Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 3

PlayStation 3 Dyskusja na poziomie o kolejnym dziecku Kutaragiego.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 14-08-2012, 21:17   #21
QBalu
Fanatyk
QBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innych

QBalu's Avatar

Miasto: Nowa Sól
Reputacja: 747

Lista Osiągnięć
Swój! Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 10

Domyślnie Odp: PlayStation Plus

No raczej nie inaczej
QBalu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-08-2012, 21:27   #22
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Cytat:
Napisał komar Zobacz post
Za free?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dla ciebie 99zł
Stary 14-08-2012, 21:32   #23
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11521

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Cytat:
Za free?

Za cenę PS+.
Stary 14-08-2012, 23:32   #24
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Za jakiś czas cena abonamentu spadnie na chwilę o 25 %. Kupuje. Z gier teraz dostępnych nie grałem w Motorstorm:Apokalipsa(nie żebym chciał grać we wszystko), oddworld, LBP2, outland, renegade ops, darksiders, TombRider, Saints Row 2 i chyba Deus Ex(jest za free ?). W RDR też nie grałem. Pół roku grania.
Zostałem przekonany atrakcyjnością usługi i to mi sie podoba, nie jest to haracz który trzeba wykupić a potem udawać zadowolonego klienta. Poza tym PS+ oferuje coś tam jeszcze jak cloud storage którego pojemność wzrasta do 1GB. W sumie zbliżają się też next geny i zgodnie z zasadami tego świata będziemy płacić za partychat dostępny w ofercie więc usługa która zbudowała swoje fundamenty na atrakcyjności oferty, będzie sie miała w przyszłości dobrze i warto może stać się abonentem na dłużej, ale tylko jeśli dalej będą dodawane gry na poziomie.
chrono87 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-08-2012, 23:40   #25
QBalu
Fanatyk
QBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innych

QBalu's Avatar

Lista Osiągnięć

Deus nie jest już za free, Darksidersa i Renegade Ops za jakiś czas zastąpią 2 nowe gry. Jedną z nich na być podobno Borderlands
Stary 15-08-2012, 00:05   #26
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

u mnie Plus by się nie sprawdził bo nie lubie grać na siłe czasem gra potrafi czekać pół roku na swój dzień albo wracam do gry po długim okresie czasu a jak wiadomo Sony nie daje gier tylko pożycza, co nie zmienia faktu że są to dobre gry ale marudy zawsze bedą marudzić hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 15-08-2012 o 00:10
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-08-2012, 17:38   #27
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Domyślnie

Dla PS+ są już do pobrania Borderlands i Just Cause 2.

Stary 15-08-2012, 19:03   #28
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie

Zawsze można kupić plusa we dwóch. Do tego na US i jak za 70 pare złotych oferta jest ok
Stary 16-08-2012, 11:46   #29
SethMethod
Wariat
SethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod Celebryta

SethMethod's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 2512

Lista Osiągnięć
Swój! Dopiero się rozkręcam! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 20

Ja się zrzuciłem na plusa po raz drugi - ze wszcześniejszej zrzutki na 5 osób nie miałem nic, bo zainteresowane dwie osoby z aktywnymi slotami postanowiły je sobie przywłaszczyć na stałe ruchając pozostałych trzech w dupska.

Na chwilę obecną Plus przy zrzutce we dwóch to świetny deal - chociaż sejwy w chmurze przy widmie YLODa to też fajna rzecz (ale nie za drugie 99pln... ).

SethMethod jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-08-2012, 13:37   #30
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie

We wrześniu bede potrzebował drugiego chętnego na PS+ bo ma być zniżka na roczny abonament.

Secie ciagnij Borderlands, pocisniemy coopa jeśli nie masz platinki.

Stary 16-08-2012, 15:21   #31
QBalu
Fanatyk

QBalu's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
We wrześniu bede potrzebował drugiego chętnego na PS+ bo ma być zniżka na roczny abonament.

Secie ciagnij Borderlands, pocisniemy coopa jeśli nie masz platinki.
Ja się piszę na +.

Tej, a jak ostatnio pytałem o borderlandy to usłyszałem: "łe, my to mamy z Fajterem, zajo w koopie"... w piątek chcę usłyszeć: "mamy propozycję, robimy QBalu z tobą Borderlanda, wchodzisz w to?" !!!!11111
Stary 16-08-2012, 15:39   #32
komar
bzzz bzzz bzzz

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie

Te synek, platinke to mam w BL ino 100% nie mam, więc zakup dodatków bydzie wymagany.

Stary 25-09-2012, 17:50   #33
Monika85PL
Znajomy
Monika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innych

Monika85PL's Avatar

Miasto: dolny śląsk
Reputacja: 826

Lista Osiągnięć
 Old School Playaz Kobiety też grają! Go! Go! PSP/Vita 
Liczba Osiągnięć: 6

Cytat:
Napisał Mr Perfect Zobacz post
u mnie Plus by się nie sprawdził bo nie lubie grać na siłe czasem gra potrafi czekać pół roku na swój dzień albo wracam do gry po długim okresie czasu a jak wiadomo Sony nie daje gier tylko pożycza, co nie zmienia faktu że są to dobre gry ale marudy zawsze bedą marudzić hehehe
Mam tak samo i także nie jestem zbytnio szczęśliwa, że Deus Ex już nie jest dostępny bo brak czasu i chęci nie pozwoliły mi go nawet ukończyć
Stary 27-09-2012, 23:57   #34
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Cytat:
Napisał Monika85PL Zobacz post
Mam tak samo i także nie jestem zbytnio szczęśliwa, że Deus Ex już nie jest dostępny bo brak czasu i chęci nie pozwoliły mi go nawet ukończyć
na brak czasu jest proste rozwiazanie, mianowicie granie na jednej konsoli, sam dysponuje sporym zapasem wolnego czasu ale nie wyobrazam sobie żebym miał ogarniać dwie konsole no chyba że bym był inwalidą i poruszał się na wózku czy coś w tym guście hehehe
Stary 28-09-2012, 09:04   #35
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mr Perfect Zobacz post
na brak czasu jest proste rozwiazanie, mianowicie granie na jednej konsoli, sam dysponuje sporym zapasem wolnego czasu ale nie wyobrazam sobie żebym miał ogarniać dwie konsole no chyba że bym był inwalidą i poruszał się na wózku czy coś w tym guście hehehe
Ja znam lepszy sposób. Można grać na 2 konsolach, ale należy unikać crapow i większość średniakow. Jak dalej brakuje czasu podnosić pułap interesujących nas gier.
Stary 28-09-2012, 11:39   #36
Mr Perfect
No-life

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
Ja znam lepszy sposób. Można grać na 2 konsolach, ale należy unikać crapow i większość średniakow. Jak dalej brakuje czasu podnosić pułap interesujących nas gier.
coś słaby ten twój sposób bo w krapa gram może raz w miechu jak się trafi jakiś szybki i banalny calak a średniaki mnie w ogólnie nie interesują właściwie to wolne nawet szybkie crapy od przereklamowanych średniaków z nudnym gameplay albo co gorsza samograjów hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 28-09-2012 o 11:41
Stary 28-09-2012, 13:26   #37
vivi
Uzależniony
vivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innych

vivi's Avatar

Reputacja: 904

najlepszy sposób to olać calaki gorącym moczem. Seriously 3.0? suck my di** MS.
vivi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-09-2012, 13:34   #38
Mr Perfect
No-life

mi się podoba właśnie takie podejście jak Seriously 3.0 czy Max Payne 3, zupełnie jak na poczatku startu x360 calaki były trudne i tylko najtrwalsi zdobywali wszystko a nie jak teraz gdzie 90% tytułów każdy jest w stanie scalakować hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 28-09-2012 o 13:39
Stary 28-09-2012, 14:32   #39
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

1/2 gier na starcie konsoli to nie takie trudne calaki ;-D
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-09-2012, 18:17   #40
Mr Perfect
No-life

Cytat:
Napisał MANDo Zobacz post
1/2 gier na starcie konsoli to nie takie trudne calaki ;-D
Kameo, PGR, Perfect Dark, Geometry Wars czy Condemend były trudne do scalakowania hehehe

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 3

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania