Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-03-2009, 00:11   #1
Q-Jot
Guest

Reputacja:
Domyślnie Split Second

Nowa gra studia Black Rock ,twórców fenomenalnego Pure .Teraz kładą nacisk na wyścigi uliczne ,furexami z zajawką na ekstremalną i dziką jazdę .Graficznie zawieśc nie mogą ,gameplayowo również wątpie ,żeby tylko sie oryginalnością wykazali i zaskoczyli fanów Burnouta ,a klientów maja zapewnionych .Po Pure ,można spodziewać się w najgorszym wypadku świetnej gry ,liczę na coś ponad to .Czekam z niecierpliwością na najbliższe materiały dotyczące gry .
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-03-2009, 01:26   #2
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

Domyślnie Odp: Split Second

Po dość średnim pure, ciekawe co tam wysupłaja tym razem. Jeśli bedzie coś powyżej average to jako fan czterech kołek sprawdze. Ale nie jakoś ultra chętnie od razu.
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-03-2009, 11:08   #3
Skyline14
Wariat
Skyline14 Jest wokół niego pozytywna auraSkyline14 Jest wokół niego pozytywna aura

Skyline14's Avatar

Miasto: Pudliszki
Reputacja: 193

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Złomiarz Janko Muzykant Gamescom 09 
Liczba Osiągnięć: 12

Po świetnym Pure spodziewam sie świetnych wyścigów w stylu Burnout. No ale czy będzie to dobry konkurent Burnouta? Będzie im trudno, ale licze na to że zdołają tego dokonać
Skyline14 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-03-2009, 12:30   #4
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

http://www.gametrailers.com/gametrai...&starttime=160

Debut trailer.
Stary 07-03-2009, 12:40   #5
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

Konspekt mają dziwny. Zobaczymy.
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-03-2009, 12:46   #6
szuja
Wariat
szuja Wkroczył na dobrą drogę

szuja's Avatar

Reputacja: 44

Lista Osiągnięć

Mam nadzieję, że trasy będą "zamknięte" (tylko jedna droga) i tym samym parę "kółek" (większy mayhem będzie ^^), chociaż patrząc na moc przeskadzajek raczej ciężko będzie w niektórych miejscach 2 razy przejechać.
A co do przeskadzajek, to bardzo na nie liczę. Byle tylko nie dali 7 rodzajów co się na każdej mapie powtarzać będą (góry, zima= lawina ; plaża- tsunami :P).
szuja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-03-2009, 13:17   #7
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Zapowiada się zajebiooooozaaaaaa !!! Mogą być dobre patenty ,których jeszcze nie było .Żeby system zniszczeń podziałał .Graficznie trailer mnie zmiażdżył .Nie mogę się doczekać .Black Rock ambitnie się pnie do góry .
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-03-2009, 12:26   #8
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6757

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

Gawlick jakis uprzedzony widze, a to moze byc konkretna produkcja..

czytam wszystkie posty i wszystkich lubię.
crazzie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-06-2009, 16:17   #9
shinian
Uzależniony
shinian Wkroczył na dobrą drogę

shinian's Avatar

Reputacja: 15

Lista Osiągnięć
Gamescom 09 Pilot Hall of Fame Star Hasbro 
Liczba Osiągnięć: 8

Domyślnie Split/Second

Nowa gra od Disney Interactive. Developer niech jednak was nie zmyli. Ta gra wyglada swietnie. Arace scigała, która wyjdzie na PS3 oraz x360, a jej najwiekszym atutem jest zmienne srodowisko. Mayhem zniszczenia jest nie do opisania.

Trailer: http://e3.gamespot.com/video/6211666...ories;title;10
stage demo: http://e3.gamespot.com/video/6211664...ories;title;13

Veni. Vidi. Vici.
shinian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-06-2009, 16:22   #10
Q-Jot
Guest

Reputacja:
Domyślnie Odp: Split/Second

Jest już temat o tej grze nadpobudliwy newsmanie .Sam go zakładałem http://forum.onlinecenter.pl/showthr...ighlight=split
Poza tym masz błąd w słowie Arcade .Developerem jest Black Rock Studio ,Disney jest wydawcą .
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-06-2009, 16:34   #11
shinian
Uzależniony

shinian's Avatar

Lista Osiągnięć

Kurcze to zapisujcie nazwy gier poprawnie, bo po wstukaniu split/second w wyszukiwarke, przed zalozeniem tematu, nic ciekawego mi nie wyskoczylo:P

Veni. Vidi. Vici.
Stary 05-06-2009, 17:19   #12
Zeratul
MAM DUŻEGO!!
Zeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumny

Zeratul's Avatar

Miasto: New York
Reputacja: 1119

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 53

ta shinian tlumacz sie... tak samo bylo z R.U.S.E wczoraj

Zeratul jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-06-2009, 17:40   #13
shinian
Uzależniony

shinian's Avatar

Lista Osiągnięć

frazy "r.u.s.e." nadal nie wyszukuje

btw: temat do zamkniecia:P

Veni. Vidi. Vici.
Stary 05-06-2009, 20:30   #14
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Automatyczne sprawdzanie nazwy tematu przy jego zakładaniu chyba się zepsuło.
Stary 29-04-2010, 18:26   #15
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

ogralem pare razy demko i szczerze to sie troche zawiodlem :F
sciagnalem od razu tez demko burnouta paradise zeby sobie porownac i sam model jazdy jest gorszy, w bp wszystko dzieje sie jakby szybciej, jest wieksze uczucie predkosci i brakuje mi w s/s przedewszystkim NITRO! co to za zrecznosciowka bez nitro heheh
do tego brak zniszczen poza kompletnymi rozwalkami, ale to bylo wiadome juz wczesniej wiec idzie przymknac na to oko, ale same kraksy/spychanie przeciwnikow ssie. nie po to cisne typa na bande zeby wyskoczyl mi przedemnie jak jakas ryba ledwie co wyciagnieta z wody w tlustych lapach. demo blura tez ogrywam od jakiegos czasu i myslalem ze to raczej split/second mnie do siebie przekona to chyba jednak na pierwszy ogien pojdzie blur.

btw 1000czny post ^__^

Ostatnio edytowane przez kbrs : 29-04-2010 o 18:31
kbrs jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-04-2010, 20:06   #16
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

mi podobnie brakowało momentami nitro baardzo. co by nieco podgonić tempo wyścigu.
niemniej jednak SS bardzo mi przypadło do gustu i zrobiło nam nie jednak większe wrażenie niż Blur. kompletnie odwrotnie niż się spodziewałem. heh.
grę wciągnę pewnie na premierę, bo brakuje mi solidnego erkejdowego rejsera w ostatnich miesiącach. przy Burnout Paradise i Pure spędziłem dziesiątki godzin i mam już go trochę dość. Blur to trochę taki Mario Kart, a tego typu gry przejadły mi się już za czasów N64.
SS wydaje się być jedynym wyborem w tym momencie dla mnie. single w tej grze na pewno będzie dobry, liczę na płynne multi do kompletu i będzie git majonez.

ciekawi mnie tylko tak duża ilość sekretnych osiągnięć w wyścigach. co też tam może być do ukrycia : P
Stary 29-04-2010, 20:38   #17
Fuji
Wariat
Fuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świata

Fuji's Avatar

Miasto: Fugasówka
Reputacja: 8060

Lista Osiągnięć
Widz Książkotwarz Ten jedyny Dopiero się rozkręcam! 
Liczba Osiągnięć: 28

Nie będę się wypowiadał o grafice, modelu jazdy i innych duperelach, zawartych w demie Split/Second. Napomknę za to, o tym, co interesuje najbardziej prawdziwych graczy - mam na myśli, rzecz jasna, osiągnięcia/trofea. Nie podobają mi się one w ogóle. Nie rozumiem, po co, te ciulasy, zapodały "arcze" przyznawane za durne rangi online'owe. Do tego, jakby im mało było, dowalili masę sekretnych "obrazków do profilu". Przez te zabiegi "Czarnuchów ze skały" zostałem zmuszony, raz jeszcze, przemyśleć dokładnie, czy warto pakować się w eS/eSmana .

Naczelny Antycyganista III RP.

Gram tylko w dobre gry i crapy!
Fuji jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-04-2010, 20:57   #18
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

dla mnie idealnym polaczeniem byl by taki burnout paradise z normalnymi torami (zaden sandbox, to wg. mnie najwiekszy minus tej gry) + takie przeszkadzajki jak w s/s ew. powerupy jak w blurze.
Stary 29-04-2010, 22:11   #19
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

ja krótko i na temat. Na premiere biore Blur, S/S narazie olewam
Stary 30-04-2010, 18:32   #20
RipperPL
Początkujący
RipperPL Komuś podpadł

Miasto: Bielawa
Reputacja: -3

Lista Osiągnięć
Konsekwentny Achievement Whore Pilot 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 5

Ja także krótko i na temat, jedyna gra która przypadła mi do gustu (wyścigi) był Nfs:MW
i raczej nie kupie S/S [ dodać "man" i usunąć / to bym już naprawde sfiksował ( Nienawidze rzeczy związanych z niemcami wliczając język )]

RipperPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania