Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-05-2010, 22:22   #21
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894
Domyślnie Odp: Red Dead Redemption - Osiągnięcia

Będzie tak samo jak z gta IV. Niby wszystko łatwe, a później mało kto ma całość
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-05-2010, 22:35   #22
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Chociaż będzie co robić, akurat od tej gry wymagam żeby dostarczyła mi dużo grania. Oczywiście istnieje ryzyko nudy tak jak z gołębiami w GTA 4, które może w końcu zrobie przed premierą RDR... Ciekawy jestem jak będzie z tą najwyższą rangą w multi, oby tego nie zjebali jak w GTA...

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-05-2010, 22:43   #23
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Mnie 100% w GTA4 zajęło prawie 100 godzin. Przynajmniej w RDR zdaje się, ze nie ma odpowiednika latających szczurów.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-05-2010, 03:26   #24
FireFlow
Fanatyk
FireFlow Jest wokół niego pozytywna auraFireFlow Jest wokół niego pozytywna aura

FireFlow's Avatar

Miasto: N/A
Reputacja: 180

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Zapalczywy 360 stopni  
Liczba Osiągnięć: 19

ja 100% osiągnąłem po 56h (dostałem nawet klucze do miasta rockstar za 100% przed 16 maja ,ale jak mi potem odpisali,za drogo im jest wysłać ten gadżet do polski i tak mnie wystawili. Jeżeli chodzi o red ded to ta pierdzielona ranga napluje krwi ,potem beda z 2 duze dodatki,ale mimo wszystko w grę zainwestuje

FireFlow jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-05-2010, 04:27   #25
Colin84PL
Uzależniony
Colin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL Celebryta

Colin84PL's Avatar

Reputacja: 2880

"znajdźki" będą na bank jak w każdej innej grze od R*. nie zdziwię się jeżeli achiv za to będzie jednym z tych jak dotąd ukrytych. 100% w każdym GTA czy innej grze oznaczało zrobienie praktycznie wszystkiego więc i w RDR spodziewam się kilkudziesięciu godzin grania zanim pyknie setka. no i drugie tyle poświęcone na multi. w IV online mnie zniechęcił ale tu wygląda i zapowiada o wiele lepiej więc chyba jednak dam mu szansę i pokuszę się o calaka. pewnie skończy się na boostowaniu ale co tam, pobawić się można.

#uwolnicplusy
Colin84PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-05-2010, 13:11   #26
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

w kazdym gta, czyli masz na mysli czworke bo to jedyne gta w ktorym sa achivy :>
Stary 03-05-2010, 13:17   #27
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
w kazdym gta, czyli masz na mysli czworke bo to jedyne gta w ktorym sa achivy :>
Ale "completion stats" były chyba od trójki i o to raczej Colin'owi chodziło.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Stary 03-05-2010, 13:36   #28
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

ale wtedy po co je robic jak nie mozna sie pochwalic achivem heh d:-P
Stary 03-05-2010, 13:47   #29
Colin84PL
Uzależniony
Colin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL Celebryta

Colin84PL's Avatar

Reputacja: 2880

Cytat:
Napisał Jaskier Zobacz post
Ale "completion stats" były chyba od trójki i o to raczej Colin'owi chodziło.
o to mi właśnie chodziło

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
ale wtedy po co je robic jak nie mozna sie pochwalic achivem heh d:-P
dla przyjemności. zawsze lubiłem wyciskać wszystko co się da z gry, która mi się naprawdę podobała i wciągała.
zresztą kiedyś kiedyś, kiedy nie było jeszcze achivów, szczytem lansu było chwalenie się save'm

#uwolnicplusy
Colin84PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-05-2010, 14:52   #30
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 

Ja też mam we wszystkich gta 100% (zaczynając od III). W IV zdobycie stu procent zajęło mi około 60h. W rdr też może zrobię jeżeli gra będzie tak zajebista jak się zapowiada.
Stary 03-05-2010, 22:37   #31
VikingPL
Stały bywalec
VikingPL Po prostu miły człowiekVikingPL Po prostu miły człowiekVikingPL Po prostu miły człowiekVikingPL Po prostu miły człowiekVikingPL Po prostu miły człowiek

VikingPL's Avatar

Miasto: Jabłonna
Reputacja: 415

Lista Osiągnięć
Aniołek Stary dziad! Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 21

Ja mam dokładnie tak samo nawet w dodatkach The Lost and Damned i The Ballad of Gay Tony musiałem wycisnąć stówkę chodź nie ma do tego osiągnięć.
VikingPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-05-2010, 08:54   #32
DecidedCoin
Początkujący
DecidedCoin Wkrótce będzie sławny

DecidedCoin's Avatar

Miasto: Białystok
Reputacja: 59

Lista Osiągnięć
Achievement Unlocked! Na dobre i na złe  Promotor 
Liczba Osiągnięć: 8

Jaskier-->Wiesz,zależy dla kogo W grach w których otwarty świat jest pod postacią terenów ,a nie miast będzie przynajmniej MI się bardziej podobał i zdecydowanie bardziej będzie mi się taką grę calakowało.

DecidedCoin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-05-2010, 09:31   #33
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał DecidedCoin Zobacz post
Jaskier-->Wiesz,zależy dla kogo W grach w których otwarty świat jest pod postacią terenów ,a nie miast będzie przynajmniej MI się bardziej podobał i zdecydowanie bardziej będzie mi się taką grę calakowało.
Podkreślenie- tutaj chyba co najmniej jedno słowo zgubiłeś.

Dobrze, że Tobie będzie przechodzenie tej gry na 100% sprawiać przyjemność, ale to nie zmienia faktu, że "100% completion" nie jest osiągnięciem łatwym i nieczasochłonnym.

Stary 04-05-2010, 11:58   #34
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

Dlaczego nie łatwym? Biorąc za przykład GTAIV to nic trudnego w zdobyciu tego acziwa nie było. W rdr nie wiadomo jak będzie, bo może zrobią misje tak jak w tbogt, no i wtedy trudność się zwiększy (listy osiągnięć nie przeglądałem).
Stary 04-05-2010, 12:10   #35
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Dobra, inaczej- achiev na pewno będzie absurdalnie czasochłonny (kilkadziesiąt godzin na papranie się z pierdołami nie związanymi z głównym wątkiem, w grze, w której side-questów jako takich nie ma, JEST harcorową ilością). Może co niektórym to odpowiada, ale ja nie lubię grzęznąć w grze na nastki godzin, kiedy lwia część z tego nie jest związana z tym co przyjemne - walką.

Stary 04-05-2010, 19:09   #36
QBalu
Fanatyk
QBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innych

QBalu's Avatar

Miasto: Nowa Sól
Reputacja: 747

Lista Osiągnięć
Swój! Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 10

Cytat:
Napisał Jaskier Zobacz post
, ale ja nie lubię grzęznąć w grze na nastki godzin, kiedy lwia część z tego nie jest związana z tym co przyjemne - walką.
A widzisz, ja mam odwrotnie. Jak chcesz "walczyć" to odpal sobie pierwszego lepszego FPSa. Ja tam wolę jeździć na kucyku i palić fajki pokoju z czerwonoskórymi.
Stary 04-05-2010, 21:16   #37
EvilGearPL
Początkujący
EvilGearPL Wkroczył na dobrą drogę

EvilGearPL's Avatar

Miasto: Kraków
Reputacja: 10

Lista Osiągnięć

Ze mną to akurat różnie bywa, Raz mam ochotę, żeby gra ciągle trwała i trwała a, że wolno wpadają achivy to się cieszę. Przykład Dragon Age. Dlatego cieszy mnie, że nie ma tu o ile dobrze widzę takiego osiągnięcia jak w GTA4 typu ukończ grę w określonym czasie. Głupota totalna.

Ogółem co do achivów z RDR to widzę, że są całkiem przyjemne. Tak jak wspominacie nie ma tych wstrętnych latających szczurów. Będzie walka o 100%
EvilGearPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-05-2010, 21:17   #38
DecidedCoin
Początkujący
DecidedCoin Wkrótce będzie sławny

DecidedCoin's Avatar

Miasto: Białystok
Reputacja: 59

Lista Osiągnięć
Achievement Unlocked! Na dobre i na złe  Promotor 
Liczba Osiągnięć: 8

Jaskier-->No masz rację,poleciało tam kilka słówZapamiętaj,acziw trudny ,a czasochłonny to duża różnica,chociaż są takie które się łączą np.Seriously w GoW-ie.

DecidedCoin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-05-2010, 22:11   #39
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał DecidedCoin Zobacz post
Jaskier-->No masz rację,poleciało tam kilka słówZapamiętaj,acziw trudny ,a czasochłonny to duża różnica,chociaż są takie które się łączą np.Seriously w GoW-ie.
Dobze Panie uczycielu..., ale prose Pana, Seriously było ino czasochłonne (że absurdalnie, to już inna sprawa, ale co trudnego w wałkowaniu n razy sekcji z Brumakiem jest?) , tak więc...

Ostatnio edytowane przez Jaskier : 04-05-2010 o 22:17
Stary 04-05-2010, 23:36   #40
Assassin
Spambot

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

Na brumaku nie pojeździsz w gow .

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania