Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Forza

Forza Forum dla fanów najlepszych wyścigów na konsolach Xbox. Uwaga na spojlery!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27-09-2018, 21:04   #21
murinus
Banned
murinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnać

Miasto: Warszawa
Reputacja: -533

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Widz Swój! PlayStation 3 is my Home 
Liczba Osiągnięć: 14

Domyślnie Odp: Forza Horizon 4

Są codzienne zadania na każdy dzień jedno i są tygodniowe. Do tego jeszcze jakieś eventy 5 na tydzień.
murinus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-10-2018, 10:11   #22
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11146

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Przysiadłem wczoraj trochę do Forzy nowej. Jaka ta giereczka jest dobra i wypchana zawartością. Miałem sobie zrobić ze dwa wyścigi, może acziwa odblokować, ale oczywiście po drodze trafiłem na jakąś tablicę na dachu budynku, więc nie mogłem jej odpuścić, potem wyskoczyło publiczne wydarzenie Forzathon, chwilę później akurat level ogólny się podbił i dostałem te zlecenia LaRacer nawiązujące do znanych gierek wyścigowych - musiałem sprawdzić i wbić trzy gwiazdki w pierwszym rozdziale itd. Ciężko tak po prostu dotrzeć z punktu A do B
Stary 02-10-2018, 21:28   #23
flacha00
Znajomy
flacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumny

flacha00's Avatar

Miasto: Żnin
Reputacja: 1155

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Your e-penis must be huge! Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 15

Mam tak samo ciężko się oderwać. Mapa wypchana różnorodnymi zawodami do tego eventy online. Jest co robić.
Stary 03-10-2018, 10:52   #24
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6377

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

uuu

wczoraj odpaliłem i faktycznie ciężko było się oderwać.
całe szczęście odpuściłem całkowicie 2 i 3, więc teraz mogę się spokojnie pościgać i pobawić bez wrażenia, że gdzieś przed chwilą to widziałem i robiłem

p.s. grafa wypala gały w hdr :o
Stary 06-10-2018, 20:45   #25
luck1985
Wariat
luck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłość

luck1985's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 1903

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 7

Wrogu- jest klub OnlineCenter? Nie ogarniałem tematu online jeszcze.

A ja sobie ponarzekam standardowo

Muzyka leży w tej części i to kompletnie. Jeden utwór mi wpada w ucho, reszta nijaka i nie do zapamiętania.
Mimo że Uk wygląda spoko i miło się śmiga, to nie ma tej różnorodności z 3 i Australii. Ale w końcu ktoś mnie wysłuchał sprzed kilku lat i mamy zmienne pory roku
I zgodzę się z recenzjami- nie czuć klimatu festiwalu. W 3 już było bez ładu i składu, a tu w sumie nie ma z góry określonego celu ścigania. Ale to po części rozumiem, bo gra nastawiona na online- jedno wielkie podwórko.

Trochę ułatwień- podczas stref driftu np auta nie zawadzają jak w 3. Robią się auta duchy.
Stary 06-10-2018, 22:35   #26
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7610

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

Poczekam se aż bedzie promo game passa za 1 zł i sobie popykam hehehe

Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-10-2018, 23:40   #27
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał luck1985 Zobacz post
Wrogu- jest klub OnlineCenter? Nie ogarniałem tematu online jeszcze.
Forza Polska, zapraszam.
Stary 10-10-2018, 17:45   #28
Grzenio10
Uzależniony
Grzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłość

Grzenio10's Avatar

Miasto: Pełczyce
Reputacja: 1556

Zauważyłem, że nie nalicza mi 2x punkty forzathon posiadam odpowiednie lokum za VIP ale FP dostaje standardowo, 10 za codzienne wyzwania, 100 za tygodniowe itd. O co chodzi?
Stary 11-10-2018, 02:17   #29
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Mam tę chatę za VIPa i chyba też nie dostawałem więcej punktów. Tyle że mam ustawiony inny dom jako główny. Może przez to?
Stary 11-10-2018, 10:23   #30
Grzenio10
Uzależniony
Grzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłość

Grzenio10's Avatar

Mi po wczorajszej aktualizacji zaczęło naliczać
W tej części nie dostajemy żadnych nagród za aktywność w klubie? tak jak to miało miejsce w 3?

PS: proszę o akceptację do klubu aktualnie jestem w HPL ale nie chce tam być
Stary 11-10-2018, 10:43   #31
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Kluby są strasznie biedne w tej części. Żadnego bonusu za przynależność, nie ma rankingu klubowego itd. Spięli to z klubami xboksowymi i tyle. :/
Stary 11-10-2018, 12:33   #32
Grzenio10
Uzależniony

Grzenio10's Avatar

Trochę szkoda, że olali system klubów. Ten z 3 dawał radę. Można powiedzieć pierwsza rysa na diamencie
I tak na marginesie, zdarzyło Wam się, że podczas jazdy z max prędkością jakimś supersamochodem, prędkość 350-400 km nie wyrabiało otoczenie? Z dwa razy już mi się coś takiego przytrafiło gdzie w 3 nie miało to miejsca
Stary 17-10-2018, 12:44   #33
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8161

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Ja miewam pewne zgrzyty podczas dołączenia do sesji online. Ale tylko wtedy.
Jak ta gra wciąga to mało powiedziane. Mam SpiderMana, Tomb Raidera i nawet Gearsy olalem. Już się nawet na RDR2 zacząłem zastanawiać czy jest sens zakupu bo mam tyle tego do ogrania a jak mam czas to tylko Forza.
Stary 01-11-2018, 22:58   #34
Shanga
Znajomy
Shanga Wszyscy go tu znająShanga Wszyscy go tu znająShanga Wszyscy go tu znająShanga Wszyscy go tu znająShanga Wszyscy go tu znająShanga Wszyscy go tu znają

Shanga's Avatar

Reputacja: 621

Jest ktos chetny na rankigowa przygode zespolowa w niedziele np o 15 jak cos ranking odpala od 3 lv jak cos to pisac bezposrednio na Gt Replacedshanga
Shanga jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-12-2018, 08:00   #35
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 3211

Premiera: 13 grudnia

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Forza

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania