Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05-12-2013, 21:26   #1
najt
Nowy
najt Komuś podpadł

Reputacja: -1
Domyślnie Granie w FPS'y na konsoli dla starego pecetowca. Promocje gier na święta ?

Jako, że większość swojego gamingowego życia spędziłem na komputerze miałem mieszane uczucia co do grania w strzelanki na konsoli - zniechęcał mnie pad i sterowanie.Moją pierwszą grą było Call of Duty MW 2, pograłem jedną misję na singlu po czym od razu zacząłem grać w sieci (jaki był efekt chyba wiecie- dostawałem ciągle po dupie ) Szybko się zniechęciłem i odstawiłem CoDa na półkę.Następną próbą było Halo 3 z Games With Gold- taki klasyk nie mógł mnie ominąć.Tutaj spędziłem już więcej czasu na grze, lecz ciągle efekt był ten sam.Tak jak w poprzednim przypadku dałem sobie spokój. Przedwczoraj pożyczyłem Medal Of Honor Warfighter i po prostu się zakochałem. Na razie ogrywam kampanię. Sterowanie w dalszym ciągu mi nie idzie zbyt dobrze, ale widać wielką poprawę - z każdym pokonanym przeciwnikiem jest coraz lepiej i nabieram większej chęci do gry. Kiedy przeciwnik wyskakuje mi zza rogu zbyt gwałtownie wychylam gałkę i strzelam w niebo, ale to wszystko przyjdzie z czasem.

Tej gry nie zamierzam odstawiać ;p

Jak długo się uczyliście sterowania na padzie, żeby dojść do wprawy ?
Nabrałem chęci na FPS'y i zamierzam sobie sprawić BF'a 4, ale nie wiem czy kupować teraz czy poczekać na promocje do świąt ( o ile takie będą).
Wolałbym coś zaoszczędzić, bo zawsze resztę z gry można dołożyć do prezentu dla najbliższych. Jak myślicie ?
najt jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-12-2013, 08:04   #2
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829
Domyślnie Odp: Granie w FPS'y na konsoli dla starego pecetowca. Promocje gier na święta ?

Ja zacząłem od tpsów. Jakoś łatwiej mi było ogarnąć celowanie w tych grach. Gears of War 2 dało mi solidną szkołę celowania. Kilka dobrych tygodni grania później i w fpsach zacząłem strzelać tam, gdzie chciałem. Spróbuj może od tej strony. Tak czy srak Gearsy sprawdzić należy, jeśli nie miałeś z tym żadnej styczności.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania