Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10-03-2010, 16:23   #41
azurekcja
Znajomy
azurekcja Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
Przybij piątkę! Jakość, nie ilość PlayStation 3 is my Home Złomiarz 
Liczba Osiągnięć: 9

Domyślnie Odp: Final Fantasy XIII

Cytat:
Napisał Fighter Pl Zobacz post
Na początku troszkę przywiewało nudą ale później się rozkręca. Ja czekam aż rozpocznie się pakowanie postaci

Dziś dostałem od acePL FF7 Jak tylko skończę z HR i FFXIII zabieram się za Legendę!
No na początku w walkach tylko atak, atak, atak, potion i tak w kółko - może się znudzić, ale po kilku godzinach wchodzą optimy, role postaci i związane z nimi techniki i już się robi bardzo soczyście.

Ja własnie w oczekiwaniu na FFXIII wypełniałem sobie czas FFVII.

PS. Laseczki są cudne

azurekcja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-03-2010, 23:03   #42
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Cytat:
Napisał azurekcja Zobacz post
No na początku w walkach tylko atak, atak, atak, potion i tak w kółko - może się znudzić, ale po kilku godzinach wchodzą optimy, role postaci i związane z nimi techniki i już się robi bardzo soczyście.

Ja własnie w oczekiwaniu na FFXIII wypełniałem sobie czas FFVII.

PS. Laseczki są cudne
No dokładnie. Moja ulubienica to ta czarna Najlepiej mi się gra Lightning, Snow i wcześniej wymieniona Fang. Czarny mi jakoś nie podchodzi. Zresztą jak dla mnie najsłabsza postać tej części. W piątek przysiądę dalej nabijać levele
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-03-2010, 23:17   #43
mrmarko
Uzależniony
mrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebryta

mrmarko's Avatar

Miasto: Złotów
Reputacja: 2504

Lista Osiągnięć
I love Apple Bogacz Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 19

Cytat:
No dokładnie. Moja ulubienica to ta czarna Czarny mi jakoś nie podchodzi. Zresztą jak dla mnie najsłabsza postać tej części.
No bo jest czarny

mrmarko jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-03-2010, 23:21   #44
azurekcja
Znajomy

Lista Osiągnięć

Cytat:
No dokładnie. Moja ulubienica to ta czarna Najlepiej mi się gra Lightning, Snow i wcześniej wymieniona Fang. Czarny mi jakoś nie podchodzi. Zresztą jak dla mnie najsłabsza postać tej części. W piątek przysiądę dalej nabijać levele
Mi również Light i Snow (szczególnie w Sentinelu), do Fang jeszcze nie doszedłem, Murzyn i Hope jakoś nie bardzo, Vanille świetnie biega

Stary 10-03-2010, 23:34   #45
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Mi również Light i Snow (szczególnie w Sentinelu), do Fang jeszcze nie doszedłem, Murzyn i Hope jakoś nie bardzo, Vanille świetnie biega
A widziałeś tą scenkę gdzie Vanille się wspina na jakiś schodek i Czarny spojrzał gdzie nie powinien? ale się uśmiałem.
Stary 11-03-2010, 07:05   #46
azurekcja
Znajomy

Lista Osiągnięć

Cytat:
A widziałeś tą scenkę gdzie Vanille się wspina na jakiś schodek i Czarny spojrzał gdzie nie powinien? ale się uśmiałem.
Tak dobra scenka.

W ogóle z Sazhem i jego kurakiem (lol) są dobre motywy, np: jak Vanille wybiera drogę i pokazuje ją takim gestem śmiałym, wnet z afro Sazha wyskakuje kurczaczek i naśladuje ruchy dziewczyny .

Takie postacie jak Sazh są potrzebne w grze i już nie pierwszy raz się z nimi spotykamy, podobnie było w przypadku kolesia z Lost Odyssey: Jansen czy w Personie 4: Yosuke.

Podtrzymują dobrego ducha drużyny .

Stary 11-03-2010, 13:49   #47
Bender
Uzależniony
Bender Jest wokół niego pozytywna auraBender Jest wokół niego pozytywna aura

Bender's Avatar

Reputacja: 167

Lista Osiągnięć
No-life? Your e-penis must be huge! Achievement Whore Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 18

Ja też mam okazję już grać Co dziwne, Cenega nie zawiodła dostałem grę na premierę o godzinie 11 w cenie 131 zł (50% zniżki dla 1 gry konsolowej .

Grę polecam, fabuła jest imo bardzo ciekawa i przemyślana, na razie wszystko się fajnie rozkręca, walka jest dynamiczna (opcje z paradigmami), no i ta grafa - momentami zapiera dech
Stary 12-03-2010, 20:10   #48
Silencer PL
Stały bywalec
Silencer PL Jest wokół niego pozytywna auraSilencer PL Jest wokół niego pozytywna auraSilencer PL Jest wokół niego pozytywna aura

Silencer PL's Avatar

Miasto: Kraków
Reputacja: 241

Lista Osiągnięć
Platynki jak dziewczynki Na dobre i na złe PlayStation 3 is my Home Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 6

Jak tylko czlowiek przezyje pierwsze 2-3 godziny, gdzie pomiedzy krotkimi scenkami jest parenascie walk na zasadzie, jak to bylo wspomniane atak, atak , atak , potion to pozniej sie rozkreca. Wlasciwie to jedyny okres w czasie grania w FFXIII, gdzie ziewalem z nudy. IMO powinni skrocic ten poczatek znacznie.

Postacie sa fajne - dziwnym trafem nie znalazlem zadnej takiej co by czlowieka denerwowala. Nawet czarny z kurczakiem na glowie to czlowiek z krwi i gosic biorac pod uwage jego problemy. Zastanawiam sie co on ma w tych klakach jak ten chocoba klocki stawia ....

Moj dream team jak narazie to Light, Vanille i Fang - brakuje mi tylko, zeby ktoras z tych postaci byla synergista by moc buffowac wlasny team.

Co ciekawe narazie 20h na liczniku i albo wolno idzie albo nie wiem co - a dopiero jestem chyba gdzies w polowie 2 dysku.

Ogolnie na pewno sie spodoba fanom FFa, ale tez mysle innym osobom, ktorym nie przeszkadza liniwosc. Ale to juz cecha Finalow wszelakich.

Silencer PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-03-2010, 22:05   #49
Fighter Pl
Spambot

Fighter Pl's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie wiem jak wy ale ja mam straszny problem z bossem na końcu 9 levelu. Masakra. Koleś mną zamiata jak chce...Mam wymaxowane statsy i nic. Jeśli ktoś go pokona dajcie znać jak to zrobić.
Stary 13-03-2010, 22:09   #50
azurekcja
Znajomy

Lista Osiągnięć

Cytat:
Nie wiem jak wy ale ja mam straszny problem z bossem na końcu 9 levelu. Masakra. Koleś mną zamiata jak chce...Mam wymaxowane statsy i nic. Jeśli ktoś go pokona dajcie znać jak to zrobić.
Pokonałem go za 4tym razem, nie miałem wymaksowanych postaci do końca a bronie miałem na levelach 1-5. Da się to zrobić.

Rezerwuję miejsce, wkrótce opiszę technikę, chyba, że już go sam skopałeś to daj znać, żebym się nie musiał męczyć z pisaniem.

--->

Spoiler:

Team: Light, Snow i Sazh.

Paradigms:

1.Relentless Assault: Commando - Ravanger - Ravanger (do nabijania stragger'a)

2.Tri-disaster: wszyscy Ravanger (do najszybszego nabijania stragger'a po tym jak już zaaplikujemy w przeciwnika trochę ciosów "fizycznych" z roli Commando (która bdb potrzymuje pasek straggera).

3.Protection: Medic - Sentinel - Synergist (kluczowe ustawienie)

4.Agression: Commando - Comanndo - Ravager (można ewentualnie zmienić na to ustawienie kiedy boss ma już 999% straggera, a nam zostało trochę czasu zanim pasek Bossa "znormalenieje do 100%")

Ok, jedziemy:

a) Jeszcze przed walką przy save poincie, można rzucić Aegisol na drużynę, czyli kilka buffów obronnych, przydatnych. Moja taktyka nie przewiduje miejsca w top3 dla Hope'a (chłopaczek ma za mało HP na chwilę obecną), więc takie buffy jak Shell i Protect na starcie - przydadzą się.

b) Jeśli chodzi o bronie, sam miałem jakieś badziewne (czyt. z niskim levelem od 1-5) więc one tutaj do szczęścia nie są potrzebne (oczywiście im wyższy lv tym lepiej). Akcesoria natomiast - najlepiej te redukujące obrażenia magiczne jak i elementarne: Rune Bracelet, Fulmen Ring itp itd. Boss napierdziela magią jak porąbany.

c) Kiedy już walka się zacznie, najlepiej zacząć ustawieniem Protection i czekać az Sazh zarzuci wszystkie buffy jakie ma na każdą postać (Haste'a wymiata). Czekamy, czekamy kiedy już każda z postaci będzie miała przy swoim imieniu ok. 7-8 ikonek reprezentujących buffy (te od Sazh'a + te od Aegisolu) możemy przełączyć na ustawienie: Relentless Assault.

d) Tym ustawieniem atakujemy jedną z 4 małych twarzy bossa, nie ma sensu atakować głównej dużej głowy, bo póki co ma ona immuny na niemal wszystko. Oczywiście atakujemy po kolei każdą "główkę", w sensie, że nie wszystkie na raz tylko jak zniszczymy jedną - to dopiero zabieramy się za drugą itd.

e) W między czasie dbamy o zdrowe ekipy, zawsze lepiej się uleczyć i wolniej zestraggerować główkę niż paść. Ja przeważnie, podczas klepania jednej z czterech małych głów, przełączałem z ustawienia RA. na Protection kiedy Light miała około 400-500 hp.

*Protection działa zarąbiście - jako Light leczymy wszystkich słabą curą ale 4 pod rząd stykają jak na tę walkę. Snow jako Setinel bierze "na klatę" większość ataków, a murzyn odnawia buffy.

*Zmieniamy ponownie na RA. kiedy wszyscy będą mieli full hp lub tam jakieś 90% ; ) i oczywiście odnowione buffy.

f) I tak przeskakujemy między RA. i Protection, będąc bardzo ostrożnym, Boss nie powinien nas zabić, a jak sytuacja będzie podbramkowa można użyć techniki Renew. Można również przeskoczyć z Protection na Tri-disaster, kiedy widzimi, że jest szansa na mega szybki stragger jednej z "główek".

g) Kiedy padną 4 główki, zostaje główna morda tego dziada. Tutaj jest już łatwiej ale jest jeden haczyk, o którym za chwilę. Morda sama nie jest już tak groźna, trzymamy się techniki z początku walki, leczenie, buffki a kiedy jesteśmy gotowi - uderzami z RA. a potem z Tri-disaster straggerując mordę.

f) Kiedy wjedziemy bossowi na straggera podbijamy go do + 700-900% najlepiej Tri-Disasterem, następnie zmieniamy na ustawienie Agression w którym Light i Snow mocno klepią japę Bossowi (o ile w ogóle zdążymy tyle nabić, ale to nie powinno być aż takie trudne).

g) Kiedy pysk bossa dostanie duże ilości dimidżu i spadnie mu pasek stragger znów do 100% używa on ataku ... o nazwie... zapomniałem jak, ale coś na "D..." nazwijmy to umownie Dupa. Dupa potrafi mocno przpierdzielić i zajechać wszystkich, mocna jest, nie ma co.

h) Kiedy boss używa Dupy zaczynają mu się świecić "ramiona" - tak jakby się ładował, kiedy tylko to zanotujemy, trzeba w niego jak najwięcej napierdzielać z naszych jak najbardziej ofensywnych formacji.

*Na początku włączyłem Setinela i buffy i całe leczenie, jednak "Dupa" i tak mnie zabiła.

*Haczyk w tym, że ten mega atak bossa, może być zniwelowany przez atakowanie jego podczas ładowania, więc jak tylko zobaczymy, że boss się zaczyna spinać i ładować swoją dupę od razu nawalamy w niego ile wlezie.

*Kiedy stałem nieruchomo podczas gdy ten cham się ładował... dostałem na klate mnóstwo rakiet, a jak w niego nawalałem boss wypuścił ich mniej - i udało mi się przeżyć.

*Można użyć Odina jako tarczy, kiedy boimy się dupy. Odin zgarnie na klate rakiety, Light umrze, on ją wskrzesi i se pójdzie ;D.

i) Kiedy przeżyjemy "Dupę" znów powtarzamy to co w poprzednich punktach, z tym, że boss możne znów użyć Dupy i to nie tylko po tym jak mu zaaplikujemy mnóstwo hitów ze straggerem, trzeba uważać.

j) Tak czy siak u mnie to wyglądało tak, że po 2 straggerach główny łeb padł i był koniec. Przeżyłem 1 Dupę osłaniając się Odienm, a drugą przeżyłem dzięki nawalaniu Bossa podczas ładowania, trzeciej Dupy Boss nie zdążył już naładować, ani wystrzelić.

Peace

Jak jakieś pytania to pisać

Ostatnio edytowane przez azurekcja : 14-03-2010 o 00:02
Stary 14-03-2010, 00:05   #51
Fighter Pl
Spambot

Fighter Pl's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Pokonałem go za 4tym razem, nie miałem wymaksowanych postaci do końca a bronie miałem na levelach 1-5. Da się to zrobić.

Rezerwuję miejsce, wkrótce opiszę technikę, chyba, że już go sam skopałeś to daj znać, żebym się nie musiał męczyć z pisaniem.
Opisz, bo mnie zamiata

---------- Wiadomość dodana 00:05 ---------- Pierwotna wiadomość Wczoraj opublikowana 23:04 ----------

Cytat:

--->

Spoiler:

Team: Light, Snow i Sazh.

Paradigms:

1.Relentless Assault: Commando - Ravanger - Ravanger (do nabijania stragger'a)

2.Tri-disaster: wszyscy Ravanger (do najszybszego nabijania stragger'a po tym jak już zaaplikujemy w przeciwnika trochę ciosów "fizycznych" z roli Commando (która bdb potrzymuje pasek straggera).

3.Protection: Medic - Sentinel - Synergist (kluczowe ustawienie)

4.Agression: Commando - Comanndo - Ravager (można ewentualnie zmienić na to ustawienie kiedy boss ma już 999% straggera, a nam zostało trochę czasu zanim pasek Bossa "znormalenieje do 100%")

Ok, jedziemy:

a) Jeszcze przed walką przy save poincie, można rzucić Aegisol na drużynę, czyli kilka buffów obronnych, przydatnych. Moja taktyka nie przewiduje miejsca w top3 dla Hope'a (chłopaczek ma za mało HP na chwilę obecną), więc takie buffy jak Shell i Protect na starcie - przydadzą się.

b) Jeśli chodzi o bronie, sam miałem jakieś badziewne (czyt. z niskim levelem od 1-5) więc one tutaj do szczęścia nie są potrzebne (oczywiście im wyższy lv tym lepiej). Akcesoria natomiast - najlepiej te redukujące obrażenia magiczne jak i elementarne: Rune Bracelet, Fulmen Ring itp itd. Boss napierdziela magią jak porąbany.

c) Kiedy już walka się zacznie, najlepiej zacząć ustawieniem Protection i czekać az Sazh zarzuci wszystkie buffy jakie ma na każdą postać (Haste'a wymiata). Czekamy, czekamy kiedy już każda z postaci będzie miała przy swoim imieniu ok. 7-8 ikonek reprezentujących buffy (te od Sazh'a + te od Aegisolu) możemy przełączyć na ustawienie: Relentless Assault.

d) Tym ustawieniem atakujemy jedną z 4 małych twarzy bossa, nie ma sensu atakować głównej dużej głowy, bo póki co ma ona immuny na niemal wszystko. Oczywiście atakujemy po kolei każdą "główkę", w sensie, że nie wszystkie na raz tylko jak zniszczymy jedną - to dopiero zabieramy się za drugą itd.

e) W między czasie dbamy o zdrowe ekipy, zawsze lepiej się uleczyć i wolniej zestraggerować główkę niż paść. Ja przeważnie, podczas klepania jednej z czterech małych głów, przełączałem z ustawienia RA. na Protection kiedy Light miała około 400-500 hp.

*Protection działa zarąbiście - jako Light leczymy wszystkich słabą curą ale 4 pod rząd stykają jak na tę walkę. Snow jako Setinel bierze "na klatę" większość ataków, a murzyn odnawia buffy.

*Zmieniamy ponownie na RA. kiedy wszyscy będą mieli full hp lub tam jakieś 90% ; ) i oczywiście odnowione buffy.

f) I tak przeskakujemy między RA. i Protection, będąc bardzo ostrożnym, Boss nie powinien nas zabić, a jak sytuacja będzie podbramkowa można użyć techniki Renew. Można również przeskoczyć z Protection na Tri-disaster, kiedy widzimi, że jest szansa na mega szybki stragger jednej z "główek".

g) Kiedy padną 4 główki, zostaje główna morda tego dziada. Tutaj jest już łatwiej ale jest jeden haczyk, o którym za chwilę. Morda sama nie jest już tak groźna, trzymamy się techniki z początku walki, leczenie, buffki a kiedy jesteśmy gotowi - uderzami z RA. a potem z Tri-disaster straggerując mordę.

f) Kiedy wjedziemy bossowi na straggera podbijamy go do + 700-900% najlepiej Tri-Disasterem, następnie zmieniamy na ustawienie Agression w którym Light i Snow mocno klepią japę Bossowi (o ile w ogóle zdążymy tyle nabić, ale to nie powinno być aż takie trudne).

g) Kiedy pysk bossa dostanie duże ilości dimidżu i spadnie mu pasek stragger znów do 100% używa on ataku ... o nazwie... zapomniałem jak, ale coś na "D..." nazwijmy to umownie Dupa. Dupa potrafi mocno przpierdzielić i zajechać wszystkich, mocna jest, nie ma co.

h) Kiedy boss używa Dupy zaczynają mu się świecić "ramiona" - tak jakby się ładował, kiedy tylko to zanotujemy, trzeba w niego jak najwięcej napierdzielać z naszych jak najbardziej ofensywnych formacji.

*Na początku włączyłem Setinela i buffy i całe leczenie, jednak "Dupa" i tak mnie zabiła.

*Haczyk w tym, że ten mega atak bossa, może być zniwelowany przez atakowanie jego podczas ładowania, więc jak tylko zobaczymy, że boss się zaczyna spinać i ładować swoją dupę od razu nawalamy w niego ile wlezie.

*Kiedy stałem nieruchomo podczas gdy ten cham się ładował... dostałem na klate mnóstwo rakiet, a jak w niego nawalałem boss wypuścił ich mniej - i udało mi się przeżyć.

*Można użyć Odina jako tarczy, kiedy boimy się dupy. Odin zgarnie na klate rakiety, Light umrze, on ją wskrzesi i se pójdzie ;D.

i) Kiedy przeżyjemy "Dupę" znów powtarzamy to co w poprzednich punktach, z tym, że boss możne znów użyć Dupy i to nie tylko po tym jak mu zaaplikujemy mnóstwo hitów ze straggerem, trzeba uważać.

j) Tak czy siak u mnie to wyglądało tak, że po 2 straggerach główny łeb padł i był koniec. Przeżyłem 1 Dupę osłaniając się Odienm, a drugą przeżyłem dzięki nawalaniu Bossa podczas ładowania, trzeciej Dupy Boss nie zdążył już naładować, ani wystrzelić.

Peace

Jak jakieś pytania to pisać
jutro zaproszę cię na czat;P
Stary 15-03-2010, 00:03   #52
Fighter Pl
Spambot

Fighter Pl's Avatar

Lista Osiągnięć

Właśnie go pokonałem! Poradniki pomógł. Robiłem wszystko z wyjątkiem rozbijania mu tego charge'a. Łatwizna Dzięki za pomoc!
Stary 15-03-2010, 07:38   #53
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

http://xbox360.ign.com/articles/107/1075775p2.html
http://reviews.teamxbox.com/xbox-360...ntasy-XIII/p2/

Jakaś dziwnie duża rozpiętość ocen
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-03-2010, 08:47   #54
azurekcja
Znajomy

Lista Osiągnięć

Hahaha.

5.0

Najlepsze są noty za gameplay 4.0 i za innovation 6.5

To nic, że patrząc przez pryzmat wszystkich poprzednich finali, jak i gatunku jRPG, rewolucja w systemie walki w FFXIII zaliczyła jedno z największych przekształceń w historii.

Ostatnio jest moda na dawanie bardzo dobrym grom niskich ocen (może żeby przyciągnąć uwagę do serwisu) bo widziałem ostatnio, że też jakiś serwis dał GoW III notę podobną do FFXIII.

Wielkie kontrowersje, słabo uargumentowane merytorycznie oceny z kosmosu, to przyciąga.

Stary 15-03-2010, 08:53   #55
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

to jest stały problem z recenzjami gier wzbudzających bardzo odmienne emocje.
podobnie jest chociażby z RE5 - dla jednym gra roku, dla innych zawód roku. tak to jest jak się za recki biorą osoby nieodpowiednie bądź nieobiektywne.
przypuszczam, że ja również wystawił bym tej grze niską ocenę, przez wzgląd na to moją niechęć do jRPG. z drugiej jednak strony znam osoby, które pewnie wystawiłyby co najmniej wysokie noty temu tytułów, jak chociażby wy dwaj, Azu i Fighter.

reckami nie ma się co przejmować, wiele razy gry oceniane na 6-7 mniej lub bardziej ale jednak podobały mi się. a gry na 8-9 zanudzały mnie na śmierć czy po prostu zawodziły moje oczekiwania.
Stary 15-03-2010, 09:15   #56
QBalu
Fanatyk
QBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innych

QBalu's Avatar

Miasto: Nowa Sól
Reputacja: 747

Lista Osiągnięć
Swój! Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 10

Cytat:
Napisał zimzvm Zobacz post
wiele razy gry oceniane na 6-7 mniej lub bardziej ale jednak podobały mi się. a gry na 8-9 zanudzały mnie na śmierć czy po prostu zawodziły moje oczekiwania.
Dokładnie. Takie Rise of Argonauts (5-6) dawało mi więcej frajdy jak "boskie" Uncharted 2 (9-10).

Żeby nie było OT. Czekam z niecierpliwością na grę :P

Yeah, przyszedł email, że paczka została wysłana. Środa pod znakiem Fajnala
Szkoda tylko, że w tym tygodniu druga zmiana

Ostatnio edytowane przez QBalu : 15-03-2010 o 12:11
QBalu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-03-2010, 01:29   #57
Vartan
Wariat
Vartan Wkrótce będzie sławny

Vartan's Avatar

Reputacja: 68

Lista Osiągnięć
VIP Dopiero się rozkręcam! Filantrop Donator o wielkim sercu 
Liczba Osiągnięć: 18

wzialem 3 dni urlopu
od srody do niedzieli FFXIII od rana do poooooznej nocy!
W kolejce czeka jeszcze Metro 2033...
Kosmos. MW2, BS2 i teraz jeszcze to...

Granie jest wesołe!
Stary 17-03-2010, 11:49   #58
QBalu
Fanatyk
QBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innych

QBalu's Avatar

Miasto: Nowa Sól
Reputacja: 747

Lista Osiągnięć
Swój! Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 10

Woohoo. Przyszła paczka. Cała godzina grania przede mną!

Fajta > ja, jako jrpgowy freak odgrażam się, że scalę grę przed Tobą ^^
Stary 17-03-2010, 12:07   #59
Fighter Pl
Spambot

Fighter Pl's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał QBalu Zobacz post
Woohoo. Przyszła paczka. Cała godzina grania przede mną!

Fajta > ja, jako jrpgowy freak odgrażam się, że scalę grę przed Tobą ^^
hehe. Spoko

Miałem grać w BC2 ale w takim wypadku odpalam FFXIII
Stary 17-03-2010, 12:36   #60
Mr Jim
Znajomy
Mr Jim Wkrótce będzie sławny

Mr Jim's Avatar

Reputacja: 79
Wyślij wiadomość przez AIM do Mr Jim

Lista Osiągnięć
Sam na szczycie  Konsekwentny Go! Go! PSP/Vita 
Liczba Osiągnięć: 16

No ja już gre skończyłem(znaczy się główny wątek fabularny) zostały mi tylko misje poboczne .Powiem że gra wymiata , full wypas , masakrator .Dla takich gier warto być graczem ,normalnie aż żal nie zagrać w FF XIII .Nie sugerujcie się recenzjami internetowymi wystawianymi z dupy na drugi dzień po premierze .Jedna z najlepszych gier na X360 , moja ocena 10-/10(minus tylko za skompresowane FMV na X360 i sporadyczne chrupnięcia).POLECAM.

Mr Jim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania