Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-11-2008, 10:39   #1
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

Domyślnie Left 4 Dead

Gra nadchodzi a tu jakoś pusto. Pierwsza recenzja bardzo pozytywna. Demo do sprawdzenia już we wtorek (11 listopad). Co sądzicie? Dodatek do CoD5 wystarczy, czy jednak warto się zaopatrzeć w wyspecjalizowany oddział tępienia zombie?
Stary 09-11-2008, 13:02   #2
MARRRCiN
Stały bywalec
MARRRCiN Wkroczył na dobrą drogę

MARRRCiN's Avatar

Reputacja: 13

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Słuchacz Złomiarz  
Liczba Osiągnięć: 15

Domyślnie Odp: Left 4 Dead

Dodatek do Coda5 mnie rozp***. No żeby zombie w takiej grze.... Gra zeszła na psy!
A co do tej gry - osobiście nie lubię rozwalać trupków.

------------------------------------
zablo.pl/blog
------------------------------------
MARRRCiN jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-11-2008, 13:05   #3
brolly
Fanatyk
brolly Wkrótce będzie sławny

brolly's Avatar

Reputacja: 52
Wyślij wiadomość przez AIM do brolly

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Szybko i wściekle Zapalczywy Hall of Fame n00b 
Liczba Osiągnięć: 10

To co pisał znajomy o tym dodatku w COD5 to według niego jest on genialny, lepszy od Horde w GoW2.
Tez nie przepadam za siekaniem zombiaków ale gierka zapowiada się obiecująco. Sprawdzi się demko i wszystko będzie jasne
brolly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-11-2008, 18:35   #4
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Gierka prosta do bólu ale daje masę frajdy, kapitalna wyrzynka zombiaków na dużą skalę. Jest nawet acziw za utłuczenie ponad 53 tys zombiaków A do tego ma polskie napisy. Nic tylko grać i zabijać kochane zombiaki.
Stary 20-11-2008, 18:41   #5
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Cytat:
Napisał komarek78 Zobacz post
Gierka prosta do bólu ale daje masę frajdy, kapitalna wyrzynka zombiaków na dużą skalę. Jest nawet acziw za utłuczenie ponad 53 tys zombiaków A do tego ma polskie napisy. Nic tylko grać i zabijać kochane zombiaki.

komarek warto to brac??? sa achivy online???
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-11-2008, 19:36   #6
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 

Acziwy online, warte ok 150 GS. Resztę można zrobić samemu na offline, choć niektóre łatwiej wpadną grając w coopie we 4, chociażby za zaliczenie gry na najwyższym poziomie, samemu z konsolowymi towarzyszami jest zajeb.... ciężko. Niestety gierka jest dość krótka, ale i tak fajnie się gra.

Ręka, noga, mózg na ścianie - Left 4 Dead
Stary 21-11-2008, 00:58   #7
Jaro5412
Wariat
Jaro5412 Coś z nim nie takJaro5412 Coś z nim nie tak

Jaro5412's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: -167

Biore ta gre , jutro End War a nastepne w kolejce juz jest L4D . Gra jest inna , inna niz wszytko co wyszło od bardzo dawna. Jak najbardziej zasługuje na wysokie oceny które dostaje na zachodnich serwisach.
Stary 21-11-2008, 01:05   #8
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 

Domyślnie Re: Left 4 Dead

Jest bardzo fajna, jak gralem w kołopie z dwoma kolegami, to bylo fajnie, ale demko raczej mi styknie, lol. Zbyt odrzucajaca mnie grafika, glupie AI wirtualnego kompana ( Bill [ktorego gral Bill] mnie wkurzal, kaleka jeden ), no i Tanki oszukuja.
Ciekawi mnie, co masz Jarosławie na mysli piszac, ze 'gra jest inna' >> Toz to zwykly shooter, tylko ze pod kołopa kreowany. Daje duzo funu, ale swieze to to imo nie jest;;'
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-11-2008, 08:44   #9
Skyline14
Wariat
Skyline14 Jest wokół niego pozytywna auraSkyline14 Jest wokół niego pozytywna aura

Skyline14's Avatar

Miasto: Pudliszki
Reputacja: 193

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Złomiarz Janko Muzykant Gamescom 09 
Liczba Osiągnięć: 12

Mi demo też sie bardzo spodobało, ale nie kupie jej za szybko. Kiedyś w końcu napewno kupie, ale teraz są tytuły bardziej godne uwagi. Głupota partnerów AI jest, nigdy nie idą przodem, no chyba że do schronu Coop zapowiada sie bardzo fajnie, w demie grałem na splicie i było super, ale AI chyba traci na tym jeszcze więcej. Patrząc na achievy to wydają mi sie one dość trudne, ale to moze tylko pozory. A ciekawiło mnie, czemu na tym forum tak cicho o tej grze.
Skyline14 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-11-2008, 20:17   #10
Saszłyk
Znajomy
Saszłyk Komuś podpadł

Reputacja: -5

A mnie ta gra poprostu zauroczyła chociaż nawet w nią nie grałem . Pewnie to przez to, że uwielbiam zombiaki (może nawet nie zabijać). Wszystko co z nimi jest zwiazane łykam z największym smakiem Tylko to sobie wyoraźcie siedzicie na dachu macie snajperke i na ulicach chodzą hordy zombi. Możecie się zemścić na nauczycielce, listonoszu, który wam nie przyniósł gry na czas, itp No tak, to moje zboczenie;P Dzięki George Romero!!!
Saszłyk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-11-2008, 19:45   #11
Jaro5412
Wariat

Jaro5412's Avatar

Domyślnie Odp: Re: Left 4 Dead

Cytat:
Napisał juve26 Zobacz post
Jest bardzo fajna, jak gralem w kołopie z dwoma kolegami, to bylo fajnie, ale demko raczej mi styknie, lol. Zbyt odrzucajaca mnie grafika, glupie AI wirtualnego kompana ( Bill [ktorego gral Bill] mnie wkurzal, kaleka jeden ), no i Tanki oszukuja.
Ciekawi mnie, co masz Jarosławie na mysli piszac, ze 'gra jest inna' >> Toz to zwykly shooter, tylko ze pod kołopa kreowany. Daje duzo funu, ale swieze to to imo nie jest;;'
Tanki oszukują ???? Powiedz mi w jaki sposób. Bo juz powoli koncze trzecia kampanie i jakoś nie widziałem zeby ktoś oszukiwał.

A na twoje pytanie odpowiem prosto. Pokaz mi dwie, trzy gry na tej generacji takie jak L4D. Hmmm pokaz jedną. Nie powinno być trudne skoro "" swieze to imo nie jest "".
Stary 22-11-2008, 20:02   #12
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

A w czym takie wspaniałe jest L4D? Ja tam wolę eksterminowanie zombie w sposób zaprezentowany przez Dead Rising. Tyle że tam nie ma koopa.
Stary 22-11-2008, 20:16   #13
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 

Domyślnie Re: Left 4 Dead

Jarek, piszac, ze Tanki oszukuja, mialem na mysli, ze mnie wkur.. Na ekspercie w coopie zawsze mnie denerwowalo, jak jeden wyskakiwal i bylo prze... przetrudnie. A podobno moze ich wyskoczyc wiecej naraz :O

A piszac, ze nie jest swieza, mialem na mysli, ze to zwykla strzelanka, tylko robiona pod kołop. Ma fajne patenty, jak randomowe rozmieszczenie przeciwnikow i broni, ale kurna, to zwykly FPS. Oczywiscie nie zmienia to faktu, ze gra jest fajna i daje fun.
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-11-2008, 20:20   #14
Spootn1k
Uzależniony
Spootn1k Wkroczył na dobrą drogę

Spootn1k's Avatar

Miasto: Lubawka
Reputacja: 12

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem! Own3r! 360 stopni Go! Go! PSP/Vita 
Liczba Osiągnięć: 8

Tez wole wyrzynkę zombie ala' DR... ale L4D też mi się podoba, pewnie z tego samego powodu co Jaro'wi... Jak się gra na najwyższym poziomie trudności, to jest takie poczucie zaszczucia, ani przez chwile nie czujesz się bezpieczny, trzeba mieć oczy w dupie i mocne nerwy Grajac w L4D czuje się jak bym grał Horde z siostra na River (boomer z tarcza i locusty na "koniach" mnie zaganiają w kat planszy, ja już zero amunicji prawie, i nagle siostra w nich z boomshota a ja ufff ) Taka adrenalka

Ostatnio edytowane przez Spootn1k : 22-11-2008 o 20:26
Spootn1k jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-11-2008, 21:16   #15
Artii007
Stały bywalec
Artii007 Wkroczył na dobrą drogę

Artii007's Avatar

Reputacja: 10

Gra jest fajna bo wreście można pograć zombi Na multi , grafika nie jest fascynująca ale gra jest spoko Dobra do pogrania z kumplami .

Artii007 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-11-2008, 22:14   #16
Brodacz
Uzależniony
Brodacz Wkroczył na dobrą drogę

Brodacz's Avatar

Miasto: Tarnów
Reputacja: 27

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Mister Chief Achievement Whore Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

No zastanawiam się czy brać właśnie. Warto?

Brodacz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-11-2008, 00:18   #17
Jaro5412
Wariat

Jaro5412's Avatar

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
A w czym takie wspaniałe jest L4D? Ja tam wolę eksterminowanie zombie w sposób zaprezentowany przez Dead Rising. Tyle że tam nie ma koopa.
Dead Rising uwielbiam, ale DR i L4D to gry o róznych klimatach.Akcje jak strzelanie z pistoletu na wode czy rozbicie doniczki na łbach zombiaków dawały klimat komediowy. L4D to bardzo dobry horror , a i zombie w L4D są całkiem inne. Ale najlepsze są hordy które atakuja w najbardziej niespodziwanej chwili. To częśc rzezcy które sa tak wspaniałe w L4D. A juz nie wspomneo multi i bieganiu jako zombie. Bo to jest czysty miód.
Stary 23-11-2008, 02:16   #18
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

Co-op jest bardzo zabawny, przynajmniej w demie. Na bank bym nie grał w to solo, ale w co-opie wymiata.
Stary 27-11-2008, 15:10   #19
szuja
Wariat
szuja Wkroczył na dobrą drogę

szuja's Avatar

Reputacja: 44

Lista Osiągnięć

Wczoraj przysiadłem na dłużej, albo chociaż chciałem przysiąść na dłużej i po jakiejś (chyba nawet mocno niecałej) godzinie wyłączyłem.
Nie wiem, może tylko ja jestem taki wrażliwy na tym punkcie, ale z grafiką to w pierwszym momencie- WTF (tak negatywnie :p)?!
W ogóle nie wiem jak przeciwników można "zombie" nazywać. Może popadłem w stereotyp, ale zombie nie powinien biegać tak samo jak/szybciej niż człowiek...
W dodatku często przechodzi się po prostu bijąc na oślep, bo nawet nie masz kiedy przeładować (tak szybko skurwysyny okrążają). Niby poprzedni aspekt powinien być in plus, ale biorąc pod uwagę prędkość przeciwników jest to cholernie nudne i rzygać się chce po 5 minutach, bo o to 3 czy tam 4 fala hordy przybywa, a ty wiesz, że najlepszą bronią w sumie będzie bicie. Co-op ratuje nieco sytuację, ale tylko jak się gra ze znajomymi i chodzi się razem. Granie samemu stanowczo odradzam, gra wtedy znacznie mniej (prawie w ogóle patrząc na inne, lepsze fpsy) frajdy przynosi.
Jak to spootn1k napisał trzeba mieć oczy także i w dupie, chociaż czasem i to nie wystarcza.
szuja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-11-2008, 15:26   #20
Spootn1k
Uzależniony
Spootn1k Wkroczył na dobrą drogę

Spootn1k's Avatar

Miasto: Lubawka
Reputacja: 12

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem! Own3r! 360 stopni Go! Go! PSP/Vita 
Liczba Osiągnięć: 8

Bo to inny rodzaj zombie, widziałeś "Jestem Legendą" albo "28dni później"?
powolne zombie są już trochę oklepane wiec miła taka zmiana

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania