Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > PC > Sprzęt i oprogramowanie

Sprzęt i oprogramowanie Dyskusje o komputerowym sprzęcie i programach.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 26-11-2008, 13:41   #1
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Reputacja: 1700
Wyślij wiadomość przez AIM do Foxter

Lista Osiągnięć
Bogacz Lubiany Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 9

Domyślnie Laptop

moze i forum nie tematyczne, ale wiele osob ma tutaj laptopy wiec stad moje pytanie do was.

jakiej firmy modele polecacie? bo na dzien dzisiejszy dla mnie HP, toshiba i inne sa na tym sammym poziomie - nic o nich nie wiem

szukam czegos taniego do 2000
zastosowanie - podstawowe
word, exel
net
i zeby photoshop sie nie jakal

gry ze zrozumialych wzgledow odpadaja... wiec wali mnie to, ze laptopy do 2k maja zintegrowane karty graficzne.

osobiscie na dzien dzisiejszy sklanialbym sie do zakupu acera
http://allegro.pl/item482052889_acer...ta_bonusy.html

najlepiej laptop bez systemu...

wyprzedzajac odpowiedz sobole nie chce nic od apple

Foxter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-11-2008, 17:20   #2
azurekcja
Znajomy
azurekcja Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
Przybij piątkę! Jakość, nie ilość PlayStation 3 is my Home Złomiarz 

Domyślnie Odp: Laptop

Ja mam Toshibe już długi czas i nie narzekam. Mója dziewczyna i kumpel mają Siemensy i są z nimi problemy w przypadku dziewczyny: upadło trochę makaronu na powiedzmy 3 klawisze na klawce i boom cała klawa dead (moja klawka dużo żarcia już wszamała i ciągle jej mało) natomiast kumplowi co jakiś czas systematycznie wyłącza się monitor i nic z tym nikt nie potrafi zrobić. Jeśli chodzi o acery to inny kumpel narzekał, na jakieś problemy z baterią i z pzegrzewaniem zbytnim.

No ale to też zależy od przypadku i od szczęścia tak jak np z xboksami, kupując 2 niemal, że indetyczne lapki w tym samym sklepie z tej samej półki jeden może chodzić XX lat drugi kilka miesięcy. Na dzień dziesiejszy polecam Toshibe.

azurekcja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-11-2008, 17:35   #3
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Foxter moje zdanie znasz a mozna znalezc naprawde niezlego MacBooka uzywanego za te pieniadze ludzie sie przesiadaja na nowe MacBooki i sprzedaja swoje starsze

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-11-2008, 17:50   #4
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6757

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

z Acerami bywa roznie, jedne padaja co chwila, inne sie trzymaja, ja mam swojego juz prawie 3 lata i nic zlego sie z nim nie dzialo

Popatrz sobie jeszcze na Lenovo, tez dosc ceniony sprzet a w przyjaznej cenie

czytam wszystkie posty i wszystkich lubię.
crazzie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-11-2008, 17:52   #5
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Miałem dwie Toshiby i raczej nie narzekałem. Chociaż w drugim lapku tej firmy po roku zawiasy zaczęły straszni skrzypieć i ogólnie szybko się wizualnie postarzał (wytarta farba itd.). Od wakacji korzystam z MacBooka. Chwilę trwa przestawienie się z Windowsa i nie jest to sprzęt idealny, jak niektórzy są gotowi pisać, ale ma swoje plusy.
Stary 26-11-2008, 18:45   #6
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

Jako ze w domu stoi cała gwardia laptopów to co nieco myśle ze moge powiedzieć. Sam mam fuji siemens od 2 lat (Karloz od 3 bądz 4), mój chodzi bez problemów a przeżył próbe pp czyli pizza i piwo. Karloza już się sypie ale to co on z tym wyczyniał to już swoją drogą (postrzelił go w ekran z kałacha mojego chyba nawet przez przypadek ^^ ) Siora ma asusa też wszystko śmiga bez problemów, jedynie to wentylator głośno zcasami chodzi, no ale wytrzymać w jej pokoju 3 lata to też bym wył ^^ Ojcu ma acera z serii limitowanej aspire cośtam cośtam cód miód i w ogóle 22 cale wyświetlacz 15 kg wagi i zero problemów. Co wiecej jest to wersja + której parametry nawet dzisiaj pozwalają sie cieszyć grami w baaardzo dobrej jakości (jak ktoś lubi...) a sprzet ma 3 lata...
Takze jak widzisz nie ma co patzrec na markę, biorąc pod uwagę awaryjnośc czy inne bzdety. Oczywiscie niektóre modele sa gorsze niz inne, ale powtarzam to chodzi bardziej o modele, nie o sama firme

Ostatnio edytowane przez Gawlick : 26-11-2008 o 18:48
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-11-2008, 11:12   #7
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Lista Osiągnięć

no.. wlasnie, najwazniejsze sa modele. olac schemat serwisowania itp.

dzwignalem troche pulap i zdecyduje sie chyba na jakas toshibe z "lini" satlajn. teraz tylko seria i model

chyba wezme a300-1eh chociaz na zdjeciach widze, ze swieci sie jak psu jaja... no ale coz psp i ps3 mnie juz troche przyzwyczaily do takiego efektu

ludzie niby chwala, a gdzie indziej polecaja Asusa M51TA - byc tu madry i pisz wiersze.

EDIT. juz widze roznice... lepsza karta graficzna

btw. kumpel kiedys wpadl do mnie z laptopem... ale jego matryca byla deczko zjebana. tzn. pod jakims tam kontem nic nie bylo widac... to jest jakas norma zwiazana z jakimis czynnikami zewnetrznymi czy po prostu slaby model? nie czesto takie cos spotykam. na laptopie starszego wszystko ok...

Ostatnio edytowane przez Foxter : 27-11-2008 o 11:41
Stary 27-11-2008, 11:34   #8
raven66633
Znajomy
raven66633 Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Rybnik
Reputacja: 43

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Achievement Whore Jakość, nie ilość Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

Ja polecam Lenovo (stary IBM), sprzęt wizualnie odstaje od konkurencji ale suport jest po prostu bajeczny. Jest to drugi model tej firmy w moim posiadaniu i jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiamk

raven66633 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-11-2008, 14:56   #9
Foxter
Wariat

Foxter's Avatar

Lista Osiągnięć

w takim razie co sadzisz o modelu SL500 z rozdz 1680?

fajnie, ze asus i ibm maja wyjscie hdmi. zawsze mozna podpiac to do tv... zreszta w moim jest wejscie takie jak do monitora to i przez taki kabel pojdzie... tylko ze trzeba kombinowac pozniej z kablami od audio.. bo dzwiek w laptopie.. a nie bardzo chce sie srac z kablami dodatkowymi.

Stary 26-02-2009, 22:45   #10
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Dostałem propozycję kupna laptopa Acer Aspire 5720Z .Ma niecały rok ,niestety bez gwarancji i niczego w zestawie ,bo kupiony w Norwegii .Problem polega na tym ,że laptop ten się przegrzewa ,a czasem nie można go włączyć ,bo jest czarny ekran i trzeba próbować kilka razy .Czasem się zwiesza ,ale to przegrzewanie jest problemem największym i to nie włączanie się .Czy to trudno naprawić ? CZy to coś poważnego i kosztownego ,albo mogą z tego wynikać przyszłe komplikacje ? Pytam ,bo mogę go dostać za 1000zł ,a jest wart dużo więcej ,dość zadbany i nie katowany ,ale nie chcę się naciąć .Co o tym myślicie ?
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-02-2009, 22:48   #11
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 

Ja bym nie brał. Jak już zacznie się sypać to tak do końca będziesz po serwisach biegał.
Stary 26-02-2009, 22:55   #12
Habit75
Uzależniony
Habit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znają

Habit75's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 623

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Janko Muzykant Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 16

polecam Asusa m15S wszystko ładnie śmiga (np. Photoshop). Nawet w Guitar hero można zagrać koszt ok. 2.5k
Stary 26-02-2009, 23:14   #13
XnoniX
Początkujący
XnoniX Wkroczył na dobrą drogę

XnoniX's Avatar

Miasto: Tuchów
Send a message via Skype™ to XnoniX

ja mam acera, wybulilem na niego 1300 zł
szczerzer to nawet karty graficznej nie instalowalem bo słuzy mi do czegos innego niz gry toshiby maja fajny design ale takie... krowy z nich
XnoniX jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-02-2009, 01:53   #14
Yacolek
Wariat
Yacolek Wkrótce będzie sławnyYacolek Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 106

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Go! Go! PSP/Vita Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 6

Cytat:
Napisał XnoniX Zobacz post
szczerzer to nawet karty graficznej nie instalowalem bo słuzy mi do czegos innego niz gry
I LOL'D!

A w temacie ? Za takie pieniądze szukaj acerów/asusów ;p Brat kupił w tygodniu jakas Beline'e o.Book za 1500, póki co sobie chwali ;p

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=553525551 o tutaj nawet ;p

Mnie naszło na netbooka, więc chyba Ci nic więcej nie doradzę prócz HP Mini/ Samsung'a NC10 ^^
Stary 27-02-2009, 10:56   #15
XnoniX
Początkujący
XnoniX Wkroczył na dobrą drogę

XnoniX's Avatar

Miasto: Tuchów
Send a message via Skype™ to XnoniX

co bylo smiesznego w mojej wypowiedzi ?
do grania słuzy mi konsola, na lapie sobie co nieco programuje, pisze skrypty a czasem ogladam filmy... wiec nawet nie szukalem sterownikow na necie :]
XnoniX jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-02-2009, 11:42   #16
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 1705

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! 360 stopni Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 8

Ja mam od prawie roku Lenovo 3000 N200 0769 i sobie chwalę. Dałem 1,6k bodajże i jestem w pełni zadowolony. Jak na razie żadnych problemów nie zauważyłem, no może głośno chodzący wentylatorek od jakiegoś czasu Poza tym jest wszystko idealnie.
Sokoov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-02-2009, 17:53   #17
Foxter
Wariat

Foxter's Avatar

Lista Osiągnięć

jak zakladalem temat to szukalem czegos taniego do 2000. kupilem na poczatku grudnia asusa z serii m51va...za 3,2k i jestem zadowolony, nawet bardzo... smiga jak ta lala.. pierwszy raz od kilku dobrych lat ogladam filmy na kompie - tutaj mam hdmi wiec podpinam do tv

zawsze to wypalalem na cd i jeb do manty odtwarzajacej divxy

Ostatnio edytowane przez Foxter : 28-02-2009 o 17:56
Stary 28-02-2009, 22:22   #18
neo_angin
Wariat
neo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyć

neo_angin's Avatar

Miasto: Łódź
Reputacja: 329
Wyślij wiadomość przez AIM do neo_angin Send a message via Skype™ to neo_angin

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Cztery ściany Pokaż się! Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 8

Ja mam HP Mininote, wziąłem go w listopadzie z Blueconnectem za 90zł miesiecznie na dwa lata. Rozwiązanie idealne dla mnie

Do grania mam konsole (4),
do pracy, jak każdy normalny człowiek, stacjonarnego kompa + jdochodzi muza, filmy i internet
a tego małego cudaka do tego, żeby sobie go wziąć do roboty i odpalić w każdej wolnej chwili, wsadzić kartę i cieszyć się z netu
Na stacjonarnym ma zainstalwoany zdalny pulpit i generalnie nic więcej nie potrzeba. Polecam

neo_angin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-03-2009, 15:56   #19
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Dobra,mam pytanko chciałbym sobie w najblizszym miesiacu sprawic jakiegos laptopa takiego do 3 tysi. Czy możecie mi cos poradzic? Jedna uwaga nie chce maca zadnego. Jezeli ktos jest w temacie to prosiłbym o porade. Mam cos takiego,ale sie spie*doliło:
http://allegro.pl/item564564582_nowy...2gb_250gb.html
Stary 05-03-2009, 17:43   #20
Bender
Uzależniony
Bender Jest wokół niego pozytywna auraBender Jest wokół niego pozytywna aura

Bender's Avatar

Reputacja: 167

Lista Osiągnięć
No-life? Your e-penis must be huge! Achievement Whore Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 18

Ja mam Samsunga r510 i nie narzekam, w media można kupić za ok. 2500. Jak na cenę, ma całkiem niezłe bebechy - takie same jak na tej aukcji:
http://allegro.pl/item572828780_nowka_samsung_r510.html

Xbox Online Center Forum > PC > Sprzęt i oprogramowanie

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania