Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Xbox Live Xbox Live - Sony może tylko pozazdrościć!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 30-01-2018, 21:18   #2501
Pawcio4
Stały bywalec
Pawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innych

Pawcio4's Avatar

Miasto: Wroclaw, Poland
Reputacja: 747

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Ilość, nie jakość Zapalczywy Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 23

Domyślnie Odp: Xbox Live - Temat Ogólny

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Panie, konsola do grania online tylko po kablu, chyba że masz jakieś wypasione routery i dobrze je ustawisz.
Nie mogę sie zgodzić.

Po 5GHz 802.11n:

Do routera czas RTT:

Średni czas RTT do serwerów Azure (gdzie hostowane sa serwery dedykowane dla gierek multi):
Stary 31-01-2018, 09:20   #2502
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10673

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

No spoko, ale nie przekreśla to całkowicie tego, co napisałem. Możesz mieszkać w miejscu, gdzie nie są zapchane kanały, nic nie zakłóca sygnału, router blisko konsoli itd. Spaść może w każdej chwili Kabel to kabel.
Stary 31-01-2018, 20:19   #2503
Pawcio4
Stały bywalec
Pawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innych

Pawcio4's Avatar

Miasto: Wroclaw, Poland
Reputacja: 747

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Ilość, nie jakość Zapalczywy Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 23

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
No spoko, ale nie przekreśla to całkowicie tego, co napisałem. Możesz mieszkać w miejscu, gdzie nie są zapchane kanały, nic nie zakłóca sygnału, router blisko konsoli itd. Spaść może w każdej chwili Kabel to kabel.
Nie zgodziłem się z Twoim stwierdzeniem, że granie tylko po kablu. Oczywiście mozesz grać po kablu równiez

Pamiętajmy o zagięciach, przetarciach kabla i szczurach!

Mieszkam w dużym mieście. 2,4 GHz zapchane, bo tylko 3 nienakładające się kanały, także ta częstotliwość to smiech.
Natomiast przy 5GHz (dla standardu .n) posiadasz juz 9 kanałów które możesz wykorzystać (o wiele większe pole do popisu). Większość dalej ma tanie, bądź stare routery, co daje duże szanse, że na 5GHz będziesz siał sam.
Zakłocenia sygnału? na 2,4 GHz mikrofala i dużo urządzeń bezprzewodowych, także poziom szumu może być dość wysoki w tym wypadku, przy 5GHz znowu nie ma co sie czego bać, jedyny minus fizyczny - większe tłumienie sygnału.
No ale routerek mam w sypialni i sieje na mieszkanie dobrze. Także router blisko konsoli tylko wymagany w wypadku dużej ilości ścian.
Jak ktoś kabel lubi ciągnąć po całym mieszkaniu i dziury w ścianach robić to jest to na pewno tańsza opcja niż kupienie lepszego routera.
Jednak przypominam, mamy 2018 rok

Przypominam, że standardy komunikacji nie sa pisane na kolanie i nie ma co traktować ich jako ułomne technologie, oto specyfikacja dla 802.11n - http://luci.subsignal.org/~jow/802.11n-2009.pdf

Ostatnio edytowane przez Pawcio4 : 31-01-2018 o 20:24
Pawcio4 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-02-2018, 09:27   #2504
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Znowu potwierdzasz moje wcześniejsze słowa. Dobry router, dobrze ustawiony, jeśli chcesz się bawić z WiFi. W innej sytuacji tylko kabel.
Stary 02-02-2018, 09:23   #2505
Grzenio10
Uzależniony
Grzenio10 Może być z siebie dumnyGrzenio10 Może być z siebie dumnyGrzenio10 Może być z siebie dumnyGrzenio10 Może być z siebie dumnyGrzenio10 Może być z siebie dumnyGrzenio10 Może być z siebie dumnyGrzenio10 Może być z siebie dumnyGrzenio10 Może być z siebie dumnyGrzenio10 Może być z siebie dumny

Grzenio10's Avatar

Miasto: Pełczyce
Reputacja: 1280

Dobra, kabel pociągnięty co się z tym nawkur###łem to moje, nie nadaję się do pracy fizycznej
Pograłem wczoraj trochę i jak na razie ping nie skakał, z lobów mnie nie wyrzucało. Zauważyłem, że utrata pakietu ciągle na 0% gdzie przy wi-fi 2-3% nieustannie.
Dziękuję Wszystkim za pomoc i dobre rady!
Stary 10-02-2018, 19:21   #2506
PPWojtek
No-life
PPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narody

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 6527

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

I znowu dostałem bana na komunikację i inne funkcje
Bardzo miło, szczególnie dlatego, że ostatnie tygodnie grałem w Wolfa 2, w coda już w ogóle nie gram, a jak raz na 2 tygodnie ide z kumplami to i tak jesteśmy w grupie, wiadomości gdzie bluzgałem kogoś to nawet nie pamiętam kiedy ostatnio wysyłałem.
Na stronce mam powód, że to za komunikacje, i że support nie ma żadnych informacji na ten temat

Zajebiście
ps. blok na tydzien

Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-02-2018, 19:32   #2507
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 11618

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Myślę, że oni po prostu rozdają bany graczom CoD. Tak, prewencyjnie.
Stary 10-02-2018, 19:33   #2508
PPWojtek
No-life
PPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narody

PPWojtek's Avatar

Lista Osiągnięć

Snake, kiedy ja już nie gram w coda

Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
Stary 10-02-2018, 19:36   #2509
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Oni bardzo wolno rozpatrują te zgłoszenia. Ja wczoraj dostałem wiadomość z podziękowaniami za zgłoszenie czegoś, a ostatniego reporta wsyłałem chyba z miesiąc temu, jak nie więcej.
Stary 10-02-2018, 19:50   #2510
PPWojtek
No-life

PPWojtek's Avatar

Lista Osiągnięć

No, to musiałby to być ban za coś z listopada bo wtedy grałem w WW2 I tam nie powiem, że mogło mnie ponieść w lobby gry hehe. Założyłem sprawę, niech mi chociaż dadzą dokładny powód za co ban, albo go cofają śmierdziele jedne

W ogóle założenie sprawy to też jajca, trzeba jakieś testy dotyczące regulaminu rozwiązać, masz 4 próby co jedna to trudniejsza xD Udało mi się dopiero za czwartą xD

Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Tagi
free, live, xbox

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania