Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 3

PlayStation 3 Dyskusja na poziomie o kolejnym dziecku Kutaragiego.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 20-10-2007, 02:07   #41
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

Domyślnie Gran Turismo 5

Jakby co, to można ściągnąć wersje demo z dzapanu, niestety to ze starego buildu gry :aniolek:
Może rzucą coś jeszcze tego 24, bo tu mamy 9 furek tylko chyba, a pamiętam że mówiło się o 16 i 3 trasach. Zobaczym. Jutro coś napisze :P

[size=9px][ Dodano: 20-10-2007, 01:35 ][/size]
Albo dzisiaj rzeczy które zauważyłem
Głowny minus idzie w strone AI konsolowych kierowców, bo mimo że są agresywniejsi troche, to dalej jadą po "optymalnych kątach toru" czyli po sznurku, albo tak mi się wydaje. Drugi minus to pisk opon, który nie zmieniony jest chyba od czasów Gt na psxa

Co do reszty to same plusy, samochody wyglądają bosko, slicznie i wogóle wypas, zmieniony jest ździebko model jazdy, albo to juz ze mną o tej godzienie jest coś nie tak. Widok ze środka rządzi i wcale nie utrudnia jazdy. Otoczenie nie wygląda jakoś super hiper (na speedwayu cos pustawo było widziałem), ale kto wie moze coś rzucą jeszcze "pare" polygonków

Fajnym patentem jest zamaskowanie czesci nowego Skyline (nie ma widoku z kokpitu nawet ) bo jak wiemy oficjalna premiera tego furacza jest 24

Aha lusterka "działają" jak powinny juz
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-10-2007, 10:01   #42
bolek2006
Uzależniony
bolek2006 Wkroczył na dobrą drogę

bolek2006's Avatar

Miasto: zgierz
Reputacja: 27

Lista Osiągnięć
Aniołek Gra roku 2012 Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Domyślnie Gran Turismo 5

nie bede sie rozczulał według mnie kicha
Stary 20-10-2007, 11:24   #43
MCnalep
Początkujący
MCnalep Zobaczymy co z niego wyrośnie

MCnalep's Avatar

Reputacja: 0
Wyślij wiadomość przez AIM do MCnalep
Domyślnie Gran Turismo 5

grafa faktycznie ro*dupcza zwieracze...ale tak jest z kazda kolejna gra z tej serii...
odnosnie widoku z kabiny:malo gier posiada takowego?polyphony z tym patentem jest w *uj do tylu.
a najwiekszy dla mnie *jeb z ich strony to wypuszczanie prologa, a po jakims czasie dopiero full wersji...czym wy sie podniecacie?nabijanie kasy.pochwalacie taki system?
GT5 w odpowiednim czasie trafi do czytnika mojej sonki (jak kazda czesc) ale na prologa to ja z dystansu, przez płotki klocuszka wyciskam.

MCnalep jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-10-2007, 11:29   #44
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Gran Turismo 5

Za czasów GT4 kupiłem prologa pobawiłem się 2 tyg i sprzedałem z zyskiem, coby nastepne 7 miechów leżeć o suchej mordzie czekając na pełne GT. Pewnie kupie prologa (zobacze co tam walną, online miał być...) i pewnie go zostawie, bo czekać 8 miechów znów o suchej mordzie nie chce Pezyznaje ze to nabijanie kasy jak tylko można przez Polyphony, ale coz zrobić, jak ktos nie chce to nie kupi, tru?

A co do kamery ze srodka to nigdzie nie ma takich ładnych i w tylu furkach :happy:
Stary 21-10-2007, 15:24   #45
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11521

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Gran Turismo 5

Cytat:
A co do kamery ze srodka to nigdzie nie ma takich ładnych i w tylu furkach
Test Drive Unlimited?
Stary 21-10-2007, 16:18   #46
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Gran Turismo 5

No ciut za mało tam chyba sprzetu jest
Stary 22-10-2007, 01:45   #47
snakemaycry
Wariat
snakemaycry Jest wokół niego pozytywna aurasnakemaycry Jest wokół niego pozytywna aura

snakemaycry's Avatar

Reputacja: 198

Lista Osiągnięć
360 stopni Achievement Whore Donator Dopiero się rozkręcam! 
Liczba Osiągnięć: 5

Domyślnie Gran Turismo 5

PGR ? A słyszałem ze widok ze środka w GT jest na stałe, tzn. nie można ruszać "głową". Do tego ręce kierowcy sa przyklejone do kierownicy. Prawda ?
Stary 22-10-2007, 10:54   #48
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Gran Turismo 5

Słyszałem że można rozglądać sie po kokpicie. Przynajmniej na kierownicy (na padzie za wuja nie umiem :hmm: ) Ale ręce faktycznie niezbyt ochodzo sięgają po drążek zmiany biegów
Stary 22-10-2007, 15:26   #49
Adamcky
Nowy
Adamcky Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do Adamcky
Domyślnie Gran Turismo 5

na kierownicy za pomoca strzalek mozesz patrzec w lewo, prawo, tyl, lewy-tyl i prawy-tyl.

Rece sa przyklejone tylko w tej wersji. W pelnej powinno byc wszystko ok. Tutaj nie dosc, ze nie zmienia biegow, to tez nie zaciaga recznego oraz obraca kierownice o tylko 200 stopni

<br />
Adamcky jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-10-2007, 21:15   #50
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Gran Turismo 5

Wczoraj w sumie podawałem w szołcie, ale nie wszyscy pewnie przeczytali (przy takiej rotacji to na pewno ) Otworzono opcje GTTV gdzie mozemy sciągać filmiki dotyczace sportów motorowych + testowanie furaczy na potrzeby GT5 np. Dzisiaj zabrano nam zakamuflowanego GT-Ra i pojawił się klejny samochód pod płachtą, i obstawiam że to bedzie on Najprawdopodobniej jutro (jakieś info w krzakach mi wyskoczyło w info, ale z krzaków tyle rozumiem co nic ) odsłonią też furę spod niebieskiego ręcznika (obstawiam ze to mprezka STI bedzie)
Stary 23-10-2007, 12:40   #51
zvVierzak
Uzależniony
zvVierzak Zobaczymy co z niego wyrośnie

zvVierzak's Avatar

Miasto: Grodzisk Mazowiecki

Lista Osiągnięć
 Donator Złomiarz Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 9

Domyślnie Gran Turismo 5

Ej da sie sciągnonc z neta demo wypalic na dvd i uruchomic?
Bo kumpel ma ps3 a nie ma neta.."D
zvVierzak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-10-2007, 15:56   #52
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Gran Turismo 5

Oj powątpiewam w to. Chyba ze ściągniesz na kompa i przez dysk usb, ale niewiem czy da rade też..
Stary 23-10-2007, 16:46   #53
Darnok
Wariat
Darnok Zobaczymy co z niego wyrośnie

Darnok's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Gran Turismo 5

AirZwierzak23, da sie, fox napisałwszystko w temacie o warhawku, trzeba tylko znalezc demo ale predzej czy pozniej sie trafi w necie.
Stary 24-10-2007, 16:22   #54
Adamcky
Nowy
Adamcky Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do Adamcky
Domyślnie Gran Turismo 5

nooo i przez proxy serwer u kolegi wrzuca na dysk PS3, tak?? Pomysl Darnoku przez chwile.
Kumpel musi wziac konsole do Ciebie i sciagnac to demo na swoj dysk.

<br />
Adamcky jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-10-2007, 17:01   #55
Darnok
Wariat
Darnok Zobaczymy co z niego wyrośnie

Darnok's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Gran Turismo 5

Adamcky, plik da sie skopiować na inny komputer, warunkiem musi być siec. Przez sieć do konsoli, a na komputery przez cd czy inne tam gówna.
Stary 24-10-2007, 18:09   #56
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Gran Turismo 5

Panowie, Polyphony oddało nam furki spod przykrywek, jak i mazdziorke oraz IS Fa Można pościgać sie z Integralkami, szkoda tylko że mi nie dali pojazać
Stary 24-10-2007, 19:15   #57
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Gran Turismo 5

Mam baaardzo ciekawe info dotyczace GT5 hyhyhy:

“We at Polyphony are great fans of the world’s best motoring programme, Top Gear, so we’re delighted to be collaborating with BBC Worldwide to deliver Top Gear content via Gran Turismo,” said Kazunori Yamauchi, President, Polyphony Digital, “We’re sure that players will be as thrilled as we are when they get the chance to put their own driving skills to the test on the Top Gear Test Track in GT5, as well as enjoying classic episodes of Top Gear via GT TV.”

Odcinki poprzez GTTV? Mioooooodzio, świetny patent
Stary 05-11-2007, 23:04   #58
Jaro5412
Wariat
Jaro5412 Coś z nim nie takJaro5412 Coś z nim nie tak

Jaro5412's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: -167
Domyślnie Gran Turismo 5

Może i świetny patent , ale to tej gry nie uratuje Zapraszam do relacji z dema Prologa w Neo
Plus. I to ma być ten kiler , no to ja ide pograć w PGR-a
Stary 05-11-2007, 23:39   #59
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Gran Turismo 5

Uratować? To sie sprzeda w milionach egzemplazy tak jak pozostałe części. Zmieniony model jazdy, szczególnie dający rade na pro (zachacz chociaż kawałkiem opony np. w GT-R o piasek a zobaczysz jak szybko dupa wyprzedzi przód ), wiecej fur na trasie, no i grafa. Przyczepić się można do AI bo powiedzmy szczerze tylko gdzies 3 kierowców zauważalnie jeździ agresywniej niż inni, a reszta to sznurek. Chłopcy mają jeszcze "troche" czasu na zrobienie paru rzeczy. Do tego online który zapowiada się bardzo ciekawie.
Za zaniszczenia, takie jak w PGR podziękuje. Jeżeli nie bedą permanentne, czyli po dzwonie przy 200 km/h samochód nie poskłada się jak harmonijka, nie widze potrzeby patrzenia na pękniętą lekko szybke z tyłu. Niech mi dadza tylko zmienne warunki pogodowe. Ot czego mi brakuje.
Stary 06-11-2007, 00:17   #60
Jaro5412
Wariat
Jaro5412 Coś z nim nie takJaro5412 Coś z nim nie tak

Jaro5412's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: -167
Domyślnie Gran Turismo 5

Cytat:
Napisał Gawlick
Do tego online który zapowiada się bardzo ciekawie.
Jak narazie to słyszałem o tym że nie wiadomo czy będzie można rozmawiać podczas wyścigu , tylko w lobby. To ja dziękuje za takie online.

Cytat:
Napisał Gawlick
To sie sprzeda w milionach egzemplazy tak jak pozostałe części.
No sprzeda się , ludzie połkną to jak gluta w zime. Niestety nie będą mieli wyjścia , bo wyboru nie będzie. Pokaż mi inne wyścigi na wysoką skale na PS3 które wyjdą.

Cytat:
Napisał Gawlick
Chłopcy mają jeszcze "troche" czasu
Dwie części Forzy wyjdą , tyle samo PGR-ów , a NFS-ów to chyba z 7 między premierą GT4 a GT5. Bo GTHD inne prologi to wyciągacze kasy i przykrywki błędów które popełnia Polyphony.

Cytat:
Napisał Gawlick
Za zaniszczenia, takie jak w PGR podziękuje.
No to podziękuj jak chcesz , ja tam się delektuje zbitymi szybami podczas dzwona. A zachowanie samochodów podczas kolizji w GT to jakaś masakra coś jak jazda pudełkiem zapałek.

Cytat:
Napisał Gawlick
Jeżeli nie bedą permanentne, czyli po dzwonie przy 200 km/h samochód nie poskłada się jak harmonijka,
No może za jakieś 30 lat . Będziesz czekał??
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 3

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania