Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 25-03-2011, 10:54   #1
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

Domyślnie Resident Evil: Operation Raccoon City

Pamieta ktoś Outbreak i Outbreak file2 na PS2? Genialne pozycje z multi po sieci? Otóż dostaniemy nastepna grę w tych klimatach, byc może już w zimie.

http://www.onlinecenter.pl/7898/Aktu...Slant-Six.html

Od siebie powiem tylko: Hell yeah!

Ostatnio edytowane przez wrog : 25-03-2011 o 12:02
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-03-2011, 12:36   #2
neo_angin
Wariat
neo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyć

neo_angin's Avatar

Miasto: Łódź
Reputacja: 329
Wyślij wiadomość przez AIM do neo_angin Send a message via Skype™ to neo_angin

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Cztery ściany Pokaż się! Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 8

Domyślnie Odp: Resident Evil: Operation Raccoon City

Pamietam te wrzaski na skajpie, jakeśmy w REO: F2 ciorali. Matko co to był za szpil, szkoda ze serwery już nie tenteges. To biorę w ciemno

neo_angin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-03-2011, 12:51   #3
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10898

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Nie grałem w tego RE na PS2, ale pamiętam jak te kilka osób korzystających wtedy z PSN pogrywało Pewnie gdzieś w czeluściach forum znajdzie się temat o tamtej grze. Zobaczymy co im z tego wyjdzie.
Stary 25-03-2011, 13:02   #4
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

Ja gralem i nawet jeszcze gdzieś mam. Całkiem spoko był.
Stary 30-03-2011, 18:01   #5
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Pierwszy tizerotrejler:
^^
Stary 14-06-2011, 14:42   #7
Skyline14
Wariat
Skyline14 Jest wokół niego pozytywna auraSkyline14 Jest wokół niego pozytywna aura

Skyline14's Avatar

Miasto: Pudliszki
Reputacja: 193

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Złomiarz Janko Muzykant Gamescom 09 
Liczba Osiągnięć: 12

Ja chce Residenta takiego żebym srał w gacie jak w niego gram. RE1 było genialne (a Silent Hill 1 jeszcze straszniejsze). Nie lubie spin offów (o ile dobrze znam ten termin) odbiegających od klimatu serii.
Skyline14 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-09-2011, 13:57   #8
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 21

Domyślnie Resident Evil 6 ?

http://umbrellasciences.com/ prace nad kolejna czescia zostaly potwierdzone i czy ta strona ma cos wspolnego z residentem ?

hub3k pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-09-2011, 14:00   #9
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie, to viral Operation Raccoon City.
Stary 01-09-2011, 16:47   #10
Silencer PL
Stały bywalec
Silencer PL Jest wokół niego pozytywna auraSilencer PL Jest wokół niego pozytywna auraSilencer PL Jest wokół niego pozytywna aura

Silencer PL's Avatar

Miasto: Kraków
Reputacja: 241

Lista Osiągnięć
Platynki jak dziewczynki Na dobre i na złe PlayStation 3 is my Home Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 6

Fajnie zaprojektowana stronka - ciekawe jak to się rozwinie

Silencer PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-09-2011, 19:44   #11
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

preview z GT...

powiem szczerze, że po pierwszych wzmiankach o grze i po fatalnym RE5 (w mojej opinii) na wet mi przez myśl nie przeszło, by się bliżej przyjrzeć temu tytułowi. ale gdzieś tam przeczesując przepastną bibliotekę video na GT, trafiłem na ten oto filmik i... sprawdziłem. zapowiada się na całkiem przyjemny drużynowy shooter z nie byle jakim klimatem. powrót do miejscówek z RE2 będzie z pewnością dodatkową zachętą. póki co jestem na tak. no i premiera najpewniej ominie jesienny clutter. także jest szansa, że na premierę wezmę, gdyż póki co wiosna nie jest jeszcze obłożona grami must have.
Stary 16-12-2011, 12:36   #12
mefp
Fanatyk
mefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innych

mefp's Avatar

Miasto: SPI
Reputacja: 928

Lista Osiągnięć

Ja póki co jakoś sceptycznie podchodzę do Operation Raccoon City. Ot, taki spin-off przygotowywany przez studio, które wcześniej trudniło się w tworzeniu mało znaczących odsłon SOCOM'a. Do tego jest to wyraźna próba wskoczenia (trochę późnego) w boom zapoczątkowany przez Left 4 Dead, czyli kooperacyjnego strzelania do zombiaków. Ogólnie twierdzę, że może być fajna zabawa ze znajomymi, ale nie będzie to nic odkrywczego. Zobaczymy jak będzie z długością rozgrywki i urozmaiceniami.

Osobiście chciałbym żeby główna seria spróbowała wrócić do czasów, gdy każde starcie z zombiakiem było wyzwaniem. Wzorem dla mnie są pierwsze dwie części (w tym kapitalny remake na Gacka). Wynika to też z tego, że przez lata stęskniłem się za poważnymi filmami o zombie. Pojawiły się zombedy, czyli durne komedie z zombie, to znów prześcigano się w wymyślaniu jakiś mutacji z przypakowanymi zombie etc.

W pewnym stopniu wybawieniem okazał się komiks i serial The Walking Dead, który znów przedstawiał nieumarłych ze strony walki z byłymi znajomymi, strach przed chociażby zadrapaniem i unikanie strzelania by nie zwołać innych.
Marzyłby mi się powrót do takich typowo survivalowych klimatów. Chodzenie po wielkim, opustoszonym mieście, zbieranie broni, pożywienia i obawa o to co czai się za rogiem. Do tego spotykanie barwnych postaci, historia z ciężkim klimatem i trudnymi decyzjami. Mmmm to by było to. Myślę, że może coś takiego się zdarzy, ale już na przyszłej generacji konsol.
mefp jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-01-2012, 18:40   #14
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

mam wrażenie, że już ten film widziałem, ale chyba w kawałkach. teraz chyba zmontowali w całość. cóż mam rzec... robi smaka. cieszy mnie ten spin-off serii, którą niegdyś wielbiłem ponad inne gry, a przez RE5 znienawidziłem wręcz.
Stary 30-01-2012, 22:55   #15
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

10 minut z gejpleja story
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=V0rEq2bF3yw
Stary 31-01-2012, 01:51   #16
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5130

tak sobie to wyglada, gdyby nie re w nazwie to chyba nawet bym nie pomyslal ze to kolejna czesc
Stary 31-01-2012, 02:28   #17
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Od początku wiadomo, że to spin-off nastawiony na kooperacyjne strzelanie, któremu bliżej do jakiegoś Outbreak, a nie głównej serii, więc nie ma co się dziwić.
Stary 31-01-2012, 08:29   #18
zimzvm
Spambot

zimzvm's Avatar

po tym gejmpleju odechciało mi się kupować gry. AI w tej grze nie istnieje. zachowanie przeciwników to jakiś słaby żart. do tego strasznie słabe otoczenie. wiem, że później będzie lepiej, jak się wyjdzie na zewnątrz... ale to tylko dopełnia nędzny obraz, jaki prezentuje gra na tym filmie. póki co jestem 200PLN do przodu. dla samego multi gry kupować nie będę. zresztą są inne tytuły, które z pewnością prezentują już teraz lepszą jakość w tym obszarze.
Stary 31-01-2012, 08:44   #19
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Od początku wiadomo, że to spin-off nastawiony na kooperacyjne strzelanie, któremu bliżej do jakiegoś Outbreak, a nie głównej serii, więc nie ma co się dziwić.
Outbreak samo w sobie miało wiecej RE niż to to, ale może cos z tego jeszcze bedzie. W końcu tryb story to nie wszystko...
Stary 01-02-2012, 21:15   #20
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał Gawlick Zobacz post
Nie zacheca do zakupu, moj link rowniez:

lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz