Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Filmy i seriale Co ostatnio obejrzałeś?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-03-2015, 23:08   #41
Natan93PL
Fanatyk
Natan93PL Wzór dla innychNatan93PL Wzór dla innychNatan93PL Wzór dla innychNatan93PL Wzór dla innychNatan93PL Wzór dla innychNatan93PL Wzór dla innychNatan93PL Wzór dla innych

Natan93PL's Avatar

Miasto: Kostrzyn nad Odrą
Reputacja: 838

Lista Osiągnięć
Swój! Na dobre i na złe Aniołek Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 21

Domyślnie Odp: House of Cards

Jestem na piątym odcinku nowego sezonu i wciąga serial.To po prostu dalej House of Cards troszkę ine tak jak kolega mówi.Ale dalej ogląda się zarabiscie.

http://www.avpgalaxy.net/ Serialo Men

Ostatnio edytowane przez Natan93PL : 16-03-2015 o 21:04
Natan93PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-03-2015, 21:28   #42
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 1705

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! 360 stopni Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 8

Dzisiaj skończyłem oglądać 7. odcinek i jest trochę lepiej. Odcinek z prezydentem Rosji dał trochę kopa temu sezonowi.
Sokoov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-03-2015, 19:54   #43
Zeratul
MAM DUŻEGO!!
Zeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumny

Zeratul's Avatar

Miasto: New York
Reputacja: 1119

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 53

Moim zdaniem porażka ten 3-ci sezon. Marcin mi ostatnio mówił na IKSBOKSIE, że podobał mu się pierwszy bo pokazywał jak Frank trzyma wszystkich za jaja i rozgrywa. A od drugiego jest non stop w defensywie. Ciężko się z Marcinem nie zgodzić, ale moim zdaniem defensywa jest jak najbardziej ok. W końcu Frank dotarł na szczyt, a na szczycie zazwyczaj się do defensywy przechodzi, a nie ofensywy. Problem polega na tym, że zarówno pierwszy i drugi sezon kończył się
Spoiler:
z Frankiem jak zwycięzcą. I nawet ten defense w drugim sezonie nie przeszkadzał, bo Frank miał od początku plan. Teraz trójka się kończy w słaby sposób i nie wiadomo co dalej. Tak naprawdę poza początkową sceną z sikaniem na grób i końcową sceną wydzierania się na Claire, to moim zdaniem trzeci sezon wypada blado.

Zeratul jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-03-2015, 10:45   #44
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Putin Ci się też nie podobał? No kurczę!
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-03-2015, 18:07   #45
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

No właśnie, z Putinem też kilka dobrych akcji było.

A rozwijając:
Spoiler:
nie chodzi mi konkretnie o bycie w defensywie, tylko bardziej o wrażenie, że Underwood tak naprawdę cały czas ponosi porażki. Krok do przodu, dwa do tyłu, a nawet plany awaryjne rzadko działają i trzeba na nowo kombinować - i tak w kółko. Oczywiście z reguły wychodzi ostatecznie na jego, ale tak jakoś przypadkowo albo w ostatniej możliwej chwili. Wolałem jak wydawało się, że wszystko jest od początku do końca częścią większego planu, który co najwyżej napotyka przeszkody.

W tym sezonie najbardziej jednak była wkurzająca ta przemiana Claire. Nuda.
Stary 10-03-2015, 22:27   #46
Natan93PL
Fanatyk
Natan93PL Wzór dla innychNatan93PL Wzór dla innychNatan93PL Wzór dla innychNatan93PL Wzór dla innychNatan93PL Wzór dla innychNatan93PL Wzór dla innychNatan93PL Wzór dla innych

Natan93PL's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Zeratul Zobacz post
Moim zdaniem porażka ten 3-ci sezon. Marcin mi ostatnio mówił na IKSBOKSIE, że podobał mu się pierwszy bo pokazywał jak Frank trzyma wszystkich za jaja i rozgrywa. A od drugiego jest non stop w defensywie. Ciężko się z Marcinem nie zgodzić, ale moim zdaniem defensywa jest jak najbardziej ok. W końcu Frank dotarł na szczyt, a na szczycie zazwyczaj się do defensywy przechodzi, a nie ofensywy. Problem polega na tym, że zarówno pierwszy i drugi sezon kończył się
Spoiler:
z Frankiem jak zwycięzcą. I nawet ten defense w drugim sezonie nie przeszkadzał, bo Frank miał od początku plan. Teraz trójka się kończy w słaby sposób i nie wiadomo co dalej. Tak naprawdę poza początkową sceną z sikaniem na grób i końcową sceną wydzierania się na Claire, to moim zdaniem trzeci sezon wypada blado.
Ofensywa tez będzie przecież wybory prezydenckie trzeba wygrać w 2016.Nie rozumie rozczarowania ludzi to dobre i te samo House of Cards.

Stary 14-03-2015, 22:40   #47
Natan93PL
Fanatyk

Natan93PL's Avatar

Lista Osiągnięć

I skończyłem nowy sezon.Takich obrotów akcji się nie spodziewałem.Stare dobre House of Cards.Uwaga jest jeden wielki minus trzeba czekać rok na następny sezon.

Stary 04-05-2015, 21:09   #48
Zeratul
MAM DUŻEGO!!
Zeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumny

Zeratul's Avatar

Lista Osiągnięć

wymyslilem...

Spoiler:
dobrze by bylo jakby wyszlo ze underwood ma cala akcje z claire zaplanowana i po prostu uznal ja jako liability i chce sie jej pozbyc... jakby nie bylo to claire przyprawia go o najwiekszy bol glowy od sezonu 1

Stary 07-03-2016, 04:41   #49
Zeratul
MAM DUŻEGO!!

Zeratul's Avatar

Lista Osiągnięć

Sezon zmasakrował! Trójeczka była słabiutka, ale w czwartym sezonie Frank wrócił na pełnej k.rwie. Właśnie skończyłem oglądać. Jak tu teraz czekać cały rok...

Stary 07-03-2016, 11:01   #50
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

To prawda, znacznie lepszy sezon od trzeciego. Zajebiście się oglądało, Frank dał radę
Stary 01-06-2017, 09:29   #51
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Skończyłem piąty sezon. Jest całkiem dobrze! Druga połowa już trochę przeciągana (ile można o tym samym), ale końcówka znowu mocna. Fajnie, że wiele spraw w ten czy inny sposób pozamykali. Czas na nowe otwarcie, może być wesoło - mimo że znowu zanosi się na powtórkę tego, co już znamy.

Ostatnio edytowane przez wrog : 01-06-2017 o 09:48
wrog jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-06-2017, 13:53   #52
Sulas
Banned
Sulas Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Polska
Reputacja: 49

Wczoraj zacząłem oglądać pierwszy sezon i jestem mega pozytywnie zaskoczony, bardzo ciekawy serial
Sulas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-11-2017, 13:28   #53
sanderson
Banned
sanderson Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

No i się skończy teraz... A taki dobry serial :/ Trochę Kevin narozrabiał
sanderson jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Narzędzia wątku