Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Xbox One Magnetowid XXI wieku. Podobno są też gry.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04-10-2018, 01:24   #1
Flipek
Początkujący
Flipek Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 11
Domyślnie Xbox Game Pass - dwa konta.

Witam,

Mam obecnie na swoim Xbox One X dwa konta.

Na jednym, które jest moim głównym kontem i którego używam na bieżąco mam aktywny na rok Xbox Live Gold, a na drugim - starszym koncie którego wcześniej używałem mam aktywny do 23 października Xbox Game Pass.
Dzisiaj kupiłem sobie kod przedłużający na 3 miesiące do Xbox Game Pass czy ma znaczenie na którym koncie użyje tego kodu bo obecnie używam Game Passa z kontem na którym mam aktywnego Xbox Live Golda, ale Pass był aktywowany i kupowany na starym koncie.

Czy Xbox Game Passa mogę swobodnie używać pomiędzy dwoma moimi kontami i nie ważne jest na którym był aktywowany?

Czy mogę Xbox Game Passa przedłużyć wpisując kod na moim nowym koncie czy powinienem to zrobić na starym koncie na którym jest jeszcze aktywny czy nie ma to znaczenia? Chciałbym go używać głównie z nowym kontem na którym jestem praktycznie cały czas zalogowany.

Czy gry pobrane z Xbox Game Passa na jednym koncie będę musiał pobrać ponownie i zainstalować na drugie konto żeby móc na nich grać?

Czy achievementy zdobyte w grach z Xbox Game Passa na jednym koncie są widoczne na drugim koncie bez aktywnego Passa i nie zainstalowanej tam gry?

Czy są jakieś ograniczenia w korzystaniu z Xbox Game Passa na dwóch kontach założonych na tej samej konsoli?

Czy można swobodnie używać Xbox Game Passa i grać w gry Xbox Play Anywhare pobrane z Microsoft Store na PC z windows 10?
Flipek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-10-2018, 09:24   #2
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11521

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Odp: Xbox Game Pass - dwa konta.

Poczekaj aż skończy się Game Pass na drugim koncie i wpisz sobie kod na tym głównym. Nic nie będziesz musiał pobierać, wszystko będzie działać, nic się nie zmieni, możesz zalogować się na PC i grać w tytuły Play Anywhere.
Stary 10-10-2018, 01:03   #3
Flipek
Początkujący
Flipek Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Xbox Game Pass - dwa konta.

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Poczekaj aż skończy się Game Pass na drugim koncie i wpisz sobie kod na tym głównym. Nic nie będziesz musiał pobierać, wszystko będzie działać, nic się nie zmieni, możesz zalogować się na PC i grać w tytuły Play Anywhere.
Bardzo dziękuję za pomoc
Flipek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania