Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Opinie, komentarze

Opinie, komentarze Masz jakiś pomysł, który może ulepszyć Online Center? Napisz o nim tutaj.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16-02-2009, 00:39   #1
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11146

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Podcast Online Center - Epic Fail

Od jakiegoś czasu przewija się pomysł stworzenia podcastu Online Center, czyli audycji, w której można by usłyszeć komentarze na różne tematy związane z aktualnymi wydarzeniami i grami. Chciałbym wiedzieć co Wy o tym sądzicie? Czy jest zapotrzebowanie na taką formę ekspresji? Jeśli tak, to jak byście sobie to wyobrażali?
Stary 16-02-2009, 08:41   #2
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

Domyślnie Odp: Podcast Online Center

Powiem szczerze, że od czasu kiedy ugryzłem coś radiówki, zupełnie inaczej patrze na podcasty. Dla mnie wnoszą o wiele wiecej niż recenzja czy zapowiedz tekstowa. Jeśli tylko mają spójna formę oczywiście. Wiadomo jest to czasochłonne, ale pozwala przekazać też więcej informacji na pewno, zależnie od tego co faktycznie ma się znaleźć w takim podcascie. Podsumowanie tygodnia, jakieś super nowinki, czy nawet recenzje, ot to trzeba by rozdzielić, ale o wiele przyjemniej się słucha niż czyta
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-02-2009, 10:19   #3
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

Szczerze to dopiero z miesiąc temu dowiedziałem się co to jest . Nigdy żadnego nie słyszałem i nie mam pojęcia ocb, oraz nie wiem czy takowy bym chciał nagrać, bo pewnie wówczas trzeba by było oznaczyć to jako 18+, albo w ogóle wyciąć .
Stary 16-02-2009, 11:44   #4
Q-Jot
Guest

Reputacja:

To by dobre było .Kiedyś robiło coś takiego Game.Hot (nie wiem czemu to cenzurujecie ) bodajże i w dwie osoby w studiu przez pół godziny gadali o grach i wydarzeniach .Można się było uhahać .Może by też do tego jakieś videorecenzje ,albo chociaż komentarze innych recenzentów to ukazującej się recenzji .Ale nie na zasadzie jedna osoba się wypowiada ,potem druga ,tylko płynna dyskusja i wymiana zdań .Wtedy ma lepszy przekaz .I wideo-wywiad z redakcją PSX Extreme w pierwszym odcinku !
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-02-2009, 17:20   #5
pejblo
Znajomy
pejblo Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Lublin --> Czechów
Reputacja: 27
Send a message via Skype™ to pejblo

Lista Osiągnięć
Pokaż się! Na dobre i na złe Jakość, nie ilość Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 5

Jeśli chodzi i videorecki to lepiej sie takowe ogląda niż ślęczy przed monitorem i czyta. Osobiście nie mogę czytac na kompie bo po 5 zdaniach już mnie zaczyna łeb nap... Napadowe bóle głowy mam xD (ze skeczu Ani mru mru). Z ledwością czytam jakieś newsy na wp, a co dopiero kilkustronicową recenzję. Można by też zrobić takie coś jak serwis GryOnline tzn. Przegląd Tygodnia i tam podyskutować na dany temat.
BTW: Może lepiej by było jakąś ankietę zrobić.
pejblo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-02-2009, 17:25   #6
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Ankieta nic nie da, tu chodzi o opinie i pomysły, a nie suche głosy. Dzięki za powyższe, czekam na więcej

Co do recenzji czy innych materiałów wideo. W tej chwili nie mamy możliwości bezpośredniego zgrywania obrazu.
Stary 16-02-2009, 17:30   #7
Bari
Uzależniony
Bari Wkrótce będzie sławny

Miasto: Łódź
Reputacja: 89

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Zapalczywy Wiisi mi to 
Liczba Osiągnięć: 20

jak dla mnie - super pomysl ! tylko ze powinno dzialac to na zasadzie zwyklego radia internetowe, gdzie caly czas mozna uslyszec muzyke oraz rozne audycje typu wiadomosci, czy ciekawostki z forum itp, ale jesli to bedzie puste radio i co 20h bedziesz puszczal 20 minutowa audycje z wiadomosciami to jak dla mnie to bez sensu, bo nikt z zegarkiem nie bedzie siedzial czekal na audycje

chyba ze bedzie to na zasadzie ze nagrane audycje bedziecie wstawiac na strone do pobrania i kazdy bedzie to mogl posluchac -ale w takim wypadku to bylbym za czyms w rodzaju gram tv czy jak to tam sie nazywa na gry online pl (zawsze mozna kupic karte tv do kompa za 100zl i konsole do karty podpiac, wiec to nie jest wiekszy problem)

ps - NIE TYLKO WIADOMOSCI O XBOXIE ! XD
Stary 16-02-2009, 17:35   #8
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
(zawsze mozna kupic karte tv do kompa za 100zl i konsole do karty podpiac, wiec to nie jest wiekszy problem)
Trzeba mieć jeszcze kompa Na coś zewnętrznego z HDMI jakoś nie trafiłem.
Stary 16-02-2009, 18:39   #9
Pawcio4
Stały bywalec
Pawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innych

Pawcio4's Avatar

Miasto: Wroclaw, Poland
Reputacja: 783

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Ilość, nie jakość Zapalczywy Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 23

Jezeli chcecie miec ogolne pojecie jak ma wygladac porzadny podcast, polecam posluchac wedlug mnie mistrzow tego fachu - Major Nelson Radio, Gamertag Radio, Sarcastic gamer i Rebel FM. Sam slucham podcastow od 3 lat juz i dla mnie jest to najlepsza forma przekazu informacji, szczegolnie jezeli jeszcze rozmawia sie o grach
Co do video recenzji jest to strasznie trudna sprawa, najlepszym video podcastem, ktory sie tym zajmuje sie jest Co-Op od area5.tv, dawny 1up Show. Pracuja nad nim najlepsi redaktorzy oraz ludzie po wyksztalceniu filmowym. Zeby wyprodukowac tygodniowo 30 minut materialu siedza codziennie po kilka godzin Wiec raczej ograniczyl bym sie do podcastu z prawdziwego zdazenia, ktory przekazuje aswiezsze informacje z danego tygodnia, posiada "osobowosc" prowadzacych z lekkim humorem.
Stary 17-02-2009, 03:26   #10
anzicurt
Początkujący
anzicurt Zobaczymy co z niego wyrośnie

anzicurt's Avatar

Reputacja: 6

Polecam rowniez profesjonalnie Evil Avatar Radio i zabawny Bungie podcast:)
Do stworzenia czegos takiego nie potrzeba wiele (sprzetowo) troche polotu i pomysl wystarczy. No i jeszcze jakis slyszalny -meski- glos, chrzakanie pod nosem tylko wqrwia:)
PS -Nie moge sie doczekac az wpadnie tu *ekhm*niespelniony*ekhm* zeratul i zacznie blagac czy moglby to tworzyc pod szyldem oc:lol::lol::lol:

"Sygnatura niezgodna z regulaminem." AhahahahaaŻe co, ku%#a ?
anzicurt jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-02-2009, 16:24   #11
Zeratul
MAM DUŻEGO!!
Zeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumny

Zeratul's Avatar

Miasto: New York
Reputacja: 1046

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 53

Błagać to ty możesz Jaro o laskę... Zeratul nie czuję się niespełniony (co potwierdziła wczoraj w nocy jego laska) więc nie musi o nic błagać.

A podcast jak najbardziej... pod warunkiem, że Hosen będzie brał udział, bo wrog to się nie nadaje, on jest za poważny. A "Żubr występujący w puszczy" jak najbardziej!

Zeratul jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-02-2009, 17:26   #12
Jaro5412
Wariat
Jaro5412 Coś z nim nie takJaro5412 Coś z nim nie tak

Jaro5412's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: -167

Cytat:
Napisał Zeratul Zobacz post
Błagać to ty możesz Jaro o laskę... Zeratul nie czuję się niespełniony (co potwierdziła wczoraj w nocy jego laska) więc nie musi o nic błagać.
A co Zeratul, nagrałes jej showshowshowshow o tym jak sprawic zeby twoja własna baba stała się lesbijką ???

Co do podcastu, musze to usłyszeć!!!!!!! Muszę
Stary 17-02-2009, 18:09   #13
Zeratul
MAM DUŻEGO!!
Zeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumny

Zeratul's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Jaro5412 Zobacz post
A co Zeratul, nagrałes jej showshowshowshow o tym jak sprawic zeby twoja własna baba stała się lesbijką ???

Co do podcastu, musze to usłyszeć!!!!!!! Muszę
Nie. A teraz wyjaśnij mi co takiego zabawnego napisałeś, że turlasz się ze śmiechu. Bo chyba coś ci nie wyszło.

Stary 17-02-2009, 18:11   #14
Saszłyk
Znajomy
Saszłyk Komuś podpadł

Miasto: Warszawa
Reputacja: -5

Cytat:
Napisał Zeratul Zobacz post
Ossstrrrro! Można powiedzieć cios poniżej pasa.
Jeśli chodzi o podcasta jestem za, ale pomysłów nie posiadam ponieważ nie znam się na tym
Saszłyk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-02-2009, 18:49   #15
Zeratul
MAM DUŻEGO!!

Zeratul's Avatar

Lista Osiągnięć

Parę szybkich myśli:

nazwa:

OCo biega żubrze? (nawiązanie do piwa żubr i OC czyli onlinecenter)
lub
Przy żubrze

Podcast trwający od 10 do 20 min. Nie dłużej by nikogo nie zanudzić i w 100% spontaniczny. Np. spotyka się wrog z Hosenem i rozmawiają o grach w które grali i nadchodzących premierach. Zwykła rozmowa i komenatrz. Ludzi interesują opinie innych. Oboje macie dosyć dobre głosy, więc się nadajecie...

Podcast beż żadnych gości na początku i zobaczycie jak się przyjmie i czy się przyjmie.

Stary 17-02-2009, 18:54   #16
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

Ja mam słaby głos, ale jak jest potrzeba słuchania naszego szmądzenia, to mogę się poświęcić . Co do nazw to mocno "używkowe" OCB (bletki), Żubr (browar).
edit: a nie, OCo biega, a nie OCB, źle popatrzyłem, ale na jedno wychodzi
Stary 17-02-2009, 19:06   #17
Q-Jot
Guest

Reputacja:

I w pierwszym odcinku wywiad z VIPem - Zeratulem .
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-02-2009, 19:07   #18
Zeratul
MAM DUŻEGO!!

Zeratul's Avatar

Lista Osiągnięć

wlasnie, co z moim VIPem?

Stary 17-02-2009, 19:15   #19
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Szuja zabrał. I nie spamować mi tu!
Stary 17-02-2009, 20:01   #20
szuja
Wariat
szuja Wkroczył na dobrą drogę

szuja's Avatar

Reputacja: 44

Lista Osiągnięć

Nic nie zabrałem. Jedynie na trolla poluje (do nicka się już przyzwyczaiłem ).
szuja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Online Center > Opinie, komentarze

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania