Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 3

PlayStation 3 Dyskusja na poziomie o kolejnym dziecku Kutaragiego.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-07-2013, 10:14   #1
Zwei
Nowy
Zwei Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10
Domyślnie Tekken Revolution

Z tego co szybko przegladalem nie ma takiego tematu więc założyłem w koncu 1mln użytkowników pobrało.

Kim gracie, ja walcze Asuka 8 dan mam jak coś to jestem chetny na player match jesli ktoś ma podobny poziom lub wyższy.

Wiecie jak odblokować Jina i Ling bo niby doszli , a nie moge ich wziaśc czyzby sami sie odblokuja za malo ma gift pointsów. Mam prawie 20k.

Ostatnio edytowane przez Zwei : 03-07-2013 o 10:27
Zwei jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-07-2013, 10:48   #2
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

Domyślnie Odp: Tekken Revolution

Ja se załącze na Rankong mecz raz dziennie na 5 tokenów. Bo później czekać mi się nie chce. Kazuyą gram, ale nie ulepszam nic bo czekam aż kiedyś łaskawie dodadzą Leia

Ogólnie mega to okrojone jest. Postaci odblokowuje się losowo, zbierając gift pointsy. Nie wiesz czy dostaniesz Leo (fu) czy Bryana, czy jeszcze kogoś innego. Problemem jest to, że niezbędna ilość GP rośnie bardzo szybko i potrzeba pożniej (po dostaniu ludka za 10000) chyba 40000 tys punktów co jest śmieszne, bo nie kupując premium Ticketów które czasem dają podwójne i potrójne GP trzeba by siędzieć w tym Tekkenie z miesiąc...
Ale gra się miło
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-07-2013, 22:50   #3
Zwei
Nowy
Zwei Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Tekken Revolution

ja tak gram po 10 walk, moze15 dziennie jak wejde. Kupowac sie coinow nie oplaca i tego nie robie, ale jak koncze grac w The last of us to jeszcze wchodze na tekkena.

Ja nie cierpie osób grających Lawem i Kazuyą bo przeważnie spamią 2 ciosy na krzyz wiadomo jakie. Jak chcesz zarobic kase to graj z lepszymi lvl player matche. Ja mam 22lvl dzisiaj pokonalem gościa z 27 lvl i dostałem 100k golda w bonusie.

Dziwne jest to, ze na poczatku gry co chwile za zwyciestwa dostawalem premium tickety i gralem bardzo dlugo, a teraz bardzo rzadko dostaje tickety.

Co do postaci to mam Steve i Leo. I tak mam wywalone na te postacie, gram Asuką zawsze w każdym Tekkenie i inne postacie mi niepotrzebne. Czasem Stevem lubiłem zapykać ,ale jest cięzki do opanowania w sieci nim raczej nie bede gral.
Zwei jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 3

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania