Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 26-06-2009, 00:42   #1
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Domyślnie Najtrudniejszy moment w grze

Jaki jest twój najtrudniejszy moment w grach? Może to być boss, sekwencja skoków po platformach nieważne. Opisz pokrótce gdzie i dlaczego.
Ja osobiście mam kilka swoich typów:
God of War - na poziomie God prawdziwa ujnia... a co najbardziej mi się wbiło w pamięć? Walka z Kratosami pod koniec gry. Już na normalu to jest trudne a na poziomie God? Prawie mi łzy pociekły z nerwów. Wyskakuje ich strasznie dużo, są mocni i jeszcze trzeba tę miotłę z dzieckiem ochraniać. Jakby sama nie mogła złapać za kamień i dać jednemu i drugiemu w łeb
Ninja Gaiden - gra powstała po to żeby denerwować na każdym kroku. Dosłownie. A poziom Legendary (ten był chyba najwyższy) sprawił że połamałem pada do Xboxa (a on wytrzymały był skurczybyk jeden). Pamiętam że doszedłem do Almy i wtedy nastąpił kres. Nie wytrzymałem. Ta su*a jedna latała i mnie atakowała jak jakiś dzikus. Raz pamiętam że brat do mnie przyszedł i do mnie że nie mam drzeć tej papy bo sąsiad był przed chwilą ze skargą że hałas a ja w amoku krzyknąłem że ma wypie*dalać bo go ro**ebie razem z sąsiadem No cóż gry powstały żeby cieszyć prawda?
Final Fantasy X - Dark Aeon Penance (sorki jeżeli przekręciłem nazwę, to było daaaawno temu). Ostatni Dark Aeon do pokonania, nie pamiętam ile miał HP ale chyba tryliard, su*insyn jeden miał tyle energi, że za cholerę nie mogłem go pokonać. Pozostałe DA jakoś przeszły ale tego za nic w świecie nie byłem w stanie rozwalić. Kiedy już udawało mi się odebrać mu dużo HP (pewnie kilka milionów) to zaczynał dawać takie ataki, że za nic nie mogłem się przed nimi obronić.

Z tych 3ech momentów ciężko wybrać najgorszy ale raczej na pewno nie będzie to God of War. Dlaczego? To jest jedyny moment który udało mi się przejść

Ostatnio edytowane przez Snake : 26-06-2009 o 00:45
Snake jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-06-2009, 01:05   #2
inoobiPL
Wariat
inoobiPL Wkrótce będzie sławnyinoobiPL Wkrótce będzie sławny

inoobiPL's Avatar

Reputacja: 129

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Your e-penis must be huge! Zapalczywy Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 20

Domyślnie Odp: Najtrudniejszy moment w grze

SW:TFU: Kazdan, jedyny boss który był trudny i tak naprawdę bez żmudnego lamienia lub dopakowanej błyskawicy prawie imposible.(na ostatnim poziomie)
NG2: Co tu dużo pisać pierwsza walka z Genshinem
No i na koniec COD4 Mile High Club(Veteran)

Myśl trzeźwo i miej swoje zdanie.
inoobiPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-06-2009, 01:06   #3
Zeratul
MAM DUŻEGO!!
Zeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumny

Zeratul's Avatar

Miasto: New York
Reputacja: 1119

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 53

Fifa World Cup 2006 bodajze i bramkarz Ninja

Zeratul jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-06-2009, 01:09   #4
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał inoobiPL Zobacz post
No i na koniec COD4 Mile High Club(Veteran)
O tym nawet nie wspominałem bo to jest oczywista oczywistość
Stary 26-06-2009, 01:11   #5
Mustang
Wariat
Mustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumny

Mustang's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 1488

Lista Osiągnięć
Aniołek Książkotwarz Gra roku 2012 No-life? 

Aż tak dokładnie to nie pamiętam, ale bardzo dały mi się we znaki między innymi speedruny w Mirrors Edge (szczególnie 2) i niektóre momenty w różnych CoD na veteranie (choćby początek Blowtorch & Corkscrew w 5). Jeszcze niektóre platyny w PGR3/4 nie były proste. A no i na koniec finał w Sega Rally Revo, konieczność wygrania 4 wyścigów pod rząd z oszukującym AI to nie igraszka.

Ostatnio edytowane przez Mustang : 26-06-2009 o 01:14
Mustang jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-06-2009, 01:13   #6
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Hmm... ja nie pamiętam żadnego trudnego momentu. Nigdy nie miałem potrzeby żeby przechodzić grę na hardzie. Dopiero na xboxie jest po co się denerwować bo są za to osiągnięcia przeważnie. Na kompie przeszedłem gothica 3 i Wiedzmina na hardzie, plus do witchera jeszcze mod zwiekszający trudność i było łatwo.

EDIT: Racja, Wampis mi przypomniał Speed run Playground Three 9h go przechodziłem. Zawsze coś nie wychodziło. A to na rurkę źle wskoczyłem, a to w nieodpowiednim momencie zeskoczyłem ze ściany itp.

Ostatnio edytowane przez Assassin : 26-06-2009 o 01:16
Assassin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-06-2009, 09:28   #7
azurekcja
Znajomy
azurekcja Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
Przybij piątkę! Jakość, nie ilość PlayStation 3 is my Home Złomiarz 
Liczba Osiągnięć: 9

Penance nie był Dark Aeonem, tylko czymś tam co wyskakiwało z dziury jak się pokonało wszystkie Dark Aeony, no ale to już tam szczegóły, ale dołączam się do tego, że on był jednym z najtrudniejszych bossów (momentów) w grze. Pokonałem go tylko dzięki Zanmato, a żeby pokonać "normnalnie" to już mi się nie chciało pakować Luck'a, żeby go w ogóle trafiać

azurekcja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-06-2009, 10:06   #8
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Tak jak napisał Wampis kilka momentow we wszystkich CoD na Veteranie (szczegolnie CoD 2 i 4). W Gearsach nr1 Raam dał mi sie we znaki na poziomie Hardcore ( juz na Insane był łatwiejszy) bo przechodziłem sam.
Aha i pamiętam jeszcze jak kiedys sie wku*wiałem nad misją w GTA:SA na plaży, gdzie trzeba było cos tam wytańczyć (QTE). Wściekłem sie do tego stopnia,ze zostawiłem gre w cholere na ponad dwa tygodnie.
Stary 26-06-2009, 10:31   #9
pejblo
Znajomy
pejblo Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Lublin --> Czechów
Reputacja: 27
Send a message via Skype™ to pejblo

Lista Osiągnięć
Pokaż się! Na dobre i na złe Jakość, nie ilość Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 5

Heart of the Reich - moment przy działach (cod5 na veteranie)
Cortana - nawet na normalnym miałem z nią problemy (halo3)
pejblo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-06-2009, 12:08   #10
HiTMAN47
Wariat
HiTMAN47 Wkroczył na dobrą drogę

HiTMAN47's Avatar

Reputacja: 41

Hmmm, brak takich gier
HiTMAN47 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-06-2009, 12:28   #11
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

CoD 4 i słynny level w samolocie- nigdy tego nie zrobię
NG2 i DMC4- kilku bossów przeszedłem tylko dzięki ArizzzOnie
CoD5 na veteranie- ta gra oszukuje gracza(jebane granaty i strzały znikąd)
EDIT: zapomniałem dodać- pierwsze NG na Xboxa
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-06-2009, 12:38   #12
szamann
Znajomy
szamann Daje dobry przykładszamann Daje dobry przykładszamann Daje dobry przykładszamann Daje dobry przykładszamann Daje dobry przykład

szamann's Avatar

Reputacja: 489

Lista Osiągnięć
Ten jedyny 4 The Players Zapalczywy Wyginam śmiało ciało 
Liczba Osiągnięć: 23

Ninja Gaiden - bez komentarza Almę żeby zabić to można było szału dostać do tej pory śnią mi się koszmary z nią.
Metal Gear Solid 2 - ostateczna walka na dachu z Solidusem(HARD).
Jeszcze się z kilka gierek znajdzie,ale nie przychodzi mi nic do głowy.
szamann jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-06-2009, 14:08   #13
Skyline14
Wariat
Skyline14 Jest wokół niego pozytywna auraSkyline14 Jest wokół niego pozytywna aura

Skyline14's Avatar

Miasto: Pudliszki
Reputacja: 193

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Złomiarz Janko Muzykant Gamescom 09 
Liczba Osiągnięć: 12

Pare takich momentów miałem. O to one:

Ninja Gaiden 2:
1. Genshin (pierwsza walka) - miałem z nim mnóstwo problemów. Rzadko kiedy był czas na atak a kiedy już zaatakowałem to jego atak przebił mój i do tego mnóstwo życia zabrał. To był najgorszy moment w tej grze.
2. Gość który władał piorunami (nie pamiętam jak sie nazywał) - Przybijał bloki i gdy starałem sie unikać jego ciosów to on nigdy nie chybiał. Ten bos również miał umiejętność przewidzenia mojego ataku i zawsze zrobił mocniejszy który niweczył mój wysiłek. Dodam że męczyłem sie z nim na najniższym poziomie trudności. Nie wyobrażam sobie go na wyższych poziomach
R-Type Dimensions (R-Type I) - Ostatni boss jest nie wykonalny bez stracenia życia. bardzo trudno wyczuć kiedy można mu zadać obrażenia i jeśli nie wykorzystamy wszystkich możliwych szans to latające nijak niebieskie pociski nagle zaczną sie na nas naprowadzać i już jest DEAD na miejscu. Nigdy nie udało mi sie go przejść w trybie classic
Ikaruga (cały Chapter 4) - Najtrudniejszy moment w całej grze. Pociski wystrzeliwane przez baze nie dają nam swobody i musimy latać tak jak nam nakazuje co jest holernie trudne w połączeniu z zestrzeliwaniem przeciwników w odpowiedniej kolejności. Na czym tu sie skupić? Na szczęście druga połowa jest już łatwiejsza (troche).
Devil May Cry 4 (Bloody Palace ostatni poziom) - Niedość że trudne to Dante na samym końcu potrafi zniszczyć cały wysiłek i czas poświęcony na przejście całego Bloody Palace. Gdy jechałem to na range S to wyobraście sobie moje wkórzenie gdy na końcu zostałem zabity. I tak sie stało drugi raz, i dopiero za trzecim udało sie.

Momentów z Touhou nie będe wypisywał. Bo nie dość że tego tam mnóstwo to jeszcze i tak nie będziecie wiedzieć o co chodzi.
Skyline14 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-06-2009, 14:25   #14
karol191
Stały bywalec
karol191 Wkroczył na dobrą drogę

karol191's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 43

Lista Osiągnięć
Zapalczywy Konsekwentny Swój! Mister Chief 
Liczba Osiągnięć: 5

Ninja Gaiden 2-Niektore momenty :P.
Cod4-samolot na veteranie za 30 razem przeszedlem, jaka radocha ludzie :P tera bym pewnie nie zrobil.
Wlasciwie niezbyt pamietam trudne momenty.
Stary 26-06-2009, 14:40   #15
Zigur
Początkujący
Zigur Wkroczył na dobrą drogę

Zigur's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 15

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe  Jakość, nie ilość Konsekwentny 

Halo 3 - Cortana - poziom Legendary. Było ciężko do czasu uwolnienia SI, później już z górki - włączenie trybu autodestrukcji, odpalenie kamuflarzu i lecimy olewająć wszystkich wrogów po drodze (I tak zaraz całe to miejsce szlag trafi ;D)
Halo Wars - bodajże 4 misja - poziom Legendary. Należy ochraniać 3 transportowce podczas ewakuacji cywilów. Z początkowymi siłami (5 hornetów i Forge w warthog'u) nie jestem w stanie ochronić chodźby jednego z nich nie mówiąc już o drugim (3 i tak zawsze rozwalają).
Można jeszcze dodać GoW - poziom Insane w jednej z misji należało odbić rafinerię(?) z rąk kilku Theron Guard'ów. Problemem był tylko jeden moi toważysze za szybko padali i musiałem walczyć sam.

Moja galeria ;]
Zigur jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-06-2009, 14:50   #16
shinian
Uzależniony
shinian Wkroczył na dobrą drogę

shinian's Avatar

Lista Osiągnięć
Gamescom 09 Pilot Hall of Fame Star Hasbro 
Liczba Osiągnięć: 8

Cytat:
Napisał inoobiPL Zobacz post
SW:TFU: Kazdan, jedyny boss który był trudny i tak naprawdę bez żmudnego lamienia lub dopakowanej błyskawicy prawie imposible.(na ostatnim poziomie)
Kazdana da sie jeszcze przezyc, w DLC natomiast z bossem (mroczna wizja przyszłego Starkillera) zdrowo przegieli. Jezeli trafimy na zla sekwencje to na Stih Master nie możemy go pokonać.
a) przeciwnik miesza nam sterowanie na padzie, za kazdym razem w sposób zupełnie przypadkowy b) zamienia się Jedi Starkillera - wtedy jeżeli zadajemy mu obrażenia zostaje nam odebrane hp i przetransportowane do przeciwnika.

2 razy miałem sytuacje, że użył tych ataków po sobie. Próbowałem odskoczć i skończyło sie to tym że raz dostał z Force Pusha, raz z Lightning konczac natychmiast walke moja przegrana.

Veni. Vidi. Vici.
shinian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-06-2009, 15:15   #17
Zeratul
MAM DUŻEGO!!
Zeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumny

Zeratul's Avatar

Miasto: New York
Reputacja: 1119

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 53

Cytat:
Napisał shinian Zobacz post
Kazdana da sie jeszcze przezyc, w DLC natomiast z bossem (mroczna wizja przyszłego Starkillera) zdrowo przegieli. Jezeli trafimy na zla sekwencje to na Stih Master nie możemy go pokonać.
a) przeciwnik miesza nam sterowanie na padzie, za kazdym razem w sposób zupełnie przypadkowy b) zamienia się Jedi Starkillera - wtedy jeżeli zadajemy mu obrażenia zostaje nam odebrane hp i przetransportowane do przeciwnika.

2 razy miałem sytuacje, że użył tych ataków po sobie. Próbowałem odskoczć i skończyło sie to tym że raz dostał z Force Pusha, raz z Lightning konczac natychmiast walke moja przegrana.
O kurde fajny patent, jakie jeszcze gry zmienialy przycisku sterowania?

Zeratul jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-06-2009, 15:31   #18
HiTMAN47
Wariat
HiTMAN47 Wkroczył na dobrą drogę

HiTMAN47's Avatar

Reputacja: 41

Jakos sobie nie przypominam problemow z SWFU (bez DLC). Mozna powiedziec ze calkiem gladko mi szkolo, wiadomo bossow trzeba bylo wiele razy powtarzac ale specialnie trudna ona nie byla.
HiTMAN47 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-06-2009, 15:39   #19
Zigur
Początkujący
Zigur Wkroczył na dobrą drogę

Zigur's Avatar

Miasto: Katowice

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe  Jakość, nie ilość Konsekwentny 

Jest taki motyw w Prince of Persia i Feeding Frenzy ale tam tylko odwracały się osie x i y w sterowaniu i to na krótko ale też było upierdliwe. Co do tego DLC to chętnie bym zagrał ale nie mam routera i blokada mi nie pozwala. Odnośnie trudnych momentów - od kilku dni męcze się z NFS:MW milestone potrzebne do wyścigu z Bull'em ci policjanci (poziom 5) są potwornie upierdliwi (jakby ktoś pytał jeżdże Porsche Cayman S)

Moja galeria ;]
Zigur jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-06-2009, 15:49   #20
Snake
Spambot

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał szamann Zobacz post
Ninja Gaiden - bez komentarza Almę żeby zabić to można było szału dostać do tej pory śnią mi się koszmary z nią.
Metal Gear Solid 2 - ostateczna walka na dachu z Solidusem(HARD).
Jeszcze się z kilka gierek znajdzie,ale nie przychodzi mi nic do głowy.
Szamann zależy o jakim poziomie NG mówisz. Jeżeli ten najwyższy to oczywiście trzeba być nadludziem żeby ją pokonać. Na normalu dało radę ale też suka była upierdliwa
Sprawa Solidusa to cierpliwość i koncentracja na maksymalnym poziomie. Na European Extreme pokonałem go bodajże przy 3cim podejściu ale to pewnie dlatego, że wcześniej wiele razy kończyłem tą grę na innych poziomach. Z MGS2 mi bardziej za skórę zalazła Fortune na EE...

Cytat:
Napisał azurekcja Zobacz post
Penance nie był Dark Aeonem, tylko czymś tam co wyskakiwało z dziury jak się pokonało wszystkie Dark Aeony, no ale to już tam szczegóły, ale dołączam się do tego, że on był jednym z najtrudniejszych bossów (momentów) w grze. Pokonałem go tylko dzięki Zanmato, a żeby pokonać "normnalnie" to już mi się nie chciało pakować Luck'a, żeby go w ogóle trafiać
To wielkie gratki bo ja nawet tym go nie pokonałem jest to jedna z tych rzeczy których nigdy nie zobię w FFX

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania