Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Filmy i seriale Co ostatnio obejrzałeś?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 17-10-2011, 19:01   #1
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Homeland

Ktoś ogląda? Zainteresowały mnie bardzo pozytywne opinie na Twitterze Metacritic i jestem właśnie po pilocie. Zapowiada się na bardzo fajny serial szpiegowsko-wojskowy.

Cytat:
Homeland is an American psychological thriller television series developed by Howard Gordon and Alex Gansa, based on the Israeli series Hatufim (Prisoners of War) created by Gideon Raff. The series stars Claire Danes as Carrie Mathison, a CIA operations officer who has come to believe that an American Marine, who was held captive by Al-Qaeda as a prisoner of war, was turned by the enemy and now poses a significant risk to national security.

The series is broadcast in the United States on the cable channel Showtime, and is produced by Fox 21. It premiered on October 2, 2011.[1] The first episode was made available online, over two weeks prior to broadcast, with viewers having to complete some tasks to unlock access.
Stary 17-10-2011, 19:06   #2
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Domyślnie

Ja to oglądam, bardzo fajny serial - twórców 24.
Nieźle też się zapowiada The Fades, jestem po dwóch odcinkach i jest nawet ciekawie.

Sent from my Galaxy S II using Tapatalk
Stary 17-10-2011, 19:45   #3
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Odp: Homeland

Widziałem na Meta ocenę, zainteresowało mnie o czym jest ten serial, ale byłem zbyt leniwy żeby sprawdzić, tak więc dzięki Wrog .
Muszę się zainteresować, choć wątpię żeby zdetronizował w moim prywatnym rankingu "Rodzinę Borgiów".

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-10-2011, 12:23   #4
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 11

Yeah, dzięki za info. o tym serialu. Czegoś takiego mi było trzeba obok House'a i Boardwalk Empire

Gambas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-11-2011, 17:27   #5
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Lista Osiągnięć

Ktoś wytrwał do 9 odcinka? Ja oglądam na bieżąco i z każdym odcinkiem robi się co raz ciekawiej, tak więc jak ktoś nie jest przekonany to ze swojej strony polecam serial.

Stary 29-11-2011, 18:07   #6
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Ja również na bieżąco oglądam. Świetny serial - są dobre dialogi, akcja, twisty, ciekawe postacie. Ma wszystko
Stary 20-12-2011, 17:09   #7
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Myślałem, że po słabym zakończeniu Dextera przynajmniej finał Homeland da radę. Niestety też było słabo według mnie.

Spoiler:
To znaczy do przewidzenia było, że Brody jest zbyt ważną postacią dla tego serialu, żeby już teraz go zabić. Dlatego wiedziałem od początku, że nie ma szans, by dokonał tego zamachu. Liczyłem jednak po cichu, że zostanie nakryty i na przykład w drugim sezonie zobaczymy polowanie na niego. Szkoda też Carrie
Stary 20-12-2011, 17:16   #8
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Domyślnie

Ale jako całość, serial wypadł bardzo dobrze. Warto obejrzeć.

Wysłane z mojego Galaxy S II za pomocą Tapatalk
Stary 20-12-2011, 17:51   #9
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Całkiem dobry sezon na otwarcie, ale zabrakło finału z pieprznięciem większym. Zobaczymy co z tym dalej zrobią.
Stary 07-01-2012, 21:27   #10
doberman xPL
Początkujący
doberman xPL Wkrótce będzie sławnydoberman xPL Wkrótce będzie sławny

doberman xPL's Avatar

Miasto: Dublin
Reputacja: 132

Lista Osiągnięć
Zapalczywy Konsekwentny Old School Playaz 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 10

Zgadzam sie bardzo ciekawy i wciagajacy. Na poczatku myslalem ze motyw jednosezonowy, ale umiejetnie to rozkrecili. Czekam na S2

doberman xPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-01-2012, 17:48   #11
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Obejrzałem dziś ostatni odcinek, serial sam w sobie jest dobry, ale za dużo jest "pitu-pitu" między bardzo dobrym rozpoczęciem, a ostatnim odcinkiem. Nie lubię przeciągania wątku na siłę... reszta serialu to same zalety - sczególnie gra aktorów. 8/10 mogę dać, drugi sezon ma być lepszy inaczej moja ocenka pewnie spadnie ;- ).

Ostatnio edytowane przez MANDo : 29-01-2012 o 17:51
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-02-2012, 15:14   #12
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

Jestem po piątym odcinku i jak na razie takie 7-/10. Fajne story, ale motywacja niektórych sytuacji jest na debilnym poziomie lub w ogóle jej nie ma. Coś jak Prison Break- nieważne dlaczego, ważne żeby coś się działo.
Stary 12-03-2012, 19:58   #13
Gambas
Wariat

Gambas's Avatar

Lista Osiągnięć

Drugi sezon Homeland wystartuje dopiero 30 września, tak więc sobie trochę poczekamy

[oficjalny profil serialu na FB]

Stary 12-03-2012, 20:27   #14
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Żadne zaskoczenie w sumie, ruszy z jesienną ramówką i Dexterem
Stary 21-03-2012, 03:44   #15
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Tez zaczalem ogladac, bo na Live wszedl nowy app-4oD, czyli taka stacja telewizyjna.Ze telewizji nie ogladam, bo sie brzydze, to mialem polozyc laske, ale zaintrygowal mnie banner z Homeland wlasnie-i obejrzalem trzy odcinki, chyba piec wisi jak na razie, i kupili mnie.Dobre dialogi, swietna gra aktorska, poczatek intrygujacy, bo cholera wie co z Brodym sie dzieje-czy przekabacony, czy zaprogramowany, czy ukryty kret;sa cycki, fajnie pokazny seks, duzo fuckow-czego chciec wiecej.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-10-2012, 20:32   #16
Gambas
Wariat

Gambas's Avatar

Lista Osiągnięć

Drugi sezon wystartował, zapowiada się ciekawie. BE, SoA i Homeland reprezentują tegoroczną jesień

Stary 02-10-2012, 21:18   #17
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

+ Dexter + bajeczki moje ulubione SP, SIMPSONS, FG = D. Bedzie co oglądać, jeszcze kiedy będzie Archer, damn... Ja pierwszego odcinka HL jeszcze nie zapuściłem, ale liczę na jakiś rozwój wydarzeń od początku, a nie przeciąganie.
Stary 09-10-2012, 01:40   #18
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Jestem świeżo po obejrzeniu pierwszego odcinka drugiego sezonu: jest dobrze, mogłoby byc lepiej. Mnie ten serial zniszczył grą aktorską Claire Dales, dawno nie widziałem tak utalentowanej aktorki, aktora w ogóle, być może nigdy w serialu, bo filmy to co innego. Szkoda że Carrie mniej w otwierającym epizodzie, ale podejrzewam, że się wszystko jeszcze rozkręci. Tylko niech nie robią 8-10 sezonów, to jest serial na góra 4.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-10-2012, 15:40   #19
MANDo
Spambot

MANDo's Avatar

Muszę przyznać, ze drugi sezon o wiele lepiej się ogląda. Pierwszy sezon był za bardzo rozwleczony, przez co miejscami nudny. Teraz nonstop coś się dzieje, nowi ludzie, nowe wątki i zniercierpliwością czekam na kolejne odcinki ;-D.
Stary 16-11-2012, 02:26   #20
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

calkiem spoko serial, troche szkoda ze cos sie dzieje dopiero od 7dmego odcinka, no i final do przewidzenia chociaz liczylem ze
Spoiler:
rudy ich tam rozjebie wszystkich
.

Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania