Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05-09-2011, 00:21   #301
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Odp: Jakie słuchawki z mikrofonem ?

Kupiłem sobie te trittony ax 180, z jakości dźwięku jestem zadowolony (w grach super, muzyki można posłuchać, ale słabo jest), jednak dla mnie są niewygodne, po godzinie wymiękam, muszę przerwę robić. Kubek pisałeś, że spokojnie można nawet kilka godzin grać, ja sobie tego nie wyobrażam, jak je założę tak, że mam schowane uszy to po 10 min twarz mi drętwieje, muszę tył słuchawek mieć założony na uszy, tak idzie jeszcze pograć, wyrobi się to jakoś?
Stary 27-09-2011, 19:47   #302
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

tak sobie przegladalem te sluchawy co tu wklejaliscie ostatnio i mam takie glupie pytanie, te trittony ax180 czy ax720 to sa podpinane do konsoli/pada/tv?
jak nie mam zadnego dobrego sprzetu w pokoju, tylko sam xbox + tv to uzyskam na sluchawkach tak samo dobry dzwiek jak np. bym je podlaczyl do jakiegos kina do ktorego jest podpiety xbox? jestem w tym temacie zielony kompletnie uprzedzam heh
Stary 27-09-2011, 20:16   #303
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Niet, w zestawie jest odgałęziacz/przejściówka z chinczami którą wpinasz do gniazdka w xboxie od którego normalnie leci sygnał do TV.
Przykładowe kable od T120 ostatnia fotka po prawej http://www.zavvi.com/games/games-acc...e-zoom&image=0

Kokodżambo i do przodu.

Ostatnio edytowane przez igor8472 : 27-09-2011 o 20:20
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-09-2011, 20:42   #304
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

aha, to spoko. a moze mi jeszcze ktos kto mial te dwa modele wymienione wyzej opisac jaka jest miedzy nimi roznica?
w sensie czy warto bulic 300 stowki wiecej, czy dla przecietnego gracza te tansze starcza? ;f
Stary 27-09-2011, 21:04   #305
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Mam ax180 dźwięk jest super, ale imo są niewygodne. O 720 nie jestem w stanie się wypowiedzieć, bo nie miałem do czynienia.
Stary 27-09-2011, 21:07   #306
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

czytalem wlasnie co o nich pisales, ale akurat to czy niewygodne musialbym sam ocenic majac je na glowie ;f
Stary 02-10-2011, 11:55   #307
oliee0
Nowy
oliee0 Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Warszawa
Reputacja: 10

Ja mam słuchawki Plantronics GameCom X40 i bardzo polecam - krystaliczny dźwięk i dużo basu. Po prostu są super.
oliee0 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-11-2011, 21:03   #308
Razor22 PL
Początkujący
Razor22 PL Można na niego liczyćRazor22 PL Można na niego liczyćRazor22 PL Można na niego liczyćRazor22 PL Można na niego liczyć

Razor22 PL's Avatar

Reputacja: 337

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Lubiany Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 20

Poszukuje słuchawek nausznych do 120 zł, do ogólnego użytkowania przy kompie? Jakieś propozycje?
Stary 12-11-2011, 21:22   #309
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Tylko do kompa? Ja sobie chwaliłem do tej pory Creative Fatality a ostatnio kupiłem Trittony AX 120 i jestem dużo bardziej zadowolony.

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-11-2011, 15:34   #310
Mario10088
Znajomy
Mario10088 Po prostu miły człowiekMario10088 Po prostu miły człowiekMario10088 Po prostu miły człowiekMario10088 Po prostu miły człowiekMario10088 Po prostu miły człowiek

Mario10088's Avatar

Miasto: Głogów
Reputacja: 404

Uprzedzam, że słuchawki i ja to czarna magia
Mam pytanko do tych słuchawek:
http://allegro.pl/sluchawki-do-xbox3...928755206.html
1.Czy po zakupie słuchawek będę musiał coś kupić, żeby je do konsoli podłączyć ?
2.Jak się one sprawują na PC jak i również na konsoli ?
3.Czy mogę mieć jakieś problemu typu błąd z działaniem przy konsoli czy coś w tym rodzaju ?
Stary 21-11-2011, 15:59   #311
Malebolge PL
Stały bywalec
Malebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innych

Miasto: Podmiejsko
Reputacja: 757

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe Byłem pierwszy! Achievement Whore Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 9

WItam, ja kupiłęm podobne do twoich:
http://allegro.pl/nowosc-plantronics...842884069.html
musiałem dokupić do tego:
http://allegro.pl/okazja-oryg-adapte...879933841.html
bo inaczej bym nie mógł ich podłączyć (hdmi idzie do tv, optyk do ampli - więc nie było miejsca)
twoje słuchawki mają dwa jacki jak u mnie więc adapter będzie konieczny w ww przypadku.
Ja jestem bardzo zadowolony ze swoich, twoim modelem też się interesowałem ale ostatecznie wybór padł na inny (ale z tego co wiem to warto).
pozdrawiam
Stary 22-11-2011, 10:55   #312
FalsoVero
Znajomy
FalsoVero Jest wokół niego pozytywna auraFalsoVero Jest wokół niego pozytywna auraFalsoVero Jest wokół niego pozytywna aura

FalsoVero's Avatar

Miasto: Szczecin
Reputacja: 211

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Go! Go! PSP/Vita Konsekwentny Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 13

Cytat:
Napisał Malebolge PL Zobacz post
WItam, ja kupiłęm podobne do twoich:
http://allegro.pl/nowosc-plantronics...842884069.html
musiałem dokupić do tego:
http://allegro.pl/okazja-oryg-adapte...879933841.html
bo inaczej bym nie mógł ich podłączyć (hdmi idzie do tv, optyk do ampli - więc nie było miejsca)
twoje słuchawki mają dwa jacki jak u mnie więc adapter będzie konieczny w ww przypadku.
Ja jestem bardzo zadowolony ze swoich, twoim modelem też się interesowałem ale ostatecznie wybór padł na inny (ale z tego co wiem to warto).
pozdrawiam
Wystarczy, że masz wyjście w TV białe i czerwone? No chyba, że nie masz.

Panowie jakieś dobre słuchawki ale bezprzewodowe
Stary 22-11-2011, 13:47   #313
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Co powiecie na cos takiego
http://www.turtlebeach.com/products/...rce-delta.aspx
lub
http://www.trittonusa.com/prod/gow371.asp#!prettyPhoto
ktore lepsze ?

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-11-2011, 14:40   #314
lokiGEO
Wariat
lokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądze

lokiGEO's Avatar

Miasto: układ 1965 strefa II ark. 252.31 (NW)
Reputacja: 2229

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Wyginam śmiało ciało Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 14

Ja mam TB X11 na kablu i sobie chwalę
Stary 22-11-2011, 15:51   #315
raiders
Uzależniony
raiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyć

raiders's Avatar

Miasto: Świebodzin
Reputacja: 338

Lista Osiągnięć
Old School Playaz  Jakość, nie ilość Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 6

Cytat:
Napisał lokiGEO Zobacz post
Ja mam TB X11 na kablu i sobie chwalę
Dokładnie mam te same i również chwalę ,świetny sprzęt za rozsądną kasę .

---------- Wiadomość dodana 14:51 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 14:50 ----------

Pamiętaj o jednym co byś nie brał to niech to zawsze będzie na kablu ... przewodowe słuchawki to fajny gadżet
Stary 07-12-2011, 18:34   #316
czesio83
Uzależniony
czesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebryta

czesio83's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 2914

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Aniołek Achievement Whore Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 5

miał ktoś takiego headseta? http://allegro.pl/sluch-mad-catz-xbo...965681173.html dobre to?
czesio83 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-12-2011, 17:02   #317
Camouflage PL
Początkujący
Camouflage PL Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 12

Cześć witam wszystkich ,mam pytanie do ekspertów tego działu ,dotyczące sluchawek TRITTON AX PRO! Wlasnie kilka dni temu kupiłem sobie te sluchawki i wszystko byłoby ok gdyby nie fakt ze te sluchawki maja inny wyglad dekodera i tego takiego pilota co wisi na kablu i tu pytanie o co tu chodzi? TRITTON wypuścił nowy model AX PRO po faceliftingu czy dałem sie nabrać i kupiłem jakies bodrobki! Proszę o pomoc i pozdrawiam!

Ostatnio edytowane przez Camouflage PL : 15-12-2011 o 17:10
Camouflage PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-12-2011, 17:27   #318
Mycu PL
Początkujący
Mycu PL Można na niego liczyćMycu PL Można na niego liczyćMycu PL Można na niego liczyć

Mycu PL's Avatar

Reputacja: 266

Lista Osiągnięć
360 stopni Na dobre i na złe Jakość, nie ilość Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 5

Nic nie słyszałem żeby ax pro miały facelifting, na stronie głównej tritton nadal te same zdjęcia ax pro czyli http://www.trittonusa.com/prod/axpro.asp jeżeli twoje tak nie wyglądają to albo cie oszukali albo przez nieuwagę kupiłeś podobne tritton ax 720 :http://www.trittonusa.com/prod/AX720.asp
Stary 15-12-2011, 22:19   #319
Camouflage PL
Początkujący

Cytat:
Napisał Mycu PL Zobacz post
Nic nie słyszałem żeby ax pro miały facelifting, na stronie głównej tritton nadal te same zdjęcia ax pro czyli http://www.trittonusa.com/prod/axpro.asp jeżeli twoje tak nie wyglądają to albo cie oszukali albo przez nieuwagę kupiłeś podobne tritton ax 720 :http://www.trittonusa.com/prod/AX720.asp
Tak wiem ze na stronie producenta są inne fotki tych AX PRO więc jak to wytłumaczyć ?! Podaje link do strony sklepu htpp://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B0017IUFAE/ref=mp_s_a_1?qid=1323979516&sr=8-1 i tam są fotki .Na pierwszej fotce są sluchawki i wyglądają normalnie natomiast na pozostałych widać tego pilota i dekoder!

Ps:wlasnie te AX720 wyglądają teraz jak te moje AX PRO tylko moje są srebrne a z tego co wiem te AX720 wcześniej wyglądały inaczej więc wszystko moze jest ok z tym ze producent nie umieścił jeszcze nowych fotek!

Ostatnio edytowane przez Camouflage PL : 15-12-2011 o 22:31
Stary 18-12-2011, 18:00   #320
Camouflage PL
Początkujący

Cytat:
Napisał Mycu PL Zobacz post
I wszystko juz wiadomo ,tak TRITTON wypuścił nowe AX PRO po faceliftingu! Na You Tube są filmiki,konkretnie dwa takie znalazłem ,pozdrawiam!
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Tagi
słuchawki, tritton, turtle beach

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania