Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-08-2012, 00:25   #101
rad
Znajomy
rad Wkrótce będzie sławnyrad Wkrótce będzie sławny

rad's Avatar

Reputacja: 101
Domyślnie Odp: Need for Speed: The Run

Czy wersja z GoD ma online pass? Jesli tak, czy dziala on na kazdym koncie, czy tylko na tym z ktorego bylo zakupione (czyli tak jak normalne plytowe)?

rad jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-08-2012, 01:37   #102
Mateusz1987
Nowy
Mateusz1987 Grabi sobieMateusz1987 Grabi sobie

Reputacja: -124
Domyślnie Odp: Need for Speed: The Run

Nie ma, ja jak kupowałem to dostałem do gry tylko triala (2 dni), a online pass musiałem dokupić osobno za 800 MSP. Dla mnie to głupota bo przecież kupuje niby grę jako nówkę z Xbox Live.
Mateusz1987 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-08-2012, 09:51   #103
SETH
Nowy
SETH Zobaczymy co z niego wyrośnie

SETH's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 0
Domyślnie The Need For Speed The Run - Italian Pack

Witam Wszystkich po dłuższej nieobecności na tym Forum. Pozwolę sobie wkleić fragment z moich blogowych wypocin odnośnie dodatku Italian Pack. Jeszcze do niedawna w ową gierkę grało mi się naprawdę przyjemnie. Ostatnimi czasy jest niestety gorzej. Oto jeden z powodów - najbardziej świeży.

Oj nazbierało się w ciągu kilku dni dodatkowi Italian Pack, oj nazbierało… W dniu wczorajszym wrzuciłem swoje gorzkie żale na niezly.net i dzisiaj niestety jestem zmuszony zrobić to samo. Ja rozumiem, że z jakiegoś powodu twórcy gry The Need For Speed: The Run chcą jak najdłużej utrzymać człowieka na serwerach. Lecz szkoda, że odbywa się to kosztem jego nerwów.
Od wczoraj zostały mi cztery ostatnie misje SOLO do wykonania. Jednym z tych zadań jest kumulacja 15 wyprzedzeń na trasie z włączonym dopalaczem. Zadanie niby mało skomplikowane. Wystarczy uzbroić się w cierpliwość, poczekać na Tier 5 i zasiąść za kółkiem Sunspota. Niestety sam mechanizm naliczania wyprzedzeń to jakaś kpina. Raz zlicza, raz nie. Zazwyczaj to drugie.

Jak tu można się nie zdenerwować, kiedy licznik jest już nabity na 14/15 i do przejechania zostały jeszcze dwie trasy. W wyścigu bierze udział osiem samochodów, wyprzedzam 3/4 z nich i licznik wyprzedzeń jak się nie nabija, tak stoi w miejscu? To jest po prostu kpina!

Do tej pory grało się naprawdę przyjemnie w The Run. Lecz końcówka to już jest masakra…

Też mieliście takie przypadki?
Stary 31-08-2012, 11:23   #104
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829
Domyślnie Odp: The Need For Speed The Run - Italian Pack

ta gra to jeden wielki bubel. nic nie działa tak jak powinno. szrot jakich mało. na szczęście kupiłem na jakiejś wyprzedaży w Saturnie za niecałe 60PLN.

a co do nerwów, to trwa chyba darmowe granie online przez 48h, bo bez użycia online pass pomykam sobie w multi. niestety dziś wkurw sięgnął zenitu, gdy wygrywając cykl trzech wyścigów z nagrodą w postaci arczera zostałem odłączony od serwera autologu jeszcze przed ujawnieniem przez grę klasyfikacji generalnej ! taki frykas mi wypadł z garści. dosłownie.

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Tagi
italian pack, osiągnięcia, the run

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania