Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 26-07-2010, 13:42   #41
SandSpol
Stały bywalec
SandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innych

SandSpol's Avatar

Miasto: Bytom
Reputacja: 891

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Na dobre i na złe  
Liczba Osiągnięć: 8

Domyślnie Odp: Fable III

http://ve3d.ign.com/videos/play/7795...on/Flash-Video

no i jeszcze jeden gameplay, ale to fajnie wygląda ;d
Stary 26-07-2010, 19:02   #42
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4365

Motyw z pierdzeniem pewnie rozśmieszy 12-letniego amerykanina, ale do chooja to jest żałosne, tak jak filmy z takimi akcjami. Peter pewnie to wymyślił na kiblu, bo innego wytłumaczenia nie potrafie wymyślić ...
chrono87 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-08-2010, 11:03   #43
SandSpol
Stały bywalec
SandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innych

SandSpol's Avatar

Miasto: Bytom
Reputacja: 891

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Na dobre i na złe  
Liczba Osiągnięć: 8

Firma Microsoft poinformowała, że pecetowa wersja Fable III pojawi się później od edycji konsolowej, która ma zostać wydana 26 października

Czas na świętowanie !!!
Stary 03-08-2010, 11:11   #44
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

eee, a co tu świętować?
Stary 03-08-2010, 11:17   #45
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4346

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Aha, chodzi tu o to, że kąsole są lepsiejsze od PC'tów, jeśli chodzi o granie? W każdym w trójkę na 100% zagram, ale nie jestem jakoś super napalony. Lubię rpg'i, mam nadzieję, że fabuła będzie równie interesująca i będzie można spędzić przy tym tytule, więcej czasu niż samo zrobienie achievementów, czy ukończenie wątku fabularnego.
Stary 03-08-2010, 11:17   #46
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Że jednak będzie exclusive na jakiś czas ;p

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-08-2010, 11:39   #47
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 

Cytat:
Napisał r1p Zobacz post
Że jednak będzie exclusive na jakiś czas ;p
Łłooch, trza szampana zacząć chłodzić, bo normalnie okazja jak żadna inna.

P.S. spotkałem się z opinią, że te wszystkie pierdy i inne zagrywki godne postaci i gracza 5-cio letnich, są dowodem na jakieś kompleksy Molyneux'a i jego ekipy. Po zastanowieniu się nad tym, dochodzę do wniosku, że coś może być na rzeczy. Zwłaszcza, ze ta osławiona sfera emocjonalno-obyczajowa w Fable jest na poziomie Simsów. Bardziej wirtualna rodzina przejmowałem się w K&L Dead Men, aniżeli w Fable 2.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-08-2010, 11:46   #48
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Lista Osiągnięć

Peter jest dziwakiem, ale traktując Fable jako action rpg jest to dla mnie świetna gra.

Stary 03-08-2010, 11:51   #49
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Lista Osiągnięć

Tu raczej nie chodzi o poziom jaki reprezentuje gra, ale o poziom jaki reprezentujesz swoją postacią w grze. Mozesz być zwykłym debilem, możesz szpanować przed laskami, możesz być pajacem zabawiającym ludzi itd. I to jest fajne i za to gre lubie.
Stary 03-08-2010, 12:54   #50
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

No dobrze, ale dlaczego główny narzędzie do bycia antyspołecznym w ręku gracza jest puszczanie gazów w twarz NPC. To jest działanie antyspołeczne na poziomie niedorozwiniętego dziecka, bo dorośli np. leją na tabu, opowiadają politycznie niepoprawne żarty, zachowują się obscenicznie (ok, tutaj pierdy jakoś się wpisują, ale jako jedna z wielu możliwych czynności), głoszą publicznie kontrowersyjne i niepopularne poglądy, tłuką się i alkoholizują na oczach dzieciarni itp..
W skrócie: możliwości interakcji z wirtualnym społeczeństwem są mocno ograniczone, bo pewnie Piotruś M. uznał pierdy, łapanie się za ręce, "pajacyk" na środku rynku i możliwość wycięcia wsi w pień za wystarczający środek wyrazu.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Stary 03-08-2010, 13:09   #51
Hosen
Spambot

Hosen's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie zapominaj, ze to ma bajkowe klimaty. Ja widze pomieszanie infantylności z brutalnością (nie w formie flaków czy juchy, ale nabijania wilków na miecz czy zrzucania żony w przepaść) i do takiej wizji sie ustosunkowałem. Więc imo szukasz dziury w całym, bo skoro gra się nazywa Bajka, to nie wiem co chcesz znaleźć tam super realistycznego czy poważnego .
Stary 03-08-2010, 13:40   #52
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Hosen Zobacz post
Nie zapominaj, ze to ma bajkowe klimaty. Ja widze pomieszanie infantylności z brutalnością (nie w formie flaków czy juchy, ale nabijania wilków na miecz czy zrzucania żony w przepaść) i do takiej wizji sie ustosunkowałem. Więc imo szukasz dziury w całym, bo skoro gra się nazywa Bajka, to nie wiem co chcesz znaleźć tam super realistycznego czy poważnego .
Słuszna uwaga, z drugiej strony Fable jest jakby odwrotnością obecnie panującego trendu. W innych grach raczej pokazuje się przemoc, a spraw seksu i obyczajowych unika, w Fable jest bezkrwawo (ale przecież też można popełniać katy skrajnej bezwzględności, decydować o życiu lub śmierci niewinnych), za to są kondomy, jest prostytucja, bigamia, zaniedbywanie rodziny, duszenie czynszem.

P.S. Za szukanie dziury w cały ojciec mi już tytuł profesorski chciał nadać.

Stary 03-08-2010, 13:43   #53
r1p
No-life

r1p's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Hosen Zobacz post
Nie bajkowe tylko baśniowe. To lekka różnica ;]

Stary 03-08-2010, 13:56   #54
Hosen
Spambot

Hosen's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Jaskier Zobacz post
Słuszna uwaga, z drugiej strony Fable jest jakby odwrotnością obecnie panującego trendu. W innych grach raczej pokazuje się przemoc, a spraw seksu i obyczajowych unika, w Fable jest bezkrwawo (ale przecież też można popełniać katy skrajnej bezwzględności, decydować o życiu lub śmierci niewinnych), za to są kondomy, jest prostytucja, bigamia, zaniedbywanie rodziny, duszenie czynszem.

P.S. Za szukanie dziury w cały ojciec mi już tytuł profesorski chciał nadać.
No właśnie dużo jest tu "brudu" przedstawionego w fajny sposób. Cały klimat mnie zabija, a co mnie tylko najbardziej wkurza to ze to kolejna gra, w której nie ma co robić z kasą. Ja bym chciał widzieć duzo rare itemków za milion złota itp. rzeczy. Ostatnio tak w Red Dedzie miałem, w sumie nie za dużo hajsu miałem ale nie było nawet na co zbierać. W Scarfejsie już nawet było fajnie chociaż na jakaś fure uzbierać czy coś. Tu bym chciał zeby jakaś wymiana via Live jakiś broni była itd. Zobaczymy, choć na jakieś rozbudowane MMo oczywiście nie licze (w sensie wymiany, nie walki)
.
Cytat:
Napisał r1p Zobacz post
Nie bajkowe tylko baśniowe. To lekka różnica ;]
Zwał jak zwał, wiadomo ocb.
Stary 04-08-2010, 15:24   #55
Hosen
Spambot

Hosen's Avatar

Lista Osiągnięć

http://www.youtube.com/watch?v=uHB6P...layer_embedded
Dobry filmik
Stary 04-08-2010, 20:51   #56
MaKsIk PL
Stały bywalec
MaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiek

MaKsIk PL's Avatar

Reputacja: 438

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 11

Filmik jest genialny,must have

MaKsIk PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-08-2010, 17:38   #57
wujaszymek
Nowy
wujaszymek Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Twórcy zapewniają że teraz Fable 3 ma miec dobrą fabułe. Jednak dla mnie osobiście wątpie że bedzie to cos wciągającego tak jak było w przypadku 2
wujaszymek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-08-2010, 23:27   #58
KalunoPL
Znajomy
KalunoPL Może być tylko lepiej

KalunoPL's Avatar

Miasto: Niewiem
Reputacja: -31

Lista Osiągnięć
Achievement Whore Hall of Fame n00b Promotor Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 6

jedno jest pewne, "interfejs" w 3 jak pokazali na tvgry będzie hóiofy!
Stary 26-08-2010, 23:39   #59
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Wujaszymek stara się z tymi postami, ale zalatują na kilometr trollowaniem - Bączek ze słownikiem w ręku?
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-09-2010, 16:06   #60
mrmarko
Uzależniony
mrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebryta

mrmarko's Avatar

Miasto: Złotów
Reputacja: 2504

Lista Osiągnięć
I love Apple Bogacz Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 19

PR0 unboxing by Lionhead.
http://www.youtube.com/watch?v=nH__0fjXFBI&
P.S Czy oni nie mogą dać normalnych zielonych pudełek tylko te czarne?

Ostatnio edytowane przez mrmarko : 16-09-2010 o 16:11
mrmarko jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania