Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 3

PlayStation 3 Dyskusja na poziomie o kolejnym dziecku Kutaragiego.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 19-10-2009, 14:24   #81
Pawcio4
Stały bywalec
Pawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innych

Pawcio4's Avatar

Miasto: Wroclaw, Poland
Reputacja: 832

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Ilość, nie jakość Zapalczywy Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 23

Domyślnie Odp: Uncharted2: Among Thieves

Cytat:
Napisał KrisPora_PL Zobacz post
jest w 720, a co do tego poprzednika to są gry w full hd ps3 dla przykaładu choćby WipEout HD,

WipEout HD's clever 1080p workaround
http://insidethedigitalfoundry.blogs...t-of-hand.html

Cytat:
They're not 1080p in the sense that the resolution is no longer 1920x1080.
Basically WipEout HD is the first game I've come across that seems to be operating with a dynamic framebuffer. Resolution can alter on a frame-by-frame basis.If that is the case, the game chooses to down-scale that frame's native resolution. At a constant game speed of 60 fps, the player will hardly notice the lightning-quick resolution-switching, though: from a maximum native resolution of 1920x1080 (picture 1) to, for example, 1550x1440 (picture 2) to a utmost minimum of 1280x1024 (picture 3), which is still much better than 720p (1280x720), the game always picks the best one depending on the current scene at hand with the target to always aim for the full 1080p.
Tak wiec jak widzisz nie zawsze jest to full HD, niestety ale ta generacja konsol nie jest wystarczajaco mocna na wyswietlanie w tej rozdzialce. Super proste gry owszem.
Stary 20-10-2009, 07:59   #82
KrisPora_PL
Nowy
KrisPora_PL Wkroczył na dobrą drogę

KrisPora_PL's Avatar

Miasto: Nakło
Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
Platynki jak dziewczynki Go! Go! PSP/Vita Old School Playaz PlayStation 3 is my Home 
Liczba Osiągnięć: 5

Cytat:
Napisał Pawcio4 Zobacz post
WipEout HD's clever 1080p workaround
http://insidethedigitalfoundry.blogs...t-of-hand.html

Tak wiec jak widzisz nie zawsze jest to full HD, niestety ale ta generacja konsol nie jest wystarczajaco mocna na wyswietlanie w tej rozdzialce. Super proste gry owszem.

Nie wymagajmy zbyt wiele, juz przy 720 grafa w U2 naprawdę daje dużą przyjemność dla oka, nie zapominjac o tym iż wszystko dziala plynnie.

KrisPora_PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-10-2009, 18:25   #83
Pawcio4
Stały bywalec
Pawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innych

Pawcio4's Avatar

Miasto: Wroclaw, Poland
Reputacja: 832

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Ilość, nie jakość Zapalczywy Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 23

Czy ja mowie ze mi 720p nie pasuje? Pasuje jak najbardziej, U2 wyglada przepieknie i zaloze sie ze na tv 50'+ nie jest jakos specjalnie gorzej.
Stary 22-10-2009, 00:28   #84
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Czy ktoś w to już gra? W PSX Extreme i na innych portalach recenzenci się "spuszczają" nad grą i piszą jaka to ona wspaniała. Jedynka była ok ale za dwójka szału nie mam. Warto to kupić?
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-10-2009, 00:45   #85
Shunkan
Znajomy
Shunkan Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Warszawa

Lista Osiągnięć
Gamescom 09 Zapalczywy Konsekwentny Słuchacz 
Liczba Osiągnięć: 19

Cytat:
Napisał Fighter Pl Zobacz post
Czy ktoś w to już gra? W PSX Extreme i na innych portalach recenzenci się "spuszczają" nad grą i piszą jaka to ona wspaniała. Jedynka była ok ale za dwójka szału nie mam. Warto to kupić?
Dziś dostałem swoją kopię (Polskie wydanie limitowanej edycji) i powiem, że gra jest genialna Na sam początek w Menu urzeka super muzyka, która towarzyszy również nam w grze. Następnie gameplay i grafika. Gameplay/fabuła to mistrzostwo absolutne, jako zwolennik tego typu filmów/książek jestem bardzo zadowolony. Grafika jest przecudowna, w niektórych momentach można wręcz nie dostrzec różnicy pomiędzy światem rzeczywistym a grą, ogólnie trzyma poziom tak na 3x tyle co ja wymagam.

Problemy jakie napotkałem to okropne wykoananie tej plastikowej nakładki na metalowe pudełko, niestety jest ona polska, w Killzone 2 mam wydanie jedynie z polską nalepką(pl jezyk itd). Drugim jest strasznie długie oczekiwanie na wejście do gry multiplayer. Po 10min poszukiwania graczy zrezygnowałem.

Jako, że nie jestem zwolennikiem dawania dobrych ocen bo inni to robią daję grze 9/10 ew. 5-/6 gdyż na wyższą ocenę nie zasługuje wg mnie. Oczywiście pragnę ją polecić wszystkim, którzy mają PS3.

BTW. Ile gra ma chapterow bo z tego co się orientuje to jestem w 5tym.

Shunkan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-10-2009, 00:56   #86
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Cytat:
Napisał Shunkan Zobacz post
Dziś dostałem swoją kopię (Polskie wydanie limitowanej edycji) i powiem, że gra jest genialna Na sam początek w Menu urzeka super muzyka, która towarzyszy również nam w grze. Następnie gameplay i grafika. Gameplay/fabuła to mistrzostwo absolutne, jako zwolennik tego typu filmów/książek jestem bardzo zadowolony. Grafika jest przecudowna, w niektórych momentach można wręcz nie dostrzec różnicy pomiędzy światem rzeczywistym a grą, ogólnie trzyma poziom tak na 3x tyle co ja wymagam.

Problemy jakie napotkałem to okropne wykoananie tej plastikowej nakładki na metalowe pudełko, niestety jest ona polska, w Killzone 2 mam wydanie jedynie z polską nalepką(pl jezyk itd). Drugim jest strasznie długie oczekiwanie na wejście do gry multiplayer. Po 10min poszukiwania graczy zrezygnowałem.

Jako, że nie jestem zwolennikiem dawania dobrych ocen bo inni to robią daję grze 9/10 ew. 5-/6 gdyż na wyższą ocenę nie zasługuje wg mnie. Oczywiście pragnę ją polecić wszystkim, którzy mają PS3.

BTW. Ile gra ma chapterow bo z tego co się orientuje to jestem w 5tym.
No to już wiem o jaką grę po proszę swoją kobietę
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-10-2009, 09:56   #87
mefp
Fanatyk
mefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innych

mefp's Avatar

Miasto: SPI
Reputacja: 928

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Shunkan Zobacz post
Ile gra ma chapterow bo z tego co się orientuje to jestem w 5tym.
Z tego co pamiętam to 26, więc jeszcze długa droga przed Tobą...
mefp jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-10-2009, 11:13   #88
KrisPora_PL
Nowy

KrisPora_PL's Avatar

Lista Osiągnięć
Platynki jak dziewczynki Go! Go! PSP/Vita Old School Playaz PlayStation 3 is my Home 

Cytat:

Ja polecam bardzo, wprawdzie nie robi takiego wrazenia jak jedynka, ale jedynka była swego rodzaju przełomem więc dwójka juz tak nie powala, grafa jest jednak lepsza a klimat podobny do jedynki. Tak więc komu spodobała się pierwsza część na dwójce się nie zawiedzie. Niedociągnięcia jedynie na multi, ale tą akurat grę kupuje się chyba głównie dla singla.
[url=http://ps3trophycard.com/profile/krispora_pl][/url
Stary 25-10-2009, 00:30   #89
Pujos PL
Wariat
Pujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumny

Pujos PL's Avatar

Reputacja: 1168

Lista Osiągnięć
Celebryta Lubiany Zbieram puchary Zrób to sam 
Liczba Osiągnięć: 25

Dwójka jest oczywiście lepsza, lepsza fabuła, bohaterowie, lepsze akcje, bardziej oryginalne niż w jedynce. Ale to pewnie skutek postępu w technice i opanowaniu "komórki"

Pujos PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-10-2009, 17:51   #90
DarQs
Nowy
DarQs Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 41

Lista Osiągnięć

Cytat:
Moim zdaniem gra jest genialna i warto ją kupić ja już to zrobiłem i nie żałuje 200 zł wydanych (edycja rozszerzona).
Wczoraj zacząłem grać ok. 23:30 (po walce Adamka) a skończyłem o 5:30 tak na marginesie to dobrze, że wczoraj "spaliśmy" godzinę dłużej

Cytat:
Napisał mefp Zobacz post
Z tego co pamiętam to 26, więc jeszcze długa droga przed Tobą...

Zgadza się gra ma 26 rozdziałów, ja jestem przy 24 więc dzisiaj w nocy ją skończę
Stary 26-10-2009, 23:55   #91
wichor1
Początkujący
wichor1 Wkroczył na dobrą drogę

Lista Osiągnięć
Przybij piątkę! PlayStation 3 is my Home Hall of Fame n00b Achievement Whore 

Hej. Mam takie pytanko; jaka aktorka podkłada angielski (anielski głos Cloe? Pytam bo po prostu zakochałem się w tym głosie i mógłbym go słuchać godzinami.
Poza tym gra jest genialna niemal pod każdym względem. Fabuła, postaci, akcja oraz grafika - wszystko to na najwyższym poziomie.

BTW: Przeszedł ktoś już grę na Crushing? Ciężko jest pod koniec? Ja właśnie zacząłem grać na tym poziomie ale jestem dopiero w piątym rozdziale i jak do tej pory jest banał.
Stary 27-10-2009, 11:38   #92
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

http://www.imdb.com/title/tt1349460/
Stary 27-10-2009, 20:04   #93
KrisPora_PL
Nowy

KrisPora_PL's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał wichor1 Zobacz post
Hej. Mam takie pytanko; jaka aktorka podkłada angielski (anielski głos Cloe? Pytam bo po prostu zakochałem się w tym głosie i mógłbym go słuchać godzinami.
Poza tym gra jest genialna niemal pod każdym względem. Fabuła, postaci, akcja oraz grafika - wszystko to na najwyższym poziomie.

BTW: Przeszedł ktoś już grę na Crushing? Ciężko jest pod koniec? Ja właśnie zacząłem grać na tym poziomie ale jestem dopiero w piątym rozdziale i jak do tej pory jest banał.
Tak jak piszesz... Wg mnie ważna jest taktyka, po przejściu na hard wiesz juz co cię spotka za rogiem więc się przygotujesz. Wiesz co bedzie za nastepnymi drzwiami więc wejdziesz tam z odpowiednią bronią, nie zmarnujesz np bełtów kuszy na żolnierzy tylko zostawisz ją na tych mutantów hihi , dużo walki na cicho bez zbednej strzelaniny i tym samym mniej wrogów itp. taktyczne zagrania. Zaciecie miałem dopiero na końcowym bosie, ale bez przesady...pare powtórek

Stary 28-10-2009, 22:22   #94
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

no gra calkiem calkiem tylko troche za duzo strzelania a zamalo kombinowania a po zatym nie jest pozbawiona bledow conajmiej smiesznych takich jak w tym miescie ropierniczonym metalowe nieruchome fierany zaslony w innym miejscu skolei natan czy jak mu tam biega po ogniu a w innym zaslania sie przed zarem reka od takie tam pierdoly no i mogli zrobic w full HD wygladalo by to jeszcze lepiej

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-10-2009, 23:55   #95
SethMethod
Wariat
SethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod Celebryta

SethMethod's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 2512

Lista Osiągnięć
Swój! Dopiero się rozkręcam! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 20

Cytat:
Napisał malysobol;
(...) no i mogli zrobic w full HD wygladalo by to jeszcze lepiej
No tak jak i resztę exlusivów na PS3

SethMethod jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-10-2009, 03:52   #96
DarQs
Nowy

Lista Osiągnięć

Macie może jakąś rozpiskę gdzie znaleźć wszystkie skarby?
Stary 01-11-2009, 01:11   #97
Pujos PL
Wariat
Pujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumny

Pujos PL's Avatar

Reputacja: 1168

Lista Osiągnięć
Celebryta Lubiany Zbieram puchary Zrób to sam 
Liczba Osiągnięć: 25

Poszukaj na ps3trophies.org czy innych gamefaqs'ach. Tam są, bo sam korzystałem
No i jak zawsze youtube!!

Pujos PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-11-2009, 20:42   #98
DarQs
Nowy

Lista Osiągnięć

Hehe, nie jestem odosobniony :P
Poniżej link do strony zawierającej instrukcje jak znaleźć wszystkie skarby:

http://www.ps3site.pl/znajdz-wszystk...arted-2/21925/
Stary 05-11-2009, 10:01   #99
elimiko
Znajomy
elimiko Wkrótce będzie sławny

elimiko's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 51
Send a message via Skype™ to elimiko

Lista Osiągnięć
Przybij piątkę! Złomiarz Janko Muzykant Go! Go! PSP/Vita 
Liczba Osiągnięć: 15

Takie pytanie techniczne: czy w angielskiej wersji gry jest możliwość włączenia napisów w języku polskim?
Stary 05-11-2009, 10:34   #100
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6757

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

niby angielska wersja nie ma polskich dodatkow (dubbing czy napisy), tak pisali kolesie ktorzy kupili u2 w uk