Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 2 > Socom

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 22-04-2006, 14:05   #61
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Domyślnie Pierwsze wrażenia

pierwsze wrazenia grafika rodem z PS1 :nie: nie wiem czy tam nie byla by lebsza widac natomias ze gra jest przedewszystkim stworzona na potrzeby online przejscie singla przy samozaparciu komus zajmie nie caly dzien ja przeszedlem wczoraj jeden poziom na najtrudniejszym poziomie w 2h (wyciaganie na koniec tego nurka z piwnicy z czyms mi sie kojazy z niejakim Sadamem :wink: )teraz bede katowal azje kolejne 2h ??

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-04-2006, 14:11   #62
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Cytat:
Napisał Hosen
Cytat:
Napisał wrog
ale nic lepszego online na PS2 się nie uświadczy
no wypraszam sobie...
Battlefield jest według mnie zbyt łatwy... To samo jest na X360. Świetna gra, ale nie do grania przez więcej niż 3-4 miesiące. Są gusta i gusta.
Stary 22-04-2006, 14:30   #63
szuja
Wariat
szuja Wkroczył na dobrą drogę

szuja's Avatar

Reputacja: 44

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał wrog
Są gusta i gusta.
a przypadkiem nie : "gusta i gusciki" ??
wrog czemu niby bf jest za latwy?i ze niby jest na 3-4 miesiace??
co potem jest "wylew" cziterow?? :> ...

H: no tak wrog, bo generalnie latwiej trafic w kolesia ktory biegnie plynnie niz w kolesia ktorego animacja szarpie i do tego ma cichobierzki palestynskie. koniec offa
szuja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-04-2006, 14:39   #64
Polski_Kiler
Uzależniony
Polski_Kiler Zobaczymy co z niego wyrośnie

Miasto: Vienna
Reputacja: 4
Wyślij wiadomość przez AIM do Polski_Kiler Wyślij wiadomość przez MSN do Polski_Kiler

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Hall of Fame Star Hall of Fame n00b Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

Cytat:
Napisał malysobol
ja przeszedlem wczoraj jeden poziom na najtrudniejszym poziomie
Chciales chyba powiedziec na srednim poziomie....
Nie nazekajcie juz tak. Na poczatku tez mi sie to wszystko wydawalo dziwne ale teraz po 4 dniach i 4 nocach grania stwierdzam ze gra jest swietna i chu tam z grafika chu z animacja i chu tam z cinka fram cos tam... Bendzie dobrze.

Dla wszystkich zainteresowanych podaje swierze info co do rank listy.
Odznaczen jest 6, Enlisted Ranks i sa one przyznawane za ilosc rozegranych parti od poczatku do konca. Ostatnia ranga jest przyznawana za osiagniecie 75-100 rozgrywek oraz 50 zwyciestw. (Liczby sa pobierane z wersji NTSC wiec w PAL moga byc male zmiany co do ilosci gier itp.) Po osiagnieciu tego limitu przechodzi sie do officer rank gdzie zaczyna sie zabawe od poczatku tylko ze z inymi odznaczeniami (11 sztuk) i przyznawana ranga jest zalezna od pozycji w rankingu. Milej zabawy.

PS3 Trophies

Polski_Kiler jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-04-2006, 14:58   #65
c1n3k
Uzależniony
c1n3k Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 47
Wyślij wiadomość przez AIM do c1n3k Wyślij wiadomość przez MSN do c1n3k

Gra online powinna byc przede wszystkim plynna - i tutaj s3 zawodzi na calej linii... teraz wszyscy beda sie wypierac "bo mi przycielo" zamiast "bo on mi lagowal" :nie:

<br />www.GameOwn.com
<br />Wii Friendcode: 1369-9472-4352-4060
c1n3k jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-04-2006, 15:09   #66
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Cytat:
Napisał c1n3k
Gra online powinna byc przede wszystkim plynna - i tutaj s3 zawodzi na calej linii... teraz wszyscy beda sie wypierac "bo mi przycielo" zamiast "bo on mi lagowal" :nie:
mozesz sie przypiedalac do grafiki i slusznie ale ja tam nie widzialem nikogo z lagiem i nie widzialem zadnego zacinania sie a gralismy przeciez wczoraj w pelnym pokoju
w grze liczy sie przedewszystkim grywalnosc o czym chyba Ty zapomniales dlaczego ludzie katuja kultowego weza na Noki ?? mimo ze jest to pare pikseli na ekranie odp. grywalnosc ??

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-04-2006, 15:13   #67
Rudy_PL
Stały bywalec
Rudy_PL Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0
Wyślij wiadomość przez AIM do Rudy_PL Wyślij wiadomość przez MSN do Rudy_PL

te punkty sa poje... ciagle mi je odejmuje :twisted:
Stary 22-04-2006, 15:15   #68
{czarny}
Znajomy
{czarny} Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do {czarny} Wyślij wiadomość przez MSN do {czarny}

Ja przeszedłem singla na poziomie comandants czy jakos tak sie pisze w 4 godziny i 30 min.Teraz przechodze na przedostatnim poziomie trudnosci i zostanie mi pozniej tylko amiral zeby odkryc sSTG i IW :P Wiec Nie wiem Sobol jak ty grasz Gra zwalnia tylko gdy w pokoju jest 16vs16 i to nie zawsze tylko na niektórych mapach.Pograjcie dzis i jutro to jeszcze bardziej sie wciagniecie zobaczycie.
Stary 22-04-2006, 15:17   #69
c1n3k
Uzależniony
c1n3k Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 47
Wyślij wiadomość przez AIM do c1n3k Wyślij wiadomość przez MSN do c1n3k

@sobol - no o takich fundamentach jak grywalnosc to juz nawet nie wspominam. ale zobacz - jak w jakiejs grze w singlu przytnie to nie jest to az tak upierdliwe jak w grze online. nie mowie ze w s3 przycina na kazdej mapie - np na tej podobnej do rats nest mi nie przycinalo ale na 2 pozostalych ktora gralem cielo tak ze nie wiedzialem czy smiac sie czy plakac.

a narazie eot z mojej strony - w najblizszym czasie swojego zdania nie zmienie, ale dam tej grze jeszcze szanse i zobaczymy...

<br />www.GameOwn.com
<br />Wii Friendcode: 1369-9472-4352-4060
c1n3k jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-04-2006, 15:35   #70
Myszok
Początkujący
Myszok Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do Myszok Wyślij wiadomość przez MSN do Myszok

Do grafiki można się przyzwyczaić. Wg. mnie najlepsza zabawa jest jak sie zasuwa pojazdami w kilku. :-)
Dużo sie zmieniło, teraz liczy sie praca zespołowa, a mniej strzelanie. Jak sie wejdzie na fajna mapkę to nawet przy 32 graczach ładnie chodzi, zależy od mapy.
Myszok jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-04-2006, 15:57   #71
Rudy_PL
Stały bywalec

jeszcze M4A1 mi sie dziwnie strzela ale za to M8 jest cool :happy:
Stary 22-04-2006, 16:01   #72
KamilW
Znajomy
KamilW Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do KamilW Wyślij wiadomość przez MSN do KamilW

Grafika jest wedlug mnie w porzadku, ale jak wrog mowi, tez uwazam ze malo wyboru broni, ciezka kogos sciagnac z daleka albo bardzo ciezko kogos zabic w wodzie (bo jak strzelasz w wode to praktycznie nie trafiasz lol).

Mapy sa fajne, troche za duzo czasami jak nas malo jest w pokoju... Ale gra jest OK, lepsza niz S2. Bedziemy grac az nam sie znudzi! :wow:
KamilW jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-04-2006, 16:04   #73
{czarny}
Znajomy

Raczej szybko sie nie znudzi Tylko zeby czitów nie było takich jak w s2 ostatnio e~tagi i takie tam bo odrazu sie odechce grac.
Stary 22-04-2006, 16:18   #74
snakemaycry
Wariat
snakemaycry Jest wokół niego pozytywna aurasnakemaycry Jest wokół niego pozytywna aura

snakemaycry's Avatar

Reputacja: 198

Lista Osiągnięć
360 stopni Achievement Whore Donator Dopiero się rozkręcam! 
Liczba Osiągnięć: 5

Cytat:
Napisał malysobol
dlaczego ludzie katuja kultowego weza na Noki ?? mimo ze jest to pare pikseli na ekranie odp. grywalnosc ??
Jakby ci wąż przyciął na komórce, to też być na niego klnął 8)
Stary 22-04-2006, 16:19   #75
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Cytat:
Napisał szuja.pl
a przypadkiem nie : "gusta i gusciki" ??
wrog czemu niby bf jest za latwy?i ze niby jest na 3-4 miesiace??
co potem jest "wylew" cziterow?? :> ...
Gra, w której nie miałem problemów z uzyskaniem kill/deaths ratio na poziomie 2.5-3 jest łatwa. Tak jak napisałem, BF to świetna pozycja, ale potrzeba w niej mniej umiejętności. Możecie się nie zgadzać, takie mam odczucia po obcowaniu z wersją na PS2 przez jakiś czas i teraz grając na X360.

Cytat:
H: no tak wrog, bo generalnie latwiej trafic w kolesia ktory biegnie plynnie niz w kolesia ktorego animacja szarpie i do tego ma cichobierzki palestynskie. koniec offa
Nie zawsze szarpie, nie przesadzajmy znowu

Cytat:
Napisał c1n3k
Gra online powinna byc przede wszystkim plynna - i tutaj s3 zawodzi na calej linii... teraz wszyscy beda sie wypierac "bo mi przycielo" zamiast "bo on mi lagowal"
Przesadzasz cinek, nie jest tak źle jak by można wywnioskować z twojego posta. Takie tłumaczenie bardziej pasuje do S2 niż do tego co się teraz dzieje na S3. "Ale sponge", "K*** ale animka skoczyła" - to się ciągle tam słyszało. Czegoś jak Fish Hook czy Vigilance jeszcze na S3 nie spotkałem, zobaczymy dalej. Na razie Socom 3 przebija wszystko co do tej pory miało zawarte online i wyszło na PS2. Mimo wszystko nie jestem zadowolony ze wszystkich zmian Zipper, sporo niestety zepsuli. Nie ma gry idealnej, jednak jestem pewny że po maturce na Socomie 3 będę bardzo częstym gościem i do czasu S4 innego hobby nie znajdę :wink:
Stary 22-04-2006, 17:31   #76
{czarny}
Znajomy

Zgadzam sie z wrogiem.BF2 jest fajny i miły ale nie na długo niestety...(ja juz swojego BF-a sprzedałem) Socom potrafi wciagnac cholernie na baaardzo długo Mam nadzieje ze servery sie nie zwalał i bedzie cały czas tak jak teraz bo nie jest żle i cinek przesadza.
Stary 22-04-2006, 19:24   #77
Polski_Kiler
Uzależniony
Polski_Kiler Zobaczymy co z niego wyrośnie

Miasto: Vienna
Wyślij wiadomość przez AIM do Polski_Kiler Wyślij wiadomość przez MSN do Polski_Kiler

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Hall of Fame Star Hall of Fame n00b Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

No mi jakos nic nie przycina i zyje szczesliwy. Wczoraj sie raz zdarzylo na cala nac ze ze przyciela mapa i wciagnelo mnie dp plotu ale to przez to ze mielismy okolo 18 polakow w pokoju i z tego wiekszosc znana z s2 poprzez slabe ......
Ciebie jeszcze cinek nie widzialem zebys gral z taka iloscia polakow wiec nie wiem co ci przycina i gdzie lezy twoj problem. Jak nie chcesz grac to nikt cie nie zmusza ale gra nie jest az tak zjebana jak ty to wypisujesz.

Sprawdz lacze, moze ci sie kabel od telefonu poluzowal...

PS3 Trophies

Polski_Kiler jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-04-2006, 19:46   #78
Rudy_PL
Stały bywalec

ha w koncu mi sie gra jak w s2 (cool) M4A1 opanowalem przelaczylem na seals (strzelanie) i mozemy jechc mam 750 p. i dzisiaj gramy do pozna a jedyna sprawa mi sie nie podoba w S3 te nicki za pozno sie pojawiaja ;/ zdecydowanie za pozno bo moza w goscia wpakowac sporo naboji zanim sie nick pokaze :hmm:
Stary 22-04-2006, 19:51   #79
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

Cytat:
Napisał Rudy_PL
jedyna sprawa mi sie nie podoba w S3 te nicki za pozno sie pojawiaja ;/
wy w ogole wiecie do kogo strzelacie? ja wczoraj musialem liste studiowac kto ze mna bo to bez sensu, po co sie pojawia w ogole nick przeciwnika? i tak np Aroman dostal seria w plecy... to bez sensu.
Stary 23-04-2006, 00:18   #80
KamilW
Znajomy
KamilW Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do KamilW Wyślij wiadomość przez MSN do KamilW

Eeej tam, nicki, ja z nimi nie mialem problemow. Prawda ze czasami sie wystrasze jak mi wyskoczy koles a tu okazuje sie ze to z mojego skladu. No ale macie tez radar na ktorym widac czy to wrog czy przyjaciel bo inaczej by byl... Laggow to ja jeszcze tez nie widzialem chociaz czasami sie zastanawialem czy ten facecik juz powinien w grobie lezyc?!

Co zatem w Single mi sie nie podoba, to moj sklad; oni tak slabo strzelaja i wolno reaguja, te glupie muly. W porownaniu z S2 ten team jest do dupy. Jak widze wroga (hehe) to mowie Fire at Will, a oni nie strzelaja. W koncu musze ich samemu sciagnac, lol. Ich accuracy wychodzi po dwoch misjach na okolo 30 % . Strzelaja i strzelaja a nie trafiaja. W S2 byl o wiele lepszy team jezeli chodzi o czujnosc i strzelanie, ci to odrazu trafiali i sprzedawalli heady a ci... Lol, dziecko lepiej strzela .
KamilW jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 2 > Socom

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania