Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 23-01-2013, 12:58   #41
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Domyślnie

Na którym poziomie przechodzisz?

Send from iPhone
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-01-2013, 13:05   #42
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Domyślnie Odp: DmC Devil May Cry

Cytat:
Napisał Fighter Pl Zobacz post
Na którym poziomie przechodzisz?

Send from iPhone
Łowca Demonów, czyli chyba normalny.

Później daję na tym wyższym i chciałbym przynajmniej wszystkie klucze znaleźć, aale.. z walkthrough nie chce mi się siedzieć, więc spróbuję na pałę poszukać
Stary 23-01-2013, 14:07   #43
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie

Za 1 razem nie jesteś wstanie zebrać wszystkiego. Ja grałem na tym samym. Teraz cisne SoS

Send from iPhone
Stary 24-01-2013, 20:32   #44
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

dobra. 4 misje za mną i... gra urywa łeb przy samej dupie. setting znakomity. system walki już w demo można było sprawdzić. a muzyka ? no kur.va mać ! tak dobrego ost w grach nie słyszałem chyba nigdy. idealnie kombinuje się z wydarzeniami na ekranie.
Stary 25-01-2013, 00:46   #45
Fighter Pl
Spambot

Fighter Pl's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie

Dokładnie. Walki plus zajebista muza urywają dupę.

Send from iPhone

---------- Wiadomość dodana 00:46 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 00:45 ----------

Ja już prawie kończę przejście na Son of Sparda i od razu idę kolejny poziom trudności. Będzie hardkor

Send from iPhone
Stary 27-01-2013, 19:51   #46
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Ja skończyłem 3 misję na " Son of Sparda " i już wiem, że będzie ciężko. Do pierwszego bossa podchodziłem 7 razy, a i w kolejnych misjach przynajmniej raz ginę.

Oby mój pad dożył końca gry na tym poziomie trudności

@Fajta, ten kawałek rombie dupę przy każdym napierdulaniu demonów, że hey!
Stary 27-01-2013, 20:59   #47
Fighter Pl
Spambot

Fighter Pl's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie

Ja już przechodzę na DmD i jest dość ciężko. Już 5 misji za mną. Zrobiłem też połowę Niebo i Piekło- tam jest aż za łatwo

Send from iPhone
Stary 28-01-2013, 17:58   #48
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

wczoraj zaliczyłem bodaj największy opad szczeny w ostatnich latach mojej growej kariery... rozdział w klubie to istna orgia dźwięków i kolorów. nadal nie mogę wyjść z podziwu nad kunsztem designerów. cholera ta gra nie przestaje mnie zaskakiwać. i to pozytywnie. ale nie ma róży bez kolców. na szczęście tylko bossowie są jak dla mnie in minus. chociaż
Spoiler:
Bob Barbas
był ciekawie wymyślony. przede mną jeszcze tylko
Spoiler:
Bóg.
Stary 28-01-2013, 23:50   #49
Fighter Pl
Spambot

Fighter Pl's Avatar

Lista Osiągnięć

Zdziwisz się bo to nie ostatni boss Najlepsze zostawili na koniec. Jak dla mnie miazga> I te KOLORY!!!( zobaczysz o co mi chodziło)

Bossowie to najsłabsza strona tej gry(jest ich za mało)
Stary 04-02-2013, 16:15   #50
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

no i świat podziela moje zdanie o DMC że to crap powoli mówi się o porażce marketingowej bo zeszło 0,5 mil na trzy platformy (PS3,X360,PC), mam nadzieje że teraz Capcom wyciagnie stosowne wnioski i odda tą serie japończykom którzy zrobią prawdziwego slashera nie dla casuali, pozostaje sie tylko cieszyć i zacierać rączki na MGSa od Platinium Games hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 04-02-2013 o 16:19
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-02-2013, 16:41   #51
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Cytat:
Napisał Mr Perfect Zobacz post
no i świat podziela moje zdanie o DMC że to crap powoli mówi się o porażce marketingowej bo zeszło 0,5 mil na trzy platformy (PS3,X360,PC), mam nadzieje że teraz Capcom wyciagnie stosowne wnioski i odda tą serie japończykom którzy zrobią prawdziwego slashera nie dla casuali, pozostaje sie tylko cieszyć i zacierać rączki na MGSa od Platinium Games hehehe
Crap chyba w tym sensie ,że calak dla ułomnych manualnie , banalny a sama gra ...cóż może być
Stary 26-02-2013, 01:16   #52
SPEEDY85 PL
Stały bywalec
SPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumny

SPEEDY85 PL's Avatar

Miasto: Żory
Reputacja: 1138

Lista Osiągnięć
4 The Players Forever Alone Ten jedyny Hall of Fame SuperStar 
Liczba Osiągnięć: 30

5 Marca wyjdzie dodatek z Vergilem

Filmik z tego dodatku

http://www.viddler.com/v/2864f9a8?secret=92325758

Achievementy z dodatku

Potrzebuję więcej mocy!
Ukończ Upadek Vergila na poziomie trudności Syn spardy

Oto moc Spardy!
Ukończ Upadek Vergila na poziomie trudności Vergil musi umrzeć

Teraz mam motywację!
Ukończ Upadek Vergila na poziomie trudności Niebo lub Piekło

Spróbuje po twojemu
Ukończ Upadek Vergila na poziomie trudności Nefilim z oceną SSS

Nie jesteś godnym przeciwnikiem
Ukończ Upadek Vergila na poziomie trudności Piekło i Piekło

Nie pasujesz do żadnego miejsca
Pokonaj Ciemiężce

Nieproszony gość
Pokonaj Cień

Mamy odmienne dusze, bracie
Ukończ upadek Vergila

Chcę odzyskać moją moc
Uzyskaj pelne zdrowie Vergila, Diabelskie zawieszenie oraz ulepszenia walki

Moc kontroluje wszystko
Wykonaj 100% zadań we wszystkich misjach upadku Vergila (poziom trudności nie ma znaczenia)

SPEEDY85 PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-05-2014, 09:43   #53
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Reputacja: 1182

I ja rozpocząłem moją przygodę z DmC. Czytając posty wyżej zgodziłem się na pewno z jednym - muza "żondzi". Jest mocna, intensywna i adekwatnie szybka do wydarzeń na ekranie. Kupiłem również dodatki bo coś mi się zdaje, że podejdę do calaka. pierwsze trzy odsłony wymasterowałem. Czwórka, choć to świetna gra, nie zachęciła mnie do wyciskania z niej soków. Nowa odsłona sieczki Dante'go to strzał w dychę. System jest dość prosty i można niezłe młyńce odstawiać, ale póki co gram na normalu więc za bardzo nie mogę się wypowiedzieć na temat przydatności palety zagrań i ciosów. Wszystko wyjdzie w praniu. Wracam do limbo.
Stary 24-05-2014, 04:01   #54
Fighter Pl
Spambot

Fighter Pl's Avatar

Lista Osiągnięć

Ja chyba też wrócę do DMC na trochę
Stary 24-05-2014, 06:51   #55
zimzvm
Spambot

zimzvm's Avatar

Domyślnie DmC Devil May Cry

Warto jak jasna cholera. Znakomita gra przez wielu odrzucona tylko dlatego, że bohatera zmienili. A imho zmiana tylko na plus wyszła temu tytułowi. Nigdy nie byłem fanem Dantego blondasa i nowy 'look' bohatera jest ze wszech miar lepszy. Nawet w jednej z początkowych scen z białym mopem na głowie polewkę ciśnie ze starego Dantego, ci spasowało mi bardzo ! : D
Stary 24-05-2014, 08:07   #56
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

Zgadzam się ,też nie mogłem strawić białowłosego z poprzednich części,gra jest dużo,dużo prostsza od hardkorowej czwórki (ratio 4.012-czyli już poziom trudności serii NG) ,ale bohater całkiem spoko , w demko fajnie się grało.....już zamówiłem dmc
Stary 16-12-2014, 23:49   #57
solidnys
Stały bywalec
solidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innych

solidnys's Avatar

Miasto: Olsztyn | Włocławek
Reputacja: 883

Lista Osiągnięć
Przybij piątkę! 4 The Players 360 stopni Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 6

Fuck Yeah!

DmC na ps4 w marcu!
Stary 17-12-2014, 07:36   #58
zimzvm
Spambot

zimzvm's Avatar

Biere, ale nie wiem, czy na premiere. Dla mnie to był top 3 roku 2013, także chętnie ogram w 1080p60. Mam nadzieję tylko, że nie będzie widać zewsząd, że to pastgenowa gra.
Stary 18-12-2014, 18:51   #59
solidnys
Stały bywalec
solidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innych

solidnys's Avatar

Miasto: Olsztyn | Włocławek
Reputacja: 883

Lista Osiągnięć
Przybij piątkę! 4 The Players 360 stopni Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 6

i ja biere, w zeszłym roku przechodziłem raz za razem na wyższych stopniach trudności - mega giera.
Stary 18-12-2014, 20:56   #60
YuSuzuki
Saudades...

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

świetna gra( seria),szkoda ,że trudnością nie sięga do pięt genialnej DMC4 (ponad 4000 ta ratio)

---------- Wiadomość dodana 19:56 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 19:05 ----------

tu pozdro dla ziomów masamune i masterbkb mistrzów bloody palace

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania