Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 22-01-2012, 20:18   #41
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Domyślnie Odp: Legalizacja narkotyków.

Cytat:
Napisał rafal198011 Zobacz post
Nie wiem czy w Polsce jest juz przepis o zakazie palenia w miejscach publicznych (puby ,miejsca pracy ,przystanki autobusowe itp.) ale w UK ten przepis obowiazuje juz od 5 lat i wedlug statystyk wielu ludzi zucilo juz palenie bo np. z pubu nie chce im sie wychodzic na dwor co 20 min. na fajke
Ja osobiscie w domu tez nie pale chce zajarac to cisne do ogrodu na dymka bo moja kobieta nie pali a ja osobisci mimo tego ze jestem palaczem nie toleruje palenia w domu

---------- Wiadomość dodana 18:31 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 18:29 ----------

chodzilo mi jedynie o absurdy proponowane przez Polski rzad czym jeszcze ci debile na wysokich stolkach nas zaskocza
Powiedzmy, ze w UK ten przepis obowiazuje w pubach i miejsach publicznych, ale przystanki komunikacji miejskiej to tez miejsca publiczne, si, a coraz wiecej ludzi znow pali nie przejmujac sie innymi.Ja dymu papierosowego nie znosze, choc w towarzystwie musze niuchac to gowno, bo tak to juz jest.Wiec przepisy przepisami, a ludzie i tak beda robic swoje.Jesli juz mialbym wybierac, to wybieralbym dostep do wszystkiego, iz zakazy, bo te zawsze tworza czarny rynek-ludzie lubia sie najebac, nic tego nie zmieni-tak samo jak uznalbym calkowity brak cenzury niz jej wprowadzenie.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-01-2012, 20:25   #42
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Albo jak ktoś zapala w samochodzie, to już normalnie komora gazowa. A mocne fajki to najgorszy powszechny smród po pocie Można się myć dwa razy dziennie, psikać się Lacoste czy innym Bruno Bannani, ale po zapaleniu fajki jest się śmierdzielem i tyle. Nie wiem jak taki syf jak fajki może być dostępny gdy w tym samym czasie trwają wielkie dyskusje nad marihuaną.
Stary 22-01-2012, 20:47   #43
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7997

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

Więc albo wszystko albo nic, tak? (Odnoszę się do wcześniejszych wypowiedzi, sprzed gadki o kurzeniu)
Skoro takie 'narkotyki' jak alkohol czy papierosy są powszechnie dostępne to dlaczego nie wywalimy na rynek i zalegalizujemy wszystko co w jakimkolwiek stopniu uzależnia?

Take myślenie jest totalną głupotą, jak ktoś na prawdę będzie mieć parcie by zdobyć coś nielegalnego to to sobie załatwi prędzej czy później

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Tagi
narkotyki

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania