Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29-08-2010, 22:31   #301
SandSpol
Stały bywalec
SandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innych

SandSpol's Avatar

Miasto: Bytom
Reputacja: 891

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Na dobre i na złe  
Liczba Osiągnięć: 8

Domyślnie Odp: Mafia 2

Przeszedłem 4 rozdziały no i jestem zachwycony gierą, wygląda obłędnie, miasto nocą- coś pięknego no i framerate nie kuleje przynajmniej jeszcze nie zauważyłem
Stary 29-08-2010, 22:45   #302
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał Ar2rM Zobacz post
dzieki. BTW jak na to wpadles? przegapilem jakis tekst czy poprostu trzeba bylo samemu na to wpasc? mozna cos jeszcze znalezc w (ogolnie) w piwnicach?
Sam na to wpadłem, żadnej informacji gra nie podaje.
W piwnicy jest jeszcze przynajmniej jeden Playboy.

Dzisiaj zauważyłem coś bardzo ciekawego. Na mygamercard.net Mafia II, którą mam to jakby "inna" Mafia od tej ogólnoświatowej (pewnie chodzi o lokalizację, wg TA mam wersję rosyjską). Wg wskazań tej strony jestem jedną spośród 285 osób taką wersję posiadających, kilku użytkowników też do tej grupy należy, NATOMIAST graczy polskich należących do puli "ogólnej" ze względu na wersję w jaką grają jest kilkadziesiąt (prawie 100). Ciężko mi uwierzyć, że na prawie 400 (choć pewnie Czechów od tego należy odjąć) graczy korzystających z X360 i Live aż 25% kupiło wersję angielską (skąd te wieczne lamenty i płacze o polonizacje?!), zwłaszcza, że sporo już zapewne miało większość gry za sobą zanim Amazon.uk i Zavvi zaczęły pre-ordery realizować, a polską wersję można było dostać w "ludzkiej" cenie już w czwartek w prawie każdy MM i innym tego typu przybytku...

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"

Ostatnio edytowane przez Jaskier : 30-08-2010 o 09:52
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-08-2010, 11:46   #303
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Dobra gierka ukończona na normalu, chyba dałbym radę na hardzie ze względu na stosunkowo niewielką ilość strzelanin. Rozdziały 14-15 całkiem całkiem, ale nie lubię końcówek, które nie pokazują wszystkiego (ta w zasadzie nie pokazała prawie nic). Co tu dużo pisać - ogólnie masa radochy, przez większość czasu czekają na nas zróżnicowane zadania w bardzo ciekawych miejscówkach, graficzka wprowadza w kompleksy GTA4 i ogólnie gra jest bardzo dobra. Te Playboye to wzorowe znajdźki, szkoda tylko, że nie są porozrzucane po mieście. Średnio mnie bawi backtracking w poszukiwaniu prawie 40 egzemplarzy, których brakuje ;] Daję 9/10, wątpię, że dorwę DLC na Steama w rozsądnej cenie więc jeżeli chodzi o fabułe to przygoda z grą dobiegła końca.
PS
Steam pokazuje 10,6h - trochę mało... Tym bardziej, że wszystkie cutscenki oglądałem i w kilku miejscach w głupi sposób zginąłem przez co musiałem powtarzać spore kawałki.

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-08-2010, 12:11   #304
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

10h to dużo na grę akcji. Mnie na hardzie Mafia zajęła ok 11,5h, ale też sporo z tego to nudne jeżdżenie z punktu A do B.
Playboye jako znajdźki mogą być,a le te listy gończe to gruba przesada (dobrze, że przynajmniej są rozmieszczone po mieście, a nie w misjach).

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Stary 30-08-2010, 12:36   #305
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Jaskier Zobacz post
10h to dużo na grę akcji. Mnie na hardzie Mafia zajęła ok 11,5h, ale też sporo z tego to nudne jeżdżenie z punktu A do B.
Playboye jako znajdźki mogą być,a le te listy gończe to gruba przesada (dobrze, że przynajmniej są rozmieszczone po mieście, a nie w misjach).
No jakby były w misjach to by się zrobił z tego Alan Wake (mi tam znajdźki bardzo nie pasowały xd)

Stary 30-08-2010, 18:27   #306
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 11746

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 

Dzisiaj doszła Mafia II, zaraz zaczynam grę, zobaczymy co z niej wyszło. Prawda to, że save'y znikają?
Stary 30-08-2010, 18:46   #307
SandSpol
Stały bywalec
SandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innych

SandSpol's Avatar

Lista Osiągnięć

Te Playboye to nieźle schowane 9 chapter a ja mam tylko 4 magazyny oO
Stary 30-08-2010, 19:22   #308
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Assassin Zobacz post
Dzisiaj doszła Mafia II, zaraz zaczynam grę, zobaczymy co z niej wyszło. Prawda to, że save'y znikają?
Nic mi o takim czymś nie wiadomo, ponadto gra zdaje się na trwałe zapisuje ukończone rozdziały, więc w razie czegoś (ale podkreślam- pierwsze słyszę o znikających saveach) można zacząć od początku rozdziału.

---------- Wiadomość dodana 19:22 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 19:21 ----------

Cytat:
Napisał SandSpol Zobacz post
Te Playboye to nieźle schowane 9 chapter a ja mam tylko 4 magazyny oO
Niektóre walają się pod nogami, ale niektóre są rzeczywiście dość sprytnie ukryte w rozdziałach (i nie tylko).

Stary 30-08-2010, 20:25   #309
SandSpol
Stały bywalec

SandSpol's Avatar

Lista Osiągnięć

Co do znikających save to na gry-online, gramy z mafii wspominał że coś mu się stało z save nie wiem dokładnie bo nie oglądałem dla bezpieczeństwa najlepiej kopiować na pendrive
Stary 30-08-2010, 20:32   #310
OCC Senior
Uzależniony
OCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innych

OCC Senior's Avatar

Miasto: Silesia
Reputacja: 686

Lista Osiągnięć

moze wylaczyl konsole podczas nagrywania sava. nic nie wiem o znikajacych savach.

ps. to co mi sie jeszcze podobalo to brak cyborgow na koncu ogonka ludzi ktorych trzeba odstrzelic.

Spoiler:
misja w porcie gdy trzeba dorwac dereka. ten jego osilek wprawdzie wytrzymal dwa strzaly ze strzelby ale
derek jakos polegl szybciej. ten w planetarium tez bez problemu.
a bywalo tak ze koncowi bohaterowie nie kladli sie nawet po trzecim headshocie

Ostatnio edytowane przez OCC Senior : 30-08-2010 o 20:35
OCC Senior jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-08-2010, 21:35   #311
r1p
No-life

r1p's Avatar

Lista Osiągnięć

Ten jego osiłek to 1 szot i martwy ^^ To jest faktycznie dobre rozwiązanie.

Stary 31-08-2010, 10:40   #312
SandSpol
Stały bywalec

SandSpol's Avatar

Lista Osiągnięć

Robił ktoś acziwka "fryzjer" czy jakoś tak, trzeba zabić gości 5 razy z rzędu przez trafienie w głowę, ja próbuje go zrobić i nawet jak zabijam 10 pod rząd to i tak nie wpada ;/
Stary 31-08-2010, 10:43   #313
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał SandSpol Zobacz post
Robił ktoś acziwka "fryzjer" czy jakoś tak, trzeba zabić gości 5 razy z rzędu przez trafienie w głowę, ja próbuje go zrobić i nawet jak zabijam 10 pod rząd to i tak nie wpada ;/
Bo w opisie jest napisane, ze ma to być zrobione "szybko" (podobno chodzi o przedział 15 sekund).

Stary 31-08-2010, 14:02   #314
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1834

wczoraj skończyłem Mafie 2 moja ocena 9/10 świetnie się bawiłem, 20 godzin na liczniku a jeszcze zostało kilka osiągnięć do zrobienia hehehe
Stary 01-09-2010, 11:30   #315
SPEEDY85 PL
Stały bywalec
SPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumny

SPEEDY85 PL's Avatar

Miasto: Żory
Reputacja: 1138

Lista Osiągnięć
4 The Players Forever Alone Ten jedyny Hall of Fame SuperStar 
Liczba Osiągnięć: 30

Acziwka "fryzjer" zrobisz w 1 rozdziale, kiedy jesteś na balkonie. 4 gości będzie na dole a 5 wskoczy przez okno.

SPEEDY85 PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-09-2010, 11:33   #316
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał SPEEDY85 PL Zobacz post
Acziwka "fryzjer" zrobisz w 1 rozdziale, kiedy jesteś na balkonie. 4 gości będzie na dole a 5 wskoczy przez okno.
Można go zrobić w większości rozdziałów (tylko 6 definitywnie odpada), trzeba tylko strzelić 5 headshotów w 15 sekund (to jest mnóstwo czasu).

Stary 01-09-2010, 11:36   #317
SPEEDY85 PL
Stały bywalec
SPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumny

SPEEDY85 PL's Avatar

Miasto: Żory
Reputacja: 1138

Lista Osiągnięć
4 The Players Forever Alone Ten jedyny Hall of Fame SuperStar 
Liczba Osiągnięć: 30

Osiągnięcia z dodatku Jimmy's Vendetta

First Step - Complete your first mission in "Jimmy's Vendetta" (10G)
Faster than Light - Achieve a 10x point multiplier in "Jimmy's Vendetta" (10G)
Explorer - Drive a total of 1,000 miles in vehicles in "Jimmy's Vendetta" (10G)
Armament King - Kill your enemies in "Jimmy's Vendetta" with every weapon available in the game (10G)
Firebug - Destroy 100 vehicles in "Jimmy's Vendetta" (10G)
Sharpshooter - Kill 100 enemies by headshots in "Jimmy's Vendetta" (10G)
Carnappert - Finish all Call Dealer missions in "Jimmy's Vendetta" (50G)
Massacre - Kill 1,000 enemies in "Jimmy's Vendetta" (20G)
Revenged - Finish "Jimmy's Vendetta" on any difficulty level (100G)
Millionaire - Earn 1,000,000 points in "Jimmy's Vendetta" (20G)

SPEEDY85 PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-09-2010, 11:42   #318
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Fajnie, oby tylko było DLC kompatybilne z polsko-czeską wersją.
Swoją drogą, to spotkałem się z opinią na Poly, że Betrayal of Jimmy jest bardzo trudne, wiec pewnie Vendetta też do łatwych dodatków należeć nie będzie.

Stary 01-09-2010, 11:51   #319
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1834

po osiągnieciach widze że ten dodatek raczej mnie nie zainteresuje, bedzie nastawiony na bezmózga rozpierduche tym lepiej zaoszczedze 800msp hehehe
Stary 01-09-2010, 13:49   #320
SandSpol
Stały bywalec

SandSpol's Avatar

Lista Osiągnięć

Właśnie skończyłem gierkę
Spoiler:
Jak mogli spie**olić tak epicką historię takim beznadziejnym zakończeniem na prawdę się rozczarowałem i zdenerwowałem, daje człowiek 200zł to mu ujebią koniec i pewnie dadzą w DLC

Biorąc pod uwagę spoiler i moje rozczarowanie gra zasługuje na 7/10 lecz gdy się nie zwraca na to uwagi (jak tu nie zwrócić) to solidne 9/10 no i na koniec pytanko jaki chapter polecacie do free roamingu bo ten pewnie będzie w... DLC

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania