąc Arkadówek, DLC itd. jest sporo więc nie ma na co narzekać.
Stary 12-11-2010, 20:15   #9
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

Opłaca się przenieśc konto na Polskę,ponieważ jak masz konto na Anglię,to masz blokadę regionalną,a na Polskę nie masz już blokady np na map packi do Gowa 2 czy Gow 1.

Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-11-2010, 20:39   #10
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

wiem że wiekszość osób ma w dupie Polske, ale warto sie zastanowić gdzie lepiej odprowadzać vat i wspierać gospodarke USA, Angoli czy nasz rodzimy rynek, wystarczy że i tak już dużo cwaniaczków nawet z tego forum sprowadza gry z zagranicy i okrada nasz kraj z vatu, wiec przynajmniej kupujcie przez polski XBL hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 12-11-2010 o 20:44
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-11-2010, 21:07   #11
brolly
Fanatyk
brolly Wkrótce będzie sławny

brolly's Avatar

Reputacja: 52
Wyślij wiadomość przez AIM do brolly

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Szybko i wściekle Zapalczywy Hall of Fame n00b 
Liczba Osiągnięć: 10

Cytat:
Napisał Mr Perfect Zobacz post
wiem że wiekszość osób ma w dupie Polske, ale warto sie zastanowić gdzie lepiej odprowadzać vat i wspierać gospodarke USA, Angoli czy nasz rodzimy rynek, wystarczy że i tak już dużo cwaniaczków nawet z tego forum sprowadza gry z zagranicy i okrada nasz kraj z vatu, wiec przynajmniej kupujcie przez polski XBL hehehe
Normalnie już dawno nie zobaczyłem takiego postu Frezera z którym bym sie zgodził a z tym nawet zgadzam się w 100% i popieram jego myśl
brolly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-11-2010, 17:57   #12
Monika85PL
Znajomy
Monika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innych

Monika85PL's Avatar

Miasto: dolny śląsk
Reputacja: 826

Lista Osiągnięć
 Old School Playaz Kobiety też grają! Go! Go! PSP/Vita 
Liczba Osiągnięć: 6

Thumbs up Odp: warto przenieść konto xbox live na Polskę

...i to z ust człowieka, który zasila Vatem co najwyżej torrenty i konta rapidshare lol. Ja tam mam gdzieś polskie wydania gier skoro nawet dodatki potem mi nie działają (prince of persia, Asassin's Creed 2) i nie dostaję obiecanych zdrapek w pudełku (Alan Wake, Dragon Age). Więc kto tu kogo wcześniej dymał? Wraz z wejściem polskiego live'a w końcu skończy się ten cyrk.

Gdzie się podziało 50% DLC i gier arcade po przerejestrowaniu? Dlaczego nie ma wszystkich dodatków w sklepie dla avatara? Czy warto przenosić konto zastanawiam się od premiery Polskiego Live... Z jednej strony chcę mieć profil zarejestrowany na moje dane osobowe, korzystać z płatności kartą, być zarejestrowana na własny kraj nie na UK..z drugiej strony jestem rozczarowana ponieważ zagraniczne konta oferują mi więcej. Prawdopodobnie na starcie jest bida z nędzą. Później po woli uzupełnią braki. Do końca tego roku powinnam przenieść swój główny profil tak czy inaczej.
Stary 13-11-2010, 21:33   #13
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Cytat:
Napisał Monika85PL Zobacz post
Gdzie się podziało 50% DLC i gier arcade po przerejestrowaniu? Dlaczego nie ma wszystkich dodatków w sklepie dla avatara? Czy warto przenosić konto zastanawiam się od premiery Polskiego Live... Z jednej strony chcę mieć profil zarejestrowany na moje dane osobowe, korzystać z płatności kartą, być zarejestrowana na własny kraj nie na UK..z drugiej strony jestem rozczarowana ponieważ zagraniczne konta oferują mi więcej. Prawdopodobnie na starcie jest bida z nędzą. Później po woli uzupełnią braki. Do końca tego roku powinnam przenieść swój główny profil tak czy inaczej.
Widać, że średnio czytasz jakieś newsy itd.
Wszelkie arkadówki, DLC, ubranka i gamerpicsy będą dodawane systematycznie i po jakimś czasie za pewne będzie u Nas wszystko to, co jest w USA, GB itd.
Wystarczy trochę poszperać w internecie. Polecam na przyszłość.
Stary 13-11-2010, 21:50   #14
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Nie licz na to kroolik. Teraz będą już raczej dochodziły nowe rzeczy. Ze starych masz to co było najbardziej interesujące, najlepsze i najczęściej pobierane. Microsoft nie będzie się pierdzielił z podpisywaniem od nowa licencji na grę XBLA z 2006 r., którą kupić może pięć osób. Z drugiej strony naprawdę nie wiem co to za problem. Ofertę naszego Rynku uważam za wystarczająco ciekawą w tym momencie.
Stary 13-11-2010, 23:27   #15
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

Domyślnie Odp: Warto przenieść konto Xbox LIVE na Polskę ?

NOT

Brak całego DLC do RB to kpina po prostu. Gdyby nie to to jeszcze może bym rozważył migrację (bo wkurwia też strasznie blokada komend głosowych w Kinekcie), ale tak- sorry, bro.
Stary 14-11-2010, 16:31   #16
Vartan
Wariat
Vartan Wkrótce będzie sławny

Vartan's Avatar

Reputacja: 68

Lista Osiągnięć
VIP Dopiero się rozkręcam! Filantrop Donator o wielkim sercu 
Liczba Osiągnięć: 18

Sprobujmy wypisac wazniejsze za i przeciw:

Plusy:
- w koncu mamy rodzimego Live'a, polskie jest polskie, z zalozenia latwiej bedzie sie nam spotkac przy tworzeniu gier multi, mniejsze lagi itp.
- nic, co zobaczycie polskim kontem na RYNKU nie bedzie zablokowane. Po prostu pobierzecie. Na szczescie u nas nie Niemcy i ze wzgledu na przemoc itp. nie bedzie zadnych cenzur
- 800/1600MSP na konto za migracje, ktore dostaniemy za kilka tygodni (taki ochlap)

MINUSY:
- brak pelnej obslugi Kinecta (mowa) - jak dla mnie to najwiekszy BÓL jesli chodzi o migracje i wlasciwie jedyny powod, dlaczego tego nie zrobie
- mniejsza zawartosc contentu na rynku, aczkolwiek to przeciez mozna zalatwic bocznym kontem z punktami
- drogi live. Podobno 230PLN, ale raz rocznie to nie jest az tak straszny wydatek (nie wiem czy zdrapki EU nie dzialaja)
- drogie MSP - jesli chcesz ubrania dla avatara - to niestety zaplacisz troche wiecej, ale wg mnie jest to bzdura. gry itp. sciagniesz 2. kontem bocznym na US lub UK
- brak twittera, zune, facebooka - chociaz czy tak naprawde komus jest to potrzebne na konsoli do szczescia?
- utrata dotychczasowych licencji - jednak w DOWNLOAD HISTORY nadal mamy wypisane tytuly. moze problem zostanie rozwiazany.

Czy warto? W jednym zdaniu wg mnie:
Jezeli nie zamierzasz kupowac Kinecta, to WARTO zrobic migracje na Polske.
Moim glownym kontem przemigruje w momencie, gdy obsluga glosowa kinecta bedzie w pelni dzialac po Polsku (w pelni dzialac, a nie tylko byc, jak obecnie Xbox Live)

Pomimo tego, ze MS jeszcze jest oszolomiony, to jednak w koncu cos zrobili. Z czasem usterki beda eliminowane i pewnie za (max 4 lata), wszystko bedzie dzialac jak trzeba.

Trzeba byc dobrej mysli.
Osobiscie uwielbiam MS i Xboxa
I jestem wdzieczny za polskiego Live'a.
Stary 14-11-2010, 16:46   #17
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

'konto boczne' lol

ms na europe dzialaja, wrog juz o tym pisal
Stary 14-11-2010, 17:02   #18
michael89
Znajomy
michael89 Wkrótce będzie sławnymichael89 Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 126

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Vartan Zobacz post

MINUSY:
- brak pelnej obslugi Kinecta (mowa) - jak dla mnie to najwiekszy BÓL jesli chodzi o migracje i wlasciwie jedyny powod, dlaczego tego nie zrobie
- mniejsza zawartosc contentu na rynku, aczkolwiek to przeciez mozna zalatwic bocznym kontem z punktami
- drogi live. Podobno 230PLN, ale raz rocznie to nie jest az tak straszny wydatek (nie wiem czy zdrapki EU nie dzialaja)
- drogie MSP - jesli chcesz ubrania dla avatara - to niestety zaplacisz troche wiecej, ale wg mnie jest to bzdura. gry itp. sciagniesz 2. kontem bocznym na US lub UK
- brak twittera, zune, facebooka - chociaz czy tak naprawde komus jest to potrzebne na konsoli do szczescia?
- utrata dotychczasowych licencji - jednak w DOWNLOAD HISTORY nadal mamy wypisane tytuly. moze problem zostanie rozwiazany.
-Drogi live jest wszedzie w Europie. Zawsze mozna kupic na allegro za 130 i zrealizowac kod
-ten sam argument dot. MSp
-Facebook i Last.fm jak pokazał juz kolega z innnego forum dzialaja na polskim xbl

Zatem prawdziwy minus to utrata Download History, ktora jednak ma byc kiedys przywrocona. Co do DLC sa one stopniowo dodawane.

Reasumujac jak najbardziej opłaca sie przejsc na polski xbl. Nie po to byla cala akcja o xbl, zeby teraz nie przechodzic.
michael89 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-11-2010, 17:25   #19
ckast
Wariat
ckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innych

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 797

Cytat:
Napisał Vartan Zobacz post

Pomimo tego, ze MS jeszcze jest oszolomiony, to jednak w koncu cos zrobili. Z czasem usterki beda eliminowane i pewnie za (max 4 lata), wszystko bedzie dzialac jak trzeba.

Trzeba byc dobrej mysli.
Osobiscie uwielbiam MS i Xboxa
I jestem wdzieczny za polskiego Live'a.
Ale masz poczucie humoru, za 4 lata to doczekamy się nowego xboxa
Stary 14-11-2010, 17:28   #20
OCC Senior
Uzależniony
OCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innych

OCC Senior's Avatar

Miasto: Silesia
Reputacja: 905

Lista Osiągnięć

kupowal ktos cos juz za punkty ktore przemigrowaly?
ja mam oficjalnie 800pkt ktore przemigrowaly. wczoraj wchodze na forze 3, chce kupic
carpac a tu wychodzi ze mam ok 250pkt a pack kosztuje 450pkt.
jakies chore przeliczniki?
OCC Senior jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania