Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24-10-2013, 01:10   #1721
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5130
Domyślnie Odp: Xbox Live Arcade - Temat Ogólny

slyszalem ze 3 godzinki zajmuje przejscie. co do tej nowej pozycji na xbla to jak state of decay mimo tych ulomnosci kupilo mnie od razu, to tutaj jest jakos czerstwo. dziwnie sterowanie, bieganie to smiech na sali, niby mamy rznac zombiaki ale to tez troche kuleje, zginalem w jednym momencie (jak pojawily sie grube zombie) i wtedy mi sie odechcialo. dam jeszcze jutro druga szanse temu tytulowi bo spodziewalem sie wreszcie czegos ciekawego na xbla ale na razie to zapowiada sie tak sobie.
Stary 25-10-2013, 12:54   #1722
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1834

ograł ktoś pełną wersje How to Survive ? demko szału nie robi ale ciekawi mnie pełną wersja czy fajnie się tłucze zombiaki w co-opie hehehe
Stary 27-10-2013, 17:01   #1723
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

grał ktoś w Alien Rage ? demo mi całkiem siadło. strzela się bardzo dobrze. grafika naprawdę ok jak na grę XBLA. jedyne do czego mogę się przyczepić na starcie, to kłujące strasznie oczy ząbki. natomiast cena spora, więc chętnie poznam opinie... jeśli w ogóle ktoś się na to szarpnął.

---------- Wiadomość dodana 17:01 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 16:55 ----------

a i jeszcze pytanie odnośnie Mirrors of Fate - u Was również ta gra ma taki spier.dolony framerate ?
Stary 27-10-2013, 19:25   #1724
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12503

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

zim mnie właśnie demko odrzuciło mimo iż byłem lekko nagrzany na gierkę i właśnie cena tego tytułu miała wiele wspólnego w podejmowaniu decyzji o kupnie.
Stary 17-11-2013, 15:47   #1725
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8161

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Mam pytanie odnośnie Game Rooma. Mam to gówno wraz ze wszystkimi dodatkami ale po odpaleniu nie moge dodać,żednej z gier do któregokolwiek pokoju, wie ktoś o co tu chodzi. Wogóle działa to jeszcze?
Stary 20-11-2013, 19:41   #1726
carooo
Nowy
carooo Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Poland
Reputacja: 31

Cytat:
Napisał zarzykrulezzz Zobacz post
Mam pytanie odnośnie Game Rooma. Mam to gówno wraz ze wszystkimi dodatkami ale po odpaleniu nie moge dodać,żednej z gier do któregokolwiek pokoju, wie ktoś o co tu chodzi. Wogóle działa to jeszcze?

mam podobny problem jak chce w coś zagrać wyskakuje mi, że jakiś kłopot jest bo nie ma tych dodatków tak jakby możliwe, że konto musi być na USA.
Stary 20-11-2013, 22:21   #1727
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5130

To ds: case zero to niezle gowno. Ku*wa przechodze raz, okazalo sie ze zapomnialem o tej malej malpie i potrzebny jest zombrex, hajsu nie mialem zadnego nie znalazlem a wiec dupa i od nowa. No to drugi raz cisne od save'a, ratuje ludzi, zbieram czesci i jednoczesnie hajs zeby kupic 2 zombrexy (jeden dla tej panienki ktora trzeba uratowac i dla tej malej), kupuje drugi - kase zzera a zombrex znika. Zas musze to od nowa wczytac bo mala by zdechla a juz nie bylo czasu szukac czy zbierac hajs. Co za zbugowany syf, nawet zaczelo mi sie podobac i myslalem zeby dr:2 skombinowac ale tak to sram na to, dokoncze ten badziew i tyle.
Stary 21-11-2013, 13:02   #1728
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1834

ograł ktoś pełną wersje The Bridge ? sprawdziłem demko i bardzo fajna gra logiczna ? hehehe
Stary 21-12-2013, 20:45   #1729
pic3k
Znajomy
pic3k Jest wokół niego pozytywna aurapic3k Jest wokół niego pozytywna aurapic3k Jest wokół niego pozytywna aura

pic3k's Avatar

Reputacja: 219

Lista Osiągnięć
No-life? 360 stopni  Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 6

Hideki Naganuma gość który robił muzykę do do Jet Set Radio 1 i 2, zorganizował petycję ws. remake gry Jet Set Radio Future HD na Xbla i PSN,fajnie by było gdyby coś z tego wyszło bo gra była zajebista.

pic3k jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-01-2014, 11:15   #1730
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 1705

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! 360 stopni Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 8

Domyślnie Odp: Xbox Live - Temat Ogólny

Slender ma wyjść na XBLA:
http://www.trueachievements.com/n158...o-consoles.htm

W sumie na PC nigdy nie grałem, więc może się skuszę jeśli będzie w jakieś znośnej cenie
Sokoov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-01-2014, 17:13   #1731
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8161

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Assassin's Creed Liberation HD 15 stycznia na XBLA.

EDIT: news juz chyba był. lol content, sorry.

Ostatnio edytowane przez zarzykrulezzz : 10-01-2014 o 17:16
zarzykrulezzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-01-2014, 19:01   #1732
pic3k
Znajomy
pic3k Jest wokół niego pozytywna aurapic3k Jest wokół niego pozytywna aurapic3k Jest wokół niego pozytywna aura

pic3k's Avatar

Lista Osiągnięć

Zaginiony Far Cry Classic pojawi sie na XBLA 12 lutego.
Stary 10-01-2014, 19:29   #1733
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10969

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Cytat:
Napisał zarzykrulezzz Zobacz post
Assassin's Creed Liberation HD 15 stycznia na XBLA.

EDIT: news juz chyba był. lol content, sorry.
No, z października news: http://www.onlinecenter.pl/12135/Akt...-styczniu.html

Ale przypomnienie dobre
Stary 19-06-2014, 18:41   #1734
pic3k
Znajomy

pic3k's Avatar

Lista Osiągnięć

2 lipca wyląduje w marketplace zajebiste Guacamelee w rozszerzonej wersji,cena to 59zł ale naprawdę warto.
Stary 30-07-2014, 00:22   #1735
pic3k
Znajomy

pic3k's Avatar

Lista Osiągnięć

XBLA games now support 1000 Gamerscore.
http://www.xblafans.com/xbla-games-n...ore-76585.html
Stary 09-08-2014, 11:21   #1736
Progresywny
Fanatyk
Progresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny Celebryta

Progresywny's Avatar

Miasto: Siedlce / Dublin
Reputacja: 3156

Lista Osiągnięć
4 The Players Celebryta Bogacz Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Napisał pic3k Zobacz post
Hideki Naganuma gość który robił muzykę do do Jet Set Radio 1 i 2, zorganizował petycję ws. remake gry Jet Set Radio Future HD na Xbla i PSN,fajnie by było gdyby coś z tego wyszło bo gra była zajebista.

https://twitter.com/Hideki_Naganuma/...69014434238465
Post z opóźniaczem ale co tam Może na XO kiedyś wydadzą. Uwielbiam Jet Set Radio Future. Zagrywałem się na pierwszym x-pudle. Muza, klimat, mechanika, miód, design, zajebisty cell-shading, odkrywanie coraz bardziej wybajerzonych miejscówek, zbieranie bonusów i tworzenie własnych graffiti. Była bardziej przystępna niż pierwsza cześć z Dreamcasta i przyjemniej się grało bo nie było ''czasówek''. Przegrałem paredziesiąt godzin w ten tytuł. Świetnie wspominam. Gdyby nie to, że szukałem SEGI GT i trafiłem na allegro wersję z dwoma grami na jednej płycie (jak z obrazka poniżej) pewnie bym w to nie zagrał.

de gustibus non est disputandum.

Ostatnio edytowane przez Progresywny : 09-08-2014 o 11:29
Progresywny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-08-2014, 13:35   #1737
pic3k
Znajomy

pic3k's Avatar

Lista Osiągnięć

Właśnie powstaje gra w klimatach JSR "Hover : Revolt of Gamers",niedawno do ekipy dołączył nawet kompozytor Hideki Naganuma.
Stary 26-11-2014, 19:34   #1738
pic3k
Znajomy

pic3k's Avatar

Lista Osiągnięć

Remake pierwszego residenta pojawił się dzisiaj na japonskim xbl.
http://marketplace.xbox.com/ja-JP/Pr...0841?cid=SLink
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania