Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > PC > Sprzęt i oprogramowanie

Sprzęt i oprogramowanie Dyskusje o komputerowym sprzęcie i programach.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06-03-2017, 15:20   #1
Sawyer1
Wariat
Sawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykład

Sawyer1's Avatar

Miasto: Wieluń
Reputacja: 451

Lista Osiągnięć
Top 10 Dopiero się rozkręcam! Stary dziad! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 32

Domyślnie Laptop do gier max 5000

Chce kupić laptopa max do 5000 zł. Moje preferencje to:
- matryca najlepiej 17'
-min 16 GB ram
-dysk SSD
-procek, graficzna i marka obojętnie jakie
Laptop musi być typowy do gier takich jak Foraz Motorsport 6: Apex, dead rising 4, rise of the tomb raider. Nie musi ich uciągnąć na max detalach, ale chcę żeby gra była płynna. Możcie coś polecić? Pochwalcie się co tam macie?
Stary 06-03-2017, 17:02   #2
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12711

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Odp: Laptop do gier max 5000

Laptop do gier - procek i grafika obojętnie jaka

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Stary 06-03-2017, 19:32   #3
Sawyer1
Wariat
Sawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykład

Sawyer1's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Assassin Zobacz post
Laptop do gier - procek i grafika obojętnie jaka

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
no taka żeby u ciągła gry
Stary 06-03-2017, 20:03   #4
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

https://xtreem.pl/laptopy-dla-graczy...4_2400mhz_cl17

mam i polecam. ogolnie to najlepiej olac w tej cenie dysk ssd i duza ilosc ramu i skupic sie na procesorze i karcie. 1050 ti to juz kawal sprzetu i spokojnie powinien starczyc na w/w gry. jedyny minus to ekran ma slabe kąty widzenia i ogolnie nie jest zbyt rewelacyjny jak na ta cene, ale nie powiedzialbym zeby mi to w jakims stopniu przeszkadzalo.
Stary 07-03-2017, 08:56   #5
Sawyer1
Wariat

Sawyer1's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
https://xtreem.pl/laptopy-dla-graczy...4_2400mhz_cl17

mam i polecam. ogolnie to najlepiej olac w tej cenie dysk ssd i duza ilosc ramu i skupic sie na procesorze i karcie. 1050 ti to juz kawal sprzetu i spokojnie powinien starczyc na w/w gry. jedyny minus to ekran ma slabe kąty widzenia i ogolnie nie jest zbyt rewelacyjny jak na ta cene, ale nie powiedzialbym zeby mi to w jakims stopniu przeszkadzalo.
a jakie gierki odpalałeś tych najnowszych co ostatnio wyszły? zero ściny?
Stary 07-03-2017, 21:34   #6
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

komp a zwłaszcza lapek bez SSD w 2017 to głupota hehehe
Stary 08-03-2017, 09:11   #7
Sawyer1
Wariat

Sawyer1's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Mr Perfect Zobacz post
komp a zwłaszcza lapek bez SSD w 2017 to głupota hehehe
no dokładnie w pracy mam ze "starym" HDD i SSD. Różnica diametralna, a ja tu chcę lapka typowo die gier z windowsem 10. Jeszcze jakieś propozycje?
Stary 08-03-2017, 17:02   #8
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

Pisanie 'hehehe' na koncu kazdego posta w jakimkolwiek roku to glupota h3h3h3

Jak masz 5k do wydania to inwestujesz w karte graficzna i procesor bo tego nie wymienisz, za taka kase najlepsze co dostaniesz to wlasnie gtx 1050 ti, z procesorem nie jestem pewien, ale i7 w tym co wkleilem to tez raczej najwyzsza polka za ta cene. Zreszta dorzucisz do niego te pare stow na SSD i wyjdzie tam moze troche ponad 5k i tez bedziesz mial. Odpalalem fallouta 4, xcoma 2, czy teraz ciagle gram w WoTa to wszystkie te gry chodzily na max, ale nie sa to znowu jakiejs bardzo wymagajace produkcje. Wieśka na pelnym wypasie raczej na tym nie odpalisz, tak jak na zadnym innym laptopie w tej cenie. Pogralem chwile w coda chyba advanced warfare to na max juz przycinal dosc mocno. Dell ma jeszcze taki plus ze jakos wyglada, nie swieci sie jak gamingowe laptopy, do tego nie grzeje sie prawie wcale (za to wentylatory sa dosc glosne przy pelnym obciazeniu), ma swietna baterie, wygodna klawiature jak i gładzik.
Ja tam jestem bardzo zadowolony, na Twoim miejscu celowałbym raczej w 15 cali bo zawsze te dodatkowe 2-3 stowy ktore zabulisz za wiekszy ekran lepiej dołozyc do grafiki/procesora czy tego dysku ssd.
Stary 09-03-2017, 20:48   #9
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
Pisanie 'hehehe' na koncu kazdego posta w jakimkolwiek roku to glupota h3h3h3

Jak masz 5k do wydania to inwestujesz w karte graficzna i procesor bo tego nie wymienisz, za taka kase najlepsze co dostaniesz to wlasnie gtx 1050 ti, z procesorem nie jestem pewien, ale i7 w tym co wkleilem to tez raczej najwyzsza polka za ta cene. Zreszta dorzucisz do niego te pare stow na SSD i wyjdzie tam moze troche ponad 5k i tez bedziesz mial. Odpalalem fallouta 4, xcoma 2, czy teraz ciagle gram w WoTa to wszystkie te gry chodzily na max, ale nie sa to znowu jakiejs bardzo wymagajace produkcje. Wieśka na pelnym wypasie raczej na tym nie odpalisz, tak jak na zadnym innym laptopie w tej cenie. Pogralem chwile w coda chyba advanced warfare to na max juz przycinal dosc mocno. Dell ma jeszcze taki plus ze jakos wyglada, nie swieci sie jak gamingowe laptopy, do tego nie grzeje sie prawie wcale (za to wentylatory sa dosc glosne przy pelnym obciazeniu), ma swietna baterie, wygodna klawiature jak i gładzik.
Ja tam jestem bardzo zadowolony, na Twoim miejscu celowałbym raczej w 15 cali bo zawsze te dodatkowe 2-3 stowy ktore zabulisz za wiekszy ekran lepiej dołozyc do grafiki/procesora czy tego dysku ssd.
to jest silniejsze ode mnie, wiec nic nie poradze a co do lapka to o ile nie bedzie podpinał go do TV lepiej żeby brał 17calową a matryce nie 15 to chyba logiczne ? 16gb ramu czy i7 nigdy nie wykorzysta w lapku za 5 tyś przy graniu, wystarczy mu 8gb, CPU i5 i np GPU1050 ti hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 09-03-2017 o 20:52
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > PC > Sprzęt i oprogramowanie

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania