Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Xbox One Magnetowid XXI wieku. Podobno są też gry.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-08-2016, 19:31   #9441
Rashid PL
Wariat
Rashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL Celebryta

Rashid PL's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 3091

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Stary dziad! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Odp: Xbox One - Temat ogólny

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
bieda ten nowy dash, fajnie ze dali skrot do gier po prawej a nie na samym dole, ale zas lazi to wszystko jak kupsko. no i tylko mnie wkurwia ze cotygodniowe promocje sa tak pochowane? nie mozna tego polaczyc z deals with gold?
Ale cotygodniowe promocje to właśnie Deals with Gold i są razem z GwG.
Stary 02-08-2016, 23:12   #9442
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

...

w tym tygodniu poza dwg masz promocje gier bethesdy, no i gdzie to jest poza twitterem hryba? trwaja te promocje tyle samo, mogliby je razem wrzucac, a nie szukac po sklepie co gdzie jest przecenione, jak nawet nie ma filtra wydawcy zeby latwiej poszukac.
Stary 02-08-2016, 23:28   #9443
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Nie wiem jak w polskim Sklepie, ale na USA największy banner na stronie głównej odsyła właśnie do wyprzedaży Bethesdy.
Stary 02-08-2016, 23:47   #9444
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

kiedys chyba byl jakis banner na starcie z promocja danego wydawcy, ale to tak raz jest, raz nie ma, oczywiscie czesciej nie ma.
Stary 03-08-2016, 02:13   #9445
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7997

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

U nas wszystkim po updacie gdy w meni głównym się między kafelkami poruszasz to pierdzą słuchawony I w grupie też jakieś jazdy, brawo microsoft.

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-08-2016, 07:47   #9446
Zeratul
MAM DUŻEGO!!
Zeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumny

Zeratul's Avatar

Miasto: New York
Reputacja: 1119

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 53

Prezentacja, Rozpakowanie i Recenzja konsoli Xbox One S

Zeratul jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-08-2016, 11:00   #9447
Progresywny
Fanatyk
Progresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny Celebryta

Progresywny's Avatar

Miasto: Siedlce / Dublin
Reputacja: 3156

Lista Osiągnięć
4 The Players Celebryta Bogacz Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 30

Witam, mam pytanko: Mial ktos sytuacje, ze po zakupieniu gry w dystrybucji cyfrowej wciaz wyskakuje informacja zeby kupic gre? Normalnie powinno byc napisane ''Juz zakupiono'' i obok data zakupu gry a przy grze ''Need For Speed 2015'', ktora zakupilem 5 dni przed premiera mam napisane ''kup teraz'' i cene gry powyzej. Sprawdzalem swoje konto i gra widnieje w historii zakupow ale w sklepie xbox pokazuje ''kup teraz'' Moze jakis chwilowy blad? Gra trafila wlasnie do skarbca EAA, ktory mam wykupiony ale przy innych grach EA, ktore mialem kupione zanim trafily do EA Access nie ma tego problemu.

de gustibus non est disputandum.
Progresywny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-08-2016, 11:03   #9448
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Tak się chyba dzieje, jeśli coś zmieniają w zawartości pakietu. Tutaj jeszcze może coś zmiana sklepu namieszała. Póki masz w gotowych do instalacji, to nie widzę problemu.
Stary 05-08-2016, 11:22   #9449
Progresywny
Fanatyk
Progresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny Celebryta

Progresywny's Avatar

Miasto: Siedlce / Dublin
Reputacja: 3156

Lista Osiągnięć
4 The Players Celebryta Bogacz Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Tak się chyba dzieje, jeśli coś zmieniają w zawartości pakietu. Tutaj jeszcze może coś zmiana sklepu namieszała. Póki masz w gotowych do instalacji, to nie widzę problemu.
Mam gre zainstalowana na dysku i dziala. Chcialem zapytac z ciekawosci czy jakbym ja usunal to bylaby w gotowych do instalacji, skoro pokazuje w sklepie ''kup teraz'', ale jak mowisz, ze tak sie chyba dzieje jak cos zmieniaja to powinno byc ok. Dzieki Marcin za odpowiedz

de gustibus non est disputandum.

Ostatnio edytowane przez Progresywny : 05-08-2016 o 11:26
Progresywny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-08-2016, 11:42   #9450
Zarzecki
Początkujący
Zarzecki Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 86

Od czasu tej aktualizacji regularnie mam następujący problem: internet w domu działa, konsola pokazuje w ustawieniach, że wszystko jest dostępne, konsola połączona, NAT otwarty, ponadto z lewej strony ekranu mam aktywnych znajomych, ale... z prawej strony pojawia się komunikat "Połącz z Xbox Live", tak jakby internetu nie było. Trwa to często kilkanaście minut zanim to się ogarnie. O co tu chodzi?
Zarzecki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-08-2016, 12:04   #9451
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Tak to już miewałem i przed update wiele razy ale fakt że ta aktualizacja do końca dopracowana nie jest. Kumplowi po update konsola nie chciała się włączyć.

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-08-2016, 12:55   #9452
Kettger
Fanatyk
Kettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumny

Kettger's Avatar

Miasto: Kettogród
Reputacja: 1382

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Stary dziad! Ten jedyny  
Liczba Osiągnięć: 18

Aktualizacja ogólnie na plus. Nie trzeba zjeżdżać na dół, aby wejść do Gier i Aplikacji, a także w końcu można zmienić rozmiar ikon. Od razu sobie zmniejszyłem, żeby widzieć wszystkie tytuły.
Stary 05-08-2016, 12:55   #9453
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Cytat:
Napisał igor8472 Zobacz post
Tak to już miewałem i przed update wiele razy ale fakt że ta aktualizacja do końca dopracowana nie jest. Kumplowi po update konsola nie chciała się włączyć.
U mnie po aktualizacji nie ma już tego problemu, wkurzające to było niezmiernie. Najprościej się wylogować z konta, poczekać chwilę aż zatrybią funkcje sieciowe i zalogować się ponownie.

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-08-2016, 13:19   #9454
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Zarzecki Zobacz post
Od czasu tej aktualizacji regularnie mam następujący problem: internet w domu działa, konsola pokazuje w ustawieniach, że wszystko jest dostępne, konsola połączona, NAT otwarty, ponadto z lewej strony ekranu mam aktywnych znajomych, ale... z prawej strony pojawia się komunikat "Połącz z Xbox Live", tak jakby internetu nie było. Trwa to często kilkanaście minut zanim to się ogarnie. O co tu chodzi?
Najlepiej się wylogować i zalogować ponownie.
Stary 05-08-2016, 13:43   #9455
SierraPL
Stały bywalec
SierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znają

SierraPL's Avatar

Miasto: Jaworzno
Reputacja: 550

Lista Osiągnięć
Bogacz Konsekwentny I ja tam byłem 2!  
Liczba Osiągnięć: 12

Takie pytanko, wcześniej tego nie było więc chyba to ta aktualizacja winna, w momencie włączania i wyłączania konsoli przy pomocy pada pojawia się charakterystyczny dźwięk (piknięcie) tak jak to ma miejsce w momencie wł./wył. przy pomocy przycisku na konsoli, da się to wyłączyć?
SierraPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-08-2016, 13:50   #9456
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie, już ludzie w czasie preview na to narzekali.
Stary 05-08-2016, 15:01   #9457
Kriss Hietala
Początkujący
Kriss Hietala Wkrótce będzie sławny

Kriss Hietala's Avatar

Reputacja: 51

Lista Osiągnięć
 Ilość, nie jakość Zapalczywy Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 7

Zamienione przyciski w tłumaczeniu są od pierwszego buildu NXOE. Zgłaszane kilkukrotnie, MS ma to w tyłku. /Xbox dvr
Stary 05-08-2016, 15:32   #9458
Rashid PL
Wariat
Rashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL Celebryta

Rashid PL's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 3091

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Stary dziad! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 28

Chyba jakiekolwiek podstawy czytania i języka masz to po co takie pierdoły wstawiasz, wydaje mi się że na siłę szukasz jakiś niedogodności.
Stary 05-08-2016, 16:27   #9459
Sawyer1
Wariat
Sawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykład

Sawyer1's Avatar

Miasto: Wieluń
Reputacja: 451

Lista Osiągnięć
Top 10 Dopiero się rozkręcam! Stary dziad! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 32

powiedzcie mi koledzy jak działa ten system zliczania osiągnięć, który widnieje na samej górze kiedy wejdziemy w osiągnięcia, tam gdzie jest ranking znajomych? grałem ostatnio sporo na win8 trochę ponabijałem a jestem prawie na końcu, czy bierze pod uwagę tylko aczery i punkty z xone?
Stary 05-08-2016, 17:36   #9460
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Rashid PL Zobacz post
Chyba jakiekolwiek podstawy czytania i języka masz to po co takie pierdoły wstawiasz, wydaje mi się że na siłę szukasz jakiś niedogodności.
Jeśli dobrze zrozumiałem, to w polskiej wersji przyciski są źle podpisane (wciskasz TAK, a tak naprawdę jest tam NIE).

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania