Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Opinie, komentarze

Opinie, komentarze Masz jakiś pomysł, który może ulepszyć Online Center? Napisz o nim tutaj.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 20-08-2010, 17:02   #1
mk00h
Underground
mk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądze

mk00h's Avatar

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 2261

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Reputacja

Nie wiem czy ktoś już coś takiego proponował, ale myslę, że to fajny pomysł, tak jak np. na tej stronce:

http://forum.android.com.pl/f88/2-2-...pps2ext-19245/

Nie patrzcie na treść, chodzi mi o to, że jeśli ktoś komuś w czymś pomoże można mu dać piwko takie nagradzanie za pomoc u nas tego nie ma a mogło by to tochę urozmaicić profil użytkownika i było by widać kto pomaga a kto spamuje
Oczywiście nie muszą to być piwka

Ostatnio edytowane przez mk00h : 29-08-2012 o 19:46
mk00h jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-08-2010, 17:07   #2
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894
Domyślnie Odp: Nagradzanie i podziękkowania

Takie kudosy to nie jest zły pomysł, ale chyba już ktoś proponował i nie przeszło.
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-08-2010, 17:10   #3
mk00h
Underground
mk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądze

mk00h's Avatar

Lista Osiągnięć

No właśnie nie byłem pewnien, ale nie chciało mi się całego działu przetrząsać wrogu pomyśl nad tym rozwiązaniem, co inni myślą?
Stary 20-08-2010, 17:27   #4
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

Moim zdaniem,to bardzo fajny pomysł! Mam nadzieję,że on przejedzie i wrog nie zamknie tematu.

Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-08-2010, 17:41   #5
lik0s PL
Stały bywalec
lik0s PL Wkrótce będzie sławny

lik0s PL's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 75

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe  Promotor Zapalczywy 
Liczba Osiągnięć: 9

Fajny pomysł - jestem za
Stary 20-08-2010, 18:13   #6
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10822

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Forum ma wbudowany system reputacji, który jest wyłączony od początku. Jaki jest sens uruchomienia tego, bo nie widzę go za bardzo? Kto jest spamerem, a kto pisze sensownie raczej widać od razu.
Stary 20-08-2010, 19:57   #7
mk00h
Underground

mk00h's Avatar

Lista Osiągnięć

Już nie chodzi o to by widzieć kto spamuje a kto nie, tylko moim zdaniem było by to bardzo sympatyczne rozwiązanie na pewno nikomu nie zaszkodzi a fajnie jest kogoś ocenić na forum, wtedy wszyscy widza na kim można polegać. Takie jest moje zdanie. Może zrób jakąś sondę kto by chciał a kto nie.
Stary 20-08-2010, 20:03   #8
Albii
Wariat
Albii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłość

Albii's Avatar

Miasto: Elbląg
Reputacja: 1725

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Aniołek No-life? Swój! 

Oceny nie muszą odzwierciedlać poziomu użytkownika i w ogóle nie jest to potrzebne. Po uj to komu... Takie moje skromne zdanie.

No ale możnaby było dać jakąś władzę dla ludu, by mogli głosować, którego trolla zbanować danym miesiącu.

Ostatnio edytowane przez Albii : 20-08-2010 o 20:05
Albii jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-08-2010, 21:20   #9
jasiopatryk
Fanatyk
jasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebryta

jasiopatryk's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3109

Lista Osiągnięć
To drugie Wii 4 The Players Ten jedyny Wiisi mi to 
Liczba Osiągnięć: 33

Już to widzę. Baczek zakłada kilka kont i dodaje sobie plusa przy każdym poście. Ma kilkaset plusów. Użytkownik, który dopiero się tutaj zarejestrował prosi o pomoc. Taki Baczek odpowiada mu błędnie, a ten mu ufa bo użytkownik ma kilkaset plusów ("jest godny zaufania").

Jestem na nie.
jasiopatryk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-08-2010, 22:04   #10
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Ja bym proponował również wywalić ilość postów i osiągnięcia z nimi związane. Wtedy zmniejszy się ilość nie potrzebnych wiadomości i spamu. Wiem, że jest tak na innych forach i to się sprawdza wyśmienicie.
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-08-2010, 22:14   #11
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12105

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Napisał Fighter Pl Zobacz post
Ja bym proponował również wywalić ilość postów i osiągnięcia z nimi związane. Wtedy zmniejszy się ilość nie potrzebnych wiadomości i spamu. Wiem, że jest tak na innych forach i to się sprawdza wyśmienicie.
Świetny pomysł Popieram
Stary 20-08-2010, 22:41   #12
mk00h
Underground

mk00h's Avatar

Lista Osiągnięć

Będzie jak zadecyduje admin, ja zapodałem tylko pomysł, nie przyjmie się trudno
Stary 21-08-2010, 00:53   #13
Albii
Wariat
Albii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłość

Albii's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Ano racja. Nie będzie po co spamować już. Popieram, choć nic z tego nie będzie.
Stary 21-08-2010, 01:04   #14
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Albii Zobacz post
Ano racja. Nie będzie po co spamować już. Popieram, choć nic z tego nie będzie.
Dlaczego nie? Wrogu, przemyśl to

Jak dla mnie to by się na OC sprawdziło. Większość "hunterów" nabija posty dla osiągnięcia.

Ostatnio edytowane przez Fighter Pl : 21-08-2010 o 01:06
Stary 21-08-2010, 01:43   #15
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

Cytat:
Dlaczego nie? Wrogu, przemyśl to

Jak dla mnie to by się na OC sprawdziło. Większość "hunterów" nabija posty dla osiągnięcia.
Ja spamuję dla funu

wojajczyk.pl
kubek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-08-2010, 01:47   #16
Fighter Pl
Spambot

Fighter Pl's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał qb3k Zobacz post
Ja spamuję dla funu
No ja też tak robiłem, ale wrogu zawsze kasuje moje "fanowe" posty
Stary 21-08-2010, 02:02   #17
Albii
Wariat

Albii's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Zawsze to tak: "A napiszę posta, zawsze to jednego mniej do acziva..." No albo usunąć przynajmniej same aczivy.
Stary 21-08-2010, 02:07   #18
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10822

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

IMO najlepiej usunąć spamujących użytkowników.
Stary 28-01-2011, 18:38   #19
PPWojtek
No-life
PPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narody

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 6841

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

Jaki jest sens tej reputacji gdy nie pokazuje kto ją dał, ktoś się na kogoś wkurzy i będzie mu niszczył reputacje w każdym poście, właśnie dostałem dwie ujemne reputacje za nic, mam też konto na drugim forum o x'ie i tam właśnie działają zasady plus minus, widzisz przy każdym poście ile dostał reputacji, klikasz na wartość i pokazuje kto dał plusa lub minusa, nie pokazywanie tego prowadzi tylko do spięć więc albo to wywalić albo pokazać kto rozdaje, takie moje zdanie w tej sprawie jest, proste.

O przykład na moim poście !!!

Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA

Ostatnio edytowane przez PPWojtek : 28-01-2011 o 18:51
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-01-2011, 18:44   #20
Fuji
Wariat
Fuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świata

Fuji's Avatar

Miasto: Fugasówka
Reputacja: 8060

Lista Osiągnięć
Widz Książkotwarz Ten jedyny Dopiero się rozkręcam! 

Cytat:
Napisał PPWojtek Zobacz post
Jaki jest sens tej reputacji gdy nie pokazuje kto ją dał, ktoś się na kogoś wkurzy i będzie mu niszczył reputacje w każdym poście, właśnie dostałem dwie ujemne reputacje za nic, mam też konto na drugim forum o x'ie i tam właśnie działają zasady plus minus, widzisz przy każdym poście ile dostał reputacji, klikasz na wartość i pokazuje kto dał plusa lub minusa, nie pokazywanie tego prowadzi tylko do spięć więc albo to wywalić albo pokazać kto rozdaje, takie moje zdanie w tej sprawie jest, proste.
Moim zdaniem, pokazywanie "tego" będzie prowadziło do spięć.

Naczelny Antycyganista III RP.

Gram tylko w dobre gry i crapy!
Fuji jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Online Center > Opinie, komentarze

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania