Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 4

PlayStation 4 Następna generacja według Sony.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 13-12-2014, 23:40   #341
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826
Domyślnie Odp: Drive Club

tia granie w 30 klatkach na 65 calach to musi niszczyc ale chyba wzrok hehehe
Stary 13-12-2014, 23:43   #342
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

Granie w 60 klatkach na 24 calach pewnie rwie suty co?

Czy Ty czasami masz cos normalnego do powiedzenia czy tylko pieprzysz od rzeczy w kazdym poscie? hehehe

Ostatnio edytowane przez WiZi : 13-12-2014 o 23:46
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-12-2014, 08:44   #343
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 

I to jeszcze siedząc na taborecie, jak na prawdziwego pc-ciarza przystało
Stary 14-12-2014, 11:58   #344
Ownon
Fanatyk
Ownon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znają

Ownon's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 596

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Szybko i wściekle Hall of Fame Star  
Liczba Osiągnięć: 12

Cytat:
Napisał WiZi Zobacz post
Wczoraj gralem tylko troche kariery i nie mialem zadnych wyscigow w deszczu
nie ma na razie kariery w deszczu/śniegu, patch z warunkami pogodowymi wyszedł po tych dodatkach z wyścigami, a tam są zawsze z góry narzucone warunki całego wyścigu. mam nadzieję, że w nowych wyścigach już dadzą, to będzie konkret.
Stary 14-12-2014, 15:52   #345
Luke86PL
Uzależniony
Luke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumny

Luke86PL's Avatar

Miasto: Białystok / Goniądz
Reputacja: 1051

Lista Osiągnięć
Bogacz 4 The Players Ilość, nie jakość Handlowiec 
Liczba Osiągnięć: 16

Pograłem ciut więcej i cholera ta gra to masakrator. Kij, że "tylko" 30 klatek, ale cała reszta to najwyższa półka. Zachodzące słońce podczas lekkiego deszczu to mój absolutny faworyt. Model jazdy absolutnie mi pasuje, nie wiem o co tyle chałasu w internetach. Fakt arcade jak się patrzy, ale nie traktuje gracza jak debila, trzeba się starać. O odbijaniu się od band nie wspominam bo staram się jeździć czysto, choć parę razy ukarały mnie mocno. Na koniec dzwięk, po przesiadce z GT6 moje głośniki w końcu mają co robić. V8 brzmią cudnie, a wyjące w niebogłosy V12 ferrari to orgazm dla uszu. Dla mnie po załataniu solidne 9.
Stary 14-12-2014, 15:56   #346
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Cytat:
Napisał Luke86PL Zobacz post
Pograłem ciut więcej i cholera ta gra to masakrator. Kij, że "tylko" 30 klatek, ale cała reszta to najwyższa półka. Zachodzące słońce podczas lekkiego deszczu to mój absolutny faworyt. Model jazdy absolutnie mi pasuje, nie wiem o co tyle chałasu w internetach. Fakt arcade jak się patrzy, ale nie traktuje gracza jak debila, trzeba się starać. O odbijaniu się od band nie wspominam bo staram się jeździć czysto, choć parę razy ukarały mnie mocno. Na koniec dzwięk, po przesiadce z GT6 moje głośniki w końcu mają co robić. V8 brzmią cudnie, a wyjące w niebogłosy V12 ferrari to orgazm dla uszu. Dla mnie po załataniu solidne 9.
gdy są zmienne warunki pogodowe , to wtedy ścigałka nabiera kolorytu
Stary 14-12-2014, 16:05   #347
Progresywny
Fanatyk
Progresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny Celebryta

Progresywny's Avatar

Miasto: Siedlce / Dublin
Reputacja: 3156

Lista Osiągnięć
4 The Players Celebryta Bogacz Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Napisał Mr Perfect Zobacz post
tia granie w 30 klatkach na 65 calach to musi niszczyc ale chyba wzrok hehehe
Mr Defect, spal se blanta albo idz sprawdz czy juz sie plyta skopiowala zamiast niszczyc wzrok swoimi komentarzami hehehe

de gustibus non est disputandum.

Ostatnio edytowane przez Progresywny : 14-12-2014 o 16:09
Progresywny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-12-2014, 16:13   #348
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

frezuś teraz jakoś mniej aktywny na forum,aczkolwiek jak się pojawi i wstawi swój ponadczasowy komentarz to jest wesoło.....buhahaaa
Stary 14-12-2014, 16:17   #349
Progresywny
Fanatyk
Progresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny Celebryta

Progresywny's Avatar

Miasto: Siedlce / Dublin
Reputacja: 3156

Lista Osiągnięć
4 The Players Celebryta Bogacz Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Napisał YuSuzuki Zobacz post
frezuś teraz jakoś mniej aktywny na forum,aczkolwiek jak się pojawi i wstawi swój ponadczasowy komentarz to jest wesoło.....buhahaaa
Mniej aktywny bo pewnie skorzystal z rad ''xbox polska'' i odsnieza dzadkom podwórko zeby zarobic na XO....buhahaaa

de gustibus non est disputandum.
Progresywny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-12-2014, 16:47   #350
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Ta gra miała mieć jakąś aplikację na telefon, ale coś nie mogę znaleźć. Źle szukam ? Chciałbym przeglądać aktualne wyniki wyzwań, bo chce zdobyć to trofeum za wygranie 5 swoich wyzwań. Ale np wczoraj w nocy jakiś cwaniak pobił mnie godzinę przed końcem O 22 zrobiłem najlepszy wynik, a rano patrzę dupa.
Stary 14-12-2014, 18:49   #351
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Apka była ale szybko ją wycofali.
Stary 14-12-2014, 20:11   #352
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
Ta gra miała mieć jakąś aplikację na telefon, ale coś nie mogę znaleźć. Źle szukam ? Chciałbym przeglądać aktualne wyniki wyzwań, bo chce zdobyć to trofeum za wygranie 5 swoich wyzwań. Ale np wczoraj w nocy jakiś cwaniak pobił mnie godzinę przed końcem O 22 zrobiłem najlepszy wynik, a rano patrzę dupa.

Chrono wyslij mi 5 albo 6 solo challenges, prywatnych i ustaw time limit na godzine. Ja teraz jestem online to szybko przejade wszystkie bez pobijania twojego czasu i dostaniesz trophy. Pamietaj tylko ze musisz byc w grze kiedy challenges wygasna bo inaczej nie dostaniesz Trophy za nie.
Stary 14-12-2014, 20:39   #353
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Cytat:
Napisał WiZi Zobacz post
Chrono wyslij mi 5 albo 6 solo challenges, prywatnych i ustaw time limit na godzine. Ja teraz jestem online to szybko przejade wszystkie bez pobijania twojego czasu i dostaniesz trophy. Pamietaj tylko ze musisz byc w grze kiedy challenges wygasna bo inaczej nie dostaniesz Trophy za nie.
Wszystkie 5 muszę być online ? Bo z 3 czy 4 zrobiłem normalnie. Ale ok to wyślę. Możesz mi też wysyłać teraz.
Stary 14-12-2014, 21:08   #354
WiZi
Spambot

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Wyslij mi jeszcze jakies 2-3 bo trzech nie moge zrobic bo nie mam tych samochodow odblokowanych. Wez jakies z nizszego poziomu i ustaw na 30 minut teraz. Challenges moga byc nawet z kariery to nie ma znaczenia Ty musisz byc po prostu w grze jak czas sie skonczy zeby dostac Trophy za nie bo inaczej nie wpada

Ostatnio edytowane przez WiZi : 14-12-2014 o 21:24
Stary 14-12-2014, 21:24   #355
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

Pozostało czekać w menu. Dziękuję bardzo Mam nadzieję że się kiedyś będę mógł odwdzięczyć.
Stary 14-12-2014, 21:31   #356
HugoPL
Znajomy
HugoPL Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 88

Lista Osiągnięć
4 The Players Na dobre i na złe Old School Playaz I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 6

W Drive Club są jakieś kody, przepustki, sesson pasy? Chcę kupić grę, tylko rozważam nad nówka - używana.
HugoPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-12-2014, 21:34   #357
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

Season pass jest.
Stary 14-12-2014, 21:39   #358
WiZi
Spambot

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Pozostało czekać w menu. Dziękuję bardzo Mam nadzieję że się kiedyś będę mógł odwdzięczyć.
Spoko, nie ma sprawy

Jak ktos jeszcze potrzebuje pomocy z tymi challanges to walic smialo. Chetnie pomoge bo i tak gram w DC caly czas. Dajcie tylko znac wczesniej abym wiedzial kto chce i dam znac na ile czas ustawic
Stary 14-12-2014, 22:15   #359
HugoPL
Znajomy
HugoPL Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 88

Lista Osiągnięć
4 The Players Na dobre i na złe Old School Playaz I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 6

Cytat:
Season pass jest.
To jeszcze jedno pytanie. Co daje season pas w DC?
Gram rekreacyjnie i nie bardzo ogarniam te wszystkie kody.
HugoPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-12-2014, 22:40   #360
WiZi
Spambot

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Season pass sa to wszystkie platne DLC w jednej, nizszej cenie. Nie jest potrzebny do grania czy tez uruchomienia gry. To tylko dodatkowe samochody, eventy etc.
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 4

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania