Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06-10-2013, 15:05   #1061
promilek
Stały bywalec
promilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebryta

promilek's Avatar

Reputacja: 2795

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Wyginam śmiało ciało Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 26

Domyślnie Odp: Grand Theft Auto V

Ten z tutka nie znika, musiałem ponownie go obrabować, gdyż gra mi go nie zaliczyła. Jeśli inny gracz obrabuje sklep to jest on chwilowo nieczynny, więc "znika" z mapy. Załóż sobie prywatne lobby i powinieneś mieć 20 dostępnych sklepów.
Stary 06-10-2013, 15:24   #1062
dr M
Uzależniony
dr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumny

dr M's Avatar

Miasto: Szczecin
Reputacja: 1235

Lista Osiągnięć
 Weteran Xbox Live Forever Alone Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 22

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Po prostu z serwerów nie może jej pobrać. Nie róbcie czasem nowej na tym slocie.
Po 12 godzinach nie mam dalej tej postaci, czyli pewnie ch.j ja strzelil. Najdziwniejsze jest to, ze zrobilem nowa postac na 2 slocie i ona przejela range ekipy z tej pierwszej, ktorej juz nie ma . Na social clubie tez pokazuje mi, ze mam jedna postac, tylko ze jest ona na 24 lvl (mam teraz 11 lvl). Czyli jakby sie polaczyl exp 2 postaci, ale maja burdel na tych serwerach.

dr M jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-10-2013, 16:31   #1063
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Możliwe, że w ogóle nie powinno się tworzyć nowej. Mi też wczoraj zniknęła, ale przy którejś z kolei próbie zalogowania się wróciła.
Stary 06-10-2013, 18:15   #1064
SandSpol
Stały bywalec
SandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innych

SandSpol's Avatar

Miasto: Bytom
Reputacja: 891

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Na dobre i na złe  
Liczba Osiągnięć: 8

Znów padło, teraz nawet giełda leży i nie mam dostępu do gotówki w singlu -_- na dzień dzisiejszy więcej straconych nerwów i czasu niż samej zabawy

Ostatnio edytowane przez SandSpol : 06-10-2013 o 19:25
SandSpol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-10-2013, 22:03   #1065
promilek
Stały bywalec
promilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebryta

promilek's Avatar

Reputacja: 2795

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Wyginam śmiało ciało Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 26

Kurde, dziady chyba coś zyebali z singlem. Na mapie mam 12 skoków spadochronowych, brak mi jednego(trzeba skoczyć na jadący pociąg). Na filmiku najpierw gość też ma 12 dostępnych skoków, ale później juz ma 13. Ostatni skok się odblokuje z postępem gry, czy powinien być dostępny na starcie?
Stary 06-10-2013, 22:58   #1066
ramzes5a
Znajomy
ramzes5a Można na niego liczyćramzes5a Można na niego liczyćramzes5a Można na niego liczyć

ramzes5a's Avatar

Miasto: Bristol
Reputacja: 275

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Wyginam śmiało ciało I love Apple Zapalczywy 
Liczba Osiągnięć: 15

jeśli ktoś chce szybciej zrobić osiągnięcie dotyczące sklepów i przy okazji chce zarobić kilka groszy to zapraszam do zobaczenia tego filmiku.

Stary 07-10-2013, 11:39   #1067
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Cytat:
Note: When exiting GTA Online, please pause the game and choose to return to Single Player. This will trigger a save and ensure that progress since the last auto-save is recorded. If you purchase items and immediately power the console off or exit through console system menus, those items may not be saved.

Note: Please do NOT use the “Retry” button after receiving the message “Rockstar Cloud Servers are unavailable” as this may result in loss of character data. If you are trying to access GTA Online and Rockstar Cloud Servers are unavailable, please exit to GTAV Story Mode and try entering GTA Online again through the Pause menu in Story Mode. We will be issuing a title update that will fix this issue as soon as possible.

Updated 10/6/13: We are continuing to investigate the causes of the lost progress and what can be done to minimize the impact until a permanent fix is in place. Also, we have not forgotten about the requests for restoration. We are in the process of determining the options for addressing the issues for those players who have been affected. Please stay tuned for further updates here.
Kilka istotnych informacji.
Stary 07-10-2013, 11:56   #1068
KoBik
Uzależniony
KoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innych

KoBik's Avatar

Miasto: Śląsk
Reputacja: 775

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Bogacz Wyginam śmiało ciało Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 20

Nie ma to jak obejść gierkę, żeby zdobyć aczika.
Stary 07-10-2013, 14:07   #1069
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

im wiecej czytam o niedogodnosciach w GTA tym bardziej się ciesze ze zagłosowałem portfelem hehehe
Stary 07-10-2013, 14:27   #1070
jasiopatryk
Fanatyk
jasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebryta

jasiopatryk's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3066

Lista Osiągnięć
To drugie Wii 4 The Players Ten jedyny Wiisi mi to 
Liczba Osiągnięć: 33

Odzyskał już ktoś z was swoją postać ? Ja nawet jak stworzę nową na innym slocie to nie da się w ogóle grać. Kiedy ukończę tutorial postać znika. Ja chodzę postacią widmo, a po chwili gra mnie wyrzuca z gry.

Swoją drogą gdzieś w singlu można sprawdzić Akta z których dowiadujemy się co się stało z CJ. Orientuje się ktoś gdzie to znajdę ?
jasiopatryk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-10-2013, 14:49   #1071
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

No właśnie wczoraj do 16 grałem i było spoko bez problemów. Uciułałem 130 tys i po 17.00 nic sie nie dało zrobić. Wywaliło mnie i teraz od tamtej pory nie moge się dostać na swoją postać bo mam nicość (jedynie kasa niby w banku jest). Piernicze i nie robie nowego chłopka :/
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-10-2013, 18:18   #1072
Paweleek
Początkujący
Paweleek Jest wokół niego pozytywna auraPaweleek Jest wokół niego pozytywna auraPaweleek Jest wokół niego pozytywna aura

Paweleek's Avatar

Reputacja: 226

Jak to jest z tymi misjami przez telefon ? Wczoraj zrobiłem ich sporo , dziś wchodzę i się powtarzają ..
Stary 07-10-2013, 18:55   #1073
VikingPL
Stały bywalec
VikingPL Po prostu miły człowiekVikingPL Po prostu miły człowiekVikingPL Po prostu miły człowiekVikingPL Po prostu miły człowiekVikingPL Po prostu miły człowiek

VikingPL's Avatar

Miasto: Jabłonna
Reputacja: 415

Lista Osiągnięć
Aniołek Stary dziad! Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 21

Misje w multi są powtarzalne.
VikingPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-10-2013, 19:13   #1074
NikoBe
Stały bywalec
NikoBe Jest wokół niego pozytywna auraNikoBe Jest wokół niego pozytywna aura

NikoBe's Avatar

Reputacja: 178

Cytat:
Napisał Paweleek Zobacz post
Jak to jest z tymi misjami przez telefon ? Wczoraj zrobiłem ich sporo , dziś wchodzę i się powtarzają ..
Mówisz o GTA:O? Tam chyba nic nie działa jak powinno ;]
NikoBe jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-10-2013, 19:59   #1075
SandSpol
Stały bywalec
SandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innych

SandSpol's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Paweleek Zobacz post
Z telefonu wybiera losowo wiec będziesz trafiać na te co przeszedłeś, zdaje mi się że jedyne rozwiązanie to podjechać do konkretnej misji na mapie która nie jest zaliczona i dołączyć bądź stworzyć lobby i czym większy level tym więcej misji.
Stary 08-10-2013, 22:48   #1076
Skrzat
Nowy
Skrzat Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Co do misji to sms-y, które dostajemy od NPCów dotyczą misji, których jeszcze nie wykonaliśmy, a inne to zaproszenia i one się powtarzają.

Co do achievka za sklepy - wpadł mi dzisiaj. Po obrobieniu wszystkich pokazał mi się jeszcze jeden i wtedy wpadło osiągnięcie. Ale na mapie dalej nie mam ich 20.
Skrzat jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-10-2013, 22:51   #1077
Sawyer1
Wariat
Sawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykład

Sawyer1's Avatar

Miasto: Wieluń
Reputacja: 451

Lista Osiągnięć
Top 10 Dopiero się rozkręcam! Stary dziad! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 32

z tymi sklepami to mi tez aczek wpadł gdy obrabowałem 19 sklepów, więc troche to dziwne
Stary 08-10-2013, 23:41   #1078
Preemo666
Znajomy
Preemo666 Wkrótce będzie sławny

Preemo666's Avatar

Miasto: okolice Wrocławia
Reputacja: 99

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Your e-penis must be huge!  Ilość, nie jakość 
Liczba Osiągnięć: 9

Z tymi sklepami jest tak, że jak ktos z graczy w danej sesji jakiś obrobi, to przez jakiś czas nie ma go na mapie. Zwróćcie uwagę, że jak wchodzicie do różnych sesji, to ilość sklepów też jest różna. Sklepy ktore Wy okradliscie sa odfajkowane, więc nie ma problemu z tym osiągnięciem.
Stary 09-10-2013, 00:50   #1079
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7997

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

Jak tak was czytam to sie nawet ciesze, ze sprzedalem gta przed premierą gta:o

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-10-2013, 14:37   #1080
SandSpol
Stały bywalec

SandSpol's Avatar

Lista Osiągnięć

Ammu-Nation na giełdzie pnie się w górę

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Tagi
gta 5

Narzędzia wątku