Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08-11-2011, 07:54   #1
Ownon
Fanatyk
Ownon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znają

Ownon's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 596

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Szybko i wściekle Hall of Fame Star  
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie Leisure Suit Larry HD

jako zatwardziały fan wychowany na platformówkach z przeszłości w stylu maniac mansion, monkey island, wszelkiego rodzaju questach kolejnych częściach przystojniaka w garniturze, czyli Larrego, gdzie nawet nikt nie słyszał o czymś takim jak myszka, a gry przygodowe obsługiwało się z klawiatury (tak, na strzałkach + wpisywanie komend w sposób tekstowy) uśmiech pojawił się na twarzy przy wiadomości, że gry z Larrym zostaną wydane w odświeżonej wersji. Na pierwszy ogień oczywiście idzie pierwsza część, gdzie szykuje się odświeżenie w stylu monkey island; trzeba zaznaczyć że będzie to już drugie odświeżenie tej gry, gdyż taki lifting gra przeszła już ładnych kilka lat temu, z wersji właśnie tekstowej i grafiki w kilku kolorach, gdzie głowa była jednym kwadratem, na wersję vga. Potem się zobaczy, ale szykowane jest nawet ewentualne stworzenie nowych części. A nad całością czuwa oczywiście Al Lowe, czyli ojciec całej serii i twórca kilku pierwszych części (gra zaliczała ostry zjazd w dół jakości, gdy nie zajmował się on już swoim pupilkiem). Pierwszych tytułów można oczekiwać dopiero pod koniec 2012. Gra oczywiście pójdzie w dystrybucji cyfrowej.

Jak by ktoś chciał poczytać więcej to znajdziecie informacje tutaj: http://www.xblaratings.com/blog/4777...ox-live-arcade
Stary 08-11-2011, 09:13   #2
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894
Domyślnie Odp: Leisure Suit Larry HD

Wzorem Monkey Island widzę pojawiają się kolejne gierki, ale nadal brakuje mi paru hitów. Jak będzie 800MSP to pewnie łyknę.
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2011, 13:18   #3
Ownon
Fanatyk
Ownon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znają

Ownon's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 596

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Szybko i wściekle Hall of Fame Star  
Liczba Osiągnięć: 12

ano, przydało by się Day of the Tentacle, Willy Beamish (do dzisiaj pamiętam sprowadzone z dziwnych krajów ogromne pudełko wypełnione zawartością, bajerami i gadżetami, jak to kiedyś sprzedawało się wszystkie gry, a nie tylko edycje kolekcjonerskie), Discworld, starszy Sam & Max, Space Questy lub pozostałe Questy, czy z nowszych np. Blade Runner; co prawda nie wiem czy bym miał jeszcze siłę siedzieć i kombinować, ale pewnie bym kupił (jak Monkey Island, jedną doszedłem do połowy, a druga nawet nie tknięta leży na dysku konsoli ;] ), a i pewnie nie byłoby to opłacalne zbytnio dla twórców pomimo iż korzystają z gotowej już mechaniki, no ale napisać takie tekst można :]
Stary 08-11-2011, 14:54   #4
[InSanE]
Uzależniony
[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych

[InSanE]'s Avatar

Reputacja: 805

Lista Osiągnięć
Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 4 The Players Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 18

Ja chciałbym Indiana Jones and the Fate of Atlantis i Full Throttle

[InSanE] jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd