Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 14-07-2012, 19:20   #521
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252
Domyślnie Odp: FIFA 12

tez wam sie tak ta fifa wiesza w trybie menadzera? gram w to dosc sporo ostatnio i naprawde idzie sie wkurzyc jak gra ktorys raz sie zwiesi i to w losowych momentach, juz nie mowie o tych symulacjach ze trwaja zwykle dosc dlugo i cale menu jest takie lekko zlagowane. jeszcze ten autozapis ktory mozna o kant dupy rozbic, zdecydowanie zbyt rzadko sie zapisuje.

***** no to teraz mi sie dostalo, odpalam save, klikam na 'dalej' i zwiecha, i tak juz 3eci raz. wkurwie sie jak caly team pojdzie sie kochac, niby mam save'a tzn. autosave sprzed paru godzin (tak zjebiscie czesto sie one robia) no ale ilez mozna, koncowka sezonu a sie wszystko musialo zaczac dupczyc.

Ostatnio edytowane przez kbrs : 14-07-2012 o 19:26
kbrs jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-08-2012, 13:25   #522
BrakTuSensuPL
Stały bywalec
BrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znają

Reputacja: 621

Lista Osiągnięć

Mam maly problem otoz w dodatku Euro jest osiagniecie za wygranie w kazdym trybie. Trybow jest 5 i osiagniecie nie wpada. Wiecie moze jak to zrobic bo nie chce kasowac sacow bo obawiam sie ze nie bede mogl rozegrac wyzwania bo ostatnie odbylo sie 31 lipca.

BrakTuSensuPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-10-2012, 14:36   #523
sportowiec
Początkujący
sportowiec Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 96

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Swój! Na dobre i na złe 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 4

Czy zdrapkę Uefa 2012 1800 msp mogę wykorzystać na co chcę ??
Stary 09-10-2012, 14:44   #524
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Tak. To jest kod na 1800MSP a obwoluta reklamuje tylko ten dodatek.
Stary 09-10-2012, 23:12   #525
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

Kupiłem kartę za 2300 w UT i nie dało mi jej. Wychodzę żeby zagrać normalny mecz i nagle pojawia mi się że kupiłem kartę. żal co się dzieje .

Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-05-2013, 01:18   #526
TomMeGusta
Uzależniony
TomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta Celebryta

TomMeGusta's Avatar

Miasto: Kraków
Reputacja: 2556

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Byłem pierwszy! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 18

Mógłby mi ktoś wyjaśnić, jak w chwili obecnej wygląda wsparcie trybu Ultimate Team dla FIFA 12? Chodzi mi o to, czy podobnie jak w trzynastce, nadal występuje Happy Hour oraz aktualizowane są drużyny tygodnia, sezonu i tym podobne?

New Account

The World Is Yours
TomMeGusta jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania