Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01-09-2010, 15:06   #321
Sawyer1
Wariat
Sawyer1 Można na niego liczyćSawyer1 Można na niego liczyćSawyer1 Można na niego liczyćSawyer1 Można na niego liczyć

Sawyer1's Avatar

Miasto: Wieluń
Reputacja: 322

Lista Osiągnięć
Top 10 Dopiero się rozkręcam! Stary dziad! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 32

Domyślnie Odp: Mafia 2

ja juz nie moge sie doczekac, oby jak najwiecej nowych misji dodawali bo gra rzeczywiscie jest krotka a qestow pobocznych jest malo
Stary 01-09-2010, 16:28   #322
OCC Senior
Uzależniony
OCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innych

OCC Senior's Avatar

Miasto: Silesia
Reputacja: 827

Lista Osiągnięć

to beda jednak dodatki na xboxa? oczywiscue pisze o misjach a nie o broniach i ubrankach.
OCC Senior jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-09-2010, 17:47   #323
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał Ar2rM Zobacz post
to beda jednak dodatki na xboxa? oczywiscue pisze o misjach a nie o broniach i ubrankach.
Zobaczymy 7.09.

---------- Wiadomość dodana 16:47 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 16:45 ----------

Cytat:
Napisał Sawyer1 Zobacz post
ja juz nie moge sie doczekac, oby jak najwiecej nowych misji dodawali bo gra rzeczywiscie jest krotka a qestow pobocznych jest malo
"Questów" pobocznych nie ma w ogóle, można sobie co najwyżej dorobić okradając sklepy lub dostarczyć auto na jeden z dwóch końców miasta (na eksport/złomowanie, nie wiem dlaczego za to drugie dostajemy ciężkie jak na tamte czasy pieniądze).

Te "misje" w Jimmy's Vendetta to nie będą takie misje jak w podstawce, tylko pierdółki w stylu "pojedź pod bar A i rozwal typów w 2 min, a później jedź jak najszybciej do B".

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-09-2010, 17:50   #324
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12320

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 

Mam problem z playboyem #46 (chapter 7). Powinien być na stole u nas w domu, ale u mnie go nie ma. Miał ktoś podobny kłopot?

EDIT: Mam, po przejściu rozdziału 7 w 8 jesteśmy w domu, za pierwszym razem go nie było. Kilka razy wczytywałem 7, nic. Dałem sobie spokój załadowałem z powrotem 8 i leżał na stoliku. Było by czego żałować, bo jak na razie najlepszy z tych 21, które znalazłem.
Jeżeli chodzi o grę to jak na razie jest bardzo dobrze, 8/10. Zobaczymy czy nie zmienię zdania jak przejdę resztę.

Ostatnio edytowane przez Assassin : 01-09-2010 o 18:06
Assassin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-09-2010, 23:15   #325
FireFlow
Fanatyk
FireFlow Jest wokół niego pozytywna auraFireFlow Jest wokół niego pozytywna aura

FireFlow's Avatar

Miasto: N/A
Reputacja: 180

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Zapalczywy 360 stopni  
Liczba Osiągnięć: 19

Acziwy z DLC do xboxa (oficialne PL)

Pomszczony
Ukończ "Jimmy's Vendetta" on any difficulty level.

Milioner
Zdobądź 1 000 000 punktów w "Jimmy's Vendetta."

Pan Samochodzik
Wykonaj wszystkie misje "Salon samochodowy" w "Jimmy's Vendetta."

Masakra
Zabij 1000 przeciwników w "Jimmy's Vendetta."

Szybszy niż światło
Zdobądź mnożnik punktów 10x w misji "Jimmy's Vendetta."

Pierwszy krok
Wykonaj pierwszą misję w "Jimmy's Vendetta."

Podróżnik
Przejedź w sumie 1000 mil (1609 km) w "Jimmy's Vendetta."

Pan wojny
Zabij przeciwników w "Jimmy's Vendetta" with every weapon available in the game.

Podpalacz
Zniszcz 100 pojazdów w "Jimmy’s Vendetta."

Strzelec wyborowy
Zabij 100 przeciwników strzałami w głowę w "Jimmy's Vendetta."

Ostatnio edytowane przez FireFlow : 02-09-2010 o 23:39
FireFlow jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-09-2010, 23:26   #326
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12320

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 

Cytat:
Napisał SPEEDY85 PL Zobacz post
Osiągnięcia z dodatku Jimmy's Vendetta

First Step - Complete your first mission in "Jimmy's Vendetta" (10G)
Faster than Light - Achieve a 10x point multiplier in "Jimmy's Vendetta" (10G)
Explorer - Drive a total of 1,000 miles in vehicles in "Jimmy's Vendetta" (10G)
Armament King - Kill your enemies in "Jimmy's Vendetta" with every weapon available in the game (10G)
Firebug - Destroy 100 vehicles in "Jimmy's Vendetta" (10G)
Sharpshooter - Kill 100 enemies by headshots in "Jimmy's Vendetta" (10G)
Carnappert - Finish all Call Dealer missions in "Jimmy's Vendetta" (50G)
Massacre - Kill 1,000 enemies in "Jimmy's Vendetta" (20G)
Revenged - Finish "Jimmy's Vendetta" on any difficulty level (100G)
Millionaire - Earn 1,000,000 points in "Jimmy's Vendetta" (20G)

...............
Stary 03-09-2010, 00:13   #327
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

a TY ZA to napisałeś na temat. Nie kupię Maffi 2,ponieważ nie lubię takich gier jak : mafia czy ojciec chrzestny i dlatego nie kupię za chiny maffi!

Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-09-2010, 11:10   #328
SandSpol
Stały bywalec
SandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innych

SandSpol's Avatar

Miasto: Bytom
Reputacja: 891

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Na dobre i na złe  
Liczba Osiągnięć: 8

ooo fajnie że acziwki pl to chyba jednak nie będzie problemów z polską wersją (nareszcie) szkoda tylko że m$ pointsy takie drogie -.-
Stary 03-09-2010, 11:32   #329
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał SandSpol Zobacz post
ooo fajnie że acziwki pl to chyba jednak nie będzie problemów z polską wersją (nareszcie) szkoda tylko że m$ pointsy takie drogie -.-
Bardzo dobrze, że DLC najprawdopodobniej będzie kompatybilne, ale z drugiej strony, jeśli to co wkleił FirteFlow jest oryginalnym tekstem, to żałośnie wyglądają te nieprzetłumaczone częsci zdania.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Stary 03-09-2010, 12:33   #330
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Jaskier, muszę cię zmartwić, ale na steamie już takie są (od dłuższego czasu z resztą).

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-09-2010, 13:04   #331
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Jeżeli chodzi o warstwę językową to mnie to nie martwi, bo w dashu mam angielski, więc napisu "osiągnięci odblokowane" i opisu achieva po polsku to jeszcze u siebie nie widziałem i raczej nie zobaczę.
Martwić i wstydzić to się powinni autorzy spolszczenia i gawiedź o spolszczenia żebrząca.

Stary 03-09-2010, 13:26   #332
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Lista Osiągnięć

http://www.ustream.tv/recorded/9289372

Pierwsza godzina z DLC. Chyba nikt nie dawał. O ile zwykle nie oglądam takich rzeczy to tutaj chwile sobie lookne, żeby wiedzieć mniej więcej czego się spodziewać. Pokazują wersję PC, widzę, że są poziomy trudności (całe szczęście...). Swoją drogą, po coś wybrali Easy chyba.

Stary 04-09-2010, 01:31   #333
Mustang
Wariat
Mustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumny

Mustang's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 1488

Lista Osiągnięć
Aniołek Książkotwarz Gra roku 2012 No-life? 
Liczba Osiągnięć: 30

Skończyłem dziś i muszę stwierdzić, że bardzo mi się wszystko podobało. Po słabych Godfatherach nareszcie dostaliśmy grę o retro gangsterce na najwyższym poziomie.
Poziom Hard chyba najlepszy do podstawki. Nie licząc misji w porcie pod koniec gry nie było bowiem powodów do frustracji, a przynajmniej trzeba było korzystać z dopracowanego systemu osłon.
W trakcie gry nie było problemów jeśli chodzi o stronę techniczną, choć zdarzyły się dwa śmieszne bugi. Dwa razy śledzony przeze mnie Luca uderzył w inne auto, z czego za pierwszym się zablokował i "nie dotarł do celu", a za drugim, ponieważ trafił akurat na radiowóz, to skończył na kolanach przed policjantem. Inny bug, to Joe zbyt wolno opuszczający zgniatarkę, przez co wyskakiwał z niej dopiero kiedy powtórnie się otwierała.
Plusik za występujące raz czy dwa możliwości wybrania nieco innej drogi w misjach, do odkrycia przy robieniu później osiągnięć (wariant z wyłączeniem alarmu, ucieczka z Leo).
Stary 04-09-2010, 22:55   #334
Raczok Pl
Stały bywalec
Raczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innych

Raczok Pl's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 650

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Na dobre i na złe Lubiany  

Mało jest gier których kontynuacje są lepsze od poprzednika. Grafika na kompie przodem, najgorzej wypada na playstation 3. Ogółem jest super, a zbliżające się DLC jak zawsze nie będzie działało z polską wersją. Miejmy nadzieję, że wraz z polskim livem to się zmieni.

Raczok Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-09-2010, 23:51   #335
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Raczok Pl Zobacz post
Mało jest gier których kontynuacje są lepsze od poprzednika. Grafika na kompie przodem, najgorzej wypada na playstation 3. Ogółem jest super, a zbliżające się DLC jak zawsze nie będzie działało z polską wersją. Miejmy nadzieję, że wraz z polskim livem to się zmieni.
Tak sobie napisałeś, czy gdzieś newsa o takiej treści przeczytałeś? Może będzie, może nie będzie, jak naprawdę jest dowiemy się dopiero we wtorek.

Stary 06-09-2010, 20:39   #336
SPEEDY85 PL
Stały bywalec
SPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumny

SPEEDY85 PL's Avatar

Miasto: Żory
Reputacja: 1138

Lista Osiągnięć
4 The Players Forever Alone Ten jedyny Hall of Fame SuperStar 
Liczba Osiągnięć: 30

Zamawiał ktoś gierkę z Ultimy, bo już kody na dodatki są. Ja mam Geaser Pack: w którym są Dwa hot-rody, a do tego skórzana kurtka i ciężkie buty. Piszcie jakie wy macie ?

SPEEDY85 PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-09-2010, 20:48   #337
SandSpol
Stały bywalec
SandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innych

SandSpol's Avatar

Lista Osiągnięć

Też dostałem Geaser Pack mam tylko nadzieję że to nie są te same co w misjach bo kodu jeszcze nie wykorzystałem
Stary 06-09-2010, 21:41   #338
Kettger
Fanatyk
Kettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumny

Kettger's Avatar

Miasto: Kettogród
Reputacja: 1309

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Stary dziad! Ten jedyny  
Liczba Osiągnięć: 18

A gdzie je można znaleźć?

Ok, jest... Renegade Pack.

Ostatnio edytowane przez Kettger : 06-09-2010 o 22:00
Kettger jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-09-2010, 22:22   #339
r1p
No-life

r1p's Avatar

Lista Osiągnięć

Ja oczywiście nie dostałem nic do najlepszej wersji (PC). No, ale może jutro.

Stary 06-09-2010, 22:33   #340
SandSpol
Stały bywalec

SandSpol's Avatar

Lista Osiągnięć

No więc tak wykorzystałem kod i na dysku utworzył się drugi folder Mafia II a w nim jest ściągnięta paczka, czyżby niekompatybilna wersja? Wchodzę do gry samochodów nie ma ubrań też nie, zawartość do pobrania wielka pustka, autopedia... nie ma, czy aby nas nie wychu**li ?? niech ktoś da znać czy ma taki sam problem

Ostatnio edytowane przez SandSpol : 06-09-2010 o 22:37
SandSpol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania