Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 4

PlayStation 4 Następna generacja według Sony.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 17-08-2016, 03:46   #101
ckast
Wariat
ckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innych

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 797
Domyślnie Odp: No Man's Sky

Cytat:
Napisał PPWojtek Zobacz post
Ale gówniane te exy macie, może powinni wypuścić jako exa dla pleja jakąś wariacje call of duty, pewnie lepiej by się przyjeła
chrono nie chce sie przyznać że nms to kiepski ex i ze dokonał złego zakupu, a wszystko co od sony to zachwala ;p
Stary 17-08-2016, 06:29   #102
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Wy 'tempe' boty to nie jest ex ps4, gra wyszła też na pc. Proponuję czasem zdjąć te zielone okulary. Oczywiście najwięcej hejtu mają Ci co grę przeszli na YT. Standard.
Stary 17-08-2016, 08:28   #103
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4365

8 miesięcy bez żadnego exa siedzą na One, już są na takim głodzie, że nie myślą racjonalnie.
Zaraz dostaną te swoje kotlety to im agresja zejdzie.
Stary 17-08-2016, 09:56   #104
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11521

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Osiem? Ktoś tu ma spore problemy z prostą matematyką

Z No Man's Sky jest taki kłopot, że ludzie sami napompowali balonik i teraz czują zawód. Po pierwszych dwóch prezentacjach też byłem lekko podjarany, ale kiedy kolejne lata mijały, a oni mieli do pokazania i powiedzenia praktycznie to samo, no to już powinna zapalić się czerwona lampka. Sean Murray ma swoje za uszami, bo bajki opowiadać lubi prawie jak Monyleux i razem z Sony pozwalał na nakręcanie niezdrowego hajpu (im to na rękę przecież), ale gracze, którzy dali się w pewnym sensie nabrać, sami są sobie winni. Miała być gra o podróżowaniu po losowo generowanym kosmosie i jest. Inna kwestia to cena. Wołanie za NMS jak za AAA to grube przegięcie.
Stary 17-08-2016, 10:17   #105
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Nic nie kojarzę innego, QB to nie ex, bo już nawet na Steam go zapowiedzieli. Zresztą wrog jak się ma zapowiedzenie tej gry na Steam i Windows 7 do tego bullshitu który wciska wam Spencer o jednej platformie X&W10. Cyrk, nie ?
Stary 17-08-2016, 16:05   #106
luck1985
Wariat
luck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłość

luck1985's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 1988

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 7

Gra nie jest mesjaszem, dałes 250 za cos cos jest warte 60zl musisz to przyjąć na klate, Sony Cie wydymalo kolejny raz.
Lubisz produkty Apple? Tak samo przepłaciłeś, ale u Apple to jakos wyglada.

Dla przypomnienia

Muza rządzi lol
Stary 17-08-2016, 16:33   #107
ckast
Wariat
ckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innych

Cytat:
Napisał komar Zobacz post
Wy 'tempe' boty to nie jest ex ps4, gra wyszła też na pc. Proponuję czasem zdjąć te zielone okulary. Oczywiście najwięcej hejtu mają Ci co grę przeszli na YT. Standard.
mówimy tylko o konsolach, na ps4 to jest ex yt ? spoko zaraz pobiore wersje "próbną" typu torrent i sprawdze ten szrot

---------- Wiadomość dodana 15:33 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 15:29 ----------

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
8 miesięcy bez żadnego exa siedzą na One, już są na takim głodzie, że nie myślą racjonalnie.
Zaraz dostaną te swoje kotlety to im agresja zejdzie.
spoko girsy 4 napewną będą gorsze od No man shit Smutno mi jak widze jak jesteś zaślepiony chrono
Stary 17-08-2016, 16:34   #108
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Lepiej nie pobieraj bo podobno kompy frezuje
Stary 17-08-2016, 16:35   #109
ckast
Wariat

Cytat:
Napisał komar Zobacz post
Lepiej nie pobieraj bo podobno kompy frezuje
Dzięki za rade i tak miałem wątpliwośći co do zapełniania dysku
Stary 17-08-2016, 17:32   #110
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

Cytat:
Napisał luck1985 Zobacz post
Gra nie jest mesjaszem, dałes 250 za cos cos jest warte 60zl musisz to przyjąć na klate, Sony Cie wydymalo kolejny raz.
Lubisz produkty Apple? Tak samo przepłaciłeś, ale u Apple to jakos wyglada.

Dla przypomnienia

https://youtu.be/RvAwB7ogkik

Muza rządzi lol
Zaraz pierwszego dnia jak pograłem to pisałem, że gra powinna być tańsza i jest monotonna.
Nie mam problemu się do tego przyznać, bo nie dałem 250 zł, a sporo mniej. ;P
Dopiero co sprzedałeś premierowego One za kilka stów i mi piszesz, że mnie Sony wydymało.

W NMS pograłem ponad 30h, wpadła platynka, nie chcę już mi się grać, ale liczę na porządne wsparcie tej gry przez dewelopera.

---------- Wiadomość dodana 16:32 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 16:12 ----------

Cytat:
Napisał ckast Zobacz post

spoko girsy 4 napewną będą gorsze od No man shit Smutno mi jak widze jak jesteś zaślepiony chrono
Co mają Gearsy do NMS ? Gearsy to sobie porównuj do Uncharted 4. NMS możesz porównywać do Elite.
Stary 28-08-2016, 18:43   #111
luck1985
Wariat
luck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłość

luck1985's Avatar

Reputacja: 1988

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 7

Temat do multiplatform- jest na PC.
Pomijając to, to Sony i Steam zwraca kase za ten szajs lol

https://m.reddit.com/r/PS4/comments/...t&compact=true

Ładna akcja

Ostatnio edytowane przez luck1985 : 28-08-2016 o 18:52
luck1985 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-08-2016, 19:44   #112
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

Tak Sony dba o graczy !

Racja, jak na PC to do multiplatform.
Stary 28-08-2016, 22:39   #113
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Reputacja: 12623

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Nic dziwnego jak taki bubel wyszedl to Sony chce wyjsc z tej sytuacji z twarza.

Oby The Last Guardian nie byl takim zawodem
Stary 28-08-2016, 23:25   #114
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

Nic dziwnego ? No to fajnie jak częściej będzie można zwracać cyfrowe wersje niedorobionych gier na konsolach.
Stary 28-08-2016, 23:57   #115
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 3470

Cytat:
Nic dziwnego ? No to fajnie jak częściej będzie można zwracać cyfrowe wersje niedorobionych gier na konsolach.
Jakby tak było na konsolach, to zapewne większość ludzi by była zadowolona. Nie wczytywałem się w temat steamowy, ale coś musi być na rzeczy.

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-08-2016, 02:23   #116
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Reputacja: 12623

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Tak nic dziwnego. Bo Sony promowało ten tytuł jakby to był ich ex na wyłączność nie tylko na konsole (nawet jeśli czasowy) ale też na wszystkie platformy. Profil PS na instagramie od premiery NMS wrzucił jakieś 500 tysięcy postów dotyczących tej gry. Nagle się okazało, że Sean Murray to nie bajarz jak Peter Molyneux ale zwykły ku*wa kłamca, który jeszcze parę tygodni przed premierą kłamał w wywiadzie, że w grze jest multi ale wszechświat będzie tak ogromny, że ciężko będzie spotkać drugiego gracza. W dniu premiery napisał, że wg niego nie da się spotkać drugiego gracza ze względu na rozmiary kosmosu a jak tylko dwóch graczy znalazło się w jednym miejscu, na tej samej planecie, patrząc na to samo miejsce i nie widząc się rzucił na twittera, że "dla sprostowania No Man`s Sky to nie jest gra multiplayerowa". Teraz jego TT milczy bo czekają aż syf opadnie i zrobią jakiś damage control. Sony już się za to wzięło bo nieoczekiwanie dostali w papę niedorobioną podróbą Minecrafta i to pełną błędów i niedotrzymanych obietnic.

Przyznam, że wierzyłem w ten tytuł ogromnie. Bywały spadki hajpu ale przez ten cały okres wierzyłem, że gra jak wyjdzie to pozamiata. No i pozamiatała. Ale studio Hello Games. Może ich następną grą powinna być jednak kolejna część JoeDanger bo (mam nadzieję) ludzie szybko im nie zapomną tych stert kłamstw i obłudy. Jeszcze ta akcja z kolekcjonerkami, które miały naklejki zasłaniające PEGI12 i Online.

#seanmurraychuj
Stary 29-08-2016, 07:42   #117
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

Wydaje mi się, że głównym powodem zwrotów są jednak błędy techniczne. I jakoś za np BF4 czy H:MCC nikt kasy nie zwracał. Ale jakieś prawo weszło w EU z cyfrowkami więc może to dlatego.
Stary 27-07-2018, 10:10   #118
murinus
Banned
murinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnać

Miasto: Warszawa
Reputacja: -533

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Widz Swój! PlayStation 3 is my Home 
Liczba Osiągnięć: 14

murinus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-08-2018, 20:07   #119
murinus
Banned
murinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnać

Miasto: Warszawa
Reputacja: -533

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Widz Swój! PlayStation 3 is my Home 
Liczba Osiągnięć: 14

https://galacticatlas.nomanssky.com na stronie której możemy sprawdzać odkrycia dokonania w grze
murinus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 4

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania