Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05-05-2015, 12:53   #7921
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Domyślnie Odp: Mistrzowie "calaków"

W tym problem ze ty masz tylko 140. Myslalem ze jesteś pro i idziesz dalej ale widze, ze wolales sie zatrzymac tam gdzie reszta plebsu.
Stary 05-05-2015, 13:06   #7922
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7997

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

Drugi raz staracie się mnie zdyskredytować przed społecznością Onlinecenter, zresztą niesłusznie jak widać, może najpierw się wcześniej upewnij jak zaczniesz pisać coś głupiego.

I przy okazji, skończcie spamować ten temat, wbiłem calaka w Raymanie, oraz mam 11 poziom czaderskości, a wy co dalej małaki zbieracie? Pewnie dlatego się do mnie przyczepiliście.

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-05-2015, 14:29   #7923
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Dyskurs PPWojtka
Stary 05-05-2015, 15:34   #7924
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Cytat:
Napisał PPWojtek Zobacz post
Ile mam ci razy mówić, że to jest normalna sygnatura. Nienormalny człowieku jesteś?
no wreszcie też ktoś zauważył (daje piwo) ,że ten "koleś" jest...... thanks -rozwinąłbym z chęcią myśl, ale szkoda mi energii no a wrogu jest czujny

W ogóle zabawna jest dyskusja o bycie "pro" w takich grach jak Rayman....
Stary 05-05-2015, 16:04   #7925
Snake
Spambot

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Akurat ta wypowiedz to takie wspomnienie lukka i jego tlumaczen ze nie gral na piratach
Stary 05-05-2015, 16:17   #7926
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post
Akurat ta wypowiedz to takie wspomnienie lukka i jego tlumaczen ze nie gral na piratach

ahhhh lukk - nasza gwiazda , szkoda ,że już Nas nie odwiedza, fajne były te jego szczypawki ze Swankiem, kto qrwa pierwszy zrobił calaka
Stary 05-05-2015, 18:35   #7927
Snake
Spambot

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

lukk teraz jest gwiazdą playstation a jego zbrodnicza przeszłość powiązana z Microsoftem została wymazana z akt
Stary 09-05-2015, 16:07   #7928
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Lista Osiągnięć

Mam nadzieję, że nie wyłapie bana na psn bo się przerzuci na WiiU a tam chyba acziwków nie ma, będzie se musiał wymyślać jakieś.

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
Stary 09-05-2015, 17:03   #7929
YuSuzuki
Saudades...

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

PPWojtek Mam nadzieję, że nie wyłapie bana na psn bo się przerzuci na WiiU a tam chyba acziwków nie ma, będzie se musiał wymyślać jakieś

...Też są ,ostatnio grałem w Bayo 2 i jest około 50 takich (wewnątrz)growych
Stary 12-05-2015, 11:13   #7930
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Wolfenstein: The Old Blood (1000/1000) - szmat czasu upłynął od kiedy wpadł mi ostatni calak, ale wreszcie zastój się skończył (jak widać, trzeba było do tego odpowiedniej gry). Calak nieco trudniejszy niż w The New Order, głównie dzięki wyzwaniom. Scalakowanie zajęło mi ponad 20h, w czasie których prawie trzykrotnie przeszedłem kampanię. Gra mi się podobała (miło mnie zaskoczyło to, że chociaż pierwsze skrzypce gra to gameplay, to fabularnie też jest fajnie, nie ma w zasadzie jednowymiarowych postaci, jest ciekawie, choć bardzo przewidywalnie), mam nadzieję, że się dobrze sprzeda i Bethesda będzie pompować kasę w tę serię, a MachineGames nie spocznie na laurach.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-05-2015, 22:08   #7931
Marlowe
Początkujący
Marlowe Wszyscy go tu znająMarlowe Wszyscy go tu znająMarlowe Wszyscy go tu znająMarlowe Wszyscy go tu znająMarlowe Wszyscy go tu znająMarlowe Wszyscy go tu znają

Marlowe's Avatar

Reputacja: 599

Lista Osiągnięć
Bogacz Old School Playaz Wyginam śmiało ciało 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 4

Tomb Raider 1000/1000
W końcu zabrałem się za fabułę po raz drugi by zdobyć brakujące trzy osiągnięcia. Gra nawet podczas drugiego przejścia (fakt że z dosyć długa przerwą) nie nuży nawet w połowie tak jak jej tryb multi. Tutaj podziękowania na evilqpa za wspólną udrękę. Co by jednak nie narzekać na ten tryb, to jak dla mnie jedna z najlepszych gier poprzedniej generacji, top 10 jak nic.

PSX->N64->DC->PS2->X360->XONE->PS4
Marlowe jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-05-2015, 02:41   #7932
Snake
Spambot

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

The Walking Dead Season One 1000/1000
O samej "grze" dużo nie ma co się rozpisywać bo została przewałkowana przez masę ludzi na tym forum a jako iż miałem okazję pograć jeszcze raz oraz sprawdzić ten dodatek 400 Days to czemu nie. Samo DLC wg mnie trochę słabe ciekawi mnie czy jakoś zostało to pociągnięte w drugim sezonie (swoją drogą osoby które grały - fajne to?). Sama historia Lee i Clem bardzo fajna i wciągająca co zresztą pisałem przy wersji na 360. Łatwy calak który poza dwoma osiągnięciami wbija się kompletnie samemu.
Stary 14-05-2015, 09:59   #7933
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Są nawiązania, ale małe dosyć. Drugi sezon słabszy, ale przyzwoity.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-05-2015, 17:50   #7934
Snake
Spambot

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

The Walking Dead Season Two 1000/1000

Kontynuacja przygód Clementine w świecie ogarniętym przez chaos i zombiaki. Trochę mi zajęło przestawienie się na to, że steruje tym razem małą dziewczynką, której decyzje są momentami zgoła odmienne od tych, które mieliśmy do wyboru przy okazji gry jako Lee. Podoba mi się jak twórcy zmienili postać Clem, która nie dość, że musi szybciej dorastać to jeszcze widać zmianę w jej głosie oraz spojrzeniu gdzie można dostrzec bezwzględność i zrezygnowanie. Szkoda, że na III sezon trzeba czekać do następnego roku bo mimo iż gra sama w sobie nie jest niczym specjalnym to poznawanie historii tego świata jest co najmniej interesujące. Niestety TellTale wzięło się naraz za tyle projektów, że głowa mała.
Stary 18-05-2015, 18:06   #7935
PPWojtek
No-life

PPWojtek's Avatar

Lista Osiągnięć

A już myślałem, że ori and the blind jaszczomp, ale na to jednak za słaby jesteś HA HA

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
Stary 18-05-2015, 18:17   #7936
Snake
Spambot

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Ori moze dzisiaj wbije bo zostaly mi sekrety. Nie wiem czy jestem taki slaby skoro ostatnio naraz wbiłem arcze za brak zgonu, brak uzycia ability points oraz ponizej 3 godzin prawdziwy ze mnie dzik
Stary 13-06-2015, 23:08   #7937
Mariusz
Początkujący
Mariusz Wzór dla innychMariusz Wzór dla innychMariusz Wzór dla innychMariusz Wzór dla innychMariusz Wzór dla innychMariusz Wzór dla innychMariusz Wzór dla innychMariusz Wzór dla innych

Mariusz's Avatar

Miasto: Rytro
Reputacja: 934

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Hall of Fame Star Aniołek Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 19

World at Arms 200/200

Nawet niezła strategia. Polecam.

Moderator na: http://tvpolsat.info
Moderator na: http://forum.naviexpert.pl
Mariusz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-06-2015, 16:00   #7938
Mariusz
Początkujący
Mariusz Wzór dla innychMariusz Wzór dla innychMariusz Wzór dla innychMariusz Wzór dla innychMariusz Wzór dla innychMariusz Wzór dla innychMariusz Wzór dla innychMariusz Wzór dla innych

Mariusz's Avatar

Miasto: Rytro
Reputacja: 934

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Hall of Fame Star Aniołek Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 19

Ice Age Village 200/200

Bez działającego serwera i micro płatności ciężko zdobyć calaka.

Moderator na: http://tvpolsat.info
Moderator na: http://forum.naviexpert.pl
Mariusz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-06-2015, 00:24   #7939
Albii
Wariat
Albii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłość

Albii's Avatar

Miasto: Elbląg
Reputacja: 1725

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Aniołek No-life? Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Wiedźmin 3: Dziki Gon (1000/1000) - Dla tej gry kupiłem xboxa one i poświęciłem tej grze niemal 200h. W skrócie: ogromne wrażenie, wielki smutek po ukończeniu, najwyższy poziom trudności gorąco polecam, mimo, że jest zbyt łatwy. Żadnej chwili spędzonej z grą nie żałuję i zachęcam każdego do zagrania. O tej grze nie ma co czytać, ani słuchać, w nią po prostu trzeba zagrać! To tyle ode mnie
Albii jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-06-2015, 15:01   #7940
Adasko
Znajomy
Adasko Daje dobry przykładAdasko Daje dobry przykładAdasko Daje dobry przykładAdasko Daje dobry przykładAdasko Daje dobry przykładAdasko Daje dobry przykład

Adasko's Avatar

Reputacja: 544

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Zapalczywy Hall of Fame n00b Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 14

Jakiś czas temu wpadł calak w
Forza Horizon 2 Presents Fast & Furious
Ściągnąłem bo było za darmo, zagrałem bo w sumie zawsze chciałem pograć w FH2 albo jego namiastkę. Po scalakowaniu gra mi się na tyle podobała, że był to jakby powód, że kupiłem Forza Horizon 2, przy której również się świetnie bawiłem. Ogólnie calak banalny, o dziwo combo za 50k wpadło mi gdzieś tak w środku gry, a jak patrzyłem u innych to nawet po skończeniu tego nie mieli.

@edit
Przed chwilą wpadł calaczek w Another World
Grałem w grę pierwszy raz, ogólnie mi się podobało, ale jak mnie ta gra momentami wkurwiała to głowa mała. Sterowanie też czasami szwankowało, ale ogólnie fajna godzinna przygoda. No i oczywiście łatwy calaczek przy okazji.

Ostatnio edytowane przez Adasko : 23-06-2015 o 19:10
Adasko jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania