Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > PC > Sprzęt i oprogramowanie

Sprzęt i oprogramowanie Dyskusje o komputerowym sprzęcie i programach.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27-03-2014, 11:35   #1
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Domyślnie Logowanie do YT

Czy jest ktos madry, kto moglby oswiecic jak wlaczyc domysle logowanie na YT?
Ostatnio bardzo czesto mi sie zdarza, ze loguje moje konto gmail, a nie profil 'lvizzz'; w sumie mozna sie szybko przelogowac, ale jest to irytujace. Co wiecej czasem YT sie wykrzaczy i wyswietla glowna strone, jakby zaden profil nie byl zalogowany, wiec na ekranie mam same recommended, popular in uk i inne scierwa, na ktore nie chce patrzec.

Ktos, cos?
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-03-2014, 11:43   #2
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11521

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Odp: Logowanie do YT

Ja też mam jakby dwa konta - gmail i YouTubowe, które połączyło mi niedawno ze stroną OC na Google+. Jak się wyloguję z gmaila i zaloguję ponownie, to muszę przestawić na YT (Przełącz konto) na OC. Potem już zawsze mam ten profil tam aktywny.
Stary 27-03-2014, 11:53   #3
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Tak, to prawda, ale jesli dzialasz na wiekszej ilosci maszyn: jedna w pracy, druga w domu, to wydaje sie, ze ten problem jest nie do ominiecia. Szukam czegos w ustawieniach konta gmail na YT, ale wtedy to sa ustawienia konta google+, wiec jedyna opcja, ktora mi przychodzi do glowy, to wykasowanie konta, czego nie zrobie.

Ten drugi profil to samoistnie powstal, sam nie wiem kiedy, google tak zadecydowalo i koniec.
Stary 27-03-2014, 11:55   #4
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Nic nie da się zrobić z tym gównem. Ja już dałem sobie spokój i poprostu przelogowuje się kiedy jest nie to konto.
Stary 27-03-2014, 12:11   #5
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4365

Też miałem taki problem. Kiedyś wziąłem połącznie gmail z kontem YT i się zaczęło ...
Gdzieś w ustawieniach jest zarządzanie kontami, usunąłem wszystko oprócz gmaila, na nim dodałem od nowa subskrybowane kanały i kłopot się skończył. Jak ktoś ma pełno subskrypcji, wrzuconych filmów, playlist to trochę słabe rozwiązanie. Ale w końcu mam spokój.
Stary 27-03-2014, 12:28   #6
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Slabe rozwiazanie.

Wlasnie zauwazylem, ze YT nie zapamietuje historii i likow, jesli robione na innych maszynach. Dziwne, myslalem, ze wszystko jest polaczone...
Stary 27-03-2014, 13:23   #7
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Też mam ten problem, praktycznie za każdym razem jak wchodzę na YT muszę przełączać konto. Miałem się pytać czy ktoś ma rozwiązanie, w opcjach raczej nic nie ma z tego co patrzyłem.
Stary 01-04-2014, 18:38   #8
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Ostatnio wyczyściłem cache w appce YT na telu i później z niej nie korzystałem (nie logowałem się na swoje konto) i nie muszę się już przełączać. Sprawdźcie, może u was też zadziała.

Xbox Online Center Forum > PC > Sprzęt i oprogramowanie

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania