Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 20-12-2014, 19:08   #1
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Domyślnie Dyskurs Damiana

Cytat:
Napisał Assassin Zobacz post

Da się bez piniondza kupić? Da się kurhwa! 50 rat 0% w euro RTV i AGD po 30zł. Nowa generacja wejdzie, a ja tego skurwiela jeszcze będę spłacał. Może nawet nie dożyję ostatniej raty. Co biedaki, śniegu nie było, podjazdu nie odśnieżałem, a xbox stoi i się w Horizonie 2 zapjerdala camaro SS.

PS Xbox One>PS4.
Zrób jeszcze filmik gdzie klniesz niczym testo. Bedziesz mocno zawiedziony ta konsole...

---------- Wiadomość dodana 17:03 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 17:01 ----------

Cytat:
Napisał PPWojtek Zobacz post
lvizzz - to jest ponoć ostro poryte gówno... Weź ogarnij Berserka, ostatnio nawet zaczeli wydawać w polsce, szkoda że nadgoni oryginał gdzieś za 7 lat...
Mówisz o Uzumaki? Dlatego kupiłem, lubię poryte gówna. Ten Berserk to manga? Bo ja za mangą tak średnio, chociaż mogę spróbować kiedyś.

Nie wiedziałem, że jesteś takim znawcą komiksów.

---------- Wiadomość dodana 17:08 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 17:03 ----------

Cytat:
Napisał wjehu Zobacz post
... a ja miałem ostatnio ciśnienie na retro konsole od N ... iii jest :

Ładnie pogrzało.

Nintendo ludzie zaczynają znów chwalić w sieci, bo Wii U zaczyna być dobrym zakupem, są gry, a co najważniejsze Nina trzyma poziom i wydaje dopracowane gry, a nie jak reszta korpo-gówno-devów, bety. Oczywiście to powinno być standardem, ale nie jest, i jak widzę głosy ludzi, którzy mówią o N w samym superlatywach, bo najzwyczajniej standard spełniają, to się łapię za łeb. Pięknych czasów doczekaliśmy.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-12-2014, 20:36   #2
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Odp: Co fajnego dzisiaj kupiłeś?

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Zrób jeszcze filmik gdzie klniesz niczym testo. Bedziesz mocno zawiedziony ta konsole...
Dlaczego tak uważasz? Tak serio to nie jestem jakoś mega podjarany, w sumie to miałem sobie odpuścić, ale te raty... 1700 by mi było szkoda tak na raz wywalić, ale 30zł miesięcznie? Nawet tego nie odczuje. Drugi powód to długa przerwa świąteczna, będę miał czas żeby porządnie pograć w FH2. Chcę jeszcze tylko zagrać w Ryse, po prostu jestem ciekawy grafiki i gameplay'u. W 2015 Batman, Wiedźmin i mam nadzieje odświeżona trylogia Gearsów, i tyle, nie mam zamiaru spędzić nie wiadomo ile czasu przed konsolą, coś tam się pewnie napatoczy po drodze, no i na 360 trochę gier mi zostało, też by wypadało je pokończyć, chociaż pewnie będzie ciężko, już mi się tak nie chce jak kiedyś.

Wiem czego się spodziewać po One, naczytałem się wystarczająco na forum, wiedziałem co kupuje, nie to co Ty.
Stary 21-12-2014, 00:52   #3
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Damiana jarają tylko komiksy, hejter niesamowity się zrobił.
Stary 21-12-2014, 00:59   #4
Grzegorzo
Fanatyk
Grzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo Celebryta

Grzegorzo's Avatar

Miasto: Temptation
Reputacja: 2919

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta  
Liczba Osiągnięć: 15

Starość, sentymentalizm, brak Gyrosow. Jak zwał tak zwał
Stary 21-12-2014, 01:08   #5
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 1705

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! 360 stopni Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 8

Damian jest po prostu "alternatywny" :]
Sokoov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-12-2014, 03:37   #6
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Widzę, że wszyscy wiedzą lepiej ode mnie.

Ponieważ jestem w mega świetnym humorze, to Wam, misie, napiszę kilka zdań.

Raz: gier nie hejtuję, hejtuję branżę, podejście devów i wydawców, ale też graczy, cały ten seksizm i dziecinadę, GamerGate. Sam chciałbym powrotu do 'elitarności', jakkolwiek źle miałoby to zabrzmieć. Gry nie kręcą mnie jak kiedyś, fakt, nagrałem się wystarczająco, ale same klony dookoła, albo remajki, więc czym się jarać. Destiny? Wolne żarty, Bungie ze studia które ustanawiało standardy i odkrywało nowe światy dla graczy, przemieniło się w korporacyjnego potworka. Beta mi wystarczyła, to było takie 'meh', co tu jest dla mnie? Nic, absolutnie nic. Granie dla lepszych dropów, zajebistego lootu? Nie kręci mnie to, a setting świata to jakaś żałość, Borderlandy przynajmniej są/były oryginalne i śmieszne.
Przecież nie będę grał w kolejną Nudę Assasina albo inną betę. W FC4 bym pyknął, czemu nie, potrzeba tylko czasu. Którego nie mam.
Tak naprawdę to snuję się gdzieś na pograniczu gierek, przyglądając się z wyższością jak słabo branża wygląda. Nie idzie o ilość tytułów, bo tych masa, ale zastój, brak pomysłów na coś rewolucyjnego. Niczym w Weselu...Ktoś wymyśli strzelanki na nowo, stworzy nowy system dla kowerów? Nikt, powielamy, bo się sprzedaje. Gdzie takie tytuły jak Deus Ex - ja bym się nawet ucieszył z remajka, ludzie by zauważyli jak ważna to była gra - Knights of the Old Republic - Bioware na tym budowało swoje massefektowe CV - czy nawet rzeczy z lat 90-tych od Bullfrog.

Nie jarają mnie 'tylko' komiksy, ale jest to obecnie mój głowny krąg zainteresowań. Jak wchodzę w jakieś hobby, to wchodzę na całego, tak mam, nie potrafię inaczej, to nie jest nawet wolicjonalne. Nie wiem kiedy się moja fascynacja skończy, może przeskoczę na coś innego - gdyby ktoś mi powiedział rok temu, że gry przestaną mnie interesować, to bym wyśmiał - niczego nie zakładam, bo to ograniczające.

Starość? Być może. Sentymentalizm? Nie, to nie ja, nie znoszę sentymentalizmu. Mogę i lubię sobie powspominać, ale samemu sobie nie zaprzeczam, bo to są dwie różne rzeczy. Brak Gyrosów? Pewnie też, ekipa do gry była zawsze, w HS dźwieczały głosy 'wypierdalać OC', thrash talk sypał się ostro, a pijackie porady strategiczne były rzeczą codzienną - 'Ale zarzyk, musimy biec na środek po diggera, inaczej nie wygramy'. Więc tak, nowe Gyrosy mogłyby przywrócić mnie z powrotem do grania. Tylko, że ta gra zawsze miała problemy z patchami, z net codem, z lagami, albo z wprowadzaniem zmian - patrz: Judgement - tam, gdzie nie były potrzebne. A i tak się grało, bo się najzwyczajniej kochało i wielbiło to multi, i wierzyło, że będzie lepiej, niczym z BF4.

Sookov, wiem że to żart, ale jechanie z 'alternatywnością' to jest linia najmniejszego oporu, nawet nie wiem co to słowo znaczy obecnie. Jest teraz moda na brody w PL, zresztą na świecie też, czyli to jest alternatywne czy już majnstrimowe? I tak każdy wygląda tak samo, bo golibrodzi idą na łatwizę, a klienci są debilami/byłymi hipsterami - też była moda na wygląd a la królik - i wszyscy uczesani na boczek, z żelem, wygoleni z boku głowy, skrojeni pod miarkę standardu bycia alternatywnym. Czy też 'alternatywnym'. Samo pojęcie rozumiem, ba - akceptuję - ale to po prostu kolejna klisza, którą nie należy się przejmować. Sam nosiłem zarost od wielu lat, różne bródki, goatie, grubaśne pekaesy, ale też miałem okresy gdzie goliłem się co tydzień. Teraz poproszę o analizę od sookova, bo sam nie wiem, kiedy byłem alternatywny.

Brakuje w branży gier dobrych krytków, ludzi gadających z sensem, ale dosadnie; jest Sterling, kiedyś był Marcus Beer, czyli Annoyed Gamer, ponoć Shane Saterfield cos planuje robić. Czysty hejt nic nie wnosi, a teraz bardzo powszechna jest postawa hejterska, ale kompletnie nic nie wnosząca do dyskursu. Kurczę, sam dyskurs nie istnieje, bo są tylko gadające głowy na YT, każdy ze swoimi opiniami, ale jeśli wejść w szczegóły, to wtedy widać biedę i fiasko. Branża growa zbyt szybko się przemieniła, ale tez trafiła na swoje czasy rozkwitu w dobie rozwoju YT, super szybkich informacji i plotkarstwa, gdzie prawdziwe dziennikarstwo nigdy nie wyewoulowało - pisanie recenzji i posiadanie opinii to nie dziennikarstwo. Copy/paste stało się zasadą, zresztą sama branża ma z tym problemy, bo podejście całego PR, ukrywanie informacji, kontrolowane przecieki, teasowanie publiki - to są zagrywki którymi się karmi graczy niczym motłoch na igrzyskach. I jakoś się to sprawdza. A przecież idzie tylko gry, o dobrą rozrywkę.

Tyle że gry mają coraz mniej wspólnego z rozrywką - wjehu ma tutaj rację z przejściem do obozu N - bo coraz częściej gry są źródłem frustracji, bólu dupki, przesiąknięte są cinematic ekspirience, gdzie tak naprawdę tylko jedna produkcja z mi znanych oferowała, nomen omen, alternatywę dla filmu - było nią Uncharted 2.

Zbyt wiele tematów poruszyłem, nie chce mi się specjalnie ciągnąć tego monologu. Jak kiedyś byliśmy karmieni słówkami-kluczami, jak digitalizowane filmiki, interaktywność, tak teraz jest ta cała filmowość. I mi się to nie podoba, a ludzie łykają, czy też wydaje się że łykają. Na jedno wychodzi.

Współtworzyłem to forum od kilku dobrych lat, często dzieliłem sie swoimi przemyśleniami, pewnie często też popełniałem błędy i pisałem bzdury, czuję się w dalszym ciągu częścią społeczności OC, ale tą mnie aktywną. Chyba zasługuję na przerwę po kilku tysiącach postów i niezłych reckach - niektóre są fatalne, jak czytam obecnie, niektóre bronią się, zwłaszcza te filmowe. Fakt jest taki, że na OC też dyskursu nie było, i nie chodzi mi o niszczenie nowych, bo sam tego nie odczułem, jak przystąpiłem do zakonu OC, tylko o brak dobrych interlokutorów. Pojawienie się Jaskra to był przełomowy moment, ale też nikt go chyba specjalnie nie lubił, wydaje mi się że jestem w podobnej pozycji obecnie. Prowadzenie dyskursu jest o tyle trudne, że wymaga wiedzy, chęci i zaangażowania, a z tym cieńko, jak to zawsze bywa z gatunkiem ludzkim. Nie chodzi mi o szybkie wymienianie opinii typu 'nie, nie masz racji, moja racja jest najmojsza, basta!', tylko o dyskusję. I takiej ze świecą było szukać; sam często wychodziłem ze swoimi opiniami bardzo mocno, z pozycji tego, który wie lepiej. Tak mam, ale wydaje mi się, że jest taka postawa oparta na mocnych fundamentach; trzeba się znać, żeby wygłaszać mocne i inne od wiekszości opinie. Sookov powie 'alternatywne'. Gusta są albo dobre albo złe, co wcale nie znaczy, ze jeśli ktoś ma zły gust, to jest automatycznie debilem i idiotą.

Jaskier przestał się udzielać, więc jest to jakoś symptomatyczne, nowych opiniotwórców nie widzę specjalnie, chrono ma na pewno potencjał, o ile pozbędzie się fanjbojstwa i pisania bzdur. OC to zawsze było zamknięte community, z małą ilością ludzi piszących coś więcej niż proste porady, ale do tego głównie służy forum.

Uff, i miałem kończyć, a wyszło jak zawsze. Dobrze, że chociaż szybko idzie. Jak zwykle, jestem otwarty na krytykę i dyskurs, ale nie gwarantuję, że się będę dużo udzielał, bo nie mam na to czasu. I tak śledzę dosłownie kilka tematów na OC, reszta przestała mnie interesować.

Dobra, tyle, inaczej nigdy nie skończę. Róbcie z tym ścierwem co chcecie dalej.

Ostatnio edytowane przez lvizzz : 21-12-2014 o 04:19
Stary 21-12-2014, 04:09   #7
HugoPL
Znajomy
HugoPL Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 88

Lista Osiągnięć
4 The Players Na dobre i na złe Old School Playaz I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 6

Cytat:
Napisał Assassin Zobacz post
Dlaczego tak uważasz? Tak serio to nie jestem jakoś mega podjarany, w sumie to miałem sobie odpuścić, ale te raty... 1700 by mi było szkoda tak na raz wywalić, ale 30zł miesięcznie? Nawet tego nie odczuje. Drugi powód to długa przerwa świąteczna, będę miał czas żeby porządnie pograć w FH2. Chcę jeszcze tylko zagrać w Ryse, po prostu jestem ciekawy grafiki i gameplay'u. W 2015 Batman, Wiedźmin i mam nadzieje odświeżona trylogia Gearsów, i tyle, nie mam zamiaru spędzić nie wiadomo ile czasu przed konsolą, coś tam się pewnie napatoczy po drodze, no i na 360 trochę gier mi zostało, też by wypadało je pokończyć, chociaż pewnie będzie ciężko, już mi się tak nie chce jak kiedyś.

Wiem czego się spodziewać po One, naczytałem się wystarczająco na forum, wiedziałem co kupuje, nie to co Ty.
Wjebać się w 50 rat...... POLSKA. Gratulacje, smycz na kilka lat masz na szyi.
HugoPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-12-2014, 04:20   #8
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:

Ponieważ jestem w mega świetnym humorze, to Wam, misie, napiszę kilka zdań.

Raz: gier nie hejtuję, hejtuję branżę, podejście devów i wydawców, ale też graczy, cały ten seksizm i dziecinadę, GamerGate. Sam chciałbym powrotu do 'elitarności', jakkolwiek źle miałoby to zabrzmieć. Gry nie kręcą mnie jak kiedyś, fakt, nagrałem się wystarczająco, ale same klony dookoła, albo remajki, więc czym się jarać. Destiny? Wolne żarty, Bungie ze studia które ustanawiało standardy i odkrywało nowe światy dla graczy, przemieniło się w korporacyjnego potworka. Beta mi wystarczyła, to było takie 'meh', co tu jest dla mnie? Nic, absolutnie nic. Granie dla lepszych dropów, zajebistego lootu? Nie kręci mnie to, a setting świata to jakaś żałość, Borderlandy przynajmniej są/były oryginalne i śmieszne.
Przecież nie będę grał w kolejną Nudę Assasina albo inną betę. W FC4 bym pyknął, czemu nie, potrzeba tylko czasu. Którego nie mam.
Tak naprawdę to snuję się gdzieś na pograniczu gierek, przyglądając się z wyższością jak słabo branża wygląda. Nie idzie o ilość tytułów, bo tych masa, ale zastój, brak pomysłów na coś rewolucyjnego. Niczym w Weselu...Ktoś wymyśli strzelanki na nowo, stworzy nowy system dla kowerów? Nikt, powielamy, bo się sprzedaje. Gdzie takie tytuły jak Deus Ex - ja bym się nawet ucieszył z remajka, ludzie by zauważyli jak ważna to była gra - Knights of the Old Republic - Bioware na tym budowało swoje massefektowe CV - czy nawet rzeczy z lat 90-tych od Bullfrog.

Nie jarają mnie 'tylko' komiksy, ale jest to obecnie mój głowny krąg zainteresowań. Jak wchodzę w jakieś hobby, to wchodzę na całego, tak mam, nie potrafię inaczej, to nie jest nawet wolicjonalne. Nie wiem kiedy się moja fascynacja skończy, może przeskoczę na coś innego - gdyby ktoś mi powiedział rok temu, że gry przestaną mnie interesować, to bym wyśmiał - niczego nie zakładam, bo to ograniczające.

Starość? Być może. Sentymentalizm? Nie, to nie ja, nie znoszę sentymentalizmu. Mogę i lubię sobie powspominać, ale samemu sobie nie zaprzeczam, bo to są dwie różne rzeczy. Brak Gyrosów? Pewnie też, ekipa do gry była zawsze, w HS dźwieczały głosy 'wypierdalać OC', thrash talk sypał się ostro, a pijackie porady strategiczne były rzeczą codzienną - 'Ale zarzyk, musimy biec na środek po diggera, inaczej nie wygramy'. Więc tak, nowe Gyrosy mogłyby przywrócić mnie z powrotem do grania. Tylko, że ta gra zawsze miała problemy z patchami, z net codem, z lagami, albo z wprowadzaniem zmian - patrz: Judgement - tam, gdzie nie były potrzebne. A i tak się grało, bo się najzwyczajniej kochało i wielbiło to multi, i wierzyło, że będzie lepiej, niczym z BF4.

Sookov, wiem że to żart, ale jechanie z 'alternatywnością' to jest linia najmniejszego oporu, nawet nie wiem co to słowo znaczy obecnie. Jest teraz moda na brody w PL, zresztą na świecie też, czyli to jest alternatywne czy już majnstrimowe? I tak każdy wygląda tak samo, bo golibrodzi idą na łatwizę, a klienci są debilami/byłymi hipsterami - też była moda na wygląd a la królik - i wszyscy uczesani na boczek, z żelem, wygoleni z boku głowy, skrojeni pod miarkę standardu bycia alternatywnym. Czy też 'alternatywnym'. Samo pojęcie rozumiem, ba - akceptuję - ale to po prostu kolejna klisza, którą nie należy się przejmować. Sam nosiłem zarost od wielu lat, różne bródki, goatie, grubaśne pekaesy, ale też miałem okresy gdzie goliłem się co tydzień. Teraz poproszę o analizę od sookova, bo sam nie wiem, kiedy byłem alternatywny.

Brakuje w branży gier dobrych krytków, ludzi gadających z sensem, ale dosadnie; jest Sterling, kiedyś był Marcus Beer, czyli Annoyed Gamer, ponoć Shane Saterfield cos planuje robić. Czysty hejt nic nie wnosi, a teraz bardzo powszechna jest postawa hejterska, ale kompletnie nic nie wnosząca do dyskursu. Kurczę, sam dyskurs nie istnieje, bo są tylko gadające głowy na YT, każdy ze swoimi opiniami, ale jeśli wejść w szczegóły, to wtedy widać biedę i fiasko. Branża growa zbyt szybko się przemieniła, ale tez trafiła na swoje czasy rozkwitu w dobie rozwoju YT, super szybkich informacji i plotkarstwa, gdzie prawdziwe dziennikarstwo nigdy nie wyewoulowało - pisanie recenzji i posiadanie opinii to nie dziennikarstwo. Copy/paste stało się zasadą, zresztą sama branża ma z tym problemy, bo podejście całego PR, ukrywanie informacji, kontrolowane przecieki, teasowanie publiki - to są zagrywki którymi się karmi graczy niczym motłoch na igrzyskach. I jakoś się to sprawdza. A przecież idzie tylko gry, o dobrą rozrywkę.

Tyle że gry mają coraz mniej wspólnego z rozrywką - wjehu ma tutaj rację z przejściem do obozu N - bo coraz częściej gry są źródłem frustracji, bólu dupki, przesiąknięte są cinematic ekspirience, gdzie tak naprawdę tylko jedna produkcja z mi znanych oferowała, nomen omen, alternatywę dla filmu - było nią Uncharted 2.

Zbyt wiele tematów poruszyłem, nie chce mi się specjalnie ciągnąć tego monologu. Jak kiedyś byliśmy karmieni słówkami-kluczami, jak digitalizowane filmiki, interaktywność, tak teraz jest ta cała filmowość. I mi się to nie podoba, a ludzie łykają, czy też wydaje się że łykają. Na jedno wychodzi.

Współtworzyłem to forum od kilku dobrych lat, często dzieliłem sie swoimi przemyśleniami, pewnie często też popełniałem błędy i pisałem bzdury, czuję się w dalszym ciągu częścią społeczności OC, ale tą mnie aktywną. Chyba zasługuję na przerwę po kilku tysiącach postów i niezłych reckach - niektóre są fatalne, jak czytam obecnie, niektóre bronią się, zwłaszcza te filmowe. Fakt jest taki, że na OC też dyskursu nie było, i nie chodzi mi o niszczenie nowych, bo sam tego nie odczułem, jak przystąpiłem do zakonu OC, tylko o brak dobrych interlokutorów. Pojawienie się Jaskra to był przełomowy moment, ale też nikt go chyba specjalnie nie lubił, wydaje mi się że jestem w podobnej pozycji obecnie. Prowadzenie dyskursu jest o tyle trudne, że wymaga wiedzy, chęci i zaangażowania, a z tym cieńko, jak to zawsze bywa z gatunkiem ludzkim. Nie chodzi mi o szybkie wymienianie opinii typu 'nie, nie masz racji, moja racja jest najmojsza, basta!', tylko o dyskusję. I takiej ze świecą było szukać; sam często wychodziłem ze swoimi opiniami bardzo mocno, z pozycji tego, który wie lepiej. Tak mam, ale wydaje mi się, że jest taka postawa oparta na mocnych fundamentach; trzeba się znać, żeby wygłaszać mocne i inne od wiekszości opinie. Sookov powie 'alternatywne'. Gusta są albo dobre albo złe, co wcale nie znaczy, ze jeśli ktoś ma zły gust, to jest automatycznie debilem i idiotą.

Jaskier przestał się udzielać, więc jest to jakoś symptomatyczne, nowych opiniotwórców nie widzę specjalnie, chrono ma na pewno potencjał, o ile pozbędzie się fanjbojstwa i pisania bzdur. OC to zawsze było zamknięte community, z małą ilością ludzi piszących coś więcej niż proste porady, ale do tego głównie służy forum.

Uff, i miałem kończyć, a wyszło jak zawsze. Dobrze, że chociaż szybko idzie. Jak zwykle, jestem otwarty na krytykę i dyskurs, ale nie gwarantuję, że się będę dużo udzielał, bo nie mam na to czasu. I tak śledzę dosłownie kilka tematów na OC, reszta przestała mnie interesować.

Dobra, tyle, inaczej nigdy nie skończę. Róbcie z tym ścierwem co chcecie dalej.
Dyskurs? A co to?

Myślę, że Ci się po prostu gry "przeżarły". Ogólnie to nie rozumiem ludzi, którzy oglądają te wszystkie growe recenzje, dyskusje, gameplaye itd. Nie dość, że tracą czas na granie ("trącą" to może trochę krzywdzące słowo, ale szczerze to to nie jest jakoś szczególnie rozwijające hobby) to jeszcze poświęcają godziny żeby po patrzeć jak ktoś gra, albo mówi o grze, litości. Osobiście zaglądam tylko na to forum i spokojnie jestem w stanie wyrobić sobie zdanie czy gra jest dobra czy nie. Z tych setek linków, które wrzuciłeś z GT to może kliknąłem w jeden lub dwa. Rozumiem, że chciałeś poznać jak działa branża itp, ale czy to w jakiś sposób Cię rozwinęło, oprócz tego, że możesz sobie ponarzekać na forum i wrzucić to tu, to tam jakieś ładne słówko? Zresztą nie trzeba spędzać setek godzin, słuchając kogoś, żeby wiedzieć, że jest słabo.

Ze mnie to raczej słaby interlokutor, bo takich ładnych słów nie znam, więc nie wiem czy jakiś dyskurs z tego wyniknie.

Cytat:
Napisał HugoPL Zobacz post
Wjebać się w 50 rat...... POLSKA. Gratulacje, smycz na kilka lat masz na szyi.
O kurhwa, taka smycz, kredyt hipoteczny wziąłem, 2000zł miesięcznie muszę spłacać...
Otworzyłeś mi oczy, już zaczynam się dusić, 30zł każdego miesiąca, taka odpowiedzialność, tyle stresu, jak ja sobie dam radę przez te 4 lata i 2 miesiące? Te wszystkie wywodu w internecie na temat cebuli i polaczkowości za mocno ci namieszały w głowie. Wsiądź na hugokopter i przeleć się na inne forum.

Ostatnio edytowane przez Assassin : 21-12-2014 o 04:33
Assassin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-12-2014, 04:44   #9
HugoPL
Znajomy
HugoPL Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 88

Lista Osiągnięć
4 The Players Na dobre i na złe Old School Playaz I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 6

Cytat:
Napisał Assassin;318348O kurhwa, taka smycz, kredyt hipoteczny wziąłem, 2000zł miesięcznie muszę spłacać...
Otworzyłeś mi oczy, już zaczynam się dusić, 30zł każdego miesiąca, taka odpowiedzialność, tyle stresu, jak ja sobie dam radę przez te [B
4 lata i 2 [/b]miesiące? Te wszystkie wywodu w internecie na temat cebuli i polaczkowości za mocno ci namieszały w głowie. Wsiądź na hugokopter i przeleć się na inne forum.
Jeszcze nie otworzyłeś oczów. 4 i 2 lata po 30 zł Nagraj się w tę Forzę i coś tam jeszcze, może oczy Ci się otworzą.

Bez odbioru.

Ostatnio edytowane przez HugoPL : 21-12-2014 o 05:10
HugoPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-12-2014, 10:08   #10
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Mówiąc, że jesteś alternatywny miałem na myśli, że ostatnim czasem, gdy wszyscy są z jakąś grą/filmem na "tak", po Tobie można się spokojnie spodziewać opinii na "nie". Nie zrozum mnie źle, nie mówię, że to źle - każdy ma prawo do swojego zdania i mi nic do tego. Czasem tylko mnie po prostu trochę bawi, gdy zrównujesz z poziomem dna coś, co aż tak złe nie jest. Żyjemy w czasach, gdzie ambitne gry i filmy zanikły, niestety, takie są fakty. Kino serwuje nam głównie niewiele wymagającą myślenia siekę, tak samo jak gry. Dlatego według mnie, żeby czerpać przyjemność (bo to dość ważne w życiu), trzeba się trochę przestawić. Nie można oczekiwać zawiłości fabularnych od filmy typu Avengers i nowatorskiego gameplay'a od Call of Duty. Ja też tęsknie za grami chociaż trochę ambitniejszymi, nowatorskimi i uważam, że za czasów PSX'a/PS2 "było lepiej".
Stary 21-12-2014, 11:48   #11
Grzegorzo
Fanatyk
Grzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo Celebryta

Grzegorzo's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Brakuje w branży gier dobrych krytków, ludzi gadających z sensem, ale dosadnie; jest Sterling, kiedyś był Marcus Beer, czyli Annoyed Gamer, ponoć Shane Saterfield cos planuje robić. Czysty hejt nic nie wnosi, a teraz bardzo powszechna jest postawa hejterska, ale kompletnie nic nie wnosząca do dyskursu. Kurczę, sam dyskurs nie istnieje, bo są tylko gadające głowy na YT, każdy ze swoimi opiniami, ale jeśli wejść w szczegóły, to wtedy widać biedę i fiasko.
Spróbuj sam swoich sił w tym interesie. Co Ci szkodzi spróbować, bo słówka już znasz i wiedzę o branży też widać
Cytat:
Napisał Sokoov Zobacz post
Ja też tęsknie za grami chociaż trochę ambitniejszymi, nowatorskimi i uważam, że za czasów PSX'a/PS2 "było lepiej".
TO chyba tylko indyki i pc zostały

Cytat:
Napisał HugoPL Zobacz post
Jeszcze nie otworzyłeś oczów. 4 i 2 lata po 30 zł Nagraj się w tę Forzę i coś tam jeszcze, może oczy Ci się otworzą.

Bez odbioru.
Grzegorzo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-12-2014, 12:32   #12
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Sokoov Zobacz post
Mówiąc, że jesteś alternatywny miałem na myśli, że ostatnim czasem, gdy wszyscy są z jakąś grą/filmem na "tak", po Tobie można się spokojnie spodziewać opinii na "nie". Nie zrozum mnie źle, nie mówię, że to źle - każdy ma prawo do swojego zdania i mi nic do tego. Czasem tylko mnie po prostu trochę bawi, gdy zrównujesz z poziomem dna coś, co aż tak złe nie jest. Żyjemy w czasach, gdzie ambitne gry i filmy zanikły, niestety, takie są fakty. Kino serwuje nam głównie niewiele wymagającą myślenia siekę, tak samo jak gry. Dlatego według mnie, żeby czerpać przyjemność (bo to dość ważne w życiu), trzeba się trochę przestawić. Nie można oczekiwać zawiłości fabularnych od filmy typu Avengers i nowatorskiego gameplay'a od Call of Duty. Ja też tęsknie za grami chociaż trochę ambitniejszymi, nowatorskimi i uważam, że za czasów PSX'a/PS2 "było lepiej".
Ah, już rozumiem. Nie jest to działanie celowe, ale podążanie za stadem też moją cechą charakteru nigdy nie było.

Mam dobry gust. Ot taka sobie deklaracja, ale głęboko wierzę, że mam. Problem jest wtedy, gdy ktoś uważa tak samo o sobie, i opowiada, żeby daleko nie szukać, o 'Equalizer', jaki to nie świetny i zajebisty film, a Denzel to super aktor. Kto ma rację?

Nie jest moim celem udowadnianiem komuś, że nie ma racji, wygłaszam swoją opinię, jeśli dojdzie do dyskusji, to świetnie, na ogół dochodzi o dziecinady, '***********, nie znasz się'. O gustach się nie dyskutuje, ale to kolejna klisza, swoją drogą błędna. Jeśli się nie dyskutuje, to dyskurs nie istnieje, ale jest nie też tak, że należy się sugerować TYLKO czyimś gustem, jest to postawa z założenia błędna. Owszem, ktoś może mieć zły gust, wielu ludzi ma, ale nie czyni to z nich automatycznie debili. Nic w tym złego, że ktoś szuka taniej rozrywki i idzie po najmnijeszym ruchu oporu, ale złe jest, jeśli szuka TYLKO tego. Chociaż może nie....
Podobnie z religią, dla mnie idiotyzm, ale przecież jest tylu wierzących ludzi, czy każdy z nich jest idiotą? Czy mam im udowadniać, że są w błędzie?

Wydaje mi się, że należy się czasem zebrać w sobie i zmusić do obejrzenia/przeczytania/przesłuchania/zagrania, czegoś, co wcale nam się nie musi spodobać. Sam tak miałem z książkami właśnie, bywało że brnąłem pod górkę, ale później była satysfakcja, że dałem radę, a co więcej: że odkryłem coś nowego. Z czasem to jak historia jest napisana i opowiedziana było dla mnie ważniejsze niż sama historia. Oczywiście nic też na siłę.

Krytykuję, bo mam prawo, bo wydaje mi się, że są pewne standardy, które trzeba spełniać. Avengers to swoją drogą świetny film, kiedy krytykowałem? Ma coś, co się bardzo rzadko spotyka obecnie, czyli character development. Weźcie sobie teraz jakieś przykładowe filmy akcji wydane w ostatniej dekadzie i spróbujcie podać imiona głównych postaci? Nic, nie wychodzi? Często to zauważam w dyskusjach o filmach, sam tak robię, mówi się: 'no i ten gość', 'ten typek zabił tamtego gnojka'.
Bierzecie teraz Die Hard. John McClaine. Hans Gruber. Nakatomi Plaza. Brak prawdziwych postaci w filmie obecnie, z krwi i kości, zapamiętywalnych. A bierzecie jakikolwiek film z Kina Nowej Przygody, i od razu macie postać archetypiczną, o której od razu wiadomo kim jest: Indiana Jones, Han Solo...

Krytyka dla samej krytyki też niczym dobrym nie jest, ale takiej nie uprawiam. Irytuje mnie, że ludziom się nie chce specjalnie szukać i odkrywać nowego, ale to zawsze tak było, ja niczego nie zmienię, a żył sobie podcinać nie będę. Przynajmniej nie z tego powodu.

@Ass - widzę, że poleciałeś po 'mądrych i łądnych słówkach'. Nie rozumiem, co w tym złego, jeśli rozumiem znaczenie danego zwrotu, to go używam, jesli inni nie rozumieją, trudno, niech się doszkolą, jest google, 5 sekund roboty. Też przecież takiej wiedzy z automatu nie dostałem. I nie robię tego, żeby się popisać.

Linki - ja już zostało napisane wcześniej, wchodzę w jakieś hobby, to wchodzę na ostro i całym sobą, tak mam, nie potrafię inaczej. Sam się teraz śmieję z tego, bo GT przestałem oglądać praktycznie całkowicie. Gry mi się znudziły, ale jest tu wiele czynników, które grają rolę, jednym z nich jest fakt, że nic nowego graczowi się nie proponuje. Są indie, tam liczy się pomysł, gimmick, ale na samym gimmicku nie można zbudować całej gry, a wielu devów myśli inaczej.

@Grzegorzo - nie siedzę już w grach tak, więc nie jestem tą osobą, OC mi zawsze wystarczyło. Wolę o komiksach pogadać.
Kiedyś był plan, żeby podcast robić, zabrakło jak zwykle chęci, bo pomysły były, ale pomysły zawsze są gówno warte, jeśli nie są realizowane, a ja niestety tak mam, że dużo w głowie, ale wykonanie leży. Mea culpa. Swoją drogą ostatnia gadka zeratula z Ryanem była świetna, brakuje takich postaci jak Ryan, dla niego słuchało się EF, dla jego wiedzy, newsów, spostrzeżeń. Zer wiadomo: celebryta, nigdy nie błyszczał.

Ostatnio edytowane przez lvizzz : 21-12-2014 o 13:30
Stary 21-12-2014, 13:14   #13
Grzegorzo
Fanatyk

Grzegorzo's Avatar

Lista Osiągnięć

Z jednej strony narzekasz na płytkosc dyskusji, doprowadzonej do wymiany epitetów i "kurew", a sam wyznaczasz taki ton swojej wypowiedzi, co prowokuje taką rozmowę (wyjeżdżanie na religię jest głupie).
Znajomość bohaterów? Dałeś za przykład bohaterów tasiemców. Ile jest części Indiany Jones, Die Harda i w ilu filmach występuje Han Solo. Naturalnym, że przez tyle godzin można wykreować pewną postać, a widz się z nią zaprzyjaźni. Masz teraz rebota planety małp. Powiesz? że nie znasz imiona głównego bohatera? Nie sądzę. Po prostu na naszą pamięć bohaterowie muszą powalczyć i jeżeli wyjdzie tylko jedna cześć danego dzieła to musi być zajebista, by np pamiętać, że hitlerowcow w Bekartach podpalila Dreyfus.
Czy pamietasz jak się nazywał bohater Lotu nad Kukulczym gniazdem albo Skazani na Shawshank?
Stary 21-12-2014, 13:30   #14
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Tak, całego imienia nie pamiętam, Mcmurphy. No i siostra Ratchet. Ale pewnie dlatego, że książkę czytałem, lata temu, chyba w średniej.
Z Shawshank nie pamiętam.

Widzę, że sie do końca nie zrozumieliśmy. Tasiemcowość nie ma tutaj nic do rzeczy, ale już pal licho same imiona bohaterów - w Avengers jest łatwiej, bo kto nie zna Thora, hulka czy Iron Mana - tylko o samą kreację postaci. Uwaga, nie idzie o aktorstwo, tylko scenariuszowe ich napisanie. Aktor ma do zagrania tyle, ile mu dają, jeśli scenariusz kiepski, to co można więcej zrobić. Podtrzymuję opinię, że obecnie character development w filmach leży.

Religia to był przykład, też się nie zrozumieliśmy. Chociaż mea culpa, poszedłem na skróty, zły dobór słów.
Stary 21-12-2014, 13:33   #15
Sokoov
Wariat

Sokoov's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Grzegorzo Zobacz post
TO chyba tylko indyki i pc zostały
Jeszcze jest Nintendo
Stary 21-12-2014, 13:53   #16
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Wybacz Damian, ale mam wrażenie, że robisz z siebie kogoś, kto próbuje być ponad to wszystko, przestał „babrać się w gównie”, bo znalazł sobie nowe, lepsze hobby i potrafi teraz oceniać zachowania innych, śmiejąc się pod nosem z ciągle zaślepionych prostych konsumentów rozrywki. Jednocześnie wrzucasz na Twittera filmiki z Battlefielda, śledzisz tych śmiesznych jutuberów i chcesz zagrać w grę z ubisoftowej fabryki, będącą jednym z lepszych przykładów odtwórczości. Gubię gdzieś po drodze to, co próbujesz mi przekazać w swoich postach.

I tak, ja jestem jedną z tych osób, które będą Cię dalej trochę drażnić i podpuszczać, bo sam się o to prosisz tym jeżdżeniem po gierkach, branży i obecnej generacji. Może jeszcze nic rewolucyjnego nie przyniosła, ale takie same teksty słyszałem na początku poprzedniej. Minął dopiero pierwszy rok obecności na rynku tych konsol, a gry tworzy się z reguły w dwuletnim, trzyletnim, a czasem i dłuższym cyklu. Dajmy się deweloperem rozkręcić. Oczywiście dalej będzie wiele kopiuj-wklej, powielonych/sprawdzonych schematów, ale co jakiś czas wybije się coś świeżego, nowego, co z pewnością namiesza.

I nie jest też tak, że przez ten rok nic się nie działo. Zauważalny jest choćby trend ze zwiększeniem dynamiki w FPSach (Titanfall, CoD: AW, Halo 5), zwróceniem uwagi na mobilność, wykorzystanie planszy, a nie tylko strzelanie i perki. Mnie się to bardzo podoba. Do tego mamy choćby system Nemesis z Shadow of Mordor albo Raidy w Destiny, które są jedną z najbardziej satysfakcjonujących rzeczy, jakie widziałem w strzelankach od wielu lat. Trudno to jednak dostrzec grając przez rok w BF4 i oglądając YouTube'a
Stary 21-12-2014, 14:04   #17
Grzegorzo
Fanatyk

Grzegorzo's Avatar

Lista Osiągnięć

Rzeczywiście mało kto ma w filmach możliwość rozwoju, ale to tez może wina tego, na czym obecni reżyserzy i scenarzyści się wychowali. Właśnie Indiana Jones, chociaż zajebisty, to zobacz jak Spielberg spłycił film i zrobił z niego produkt dla każdego. Teraz to ma swoje konsekwencje w postaci braku pewnej okreslonej grupy, do której kieruje się film.
Poza tym to nie sądzę, aby ilościowo dobrych, wymagających filmów było mniej. Po prosty tych "hit na piątek" jest coraz więcej. Kto chce, dalej ogląda dobre dzieła

@sokov, nie każdego jara Zelda i Marin :/
Stary 21-12-2014, 16:15   #18
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Wybacz Damian, ale mam wrażenie, że robisz z siebie kogoś, kto próbuje być ponad to wszystko, przestał „babrać się w gównie”, bo znalazł sobie nowe, lepsze hobby i potrafi teraz oceniać zachowania innych, śmiejąc się pod nosem z ciągle zaślepionych prostych konsumentów rozrywki. Jednocześnie wrzucasz na Twittera filmiki z Battlefielda, śledzisz tych śmiesznych jutuberów i chcesz zagrać w grę z ubisoftowej fabryki, będącą jednym z lepszych przykładów odtwórczości. Gubię gdzieś po drodze to, co próbujesz mi przekazać w swoich postach.

I tak, ja jestem jedną z tych osób, które będą Cię dalej trochę drażnić i podpuszczać, bo sam się o to prosisz tym jeżdżeniem po gierkach, branży i obecnej generacji. Może jeszcze nic rewolucyjnego nie przyniosła, ale takie same teksty słyszałem na początku poprzedniej. Minął dopiero pierwszy rok obecności na rynku tych konsol, a gry tworzy się z reguły w dwuletnim, trzyletnim, a czasem i dłuższym cyklu. Dajmy się deweloperem rozkręcić. Oczywiście dalej będzie wiele kopiuj-wklej, powielonych/sprawdzonych schematów, ale co jakiś czas wybije się coś świeżego, nowego, co z pewnością namiesza.

I nie jest też tak, że przez ten rok nic się nie działo. Zauważalny jest choćby trend ze zwiększeniem dynamiki w FPSach (Titanfall, CoD: AW, Halo 5), zwróceniem uwagi na mobilność, wykorzystanie planszy, a nie tylko strzelanie i perki. Mnie się to bardzo podoba. Do tego mamy choćby system Nemesis z Shadow of Mordor albo Raidy w Destiny, które są jedną z najbardziej satysfakcjonujących rzeczy, jakie widziałem w strzelankach od wielu lat. Trudno to jednak dostrzec grając przez rok w BF4 i oglądając YouTube'a
Dochodzisz do mylnych wniosków, Marcin, ale wiele w tym mojej winy, bo faktycznie pewnie jest tak, że mój wizerunek online nie jest dokładnie taki, jaki chciałbym przekazać. Lost in translation i takie tam.

Wydaje mi się, że nigdzie kategorycznie nie stwierdziłem, że moje obecne hobby jest 'lepsze' niż ten cały 'ubabrany w gównie' gejming. Komiksy też mają swoje problemy i czarne strony, ale nie będę pisał, bo to nikogo. Ogromną za to różnicę widać w podejściu community do nowych. Na CBR sami pomocni ludzie, zero trolli, zero hejtu, społeczność się nawzajem wspiera. Wizerunek gejmingu jest zupełnie inny: spięte odbyty, mało dyskusji.

Jakby mi nie zależało, to bym nie pisał, bo staram się nie zajmować rzeczami, które mnie mało obchodzą, szkoda czasu. Więc mi w dalszym ciągu zależy. I jak każdy człowiek jestem wewnętrznie sprzeczny, wiem o co chodzi, o brak konsekwencji w moich wypowiedziach i rzeczywistym działaniu, lecz pamiętaj też o tym, że jesteśmy bardzo nielogicznymi stworzeniami i na ogół budujemy swoje filozofie, żeby potwierdzić nasze działąnia, nie na odwrót. Czyli w skrócie: nie wiemy co robimy, czy też dlaczego to robimy, ale musimy sami siebie przekonać że owo robienie ma dla nas sens, inaczej nie da się żyć.
BF4 się interesuję, bo dla mnie jest najlepszy przykład zmarnowanego potencjału, a równocześnie najgłębsze multi ever, gdzie poznanie wszystkiego zajmuje setki godzin.
FC4 to fabryka, owszem, tylko:
a)zdaję sobie z tego sprawę,
b)lubię setting,
c)w materiałach promocyjnych nie karmi się mnie piarową papką o niesłychanych nowościach, jak w przypadku AC.

Możesz mnie podpuszczać i drażnić ile chcesz, akurat z Twoim zdaniem się liczę, mimo iż uważam, że jesteś też częścią problemu, więc tutaj sprawa jest jasna. Rok to według Ciebie za mało? Ok, nie mam dobrej odpwoedzi tutaj, dla mnie to dużo, ale zapomnijmy o nowinkach, a skupmy się na tym co dostajemy, a dostajemy często bety, same konsole nie wyrabiają usługi padają, MS ma poważne problemy ze swoimi serwerami - patrz: achivy, a gdzie ta ich boska chmura i moce przerobowe - Kinect to śpiew przeszłości, X1 nie jest za szybki, ja mam często problemy z logowaniem do osiągnięć w snapie, wyświetla mi się informacja o sign in, mimo że gram na swoim profilu. I pewnie mógłbym tak dużo jeszcze, ale ok, wszyscy wiemy: miałem za wysokie oczekiwania, my bad.

System Nemesis to fakt nowość, praktycznie każdy zwraca na to uwagę, ale czy te raidy to jakaś rewolucja? Na hs próbowaliście mnie przekonać do tego, ale ja tego nie kupuję, nic specjalnego.

Sam bywam 'zaślepionym konsumentem prostej rozrywki', a na pewno byłem, ale też nie odżegnuję się od tego, nie wiem skąd takie wnioski. Kupowałem gierki na masę, DLC, pre-ordery, łykałem gadki od piar lepiej niż niejedna porno-gwiazdka, ale dosyć, ileż można. Mea culpa, powtarzam znów.

Tobie wymienione wyżej problemy nie przeszkadzają specjalnie, mi tak, kto ma rację?

---------- Wiadomość dodana 14:15 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 14:04 ----------

Zwiększenie dynamiki we wszystkich FPS nikomu na dobre nie wyjdzie, zapomniałem wspomnieć.Mnie się marzy shooter nastawiony na współpracę, na ilość klas, jak TF2, tylko inaczej.

Hmm, właśnie mnie naszło, że narzekam jak stary dziad.
Stary 21-12-2014, 16:23   #19
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Cięzka tu dyskusja sie zrodziła. Gdzie te czasy gdzie granie miało przynosić tylko czysty fun? Włączałeś konsole tylko po to,żeby zaznać seroko pojętego entertainmentu, pośmiać się, przeżyć przygode nie wychodząc z domu. Wg waszych dywagacji wychodzi na to,że jesteśmy starzy, zgorzkniali, a przede wszystkim inaczej podchodzimy do całej sprawy, zabierając sie za granie niejako "z dupy strony". Bo przeciez przed wyjściem jakiegoś tytułu dzis ważniejsza jest ilość klatek, sprzedanych kopii, kto bierze się za sequel, czy nowa marka sie przyjmie...
Stary 21-12-2014, 16:40   #20
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

pOczytajcie dokładnie post wroga i wszystko jasne ,zawsze było wiadomo ,że szanowny pan lvizzz ,kreuje się na wielkiego celebrytę OC , i prawie każdy racjonalnie myślący uczestnik forum przyzna wrogowi rację.....

zero qrwa skromności, już samo zwrócenie mi uwagi,że nie jesteśmy na "ty,".....szkoda gadać
wracaj do swoich ukochanych komiksów

Ostatnio edytowane przez YuSuzuki : 21-12-2014 o 16:48
YuSuzuki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania