Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Xbox One Magnetowid XXI wieku. Podobno są też gry.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 30-06-2018, 10:04   #1
Flipek
Początkujący
Flipek Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 11
Domyślnie Nie działa streaming gier z Xbox One X na Windows 10.

Witam, mam taki problem jak w temacie nie działa mi streaming Xbox One X na Windows 10 poprzez aplikacje Xbox (najnowsza wersja).

Konsola jest wlaczona i podlaczona kabelm do routera, internet to nesotrada 80mb. W ustawieniach konsoli mam zaznaczone ze moze sie laczyc z innymi urzadzeniami. W aplikacji nie moge dodac konsoli poprzez wpisanie jej adresu IP (mam ustawiony statyczny adres ip konsoli w routerze) - nie wyszukuje konsoli.

Nie wiem czy jest tutaj jakaś zaleznosc, ale wczoraj walczylem z NAT-em zeby był otwarty i wlaczylem usługę UPnP i dodałem porty: 500, 53, 80, 3544, 88. Obecnie konsola i tak pracuje na porcie 53131, który był do wybrania w ustawieniach sieci w konsoli i teraz NAT jest otwarty i wszystkie usługi działają. Nie wiem czy ma to cokolwiek wspólnego ze streamingiem?
Pokończyły mi się już pomysły
Flipek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-07-2018, 01:23   #2
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10945

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Odp: Nie działa streaming gier z Xbox One X na Windows 10.

Nigdy z tego nie korzystałem, więc za bardzo nie pomogę. Może na reddicie xboksowym coś znajdziesz - http://www.reddit.com/r/xboxone.
Stary 02-07-2018, 21:06   #3
Flipek
Początkujący
Flipek Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Nie działa streaming gier z Xbox One X na Windows 10.

Już rozwiązałem swój problem. Napisze może komuś pomoże.

Konsoli nie można było dodać w aplikacji Xbox poprzez wpisanie adresu IP w ogóle nie była wyszukiwana w konsoli ustawiony statyczny adres IP. Nie działał streaming prze windows 10. Aplikacja Xbox najnowsza wersja, najnowsza aktualizacja również na konsoli. W ustawieniach konsoli zaznaczone ze moze sie laczyc z innymi urzadzeniami. Odłączanie konsoli od zasilania nie pomogło

Nic z tych rzeczy nie pomagało.
Trzeba było zrobić:

Wyłącz konsolę, przytrzymując przez około 10 sekund przycisk Xbox z przodu konsoli. Konsola zostanie wyłączona.

Ponownie włącz konsolę, naciskając przycisk Xbox na konsoli lub przycisk Xbox na kontrolerze.
Jeśli podczas ponownego uruchamiania konsoli nie jest wyświetlana zielona animacja rozruchowa, ponownie wykonaj te kroki. Pamiętaj, aby trzymać wciśnięty przycisk zasilania tak długo, aż konsola całkowicie się wyłączy.
Ważne Jeśli konsola działa w trybie Instant-On, wykonanie tych kroków spowoduje całkowite wyłączenie konsoli.

Niby prosta sprawa, ale dopiero jak się o tym wie :-).
Mam nadzieję, że komuś pomoże. Trochę mi się zeszło żeby na to wpaść:-).
Flipek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania