Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Muzyka

Muzyka Jakiej muzyki słuchasz?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 13-06-2014, 11:49   #181
Progresywny
Fanatyk
Progresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny Celebryta

Progresywny's Avatar

Miasto: Siedlce / Dublin
Reputacja: 3156

Lista Osiągnięć
4 The Players Celebryta Bogacz Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 30

Domyślnie Odp: Koncerty - kto, gdzie i kiedy.

Wykonawcy: Behemoth, Decapitated...
Miejsce: Dublin, The Academy
Data: 11.12.2014
http://postimg.org/image/ldi2qxzm1/

Wykonawcy: Soulfly
Miejsce: Dublin
Data: 11.07.2014

de gustibus non est disputandum.

Ostatnio edytowane przez Progresywny : 13-06-2014 o 12:28
Progresywny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-08-2014, 07:31   #182
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Clan of Xymox ponownie zawita do Polski. Tym razem zespół zobaczymy w ramach HELLoweenowej imprezy, która odbędzie się 31 października w łódzkim klubie Bedroom (dawniej Funaberia 2). Jako goście specjalni wystąpią Alles i Red Emprez.
Rozpoczęcie koncertu o godz. 19.00, ceny biletów od 50-80 zeta
dla przypomnienia medusa -genialna płyta
Stary 05-09-2014, 03:42   #183
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Byłem na Casualties of Cool, projekcie szalonego Devina, zupełnie innym od tego, co na ogół ten skomplikowany człowiek robi.

Union Chapel to, jak nazwa wskazuje, kościół, przerobiony na salę koncertową, w końcu nadarzyłą się okazja, żeby ten kultowy przybytek odwiedzić. Swietnie wygląda, w dalszym ciągu stoją ławy, więc się siedzi, a nie stoi. Ochrona praktycznie nie istnieje, co wydaje się dziwne, idealne miejsce na zamach, nikt mnie nie macał, nikt nie sprawdzał, mogłem wnieść kilka kilo granatów.
Przyczepiłbym się do spraw sanitarnych, bo są do dyspozycji tylko kontenery na zewnątrz obiektu, ale rozumiem, że inaczej się nie da, bo miejsca brak. W sumie czysto, wiele luda do kościoła i tak nie wejdzie, więc i kolejki małe. No i alko nie sprzedają, czego nie wiedziałem, ale i tak plan miałem taki, żeby nic nie pić - kolejny gig bez piwa już - bo perspektywa podróźy metrem z pełnym pęcherzem przez godzinę szybko weryfikuje chęć alkoholową.

Na rozgrzewkę zagrało Messanger, całkiem ok kapela, pierwszy raz o nich słyszałem, zagrali swoje, ale publika i tak czekała na CoC, nie ma się co oszukiwać.

Devin i spółka zaczęli od 'Daddy', czyli pierwszego numeru z debiutu, poprzedzonego jednak dłuższą improwizacją, niespotykany raczej start. Wariacji i improwizacji było na scenie dużo, zwłaszcza pod koniec, gdzie Townsend pojechał ostro razem z bębniarzem, i zaserwowali nam coś dziwacznego, jakąś kakofonię, ale oglądało się świetnie.

Od dłuższego czasu słuchałem tej ich płyty na Spotify, nie mogąc się przekonać, zresztą w dalszym ciągu nie jestem; nie jest to mój rodzaj muzyki, zbyt dużo tu grania akustycznego, kojarzącego się ze Stanami, nawet pod bardzo łągodne country podchodzącego, ale podlanego sosem elektorniki. Do samochodu na długą trasę myślę, że się sprawdza. Dlaczego więc poszedłem na koncert? Dla Townsenda, dla mnie jest to osobowość i koleś, jakiego nigdy w życiu nie zobaczycie, a jego poczucie humoru i energetyczność są jedyne w swoim rodzaju. Powtórzę: jeśli będziecie mieli okazję zobaczyć jakikolwiek z jego projektów, idźcie, nawet jeśli nie słuchacie takich dźwieków.

Miejsce miałem dobre, blisko sceny, chyba 4 rząd, wszystko było widać, scena nie za duża - w końcu to ołtarz był - wytworzyła się miła i ciepła atmosfera, sztuczna mgła dodawała tajemniczości, nagłośnienie było bardzo dobre, światła robiły swoje, rzucając cienie na ściany i sklepinie budynku; taka muzyka do potupywnia nóżką i wolnego się gibania. Bisów się nie doczekaliśmy niestety, ale Devin tłumaczył ze sceny, że się spieszą - a ja głupi mogłem sobie fotę cyknąć jak się gig skończył, ale nieśmiałość mnie zabiła, jak zwykle - ale nie narzekam, bo zagrali tylko dwa koncerty na świat, a ja na jednym byłem.

Zamiast iść na nabliższą stację metra, postanowiłem się przejść na Angel, czyli 15 minut piechotą, tak fajnie i przyjemnie mi było.

Devin, tym razem ze swoim projektem Ziltoid, zagra w Royal Albert Hall w kwietniu, gdzie przedstawi cały dwupłytowy album, którego premiera coraz bliżej.. Będę tam, muszę być; pewnikiem bedą też kręcić DVD/BD, a to jedyny taki gig na świat będzie. Czasem mieszkanie w Londynie jest ok.

---------- Wiadomość dodana 01:42 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 01:41 ----------

Ostatnio edytowane przez lvizzz : 05-09-2014 o 03:46
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-09-2014, 08:09   #184
Progresywny
Fanatyk
Progresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny Celebryta

Progresywny's Avatar

Miasto: Siedlce / Dublin
Reputacja: 3156

Lista Osiągnięć
4 The Players Celebryta Bogacz Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 30

No miejscowka zajebista. Chetnie bym koncert zobaczyl w takiej atmosferze.

de gustibus non est disputandum.
Progresywny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-09-2014, 10:23   #185
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Najchetniej bym zobaczyl Dead Can Dance albo Primus w takich okolicznosciach przyrody.
Stary 05-09-2014, 10:33   #186
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Najchetniej bym zobaczyl Dead Can Dance albo Primus w takich okolicznosciach przyrody.
czy ktoś coś mówił o mojej najlepszej kapeli-dcd??? ofkoz, mogliby do Bolkowa przyjechać na Castle,tam jest dopiero czad
Stary 05-09-2014, 10:33   #187
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Dead Can Dance w Bolkowie? Smiem watpic.
Stary 11-09-2014, 21:49   #188
YuSuzuki
Saudades...

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

Jedna z najwspanialszych polskich kapel....

"Collage
to jeden z pierwszych Polskich zespołów, który zyskał popularność poza granicami kraju, znany jest miłośnikom gatunku praktycznie na całym świecie a jego legenda nie słabnie mimo upływu czasu..."(za poznan.dlastudenta.pl)

2014-09-20 - godzina 19:00- bilety w cenie 40/50 zł., Stare Kino
ul. Nowowiejskiego 8 POZNAŃ

poniżej jeden z cudownych kawałków- słuchajcie głośno

Stary 11-09-2014, 22:49   #189
High Glos
Stały bywalec
High Glos Coś z nim nie takHigh Glos Coś z nim nie tak

High Glos's Avatar

Reputacja: -180

Lista Osiągnięć
Promotor No-life? Aniołek Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 20

Smile Odp: Koncerty - kto, gdzie i kiedy.

Dlatego właśnie wielcy donatorzy słuchajcie tego:

---------- Wiadomość dodana 21:49 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 21:44 ----------

A wam donatorom to chyba trzaby jakomś prowizę odpalic za te chórki jak tym komercyjnym osietrmadafaka
Niech nikt nie da się nabrać na parę obrazków wstawionych przez komercyjnego ehggemm bo takie to znajdzie na całym świecie a nawet po za
A ty Iviz i to granaty masz chyba tylko z szyszek jak makgajwer czy jak mu tam było, no co najwyżej parę petard tam odpaliłeś i nie zgrywaj tu punks not dead bo za kase to sobie kup raczej zbawienie w tym kościele i od razu dobrom recke z tego napisz bo tak naprawdę to powinieneś być bardziej znany na świecie od elvisa a może elvis to właśnie ty po reinkarnacji hehehe

Ostatnio edytowane przez High Glos : 11-09-2014 o 23:05
High Glos jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-09-2014, 22:55   #190
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Stul pysk ciećwierzu. I idź nadal bić ojca.

Spoiler:
Tak Marcin zgadzam sie na konsekwencje, które poniose za tego posta
Stary 11-09-2014, 23:11   #191
High Glos
Stały bywalec

High Glos's Avatar

Lista Osiągnięć

Znaczy nikomu nie wolno nic napisać bo sam bóg zarzyklakson tak mówi
Stary 11-09-2014, 23:21   #192
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Można tylko post musi mieć jakiś sens, przeczytałem twoją "wypowiedź" dwa razy i nie wiem o co ci chodzi.
Stary 11-09-2014, 23:25   #193
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Assassin Zobacz post
Można tylko post musi mieć jakiś sens, przeczytałem twoją "wypowiedź" dwa razy i nie wiem o co ci chodzi.
I obaj nie jesteśmy "donatorami".

I co teraz kurwajegomać?

---------- Wiadomość dodana 22:25 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 22:23 ----------

Cytat:
Napisał High Glos Zobacz post
trzaby jakomś makgajwer dobrom
Matko Bosko Kachano!

A i od Elvisa sie odpie*dol bo u Was w kopalni takich koncertów ni majoM.

Ostatnio edytowane przez zarzykrulezzz : 11-09-2014 o 23:29
zarzykrulezzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-09-2014, 23:37   #194
High Glos
Stały bywalec

High Glos's Avatar

Lista Osiągnięć

Nawet jakbyś wiedział to i tak byś napisał że nie wiesz, a może wiesz i po prostu nie chcesz wiedzieć ani nawet brać pod uwagę takiej możliwości lub polegasz na informacji nieprawdziwej a przedłużenie jej czyli twoje zdanie wyrobione na jej podstawie to jeszcze większy kit.
Znana jest spółdzielnia na tym forum i to nie od wczoraj.

Ostatnio edytowane przez High Glos : 12-09-2014 o 00:19
Stary 11-09-2014, 23:41   #195
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem

zarzykrulezzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Znana jest spółdzielnia na tym forum i to nie od wczoraj
Jak i to że Domowy Ninja z Ciebie.

Dziwne,że tylko Ty masz jakies wrzuty o jakichś urojonych "spółdzielniach"
Stary 11-09-2014, 23:50   #196
piottz
Początkujący
piottz Wzór dla innychpiottz Wzór dla innychpiottz Wzór dla innychpiottz Wzór dla innychpiottz Wzór dla innychpiottz Wzór dla innych

piottz's Avatar

Reputacja: 680

Lista Osiągnięć
Lubiany 360 stopni  Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 8

Cytat:
Nawet jakbyś wiedział to i tak byś napisał że nie wiesz a może wiesz i po prostu nie chcesz wiedzieć ani nawet brać pod uwagę takiej możliwości lub polegasz na informacji nieprawdziwej a przedłużenie jej czyli twoje zdanie wyrobione na jej podstawie to jeszcze większy kit
Znana jest spółdzielnia na tym forum i to nie od wczoraj
Wiesz, że istnieje takie coś jak znaki interpunkcyjne? Nie da się czytać tego bełkotu.
piottz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-09-2014, 00:41   #197
High Glos
Stały bywalec

High Glos's Avatar

Lista Osiągnięć

Urojona spółdzielnia ?!
Chyba twoja kopalnia w tej dziurze pod ukrainą, której nie opuszczasz.
Napiszesz wszystko co by tylko przypiepszyć, w szczególności mnie nawet jeśli nie dotyczy to postu w twoim wykonaniu.
Chyba cię już szlak trafia, bo ciągle piszesz tylko o jakimś ninja i o kopalni.
Wiesz najlepiej dyrektorze i właśnie o tym pisałem wyżej jak nie pojmujesz to zasięgnij rady super kumpla, co dwie głowy to nie jedna nie.
I skoro taki jesteś extra luz to dlaczego tak się pienisz jak stara mineralna ???
Elvisa nawet nie słuchasz tylko starej w stodole .
So Fuck Off !!!

---------- Wiadomość dodana 23:14 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 23:11 ----------

Cytat:
Napisał piottz Zobacz post
Wiesz, że istnieje takie coś jak znaki interpunkcyjne? Nie da się czytać tego bełkotu.
I ty zauważyłeś to tylko tutaj bo tak chciałeś nie.
A jak się nie da, to po co czytałeś ?!
Pierdolisz koleś i tyle !!!

---------- Wiadomość dodana 23:41 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 23:14 ----------

Cytat:
Napisał Assassin Zobacz post
To napisz podanie o schemat !!!

Ostatnio edytowane przez High Glos : 12-09-2014 o 00:23
Stary 12-09-2014, 00:47   #198
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem

zarzykrulezzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Po pierwsze trzeba było sie uczyć a nie węgiel z biedaszybów łoić. Bo byki stawiasz w każdym zdaniu większe niż te u mnie pod Ukrainą biegają a i posty Twe jakby brudnymi palcami pisane.

Po secondo, masz racje, wypominam Ci tylko ninja i kopalnię a zapomniałem, że jesteś zwykłym złodziejem sprzedającym po kilka razy ten sam towar na allegro.

Niby Ukrainiec wg Ciebie ale lepiej się wysławia w Twoim ojczystym języku, c'nie?,

EOT.
Stary 12-09-2014, 01:26   #199
High Glos
Stały bywalec

High Glos's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał zarzykrulezzz Zobacz post
Po pierwsze trzeba było sie uczyć a nie węgiel z biedaszybów łoić. Bo byki stawiasz w każdym zdaniu większe niż te u mnie pod Ukrainą biegają a i posty Twe jakby brudnymi palcami pisane.

Po secondo, masz racje, wypominam Ci tylko ninja i kopalnię a zapomniałem, że jesteś zwykłym złodziejem sprzedającym po kilka razy ten sam towar na allegro.

Niby Ukrainiec wg Ciebie ale lepiej się wysławia w Twoim ojczystym języku, c'nie?,

EOT.
Piszesz bzdury.Kopalnia,ninja,brudnymi palcami,teraz biedaszyby to chyba twoja płytka wyobraźnia daje o sobie znaki.
A co do byków to sprawdź swoje np. (c'nie?, EOT)
Co to nowe skróty ???
W twoich postach znajdę podobnych setki.
I nie pisałem nic o Ukraińcu tylko napisane jest "pod Ukrainą" a to różnica.
No chyba że faktycznie "rusek" jesteś, a na to wychodzi.
Wypomnisz choćbyś miał się zesrać.
A za chińskie konta niektórym ludziom nie płaciłeś i jakoś nikt nawet się nie upominał bo pewnie miał to gdzieś.

---------- Wiadomość dodana 00:26 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 00:07 ----------

Aha i przy okazji sprawdź pisownię wszystkich postów na tym forum a nie siedzisz tylko i żurawia zapuszczasz na dział zdrapek w allegro .

Ostatnio edytowane przez High Glos : 12-09-2014 o 01:23
Stary 12-09-2014, 13:49   #200
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
A ty Iviz i to granaty masz chyba tylko z szyszek jak makgajwer czy jak mu tam było, no co najwyżej parę petard tam odpaliłeś i nie zgrywaj tu punks not dead bo za kase to sobie kup raczej zbawienie w tym kościele i od razu dobrom recke z tego napisz bo tak naprawdę to powinieneś być bardziej znany na świecie od elvisa a może elvis to właśnie ty po reinkarnacji hehehe
Ale nie rozumiem, jakie granaty, jakie punks not dead? Recka koncertu jest, bylem, zobaczylem; nikt petard nie odpalal, bylo tylko mgla z maszyny

Zbawienia nie kupie, bo nie wierze.
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Muzyka

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania