Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Mobile/Komórki/Tablety

Mobile/Komórki/Tablety O iPhone, pozostałych telefonach komórkowych i innych urządzeniach mobilnych.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-02-2014, 15:47   #21
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Domyślnie Odp: Tablety, Kindle Fire itp.

Cytat:
Napisał zarzykrulezzz Zobacz post
Posiada ktoś z was Galaxy taba 3 7 calowego? Dobrze się sprawuje? Napisze jakis posiadacz czy opłaca sie brac?
pewno bede nudny do zarzygania ale nie lepiej brac iPad mini ? za 1K zeta mozna miec nowego niesmiganego
http://www.euro.com.pl/porownanie.bh...&p2=4583633432

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-02-2014, 17:12   #22
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Niestety nie chce nic z jabłkiem.
Tak sie przymierzam, zobacze czy cos wyjdzie z tego zakupu. Największe parcie mam na Taba 2 10.1 ale nie moge znaleźć nigdzie w "normalnych" cenach.
Stary 04-02-2014, 07:36   #23
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829
Domyślnie Tablety, Kindle Fire itp.

Żeby tak dobrowolnie pakować się w samsungowe błoto ? Bierz Nexusa 7, jak już japka nie chcesz.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Stary 04-02-2014, 09:57   #24
ad1kx
Nowy
ad1kx Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 66

Też polecam nexusa 7, dobry sprzęt za dobra cenę

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
ad1kx jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-02-2014, 10:52   #25
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Dobry ? Zjada tego Samsunga na śniadanie.
Stary 09-01-2016, 20:04   #26
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6757

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

nie chce zakladac nowego tematu i tak przejrzalem i stwierdzilem ze temat Damiana bedzie najlepszy zeby sie podpiac, troche pojade na jego fejmie

szukam tablet badz cos 2w1 z dockiem, 10 lub wiecej cali, chociaz majac w reku 13" lenovo to chyba juz bedzie za duzo.. raczej rozgladalbym sie w nowych urzadzeniach, bo nie lubie kupowac uzywanej elektroniki

system jaki mnie interesuje to na pewno nie ios, mam aktualnie ipada i niestety jest to zbyt zamkniety system, aby mozna bylo go wygodnie uzywac do moich zastosowan, oprocz normalnego korzystania internet/multimedia, chcialbym miec mozliwosc magazynowania wszystkich moich danych czyli zdjec, muzyki, nagran video i korzystania z tego, a to wiaze sie z podpieciem zewnetrznego dysku, bo rzadko ktore taby maja duza pojemnosc pamieci wewnetrznej (ta100 np ma w docku 500GB dysk i to jest nawet klawe rozwiazanie)

pisze dlatego, ze nie wiem co mam jeszcze szukac, patrzylem glownie pod katem windowsa, przeszperalem sklepy, przeszperalem internet i na placu boju najsensowniejszym w stosunku kasa/mozliwosci zostala yoga tab 2 z windowsem na pokladzie, ALE... przeczytalem dzis kilka malo pozytywnych opinii, szczegolnie skupione byly na klawiature, nie wiem jak ona sie teraz sprawuje bo to byly opinie z 2014/2015 roku, a support obiecywal wydanie jakichs sterownikow, ktore ogarnelyby to cudo, bo byla masa narzekan na rozlaczanie sie, blokowanie przyciskow itp jaj, druga rzecz, tak sadze, do powyzszych zastosowan najwygodniejsza bylaby wlasnie winda, ALE... okazuje sie, ze montowane w tabletach zlacza micro usb nie sa w stanie pociagnac zewnetrznego dysku, czasami uda sie z jakas przejsciowka usb otg, ale tez nie ma pewnosci, ze wszystkie dyski beda dzialac, a przeciez 2,5" najczesciej ma jeden kabel i bierze napiecie z portu no i to jest zonk, bo mam taki luzny dysk teraz 1TB na ktorym trzymam te swoje wszystkie bzdety i chcialbym miec mozliwosc podpiecia go do taba i zrzucenia sobie nie wiem, muzyki na komorke, przejrzenia zdjec cokolwiek... ten problem rozwiazuje android bo tam podobno dysk mozna podpiac i wszystko hula, tylko, ze tych androidowych tabletow to jak pies nasral, wszedzie robociki, za czym ewentualnie warto sie rozejrzec?

z windowsowych moimi favorytami sa:
asus t300chi - aczkolwiek nie ufam za bardzo asusowi, polecilem ojcu rok czy dwa temu t100ta, to byla nowosc w pl, na papierze fajny sprzet, dziala tez w zasadzie bardzo ok, ale penego dnia jebla szyba na froncie na pol, dotyk przestal dzialac, asus sie wypial, wymiana ok 300 zl czyli chcac nie chcac 1/5 calosci, poczytalem w necie to dosc powszechna sprawa, pewnie naprezenia...

lenovo yoga tab 2 z windowsem - same superlatywy procz wspomnianych wyzej problemow z klawiatura, dysku nie da sie podpiac, byl to moj no1, ale niestety chyba musze sobie dac spokoj

surface 4 pro - chociaz jest naprawde kosmiczny, bo mialem okazje sie troche pobawic to cena... tyle nie chce wydawac na tego typu sprzet

aha, nie korzystam z laptopa, ani ze stacjonarki, laptop jest za duzy dla mnie, naczesciej korzystam z taba na kanapie czy w wyrze, z laptopem nie ma takiej wygody chociaz to byloby o wiele tansze i logiczniejsze rozwiazanie

czytam wszystkie posty i wszystkich lubię.
crazzie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-05-2016, 15:42   #27
vivi
Uzależniony
vivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innych

vivi's Avatar

Reputacja: 904

Czy iPad pro nadaje sie do amatorskiego rysowania? Chodzi mi o tworzenie assetow, sprite'y itd. Amatorsko tworze sobie taka byle jaka gre indie (albo przyszly hit na komorki! lol) i przy moich umiejetnosciach wchodzi raczej tylko rysowanie na czyms elektronicznym, gdzie bedzie latwo poprawiac. Ktos cos wie?

Ostatnio edytowane przez vivi : 31-05-2016 o 15:50
vivi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-06-2016, 00:47   #28
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Reputacja: 1700
Wyślij wiadomość przez AIM do Foxter

Lista Osiągnięć
Bogacz Lubiany Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 9

Do amatorskiego? myślę, że tak. Musisz tylko zainwestować w dobrego stylusa, samego oprogramowania jest dość sporo. Przynajmniej było, kiedy miałem zajawkę na rysowanie na iPadzie. :P Rękę również możesz kłaść na ekranie. Są specjalne siatki w programach i wyznaczają strefę neutralną :P

Ostatnio edytowane przez Foxter : 01-06-2016 o 00:49
Foxter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-06-2016, 12:09   #29
vivi
Uzależniony
vivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innych

vivi's Avatar

Reputacja: 904

Cytat:
Napisał Foxter Zobacz post
Do amatorskiego? myślę, że tak. Musisz tylko zainwestować w dobrego stylusa, samego oprogramowania jest dość sporo. Przynajmniej było, kiedy miałem zajawkę na rysowanie na iPadzie. :P Rękę również możesz kłaść na ekranie. Są specjalne siatki w programach i wyznaczają strefę neutralną :P
A masz jakies doswiadczenie z Pro i jego Apple olowkiem?
vivi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-06-2016, 12:29   #30
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Cytat:
Napisał vivi Zobacz post
takie tam
poszukaj na YT będziesz miał jako takie wyobrażenie czy warto i jak to działa

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana

Ostatnio edytowane przez sobol : 01-06-2016 o 12:36
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-06-2016, 03:12   #31
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Reputacja: 1700
Wyślij wiadomość przez AIM do Foxter

Lista Osiągnięć
Bogacz Lubiany Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 9

Cytat:
Napisał vivi Zobacz post
Nawet nie wiedziałem, że PRO tyle kosztuje. Na zwykłym ipadzie 3 dawałem radę, a ma on kilka lat na karku więc ten powinien urywać dupę.

btw. nie siedziałem w temacie. Teraz nie będzie już Air, tylko pro 9 i 12?

Ostatnio edytowane przez Foxter : 02-06-2016 o 03:18
Foxter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-06-2016, 18:14   #32
luck1985
Wariat
luck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłość

luck1985's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 1988

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 7

A to musi być tablet? Forma apple, dotyk itp.
Jakbym rysował, to ja osobiście bym celował w jakiegoś Wacoma podpiętego do PC.
Ten ipad, to trochę przyrost formy nad treścią. Jak już ktoś chce się bawić "poważnie" w rysowanie, to chyba tylko ten większy. Chociaż ja kiedyś miałem dużego Pentagrama, to zmieniałem strefę roboczą na mała- 1/2 albo lepiej tableta nie było używane. A pencil apple przesadzony cenowo. Ale to apple.
Stary 11-08-2016, 17:34   #33
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

uzywa ktos kindle paperwhite? zastanawiam sie nad kupnem trojki i mam pare pytan. jak wyglada sprawa sklepu i uzytkowania na codzien? ksiazki mozna kupowac z kazdego zrodla i po prostu wgrac kablem/chmura i bedzie to bezproblemowo dzialac? czyta to pdfy? jak tak, to czy kolorowe zamienia na czarno-biale czy w ogole sie nie odpalaja? da sie np. komiksy na tym czytac czy wyjdzie sama kupa na ekranie? jak kupie w polskim sklepie, to gwarancja dziala normalnie? jest na rok czy dwa?

jak sie kindle, to co innego brac? zalezy mi na podswietleniu, zeby to tez ladne i praktyczne bylo.
Stary 14-08-2016, 09:46   #34
luck1985
Wariat
luck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłość

luck1985's Avatar

Lista Osiągnięć

Jesteś niepełnosprawny?

Komiksy:

PDF tak, ale to jest uzależnione od pliku. Będzie mała czcionka i źle to się czyta. Powiększenie może zadziałać różnie. Lepiej od razu mieć plik EPUB i MOBI
. Plik PDF można konwertować na Mobi np. Ekran za mały i lepiej do PDF się sprawdzi 10 cali.

Chmura jest, ale tylko z Amazona i wysyłasz na meila dokładniej. Meila Kindle. Bezproblemowym i szybkim sposobem jest wrzucanie plików przez kabel usb. O ile pamiętam jest to jako dysk i metoda kopiuj/wklej. Miałem tego przed podświetlanym.

Kolorowe tematy kindle będzie wyświetlał w swoich odcieniach szarości.

Urządzenie fajne, ale ja odpuściłem. Ceny książek chore, a często droższa niż tradycyjna książka. A te pobrane z netu, to czasem loteria. Brakuję czegoś, w połowie brakuje kilku str albo na odwal konwersja.
Tak, wiem że to wygoda, XXX książek w kieszeni itp. Ja niczym cygan olałem z powodu cen, no i lubię czuć druk jak czytam
Stary 14-08-2016, 17:13   #35
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

ksiazki z polskich sklepow tez sa takie skopane? jak ogladalem to cenowo podobnie wychodzilo, raczej tansze, no i nie ma problemow z dostepnoscia (w sensie ksiazki sie nie skoncza na polce hehe).
Stary 14-08-2016, 20:12   #36
luck1985
Wariat

luck1985's Avatar

Lista Osiągnięć

Jeżeli kupisz w PL księgarni plik Mobi, to będzie wszystko ok.

Ja chyba odpuściłem temat jak zassałem Sapkowskiego- wszystkie książki Wiedzmina. A tutaj akurat było ostro i teraz ciężko poszukać pliki na necie. Były z babolami. A nie wiem jak teraz, ale wtedy jedna książka wychodziła w okolicach 40zł. A jak się postarasz, to za 25-30 kupisz w promocji normalną książkę. Dla mnie kindle odpadł. Wole zapłacić 30zł i mieć to na półce.

Xbox Online Center Forum > Inne > Mobile/Komórki/Tablety

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania